Domů Czech Otázky ke hře

Využití plochy na farmě

prachy63prachy63 Komentářů: 5
upraveno 27.12.2017 v Otázky ke hře
Nelíbí se mi, že budovy,dekorace a pole nejdou umístit až ksobě.Člověk by si mohl vybudovat třaba hezkou zahradu kolem hlavní budovy,takhle to hyzdí zbytečné mezery.:(
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 04.01.2014
    Ahoj, určitě můžeš upravit farmu jak potřebuješ. Radím schovat všechny dekorace do inventáře, zbyde ti víc místa a můžeš si srovnat všechna pole, výrobní budovy a domky, na volné místo pak znova skládat dekorky. Chce to trpělivost, určittě každý z nás farmu mockrát předělával a podle mě je to jedna z nejhezčích činností tady na farmě :)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 04.01.2014
    petrusha napsal: »
    Ahoj, určitě můžeš upravit farmu jak potřebuješ. Radím schovat všechny dekorace do inventáře, zbyde ti víc místa a můžeš si srovnat všechna pole, výrobní budovy a domky, na volné místo pak znova skládat dekorky. Chce to trpělivost, určittě každý z nás farmu mockrát předělával a podle mě je to jedna z nejhezčích činností tady na farmě :)
    S tím souhlasím :-) Když musím čekat a nebaví mě dělat něco jiného v reálném životě, tak si přestavuji farmu...
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 12.02.2017
    vim ze jsem se jednou dostala na nejaky odkaz, kde to bylo sofistikovane vyresene, ale nemuzu to najit... nevite nekdo odkaz? Nebo jak to resite vy?
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.11.2014
    Ahoj, mrkni do tohoto vlákna: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?15502-Redecorate-your-BigFarm.

    Jsou tam různé odkazy, kde si můžeš farmu přestavovat do aleluja :)
  • Kimmi (CZ1)Kimmi (CZ1) CZ1 Komentářů: 280
    upraveno 03.12.2014
    diky, nainstalovala jsem si ten DropBox, ale nejde mi to otevrit. Jakym programem to otvirate? SAmo se to zkousi otevrit prehravacem filmu, ale to nejde. Pak jsem zkusila malovani, a jeste prohlizec obrazku, ale nikde to nejde otevrit. BTW, pouzivam Ubuntu.... diky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.12.2014
    Kimmi napsal: »
    diky, nainstalovala jsem si ten DropBox, ale nejde mi to otevrit. Jakym programem to otvirate? SAmo se to zkousi otevrit prehravacem filmu, ale to nejde. Pak jsem zkusila malovani, a jeste prohlizec obrazku, ale nikde to nejde otevrit. BTW, pouzivam Ubuntu.... diky

    Mělo by to jít otevřít normálně v prohlížeči, protože k tomu stačí flash player (což využívá i farma, takže by ti to fungovat mělo).

    Případně si zkus najít na netu nějaký SWF opener, s ubuntu nemám zkušenosti, takže netuším, co na tom jede a co ne...
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 03.12.2014
    Mělo by to jít v prohlížeči, ve kterém hraješ BF. Teď jsem to zkusila v Chromu. Musíš to otevřít jako lokální soubor, např. file:///home/jmeno/Downloads/Redecorating3.swf.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Nevíte o nějaké šikovné pomůcce, která by dokázala vypočítat, jak si mám poskládat budovy a dekorace na farmě tak, abych měl co největší spokojenost? :D 

    S každým přistavěním aby to člověk pořád přerovnával.... vop*uz. :P


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tužka + čtverečkovaný papír + mozek + trpělivost ? =)

    Nějaké udělátko na poskládání farmy bylo zde, ale trochu to "postrádá" smysl se zahradní architektkou... Nicméně to můžeš zkusit pročíst :) Já osobně jsem na takovéhle věci líná, takže farmu ve "finální" podobě nebudu mít asi nikdy =) Právě proto, že to je fakt vop*uz :tongue: 
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 10.09.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Tužka + čtverečkovaný papír + mozek + trpělivost ? =)

    Nějaké udělátko na poskládání farmy bylo zde, ale trochu to "postrádá" smysl se zahradní architektkou... Nicméně to můžeš zkusit pročíst :) Já osobně jsem na takovéhle věci líná, takže farmu ve "finální" podobě nebudu mít asi nikdy =) Právě proto, že to je fakt vop*uz :tongue: 
    Jo, takovéto udělátko jsem kdysi viděl, k tomu pak taky ještě soubor v powerpointu, kde se dalo dělat prakticky totéž... Tyto nástroje mi vlastně umožňují vymýšlet, jak farmu poskládat, bez toho, že si ji celou rozkopu během toho kombinování (dekorace do skladu). Takto si to nejprve rozplánuji a pak už "jen" dle schématu srovnám.

    Já jsem přemýšlel o nějakém prográmku, kterému bych řekl, co mám za budovy, kolik jakých dokerací k dispozici a on by mi našel optimální schéma co do dosažené spokojenosti. To srovnání podle schématu už nepovažuju za problém. Ale takovýto úzce specializovaný optimalizační nástroj si asi budu muset naprogramovat sám. No, až nebudu mít do čeho píchnout, jak se říká... :D 


    P.S.:
    To chování, že první odpověď skryje otázku z nezodpovězených, není podle mě úplně šťastné. Podle mě by odtamtud měla zmizet v momentě, kdy tazatel přijme nějakou z nabízených odpovědí (případně po uplynutí nějaké doby). Aspoň to vysvětluje, proč v těch nezodpovězených nemůžu pořád nic najít. Vlastně jsem si chtěl víc vyzkoušet otázky, než že bych doufal v existenci takového farmářského nástroje.... ;-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.09.2015 Přijatá odpověď ✓
    Poslední větu raději nekomentuju =)

    Jako něco takového by určitě vymyslet šlo... máš mé požehnání =)

    Ono na druhou stranu je ale třeba mít farmy vybalancované, takže by to bylo komplikovanější.. prostě hlavní můžeš mít plnou sadů, gurmu plnou chovů a jsi v pohodě.. ale řekni to programu, který to pochopí =)

    Taky mám v plánu si farmy někdy přestavět (třeba taková gurma na to čeká od doby, co je "nová", je v zásadě nezměněná od té předchozí =).. to jsem tehdy dokoupila všechny pozemky zalevno a narvala tam dekorace.. a tak to zůstalo víceméně dodnes). Ale jsem na to hrozně líná, chce to víc času a ten já nějak v jednom kuse nemám. A nechat farmu tři dny rozestavěnou je taky nic moc =)

    ad PS. Mně to bylo jasné, že jen zkoušíš funkci otázek =) Zatím ještě nefungují úplně dle našich představ, ale to se taky časem vychytá ;)
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    black-.-angel napsal(a):
    Poslední větu raději nekomentuju =)
    Tedy, já abych se bál něco říct... :D Já žiju v domnění, že to je běžná fráze, s významem "až se budu nudit", "až nebudu mít co dělat"... Ach, já duše nevinná! :D
  • daník3 (CZ1)daník3 (CZ1) Komentářů: 21
    S DOVOLENÍM , MÁM DALŠÍ DOTAZ , NEBYL BY K MÁNÍ NĚJAKÝ AUTOMAT KTERÝ BY POSKLÁDAL BUDOVY TAK , ABY TAM NEZÚSTÁVALY MEZERY ? DIKY
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    a nebyl by nějaký automat co by ti vypínal Caps Lock?

  • daník3 (CZ1)daník3 (CZ1) Komentářů: 21
    No , já myslím že není tak zle aby nemohlo být ještě horší. Děkuji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    daník3 (CZ1) napsal(a):
    S DOVOLENÍM , MÁM DALŠÍ DOTAZ , NEBYL BY K MÁNÍ NĚJAKÝ AUTOMAT KTERÝ BY POSKLÁDAL BUDOVY TAK , ABY TAM NEZÚSTÁVALY MEZERY ? DIKY
    Automat opravdu ne. Pokud si chceš přeskládávat, použij zobrazení mřížky, tam mezery vidíš lépe. Ale žádný automat ve hře opravdu není. Ani na sklízení, ani na výstavbu. Hru máš hrát ty sám.
Sign In to comment.