Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Doky, rybolov na otevřeném moři

1417

Komentáře

  • Alena74 (CZ1)Alena74 (CZ1) Komentářů: 0
    Dobrý den,prosim Vás mám za úkol lovit mečouny a lososy a nikde je nemám.Kliknu na ukaž a ukazuje mi to na kraby.Prosím o vyřešení.Alena 74
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    lovené oblasti se mění jednou za 24 hodin, tak musíš počkat. Nesmíš ale mít u lovené oblasti žádné lodi.
  • WillyZanej (CZ1)WillyZanej (CZ1) Komentářů: 14
    Měl bych jednu otázku, píše se že se jezírka mění po 24 hodinách, změní se, tedy zmizí, když uběhne ten časoví limit, ale lodě tam stále chytají? Děkuji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    WillyZanej (CZ1) napsal(a):
    Měl bych jednu otázku, píše se že se jezírka mění po 24 hodinách, změní se, tedy zmizí, když uběhne ten časoví limit, ale lodě tam stále chytají? Děkuji.
    Ne, to tady už taky bylo napsáno několikrát. Pokud je v době resetu oblasti nějaká loď, zresetuje se, až tam doloví.
  • xyron (CZ1)xyron (CZ1) Komentářů: 6
    Ahoj, chtěl bych se zeptat, proč nemůžu loď pojmenovat jako "Olympic"? Objeví se mi hláška, že tento název není povolen, mohl bych vědět proč? Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.06.2017
    xyron (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chtěl bych se zeptat, proč nemůžu loď pojmenovat jako "Olympic"? Objeví se mi hláška, že tento název není povolen, mohl bych vědět proč? Děkuji
    Zkrátka existuje slovník slov, které nelze ve hře nijak použít, buď v sobě obsahují vulgární slovo nebo jeho část. Bude třeba vybrat jiné jméno, např. s K na konci by neměl být problém ;)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nebudu to tu pročítat celé a mám dotaz
    Jak mám vylovit určitou oblast, když se mi tam stále prohání ryby a když tam chci poslat loď, tak se mi v kruhu objeví nápis - dosaženo maxima
    Jakého maxima? Chytání ryb, vyslání lodí či čeho?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Nebudu to tu pročítat celé a mám dotaz
    Jak mám vylovit určitou oblast, když se mi tam stále prohání ryby a když tam chci poslat loď, tak se mi v kruhu objeví nápis - dosaženo maxima
    Jakého maxima? Chytání ryb, vyslání lodí či čeho?
    Stačí přechod mezi farmami. Stává se to, když máš poslední lodě z té oblasti ještě v docích.
  • daník3 (CZ1)daník3 (CZ1) Komentářů: 21
    JAK A OD KDY MOHU PRODÁVAT  SMĚS Z HUMRŮ, PÍŠE MI TO ŽE - NENÍ K DISPOZICI POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ ZBOŽÍ- V PRODUKTECH MÁM 100/2 , UŽ JE VYRÁBÍM 2 DNY, DĚKUJI.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    daník3 (CZ1) napsal(a):
    JAK A OD KDY MOHU PRODÁVAT  SMĚS Z HUMRŮ, PÍŠE MI TO ŽE - NENÍ K DISPOZICI POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ ZBOŽÍ- V PRODUKTECH MÁM 100/2 , UŽ JE VYRÁBÍM 2 DNY, DĚKUJI.
    Tu můžeš prodávat přes správu farmy. Když máš těch 100/2, tak to je spíš okno výroby návnad v docích, ne? Máš dostatek humrů na výrobu? Přetrvává to i po restartu hry či smazání cookies?
  • daník3 (CZ1)daník3 (CZ1) Komentářů: 21
    KDY MŮŽU PRODAT SMĚS Z HUMRŮ ? MÁM 98/2  A NEJDE DÁL VYRÁBĚT A PÍŠE TO ŽE-NENÍ K DISPOZICI POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ ZBOŽÍ, DĚKUJI.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Najdeš ji u ostatních primárních produktů, plodin a ryb - trochu nelogicky, záložka kde máš třeba mléko nebo jablka :)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Proboha kdy už ty nářky na velké výdělky na moři přestanou ? Jestli má někdo pocit, že je moc bohatý, tak ať ty ryby prostě neloví :-) Až budeš vylepšovat třeba trauler, tak pak uvidíš jak se vydělané dolárky hodí a jak rychle jsou fuč. A to není zdaleka vše. Co třeba Matylda a Lestr ? Bez lodí by se na to těžko vydělávalo a na něco si myslím, že by se ani vydělat nedalo :-) To je jen střípek z mnoha jiných. Já se rozhodně nezlobím, když mi hru může něco vylepšit :-)) Dál si plním kontrakty a sázím a sklízím :-) Prostě si hraju :-) Zkus to taky :-) Hezký den všem :-)
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    black-.-angel napsal(a):
    Malletka (CZ1) napsal(a):
    Upravuji dotaz:

    Zkoušel už někdo použít návnadu, prosím?
    Dají se například s patřičnou výbavou nalovit mušle na lovišti, kde jsou jen humři?
    Ne, musí v té oblasti být. Návnada ti pak zvyšuje výnos.



    takže navnady& nefunguju všetky na všetky ryby?to sa mam vždy pozerat na tuto tabulku?kde tu tabulku mam v rychlosti najst potom
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    henusko (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Malletka (CZ1) napsal(a):
    Upravuji dotaz:

    Zkoušel už někdo použít návnadu, prosím?
    Dají se například s patřičnou výbavou nalovit mušle na lovišti, kde jsou jen humři?
    Ne, musí v té oblasti být. Návnada ti pak zvyšuje výnos.



    takže navnady& nefunguju všetky na všetky ryby?to sa mam vždy pozerat na tuto tabulku?kde tu tabulku mam v rychlosti najst potom
    To najdeš i ve hře - u každého krmiva máš napsáno, pro jaké ryby funguje.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak jsem se konečně dostal k tomu, že si mám koupit motorový člun. A totálně nesmyslné provázání, jelikož bourám 17h pozemek, tak pápá. Když upgraduju auta v garáži, tak to nezávisle jde. Zde opět nedoladěno :-/
  • babča25 (CZ1)babča25 (CZ1) Komentářů: 5

    zkusím se zeptat ještě tady v docích mám koupit 4 čluny a v nabídce mám pouze 3 kde najdu ten čtvrtý skoupila jsem všechno co tam bylo v domnění že se objeví a nic


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    babča25 (CZ1) napsal(a):

    zkusím se zeptat ještě tady v docích mám koupit 4 čluny a v nabídce mám pouze 3 kde najdu ten čtvrtý skoupila jsem všechno co tam bylo v domnění že se objeví a nic

    Ahoj, můžeš mít maximálně 14 lodí. Takže pokud již nemáš místo na čtvrtou bárku, budeš muset některou loď zbourat, pokud chceš úkol splnit.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    mám jiný problém  pošlu nachytat lodě do oblastí a když se vrátí , tak mi u některých lodí ukazuje nachytaných ryb více a když ryby vypadnou z lodi je jich méně  = například chytím 29 mečounů, ale z lodi když je vybírám vypadne jen 27 mečounů  - nevím proč ? poradí mi někdo ? děkuji
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    mám jiný problém  pošlu nachytat lodě do oblastí a když se vrátí , tak mi u některých lodí ukazuje nachytaných ryb více a když ryby vypadnou z lodi je jich méně  = například chytím 29 mečounů, ale z lodi když je vybírám vypadne jen 27 mečounů  - nevím proč ? poradí mi někdo ? děkuji
    Když vyskočí ta tabulka s počtem ulovených ryb, jsou tam dva sloupce, v prvním je celkový počet ryb, které jsi mohla teoreticky získat vzhledem ke kvalitám tvé lodě a v druhém je počet ryb, o které jsi přišla. Rozdíl těchto položek je počet ryb, které skutečně získáš. :smile:

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    děkuji za odpověď ale problém je právě v tom , že ve druhém sloupci  je    0    pod tím trojúhelníkem s vykřičníkem takže bych měla dostat celý počet ryb , který je ukázaný v prvním sloupci

    děkuji za odpověď

  • V dicích mám za úkol nasbírat 50 garnátů, ale už se mi nějakou dobu nepřičetl ani jeden. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A lovíš opravdu správné druhy? Přidáváš na loď i vybavení na lov garnátů?

    Přičtou se až potom, co sklidíš loď v přístavu.
  • alca.40 (CZ1)alca.40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    jak udelam uroven 1 na doky motorová bárka
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    alca.40 (CZ1) napsal(a):
    jak udelam uroven 1 na doky motorová bárka
    Ahoj.
    Tím myslíš jak získáš loď?
    Klikneš na doky, v kruhové nabídce na správu lodí (tu loďku) a tam si nalistuješ jakou chceš loď, koupíš ji a tím se začne stavit. Jde to jen když nestavíš nikde nic dalšího.
  • kýbl bublin (CZ1)kýbl bublin (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj, taky bych ráda začala s dokama ale jaksi pořád čekám až mi tam naběhne koupě loďky, je ještě někdo kdo čeká nebo mám s tím problém jen já?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj, taky bych ráda začala s dokama ale jaksi pořád čekám až mi tam naběhne koupě loďky, je ještě někdo kdo čeká nebo mám s tím problém jen já?
    Ahoj.
    To, že čekáš znamená co? Doky ještě nemáš aktivní? Pokud ne, tak nemáš splněné všechny úkoly u rybáře Olega, až je splníš otevřou se Ti doky.
  • farmerANNA7 (CZ1)farmerANNA7 (CZ1) Komentářů: 1
    prosím jak aktivovat doky a loviště ryb potřebuji lovit ryby a nejde mi to prosím poradte díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    prosím jak aktivovat doky a loviště ryb potřebuji lovit ryby a nejde mi to prosím poradte díky
    Ahoj, musíš nejprve dokončit všechny Olegovy rybářské úkoly - najdeš je na hlavní a květinové farmě jako první v pořadí. Seznam úkolů najdeš zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu.

    Podívej se zejména na úkoly 18 a 19, ne každý by je přiřadil k rybaření ;)
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 23.06.2017
    Jak mohu lovit zlatoploutvého tuňáka do sila, když jej na volném moři vůbec nemám? Vždy je to jen humr nebo "remízek" s mečouny, lososy a treskama či garnáty, mušle a ústřice. Nikde žádný tuňák. A tak mi silo už víc jak 5 hodin stojí.
Sign In to comment.