Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kolo štěstí

18

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.01.2015
    Elis359 napsal: »
    teď zrovna mi v úkolech visí mít 2 koně s chovnou hodnotou 20 a tam je za odměnu mimo jiné právě ten žeton :)

    Ano, tam jsem hodlala dojít do úkolů k ranči, ale nějak jsem to vzala oklikou přes anglické fórum a poněkud se zdržela... a pak zapomněla, co že jsem to vlastně chtěla :D Nicméně jsem měla za to, že jsem to někde před pár dny psala (což ano, to mohlo být kdekoli :D).

    Takže tedy odměny za úkoly jsou potvrzená další možnost ;)
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 28.02.2015
    Má někdo zkušenost, kolik žetonů plus mínus stačí na 50. místo v žebříčku kola štěstí, tzn. na dekoraci s těmi leprikóny nebo jak se jmenujou? Je mi jasné, že přesně mi to nikdo neřekne, ale odhadem... 50, 100, 200 nebo ještě víc? :confused:
    Post edited by The Lonely Farm on
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 28.02.2015
    To ti opravdu nikdo přesně neřekne. Záleží na tom, kolik hráčů hraje a kolikrát oni zatočí. taky si kolikrát žetony vytočíš, opravdu ti není nikdo schopen říci, kolik žetonů musíš mít :) Já bych ale tipla kolem 80
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 28.02.2015
    Má někdo zkušenost, kolik žetonů plus mínus stačí na 50. místo v žebříčku kola štěstí, tzn. na dekoraci s těmi leprikóny nebo jak se jmenujou? Je mi jasné, že přesně mi to nikdo neřekne, ale odhadem... 50, 100, 200 nebo ještě víc? :confused:

    Co to je leprikón?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.02.2015
    Ready Teddy by ti k tomu pověděl víc. Kdysi to někam psal, rozhodně je to v řádech stovek. Na to první místo to bylo přes 1000.

    Na sk by stačilo méně - našemu Mikimu stačilo těch 80, ale tam hraje mnohem méně hráčů a za pár zatočení máš bronz, za totéž si na cs ani neškrtneš.
    8WHISKY8 napsal: »
    Co to je leprikón?

    A leprikón je irský skřítek - dekoška s nimi se dá vytočit na kole štěstí (mrkni do návodu).
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 28.02.2015
    Ready Teddy by ti k tomu pověděl víc. Kdysi to někam psal, rozhodně je to v řádech stovek. Na to první místo to bylo přes 1000.

    Na sk by stačilo méně - našemu Mikimu stačilo těch 80, ale tam hraje mnohem méně hráčů a za pár zatočení máš bronz, za totéž si na cs ani neškrtneš.



    A leprikón je irský skřítek - dekoška s nimi se dá vytočit na kole štěstí (mrkni do návodu).

    Děkuji.
    A mohu potvrdit. Na SK 80 bohatě, na CZ 80 máááálo. :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 28.02.2015
    Ready Teddy by ti k tomu pověděl víc. Kdysi to někam psal, rozhodně je to v řádech stovek. Na to první místo to bylo přes 1000.

    Na sk by stačilo méně - našemu Mikimu stačilo těch 80, ale tam hraje mnohem méně hráčů a za pár zatočení máš bronz, za totéž si na cs ani neškrtneš.



    A leprikón je irský skřítek - dekoška s nimi se dá vytočit na kole štěstí (mrkni do návodu).

    Já teda mám na cz leprikón a stačilo bohatě 80. Ale jak píšu, ne na první místo, ptal se do 50 místa a taky jsem psala, že záleží na tom, kolik hráčů se zapojuje.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 28.02.2015
    Díky za reakce, na první místo nemyslím, tak jako na první místo v ničem, když nekupuju zlaťáky. Ale přemýšlel jsem nad tím, nakolik reálné je aspoň sehnat ty leprikóny. :-) Takže mi stačí odhady nebo ještě lépe vlastní zkušenosti z posledních kol štěstí, co na tu TOP 50 stačilo. :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.02.2015
    První místo jsem psala jen pro představu - jde o to, že ke konci události se tam dost svádí boje. Takže pokud jsi hodinu před koncem mezi 40. a 50. místem, věř, že s největší pravděpodobností na konci události ty leprikóny nechytneš ;-) Osobně bych to nezkoušela s méně než tak 130 žetony, další si pak vytočíš na kole. Každopádně až do toho půjdeš, budu držet palce :)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 28.02.2015
    Má někdo zkušenost, kolik žetonů plus mínus stačí na 50. místo v žebříčku kola štěstí, tzn. na dekoraci s těmi leprikóny nebo jak se jmenujou? Je mi jasné, že přesně mi to nikdo neřekne, ale odhadem... 50, 100, 200 nebo ještě víc? :confused:

    Plus minus 100 a modli se, aby sis i nějaké vytočil :D
    pro sichr...
    A pokud máš ambice na první pětku, připrav si tak 600 žetonů :D
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 28.02.2015
    Ready Teddy napsal: »
    A pokud máš ambice na první pětku, připrav si tak 600 žetonů :D

    "Pokud máš ambice na první pětku, připrav si reálné peníze." :D A ty do toho investovat neplánuju. Ale díky za info, jdu pokračovat v šetření... :cool:
  • JaneXL3JaneXL3 Komentářů: 36
    upraveno 22.03.2015
    Dobrý den, teď sem si všimla jedné maličkosti spojené s kolem štěstí. Byla sem mezi 500 hráči takže jsem obdržela bronzovou vlajku. Ve skladu vlajek už jsem jednu měla (měla bych mít) když sem se mrknla, zobrazuje to pořád jen jednu. Kde je ta druha? Vystavenou mam tu šedou, co sme dostali když byl stožád zaveden. Nijak to neprožívám, je to jen postřech. děuji
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 22.03.2015
    už jsi ji jednou vyhrála a nemůžeš mít zobrazené dvě vlajky..
  • avika (CZ1)avika (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj jsem tady uplný nováček a nevím kde najdu kolo štěstí prosím poradíte mi? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    avika (CZ1) napsal(a):
    Ahoj jsem tady uplný nováček a nevím kde najdu kolo štěstí prosím poradíte mi? 
    Ahoj, je to událost, která je za farmou jen někdy, momentálně není :)

    Víc ke kole štěstí se dozvíš zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/108012/kolo-stesti-pouze-pro-cteni.
  • avika (CZ1)avika (CZ1) Komentářů: 1
    Ale když se přihlásím tak na mě vyskočí okénko s upozorněním že mužu točit kolem štěstí
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jak říkám, kolo štěstí je událost, většinou dvoudenní, zrovna včera skončila. Až zas bude, budeš moct točit. Když tu není, tak samozřejmě nemůžeš.
  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Chcem sa opýtať, ak budem na kolese šťastia na hlavnej farme  v rebríčku do 500-tého miesta, získavam bonus na 48 hodín dvojnásobný počet bodov skúseností. Ak toto splním aj na cukríkovej farme, tam ja taký istý bonus, takže bonus sa mi napočíta a budem mať 96 hodín dvojnásobný počet bodov skúseností?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.01.2016
    oliverko (CZ1) napsal(a):
    Chcem sa opýtať, ak budem na kolese šťastia na hlavnej farme  v rebríčku do 500-tého miesta, získavam bonus na 48 hodín dvojnásobný počet bodov skúseností. Ak toto splním aj na cukríkovej farme, tam ja taký istý bonus, takže bonus sa mi napočíta a budem mať 96 hodín dvojnásobný počet bodov skúseností?
    Ano, pokud hráč získá vícekrát stejný bonus, časy se sečtou, efekt zůstává stejný.
  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Ďakujem.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Když jsem tak narazila na tohle téma, říkám si, že bych se mohla podělit o svou zkušenost ze dne 11.1., protože jsem sama před točením nevěděla, jak to bude "žetonově náročné".

    Toto mi vyšlo z točení den před koncem:
    bronz - 16 žetonů
    stříbro - 81 žetonů
    zlato - 353 žetonů... za 416 žetonů jsem se dostala na 2. místo, na kterém jsem byla i do 456 žetonů

    Další den jsem před koncem události protočila zbývající žetony a ve výsledku jsem ze 4. místa spadla na 5. za použití celkově 496 žetonů.

    Samozřejmě to vždy bude záležet na tom, kolik hráčů se do toho zrovna pustí, ale aspoň pro představu.. já ji před točením neměla a vůbec jsem netušila, do čeho jdu, a aspoň pro hrubý odhad bych takovéhle info sama uvítala :)
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38

    Ahojky zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat,jest-li by nebylo už na čase udělat něco s kolem štěstím, evidentně ho už moc farmářů nehraje ,mám  139 žetonů a je mi opravdu líto je použít, vzhledem k odměnám, které tam jsou.

    Zatočila jsem si jedno kompletní kolo do bonusu a byla jsem 190, což dříve bych nebyla  ani náhodou.

    Nešlo by s tím něco udělat.

    Jinak vás chválím hru hraji víc ,jak 3 roky už mne to moc nebavilo, ale vymýšlíte nové a nové věci , tak je to fajn, jen to kolo štěstí nějak zamrzlo.

    vaše věrná farmářka mamuse

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamuse (CZ1) napsal(a):

    Ahojky zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat,jest-li by nebylo už na čase udělat něco s kolem štěstím, evidentně ho už moc farmářů nehraje ,mám  139 žetonů a je mi opravdu líto je použít, vzhledem k odměnám, které tam jsou.

    Zatočila jsem si jedno kompletní kolo do bonusu a byla jsem 190, což dříve bych nebyla  ani náhodou.

    Nešlo by s tím něco udělat.

    Jinak vás chválím hru hraji víc ,jak 3 roky už mne to moc nebavilo, ale vymýšlíte nové a nové věci , tak je to fajn, jen to kolo štěstí nějak zamrzlo.

    vaše věrná farmářka mamuse

    Ahoj, mnoho návrhů na změnu odměn v kole štěstí bylo předáno a je pravděpodobné, že k nějaké změně i dojde :)
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    Ahoj, nějkou dobu jsem tady nebyla a tak bych se chtěla zeptat. Když přijede kolo štěstí připisují se stále žetony? Dneska se zde oběvilo a mě nenaskočil žádný žeton. Nikde na fóru nemůžu najít jestli došlo ke změně.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    zinata (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nějkou dobu jsem tady nebyla a tak bych se chtěla zeptat. Když přijede kolo štěstí připisují se stále žetony? Dneska se zde oběvilo a mě nenaskočil žádný žeton. Nikde na fóru nemůžu najít jestli došlo ke změně.
    Ahoj. Ano ,žeton už se automaticky s příjezdem kola štěstí nepřipíše. Zrušili to.
  • zinata (CZ1)zinata (CZ1) Komentářů: 86
    pexi (CZ1) napsal(a):
    zinata (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nějkou dobu jsem tady nebyla a tak bych se chtěla zeptat. Když přijede kolo štěstí připisují se stále žetony? Dneska se zde oběvilo a mě nenaskočil žádný žeton. Nikde na fóru nemůžu najít jestli došlo ke změně.
    Ahoj. Ano ,žeton už se automaticky s příjezdem kola štěstí nepřipíše. Zrušili to.
    Aha, tak to je škoda, Děkuji za odpověď
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    zinata (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    zinata (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nějkou dobu jsem tady nebyla a tak bych se chtěla zeptat. Když přijede kolo štěstí připisují se stále žetony? Dneska se zde oběvilo a mě nenaskočil žádný žeton. Nikde na fóru nemůžu najít jestli došlo ke změně.
    Ahoj. Ano ,žeton už se automaticky s příjezdem kola štěstí nepřipíše. Zrušili to.
    Aha, tak to je škoda, Děkuji za odpověď
    Nemáš zač. Píše o tom Foxes  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/2824743/#Comment_2824743
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 23.03.2016
    Tak jenom pro informaci, jak to v současné době může vypadat v boji o irský kurník. :-) Včera odpoledne jsem to spustil, měl jsem 808 žetonů našetřených a dalších 302 jsem jich v průběhu točení vyhrál, tzn. 1110 žetonů. V TOP 50 jsem byl velmi rychle, po pár desítkách žetonů (ale jak to vypadalo pak večer, to nevím). Kolem cca 400-500. žetonu jsem dosáhl TOP 5, zhruba o stovku později jsem se dostal na 4. místo a pak jsem točil, točil a točil, až jsem usoudil, že mám na tom 4. místě (snad) dostatečný náskok, zastavil jsem točení přesně po 800 žetonech (310 mi jich nakonec zůstalo). Na 4. místě jsem pak už zůstal a odhadem více než roční sbírání žetonů tak přineslo zaslouženou zelenou odměnu.

    A protože sice "statistika nuda je, má však cenné údaje", rozhodl jsem se udělat i statistiku jackpotových otáček, neboť jsem už dříve měl pocit, že výseče jsou sice stejně velké, ale ... klamou tělem. A taky že jo. A to celkem nechutně. Řečí čísel:

    800 žetonů = 100 jackpotových otáček

    35x padly slunečnice (1-3 semena, celkem 72 semen)
    24x padly růže (párkrát 2 semena, většinou 4 nebo 6 semen, celkem 112 semen)
    30x padla ta zlatá dekorace, pod kterou se schovávalo 14x hřiště, 12x stromový dům a 4x jezírko)

    8x licence na zlato
    2x strašák
    1x houpací síť

    Naivně by se jeden mohl domnívat, že když výseče jsou stejně velké, že i pravděpodobnost jednotlivých výher je stejná, tzn. cca 16 ze 100. Akorát že frajerovi s kolem štěstí asi někdo povolil šroubečky na brzdách u některých výsečí, jinak si výsledky této statistiky nedovedu vysvětlit. :-D Takže bych tvůrcům hry navrhoval trošku upravit velikosti těch jednotlivých výsečí, aby měli lidi reálnější představu o tom, co mohou vyhrát. ;-)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 30.03.2016
    Tak jenom pro informaci, jak to v současné době může vypadat v boji o irský kurník. :-) Včera odpoledne jsem to spustil, měl jsem 808 žetonů našetřených a dalších 302 jsem jich v průběhu točení vyhrál, tzn. 1110 žetonů. V TOP 50 jsem byl velmi rychle, po pár desítkách žetonů (ale jak to vypadalo pak večer, to nevím). Kolem cca 400-500. žetonu jsem dosáhl TOP 5, zhruba o stovku později jsem se dostal na 4. místo a pak jsem točil, točil a točil, až jsem usoudil, že mám na tom 4. místě (snad) dostatečný náskok, zastavil jsem točení přesně po 800 žetonech (310 mi jich nakonec zůstalo). Na 4. místě jsem pak už zůstal a odhadem více než roční sbírání žetonů tak přineslo zaslouženou zelenou odměnu.

    A protože sice "statistika nuda je, má však cenné údaje", rozhodl jsem se udělat i statistiku jackpotových otáček, neboť jsem už dříve měl pocit, že výseče jsou sice stejně velké, ale ... klamou tělem. A taky že jo. A to celkem nechutně. Řečí čísel:

    800 žetonů = 100 jackpotových otáček

    35x padly slunečnice (1-3 semena, celkem 72 semen)
    24x padly růže (párkrát 2 semena, většinou 4 nebo 6 semen, celkem 112 semen)
    30x padla ta zlatá dekorace, pod kterou se schovávalo 14x hřiště, 12x stromový dům a 4x jezírko)

    8x licence na zlato
    2x strašák
    1x houpací síť

    Naivně by se jeden mohl domnívat, že když výseče jsou stejně velké, že i pravděpodobnost jednotlivých výher je stejná, tzn. cca 16 ze 100. Akorát že frajerovi s kolem štěstí asi někdo povolil šroubečky na brzdách u některých výsečí, jinak si výsledky této statistiky nedovedu vysvětlit. :-D Takže bych tvůrcům hry navrhoval trošku upravit velikosti těch jednotlivých výsečí, aby měli lidi reálnější představu o tom, co mohou vyhrát. ;-)
    Ahoj LonelyFarm,

    moc děkuji za přehledné shrnutí a bedlivé sledování. Myslím, si, že většina hráčů ví, že získat semena bude mnohem jednodušší, než získat například Strašáka. Naprosto rozumím, že by bylo vhodné jejich velikost změnit, ale na druhou stranu výseče nikdy nepředstavovali reálnou pravděpodobnost získání dané odměny. Samozřejmě to nebude na škodu tvůj návrh předa a uvidíme, co k tomu tým poví, ale moc velkou naději bych tomu nedávala. Možná by to chtělo hodit do sekce s Návrhy ;) 
  • Kopruš (CZ1)Kopruš (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    ahoj proč jezdí kolo štěstí bez žetonu? v návodu sem přečetla že při každé návštěvě dostanu žeton už tu byl několikrát a pokaždé nepřivezl nic.dík
Sign In to comment.