Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Akce těžce pracujících - rybářská verze

SystemSystem Komentářů: 106,969
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Otázky a odpovědi k události: Akce těžce pracujících.
«1345

Komentáře

  • Dorian (CZ1)Dorian (CZ1) Komentářů: 32
    Ahoj, měl bych pár otázek k akci co právě běží:

    1)mám již plnou flotilu tzn. 14 lodí - co se stane, když vyhraji ať už za body za sběr a nebo za umístění další loď? Dostanu nějakou kompenzaci nebo nic?
    2)V případě, že mám v odměně možnost získat loď na vyšším levelu než mám nyní, ale mám již plný stav tak bude ta výhra vyměněna za nějakou "slabší loď" a nebo za jinou kompenzaci (dolary...)

    Díky za odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dorian (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, měl bych pár otázek k akci co právě běží:

    1)mám již plnou flotilu tzn. 14 lodí - co se stane, když vyhraji ať už za body za sběr a nebo za umístění další loď? Dostanu nějakou kompenzaci nebo nic?
    2)V případě, že mám v odměně možnost získat loď na vyšším levelu než mám nyní, ale mám již plný stav tak bude ta výhra vyměněna za nějakou "slabší loď" a nebo za jinou kompenzaci (dolary...)

    Díky za odpověď
    1.) Kompenzaci za co? Kompenzace je za ztrátu, ne za výhru. Loď normálně poputuje do inventáře, pak je na tobě, jestli zbouráš nějakou stávající, nebo odstraníš tu novou.
    2.) Ne, lodě a dekorace jsou umisťovány do meziskladu, jak s nimi naložíš potom, je na tobě. Když vyhraješ lepší loď, tak jednoduše zbourej tu horší a pak postav tu novou, lepší.

    Nic nikde měněno nebude, výhry jsou, jaké jsou. Stejně jako v jakékoli jiné události (vyjma chrochtáčka a jeho vlajky).
  • Dorian (CZ1)Dorian (CZ1) Komentářů: 32
    Možná to bylo napsáno blbě ta kompenzace :-) a když to mám v tom meziskladu a dám ji vyhodit do koše, tak za to je nějaká "prodejní cena" něco jako když tu loď postavím ze skladu a pak dám zbourat tak tam je prodejní cena. Jde mi o to, že když se vynechá ten mezikrok s postavením na plochu a zbouráním, ale přímo ji vyhodím tak něco dostanu nebo ne?
    A k tomu mezi skladu lodí...můžeš nám prozradit jestli je v plánu do budoucna nějaké rozšíření počtu lodí co můžu mít? Ať třeba teď lodě zbytečně nevyhazuji a pak znovu dokupovat.

    Ještě jednou díky za vše co pro nás děláš.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dorian (CZ1) napsal(a):
    Možná to bylo napsáno blbě ta kompenzace :-) a když to mám v tom meziskladu a dám ji vyhodit do koše, tak za to je nějaká "prodejní cena" něco jako když tu loď postavím ze skladu a pak dám zbourat tak tam je prodejní cena. Jde mi o to, že když se vynechá ten mezikrok s postavením na plochu a zbouráním, ale přímo ji vyhodím tak něco dostanu nebo ne?
    A k tomu mezi skladu lodí...můžeš nám prozradit jestli je v plánu do budoucna nějaké rozšíření počtu lodí co můžu mít? Ať třeba teď lodě zbytečně nevyhazuji a pak znovu dokupovat.

    Ještě jednou díky za vše co pro nás děláš.

    Ne, 14 lodí je maximum i kvůli grafice, víc už se prý kolem přístavu rozumně poskládat nedalo.

    Co se týče lodí z meziskladu, je to stejné jako u dekorací, nedostaneš za jejich zbourání z meziskladu vůbec nic.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.06.2017
    Ahojte, tiez som sa chcel spytat, ci by sa za predaj lodi nenaslo par dolarov, kedze vylepsenie je pri niektorych pekne drahe. Uz mam v inventari dve, no nemozem uz dalsie postavit. Pokojne by som prijal a vobec by mi nevadilo, keby stali v pristave aj v trojrade :)
    Pripadne, ked dali 6 rybolovnych miest a ku kazdemu mozu ist 4 lode, tak to mohli prisposobit aj poctom lodi v lodenici. Zbytocne nevyuzite miesto, a pritom lode v inventari mame. 
    Nic v zlom, to je len rada, lebo lode by sa zisli :)
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Farmáři,
    pamatuje si někdo čím začíná otročina s rybářem (jakou rybou) ?

    Díky za info
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Dvakrát začínal ústřicí - tj. tou modrou mušlí.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 17.07.2017
    keď si dobre pamätám, tak lastúrnikom. :)

    edit: tak asi sa dobre nepamätám. :smiley:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jasně, první byla vždy Ústřice - patří k těm, co šly vytáhnout a udržet na rychlost 10.
  • Evaaaa (SK1)Evaaaa (SK1) Komentářů: 160
    Tak ústřicemi klidně můžeme zítra začít, ale když jsem se chtěla připravit, tak nemám ani jedny, takže můžu lovit jen ryby pro příštích 24 hodin :(
    Smůla.
  • emil13 (CZ1)emil13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj,
    může mi někdo vysvětlit, jak je technicky možné, že jedu dřinu na 10 a klesám v žebříčku?
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
     Ahojte, chcem sa spytat, ci sa nebude nieco s tymi lodami robit? V klasickom lieviku (= udalost tazko pracujuceho) ziskam 3 licencie na tazbu zlata - 2 za dosiahnutie bodov a 1 za umiestnenie od 6. - 50. miesta. V rybacom lieviku sa daju ziskat iba 2 licencie za body a za umiestnenie licenciu uz nedaju. Cize nas o jednu ukratili. Daju nam lode, ktore nepotrebujeme (aspon ja nie ) a nemam ich ani kde postavit (aj keby som chcel), lebo uz mam celu flotilu a dosiahnuty pocet lodi.  Aspon by sa tie lode, co mam v inventari mohli dat predat. Ked bude kazdy druhy lievik rybaci a ziskam v kazdom 3 lode, tak naco nam bude tolko lodi, co v nom ziskame ako odmenu? Uz teraz mam v inventari dost lodi. Nedomysleli to a ukratili nas o jednu licenciu. Radsej by som bral licenciu a lod si kupim taku, aku budem ja chciet a potrebovat.
    Dakujem za odpoved.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tu možnost prodávat vyhrané lodě z akce přímo v inventáři, a nebo je rozebrat na něco užitečného, by to fakt chtělo, jelikož mně se také hromadí - sice je ještě budu schopen postavit a zase zbourat, jelikož budu vyměňovat během týdne dvou některé lodě, ale to už nemusí být v budoucnu možné a pak už se mi budou jen zbytečně hromadit, jelikož mi bude líto je z inventáře jen tak pro nic za nic vyhodit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Lodě by postupně měly být nahrazeny volitelnými odměnami, kde tedy bude volba lodě plus něčeho dalšího.

    Návrh na možnost prodeje z inventáře předán byl.
  • julinka1954 (CZ1)julinka1954 (CZ1) Komentářů: 263
    tak to se povedlo Dřina  na moři kde nejsou ryby - paráda asi jste něco zanedbali  ( jak je v jednom filmu ,, Kde soudruzi udělali chybu ,,)
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    upraveno 26.08.2017
    tak to se povedlo Dřina  na moři kde nejsou ryby - paráda asi jste něco zanedbali  ( jak je v jednom filmu ,, Kde soudruzi udělali chybu ,,)
    Včera proběhl hotfix s úpravou dojezdů lodí i výskytem ryb na dobu než skončí dřina. Takže se ti objeví. Je jen třeba rybníčky buď vylovit úplně před dobou jejich časování aby se co nejdříve objevil jiný, a nebo si počkat 24hod na nový rybnik.. 
  • rraji (CZ1)rraji (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    tak to se povedlo Dřina  na moři kde nejsou ryby - paráda asi jste něco zanedbali  ( jak je v jednom filmu ,, Kde soudruzi udělali chybu ,,)
    Včera proběhl hotfix s úpravou dojezdů lodí i výskytem ryb na dobu než skončí dřina. Takže se ti objeví. Je jen třeba rybníčky buď vylovit úplně před dobou jejich časování aby se co nejdříve objevil jiný, a nebo si počkat 24hod na nový rybnik.. 
    Neobjeví, aspoň u mě ne, dneska vyzkoušeno - dostala jsem zase sledě
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, nemusí se objevit, vzácnější ryby mají nižší pravděpodobnost výskytu. Je však možné, že se to ještě kapánek upraví ;)
  • streblovapavla (CZ1)streblovapavla (CZ1) Komentářů: 16
    Ahoj,jak je možné,že jedu na 10 a místo postupu- klesám v žebříčku ? Kámoška ze spolku jede na 9 a postupuje....stalo se mi to i v klasické baličce....
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Asi tam bude zas nějaký šotek :-) Já jsem si zase naložila věž aby běžela přes noc, čas mi ukazoval 15 hodin a ráno věž stála :-) Stalo se mi to 2x za sebou :-))
  • streblovapavla (CZ1)streblovapavla (CZ1) Komentářů: 16
    taky dobry....:))))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj,jak je možné,že jedu na 10 a místo postupu- klesám v žebříčku ? Kámoška ze spolku jede na 9 a postupuje....stalo se mi to i v klasické baličce....
    Není to spíš o tom, že se umístění v žebříčku neaktualizuje v reálném čase? Když už, tak bys minimálně měla držet stejnou pozici.

    Ahoj. Asi tam bude zas nějaký šotek :-) Já jsem si zase naložila věž aby běžela přes noc, čas mi ukazoval 15 hodin a ráno věž stála :-) Stalo se mi to 2x za sebou :-))
    Taková chyba tam před časem byla, objevila se ale u tak malého množství hráčů, že šlo dost stěží vystopovat problém.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak nevím, co má být realný čas, ale během 10 min jsem spadl o dvě místa a to jedu na 10.
    Prostě zase "slavní vývojáři" něco udělali blbě.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj,jak je možné,že jedu na 10 a místo postupu- klesám v žebříčku ? Kámoška ze spolku jede na 9 a postupuje....stalo se mi to i v klasické baličce....
    Není to spíš o tom, že se umístění v žebříčku neaktualizuje v reálném čase? Když už, tak bys minimálně měla držet stejnou pozici.

    Ahoj. Asi tam bude zas nějaký šotek :-) Já jsem si zase naložila věž aby běžela přes noc, čas mi ukazoval 15 hodin a ráno věž stála :-) Stalo se mi to 2x za sebou :-))
    Taková chyba tam před časem byla, objevila se ale u tak malého množství hráčů, že šlo dost stěží vystopovat problém.
    Mě to netrápí :-) O nic nejde :-) Třeba se na to někdy přijde náhodou :-)
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 15.09.2017

    čau, našla jsem tohle vysvětlení k propadání se v žebříčku:

    Žebříček ukazuje Vaše aktuální data v porovnání s posledním známým stavem Vašich spoluhráčů. Jednoduchý příklad je že hráč A má 500 bodů a rychlost 10 a odhlásí se. Žebříček bude od té doby ukazovat, že má 500 bodů. Tím pádem ho můžete dostihnout a předjet. V té chvíli, kdy se naloguje zpět, se mu zpětně připočtou body, které obdržel v době, kdy byl offline. Proto se můžete propadat v žebříčku, i když jedete na 10. Na konci události se ale všechny potřebné body započtou správně.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/3646122/#Comment_3646122

    Post edited by lll123 (CZ1) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
     :D 

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 30.09.2017

    není mi opravdu jasné = jak je možné když jedu na 10  - nejvyšší rychlost v silu , že spadnu třeba i o 4 místa dolů -

    vyšší rychlost přece není , aby mne mohli jiní hráči předběhnout prosím o vysvětlení  děkuji

    omlouvám se ale vlákno k téhle diskusi jsem nenašla


    edit: sloučení příspěvků, sloučení vláken (black-.-angel)


    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    není mi opravdu jasné = jak je možné když jedu na 10  - nejvyšší rychlost v silu , že spadnu třeba i o 4 místa dolů -

    vyšší rychlost přece není , aby mne mohli jiní hráči předběhnout prosím o vysvětlení  děkuji

    Vysvětlení viz zde:
    black-.-angel napsal(a):
    .beabea. (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,potřebovala bych vysvětlit,jak je možne,že i když jedu na 10 v baličce,tak soustavně padam v žebřičku...
    to někdo ma baličku s turbem ? Předem děkuji za odpověď.
    Už tu odpověď padla mnohokrát - žebříčky nejsou zcela aktuální, body u offline hráčů se nemusí přičítat každou vteřinu, ale kumulují se, proto tě pak někdo svým přihlášením a tedy aktualizací bodů může předehnat, i když jedete stejnou rychlostí.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Stejně je to u ryb výstižný název - Akce TĚŽCE pracujících.
    Když náš štěstí na loviště, tak naflákneš baličku k prasknutí a třeba dva dny se na ní nemusíš ani podívat.
    A ty odměny jsou většinou k zahození. Každý už má (většinou) lodí tolik, že další nemůže stavět a o "pomocnících" nemluvě.
    Toho, aby šli alespoň prodávat, se asi nedočkáme, tak je jen zahazuji.
    Oni jsou v GGS hodně přemýšlivý tým.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hele, lodě v rybí beru jako dekorace v klasické. Prostě tam jsou. Ale věci z řas a další odměny se mi líbí, zvlášť povolení k těžbě, takže na odměny si určitě nestěžuju. Nevycházely mi ryby, ale dnes jsem to na ty zlaté přeci jen dotáhl, když mi jedna rybka vyšla dobře, tak jsem spokojený. Lodě nezahazuju, nechávám je ve skladu, kdybych náhodou v nějaké blíže neurčené budoucnosti nějakou loď boural, budu je moct postavit a strhnout a tak za ně dostat dolary.
Sign In to comment.