Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 8.6.2017: Pracovní centrum"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k nové aktualizaci, oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/155084/aktualizace-pracovni-centrum.

váš BF tým
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1310

Komentáře

  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    A kdy budou správně fungovat oblasti, které se neobnovují teď. Momentálně mám 3 oblasti, které jsou mi k ničemu - vylovené, neobnovéné, nepoužitelné. Upozornila jsem na to už v neděli, jedinou odpovědí bylo, že je chyba ve hře. Ale kdy bude odstraněna a jaká bude případná kompenzace?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    A kdy budou správně fungovat oblasti, které se neobnovují teď. Momentálně mám 3 oblasti, které jsou mi k ničemu - vylovené, neobnovéné, nepoužitelné. Upozornila jsem na to už v neděli, jedinou odpovědí bylo, že je chyba ve hře. Ale kdy bude odstraněna a jaká bude případná kompenzace?
    Kompenzace nebude žádná, chyba by pravděpodobně měla být opravena s uvedenou aktualizací, seznam chyb však budu mít k dispozici později, jakmile bude potvrzené, které chyby se podařilo opravit.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Jsem ráda za každou novinku ve hře,ale ta časomíra  dost otravuje,když nevím zda je úroda ke sklizení.A prosím,kdy zase bude normálně hrát hra,jde stále ve všech prohlížečích pomalu.Po sklizení celé farmy vše vyčistit a během hraní každou chvilku vypínat a načítat hru.Kde jsou ty časy,když se sklízelo v pohodě bez vypínání.Je to od té doby,co byla přidaná vesnice a pěstují se remízky.Děkuji a hezký den.

  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Aktualizace vypadá dobře, tak snad to klapne. Ideální by bylo, kdyby se u vybavování lodi zobrazovaly jen vhodné osoby. Dost by to urychlilo práci.
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Aktualizace vypadá dobře, tak snad to klapne. Ideální by bylo, kdyby se u vybavování lodi zobrazovaly jen vhodné osoby. Dost by to urychlilo práci.
    Co jsou vhodné osoby? Máš na mysli ty, u kterých je značka, že patří na pramici, na člun a tak? Pokud ano, tak s tvým návrhem musím nesouhlasit. To, že někdo určil, že tahle osoba je vhodná, ještě neznamená, že je tak lov efektivní. Uvedu příklad. Na pramici 1. úrovně jsem si prostředky zvýšila kapacitu lodi na 61 ks, počet ulovených ryb na 15 ks za hodinu. Pokud teď upravím dobu rybaření "vhodnou" osobou, tedy Russelem, bude samotné rybaření trvat 6 hodin. 6 hodin * 15 ryb za hodinu = 90 kusů. Na to nemám kapacitu na lodi a navíc loď bude v oblasti 2 hodiny jen stát a nic nedělat, protože kapacita se naplnila už za 4 hodiny. Takže si tam radši dám osobu "nevhodnou" pro loď, která bude rybařit sice jen 4 hodiny, ale 4*15=60 a to už mi vyhovuje. Loď se mi vrátí o dvě hodiny dřív a můžu jí poslat zase jinam.
    Ale ne každý má možná strategii ulovit co nejvíce ryb za co nejkratší dobu. Za mě současné zobrazení dostupných a nakoupených prostředků a osob v pořádku.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Aktualizace vypadá dobře, tak snad to klapne. Ideální by bylo, kdyby se u vybavování lodi zobrazovaly jen vhodné osoby. Dost by to urychlilo práci.
    Já tam občas dávám i jiné než vhodné. Ale líbilo by se mi jiné třídění - ne podle toho, co daná skupina osob/vybavení lodi dá, ale třídění podle lodí. Protože většinou kupuju jen posádku a vybavení pro určitý typ lodi naráz, tak bych se nemusel kvůli jedné lodi překlikávat přes 4-5 záložek, ale šel bych jen do jedné.
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Mně by stačilo, kdybych je nemusel kupovat dopředu, ale přiřazovat a platit rovnou z jednotlivých záložek.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    To by bylo super,kliknout na oblast kam dát lovit,pak na loď a na lodi nabídka veškerého vybavení včetně posádky co je zrovna potřeba pro danou oblast, koupit pro co se rozhodnu a dole tlačítko po zakoupení poslat loď.Nebylo by tolik klikání a zdržování.
  • WillyZanej (CZ1)WillyZanej (CZ1) Komentářů: 14
    Přesně, také používám jiné osoby, než které jsou na loď určeny. Spíše by se mohlo přidat, že by se osoby dali přetahovat pouhým dvojklikem, občas hraji na touchpadu a dost by do ušetřilo čas, jelikož touchpad někdy blbne. Aspoň u mě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Jsem ráda za každou novinku ve hře,ale ta časomíra  dost otravuje,když nevím zda je úroda ke sklizení.A prosím,kdy zase bude normálně hrát hra,jde stále ve všech prohlížečích pomalu.Po sklizení celé farmy vše vyčistit a během hraní každou chvilku vypínat a načítat hru.Kde jsou ty časy,když se sklízelo v pohodě bez vypínání.Je to od té doby,co byla přidaná vesnice a pěstují se remízky.Děkuji a hezký den.
    Časomíra bude s aktualizací opravena, hratelnost by také měla být lepší.

    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    To by bylo super,kliknout na oblast kam dát lovit,pak na loď a na lodi nabídka veškerého vybavení včetně posádky co je zrovna potřeba pro danou oblast, koupit pro co se rozhodnu a dole tlačítko po zakoupení poslat loď.Nebylo by tolik klikání a zdržování.
    Nějaké optimalizace pro snížení klikání plánovány ještě jsou ;)

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Aktualizace vypadá dobře, tak snad to klapne. Ideální by bylo, kdyby se u vybavování lodi zobrazovaly jen vhodné osoby. Dost by to urychlilo práci.
    Já tam občas dávám i jiné než vhodné. Ale líbilo by se mi jiné třídění - ne podle toho, co daná skupina osob/vybavení lodi dá, ale třídění podle lodí. Protože většinou kupuju jen posádku a vybavení pro určitý typ lodi naráz, tak bych se nemusel kvůli jedné lodi překlikávat přes 4-5 záložek, ale šel bych jen do jedné.
    Vidíš a mně zase naprosto vyhovuje, že to je podle typu vybavení, ne podle typu lodi.

    WillyZanej (CZ1) napsal(a):
    Přesně, také používám jiné osoby, než které jsou na loď určeny. Spíše by se mohlo přidat, že by se osoby dali přetahovat pouhým dvojklikem, občas hraji na touchpadu a dost by do ušetřilo čas, jelikož touchpad někdy blbne. Aspoň u mě.
    Jsem trvale na touchpadu a nic neblbne. Pořiď si jiný touchpad :smiley:
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Chtěl bych se zeptat, kde najdu pracovní centrum a jak to bude s tím zahradnictvím. Jestli jej budu muset postavit do Květinové farmy nebo jestli bude místo stávajícího skleníku nebo na jiném místě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Chtěl bych se zeptat, kde najdu pracovní centrum a jak to bude s tím zahradnictvím. Jestli jej budu muset postavit do Květinové farmy nebo jestli bude místo stávajícího skleníku nebo na jiném místě.
    Pracovní centrum bude ve vesnici, ale až po aktualizaci.

    Stejně tak zahradnictví, to bude klasicky mezi speciálními budovami na květinové farmě.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Aktualizace vypadá nadějně.
    Co se týká posádky a vybavení lodi bych navrhovala jakési přednastavení posádky a lednice s možností výměny. Třeba tak, že na lodi zůstane vybavení předchozí plavby a buď se potvrdí nebo vymění.
    Trochu mě vadí, že když se farma rozšiřuje a je nutno stále něco dostavovat a je  pouze jeden stavební slot. Dočasné farmy jsou hlavně o stavění a bourání, Rozšířily se farmy, tak je také co stavět, doky i lodě...na vše buď čekat nebo utrácet zlato.
    Vesnici bychom rádi budovali, ale má nedostatek bodů spokojenosti a dekorace s vesnickou spokojeností nikde. Proč třeba v událostech, kde je volba odměny není u jedné i vesnická spokojenost.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hele, to není blbý nápad. Kdyby se vybavení automaticky do lodi zkopírovalo podle předchozího, pokud je výbavy a posádek v zásobě dost, a měnilo se jen, pokud chci něco jinak, tak by mi to ušetřilo strašně moc klikání, protože v drtivé většině případů stejnému typu lodi dávám stejné vybavení. To by se mi líbilo. To bych prostě koupit hooodně výbavy do zásoby a nemusel se o nic starat. Jen to občas dokoupit. Málokdy měním výbavu, na kterou jsem si už jednou u dané lodi zvykl.
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    nechápu co se děje květinka a ryby jsou nějak propojeny a moc mi to vadí


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nechápu co se děje květinka a ryby jsou nějak propojeny a moc mi to vadí
    Právě to propojení doky bude v dnešní aktualizaci odstraněno, viz oficiální oznámení k aktualizaci, v jejímž diskuzním vlákně se právě nacházíš.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Moji milí,

    pro jistotu vás informuju předem. Tentokrát tady v době updatu a po něm nebudu, takže ohledně času budete odkázáni na varování ve hře a s novinkami si jistě poradíte sami. Budu vám plně k dispozici až zítra, přeji hladký průběh aktualizaci a radost z novinek :heart:

    Krásný den,

    black-.-angel
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    no mam tam 6 lovist   jedno mam vylovene pernamentně uz asi tyden se nevymenilo se ani po aktualizaci nezmizelo a nenaběhlo nové  ostatni loviste se promenují bud kdyz dolovim nebo časem
  • Bonny1 (CZ1)Bonny1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Snad poprvé se mi aktualizace líbí. ;);)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    no mam tam 6 lovist   jedno mam vylovene pernamentně uz asi tyden se nevymenilo se ani po aktualizaci nezmizelo a nenaběhlo nové  ostatni loviste se promenují bud kdyz dolovim nebo časem
    Ahoj.
    Já jich u tebe vidím 6. Možná bude jen stačit vymazat historii a spol a přihlásit se.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 08.06.2017
    Když kliknu na rybolovné oblasti po proběhlé aktualizaci, zobrazí se tam čas (chápu, že ukazuje čas existence oblasti, ale já mám třeba u humrů čas 00:00:00 , ale lodě mi tam ještě rybaří, můžu tam zaparkovat ještě jednu loďku nebo je to už tzv. "o ústa"...?). Nerad bych o ní přišel, obzvlášť, když je to norfolská pramice.  :smile:

    edit: Tak je to v pohodě, ono mě to tam vůbec nepustí. Uff, jsem to mu rád. :smiley:
    Post edited by GoodStenly2 (CZ1) on
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    Pexi jo mužes videt 6 lovišt nicmene to jedno je kompletne vylovené a lodě tam nemam ta ryba jak tam je šeda a píše to ještě není připravené   historii sem mazal a přihlasil se a změna žadná
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 08.06.2017
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    Pexi jo mužes videt 6 lovišt nicmene to jedno je kompletne vylovené a lodě tam nemam ta ryba jak tam je šeda a píše to ještě není připravené   historii sem mazal a přihlasil se a změna žadná
    vidím 3 s ustřicema a spol, 1 humry a dvoje ryby, vše je s rybama, plave to tam, jedině u ústřic úplně dole a vpravo nemáš lodi a ukazuje se u nich lišta, že tam budou přes 17 hodin

  • zlaticko2409 (CZ1)zlaticko2409 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    potřebuji poradit,píši za jednu slečnu ze spolku,protože si neví rady=její přihlašovací jméno je  yaquelline...ted sem se ji snažila pomoct ale ani já už nevím...má rybaře olega na 22 urovni,a je v 86lvl...takže by správně mělo jít koupit motorový člun a začít,protože tam píšete od 20urovně ale bohužel to nejde,vubec se jí neukazuje správa lodí aby ji mohla koupit prosím pomoc :-))děkuju
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    potřebuji poradit,píši za jednu slečnu ze spolku,protože si neví rady=její přihlašovací jméno je  yaquelline...ted sem se ji snažila pomoct ale ani já už nevím...má rybaře olega na 22 urovni,a je v 86lvl...takže by správně mělo jít koupit motorový člun a začít,protože tam píšete od 20urovně ale bohužel to nejde,vubec se jí neukazuje správa lodí aby ji mohla koupit prosím pomoc :-))děkuju
    Ahoj.
    Aby se jí otevřely doky musí mít splněné všechny úkoly u rybáře Olega. 
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    Naši jste někdo někde to pracovní centrum?
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Taky vše vymazáno a 3 loviště, mimochodem ta, která jsou vylovená a nefunkční už od víkendu, ještě nejsou připravená. Může mi někdo říct, kdy připravená budou? Lodě mi stojí zbytešně v přístavu a není je kam poslat.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jestli se po aktualizaci měly vyměnit vylovené lokality za nové, tak to nezabralo, mám 3 prázdné lokality bez lodí. 2 z nich jsem měl už před aktualizací, během ní přibyla další 3.
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Pracovní centrum je vlevo od informačního sloupu. Ale je potřeba ho postavit. Taky jsem ho chvíli nemohl najít.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jestli se po aktualizaci měly vyměnit vylovené lokality za nové, tak to nezabralo, mám 3 prázdné lokality bez lodí. 2 z nich jsem měl už před aktualizací, během ní přibyla další 3.
    Asi se oprava nepovedla, ale u všech co tady píšou, že mají některá loviště prázdná, vidím všech 6 lovišť s rybami, někde to píše i čas jak dlouho tam budou.
Sign In to comment.