Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Napadení spolku za účelem jeho poškození

Ahoj 27.05.2017 byl náš spolek napaden podvodným účtem, za účelem jeho poškození. Hráč, který si založil účet připomínající můj, rozeslal spolkovou zprávu všem členům ,vyjma mne, a požadoval přihlašovací údaje od všech členů. U nás ve spolku se tyto praktiky nepoužívají.  Prosím o zablokování účtu *****. Tento člověk získal tímto lstivým způsobem heslo od několika farem, které nasledně nechal zablokovat. Mám díky tomu paralizovaný spolek, který nedokáže plnit projekty ani ligu. Prosím o zablokování správného účtu, pokud zablokujete můj bude spolek totálně destruovanej. Díky za pochopení. Zároven by mne zajímalo, jak lze napsat spolkovou zprávu, ze které byl vyjmut můj profil, abych toto podvodné jednání nezjistil. Byl bych rád, kdyby bylo možné zablokované farmy odblokovat, vím, že se někteří členové díky své důvěřivosti dostali do těchto problémů zbytečně. Ještě jednou díky Jarda

edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    danecek10 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj 27.05.2017 byl náš spolek napaden podvodným účtem, za účelem jeho poškození. Hráč, který si založil účet připomínající můj, rozeslal spolkovou zprávu všem členům ,vyjma mne, a požadoval přihlašovací údaje od všech členů. U nás ve spolku se tyto praktiky nepoužívají.  Prosím o zablokování účtu *****. Tento člověk získal tímto lstivým způsobem heslo od několika farem, které nasledně nechal zablokovat. Mám díky tomu paralizovaný spolek, který nedokáže plnit projekty ani ligu. Prosím o zablokování správného účtu, pokud zablokujete můj bude spolek totálně destruovanej. Díky za pochopení. Zároven by mne zajímalo, jak lze napsat spolkovou zprávu, ze které byl vyjmut můj profil, abych toto podvodné jednání nezjistil. Byl bych rád, kdyby bylo možné zablokované farmy odblokovat, vím, že se někteří členové díky své důvěřivosti dostali do těchto problémů zbytečně. Ještě jednou díky Jarda

    edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
    Ahoj, takže k pár věcem:
    - spolkovou zprávu nemohl rozeslat, pokud není členem vašeho spolku, stejně tak nelze někoho (tebe) ze seznamu vypustit
    - ohledně případné blokace se s důkazy obrať na podporu, tady se opravdu účty neblokují na základě toho, že tady o to někdo požádá
    - že někdo někomu sdělí heslo, je pouze jeho vlastní chyba, za kterou také nese následky, nicméně i takoví hráči, ať kontaktují podporu, třeba se s tím ještě bude dát něco dělat.
  • kateva (CZ1)kateva (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 30.05.2017
    Jsem také členem spolku, jsem přítelkyně Jardy. Spolková zpráva od daného profilu opravdu přišla, přitom profil ***  ve farmě jako hráč nebyl. Můžu poslat print screen ohledně spolkové zprávy. 
    Až dnes, když jsme se o tom s Jardou bavili, proč rozeslal zprávu, ale Jarda o žádné nevěděl, ukázala jsem mu spolkovou zprávu (kterou ovšem neposlal). Teprve pak jsem se podívala na profil a zjistila, že ***. Když se podíváte na spolek, ve kterém daný profil je, tak byl založený přibližně hodinu poté, co nám daný člověk rozeslal zprávu. 
    Asi někde skulina v systému je, když si nějakým způsobem našel cestičku, jak vedoucího spolku vyhodit ze spolkové zprávy, aby nemohl zakročit včas. A navíc profil *** ve spolku nikdy nebyl. 

    edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kateva (CZ1) napsal(a):
    Jsem také členem spolku, jsem přítelkyně Jardy. Spolková zpráva od daného profilu opravdu přišla, přitom profil ***  ve farmě jako hráč nebyl. Můžu poslat print screen ohledně spolkové zprávy. 
    Až dnes, když jsme se o tom s Jardou bavili, proč rozeslal zprávu, ale Jarda o žádné nevěděl, ukázala jsem mu spolkovou zprávu (kterou ovšem neposlal). Teprve pak jsem se podívala na profil a zjistila, že ***. Když se podíváte na spolek, ve kterém daný profil je, tak byl založený přibližně hodinu poté, co nám daný člověk rozeslal zprávu. 
    Asi někde skulina v systému je, když si nějakým způsobem našel cestičku, jak vedoucího spolku vyhodit ze spolkové zprávy, aby nemohl zakročit včas. A navíc profil *** ve spolku nikdy nebyl. 

    edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
    Prosím tedy o zaslání screenu zprávy soukromě, díky :)
  • kateva (CZ1)kateva (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 30.05.2017
    Ahoj, máš to v soukr. zprávě.  :)

    Teď na to koukám, jak by to bylo možné. Ale... dotyčný neposlal zprávu přes spolek farmářů... Poslal ty zprávy jednotlivě členům... protože když se rozesílá zpráva spolku, tak se jako předmět automaticky doplni "Zpráva spolku farmářů:", kdežto on zadal předmět "Zpráva spolku". Tím pádem si sám ze svého profilu zvolil, komu to pošle a že mezi nimi nemá být vedoucí spolku.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kateva (CZ1) napsal(a):
    Teď na to koukám, jak by to bylo možné. Ale... dotyčný neposlal zprávu přes spolek farmářů... Poslal ty zprávy jednotlivě členům... protože když se rozesílá zpráva spolku, tak se jako předmět automaticky doplni "Zpráva spolku farmářů:", kdežto on zadal předmět "Zpráva spolku". Tím pádem si sám ze svého profilu zvolil, komu to pošle a že mezi nimi nemá být vedoucí spolku.
    Právě, ono to vážně nejde poslat mimo spolek, stejně jako ve spolku nejde vybrat, že se hromadka pošle třeba jen zástupcům. Holt to nafingoval a je smutné, že mu na to někdy skočil. Nicméně problém už je v řešení, díky za screeny ;)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Je dost smutný, že někdo takto škodí a snaží se, aby vypadal jako někdo jinej. Ale je taky dost smutný, kolik lidí tady naprosto v klidu rozdává hesla (byť v domění, že heslo posílá jiné osobě). Kdy už se konečně přestanou v rámci spolků sdílet hesla? To vás vážně tak strašně baví vyhrávat různý soutěže, akce, souboje, nebo třeba jen koukat, jak vám farmy krásně rostou jen tím, že podvodně hodíte heslo jinejm, ať se staraj, když vy sami na farmu nemáte zrovna čas?
  • danecek10 (CZ1)danecek10 (CZ1) Komentářů: 15
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Je dost smutný, že někdo takto škodí a snaží se, aby vypadal jako někdo jinej. Ale je taky dost smutný, kolik lidí tady naprosto v klidu rozdává hesla (byť v domění, že heslo posílá jiné osobě). Kdy už se konečně přestanou v rámci spolků sdílet hesla? To vás vážně tak strašně baví vyhrávat různý soutěže, akce, souboje, nebo třeba jen koukat, jak vám farmy krásně rostou jen tím, že podvodně hodíte heslo jinejm, ať se staraj, když vy sami na farmu nemáte zrovna čas?
    Nezlob se na mne, ale pláčeš na špatném písečku. U nás to tak není, ale samozřejmě vím o několika spolcích, kde to tak funguje. U nás ne, ale bohužel jsou lidé asi zvyklý na to, že to tak chodí, kor u spolku kde se vyhazuje za neaktivitu. Pokud by jsi se zeptala členů spolku našeho spolku, tak by jsi zjistila, že u nás jsem to po lidech nikdy nechtěl, vyjma pár dětí, které měli problém s farmou a potřebovali ji nastavit. Ty si pak hned změnili heslo a jeli si dál po svém. Co se svět točí mají lidé tendenci podvádět, spolčovat se za jasným cílem, vyhrát vše co se dá.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    danecek10 (CZ1) napsal(a):
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Je dost smutný, že někdo takto škodí a snaží se, aby vypadal jako někdo jinej. Ale je taky dost smutný, kolik lidí tady naprosto v klidu rozdává hesla (byť v domění, že heslo posílá jiné osobě). Kdy už se konečně přestanou v rámci spolků sdílet hesla? To vás vážně tak strašně baví vyhrávat různý soutěže, akce, souboje, nebo třeba jen koukat, jak vám farmy krásně rostou jen tím, že podvodně hodíte heslo jinejm, ať se staraj, když vy sami na farmu nemáte zrovna čas?
    Nezlob se na mne, ale pláčeš na špatném písečku. U nás to tak není, ale samozřejmě vím o několika spolcích, kde to tak funguje. U nás ne, ale bohužel jsou lidé asi zvyklý na to, že to tak chodí, kor u spolku kde se vyhazuje za neaktivitu. Pokud by jsi se zeptala členů spolku našeho spolku, tak by jsi zjistila, že u nás jsem to po lidech nikdy nechtěl, vyjma pár dětí, které měli problém s farmou a potřebovali ji nastavit. Ty si pak hned změnili heslo a jeli si dál po svém. Co se svět točí mají lidé tendenci podvádět, spolčovat se za jasným cílem, vyhrát vše co se dá.

    Ty jsi vyžadoval heslo po dětech?! Jedna věc je to, že chtít po někom heslo je pochopitelně naprosto proti pravidlům, další věc je, že děti ani tuto hru dle smluvních podmínek hrát nesmějí. Proč? Na jejich vlastní ochranu, aby třeba někomu nesdělily svou adresu, jména rodičů, nebo třeba heslo.

    A co to je za argument o spolku, kde se vyhazuje za neaktivitu? Ukaž mi takový, kde to tak nefunguje.

    Pardon, ale žádáš spravedlnost, ale sám porušuješ pravidla. Takové mám opravdu nejradši :(
  • danecek10 (CZ1)danecek10 (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 13.06.2017
    black-.-angel napsal(a):
    danecek10 (CZ1) napsal(a):
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Je dost smutný, že někdo takto škodí a snaží se, aby vypadal jako někdo jinej. Ale je taky dost smutný, kolik lidí tady naprosto v klidu rozdává hesla (byť v domění, že heslo posílá jiné osobě). Kdy už se konečně přestanou v rámci spolků sdílet hesla? To vás vážně tak strašně baví vyhrávat různý soutěže, akce, souboje, nebo třeba jen koukat, jak vám farmy krásně rostou jen tím, že podvodně hodíte heslo jinejm, ať se staraj, když vy sami na farmu nemáte zrovna čas?
    Nezlob se na mne, ale pláčeš na špatném písečku. U nás to tak není, ale samozřejmě vím o několika spolcích, kde to tak funguje. U nás ne, ale bohužel jsou lidé asi zvyklý na to, že to tak chodí, kor u spolku kde se vyhazuje za neaktivitu. Pokud by jsi se zeptala členů spolku našeho spolku, tak by jsi zjistila, že u nás jsem to po lidech nikdy nechtěl, vyjma pár dětí, které měli problém s farmou a potřebovali ji nastavit. Ty si pak hned změnili heslo a jeli si dál po svém. Co se svět točí mají lidé tendenci podvádět, spolčovat se za jasným cílem, vyhrát vše co se dá.

    Ty jsi vyžadoval heslo po dětech?! Jedna věc je to, že chtít po někom heslo je pochopitelně naprosto proti pravidlům, další věc je, že děti ani tuto hru dle smluvních podmínek hrát nesmějí. Proč? Na jejich vlastní ochranu, aby třeba někomu nesdělily svou adresu, jména rodičů, nebo třeba heslo.

    A co to je za argument o spolku, kde se vyhazuje za neaktivitu? Ukaž mi takový, kde to tak nefunguje.

    Pardon, ale žádáš spravedlnost, ale sám porušuješ pravidla. Takové mám opravdu nejradši :(
    Nerozumím Tvojí odpovědi. Já nežádám hesla od nikoho. Pravidla neporušuju a porušovat nehodlám. Vše se snažím se všemi řešit po chatu, at už jsou to problémy s buggy nebo s novinkama ve hře. Pokud jsem někomu pomáhal s nastavením tak na základě jeho žádosti bez mého vyžadování hesla, ten dotyčný mne oslovil a poslal mi jej sám, aniž bych jej já vyžadoval. Jak jsem psal výše, u nás se tyto praktiky nedějí a dít nebudou. My se neženeme přes mrtvoly a nepoužíváme spolkové farmy o které se starají všichni členové spolku, tak jak se to děje v jiných spolcích. Tuhle hru osobně hraju pro relax a odpočinek, a pokud musím něco řešit přes podporu tak vždy až když už vím, že sám to nezvládnu pořešit. Navíc mne však dojímá jak ze mne vždy uděláš ***. Ve hře se pohybují lidi, které skutečně baví škodit jiným a likvidují farmy a spolky, ale to je asi cajk. Když se ozve jakýsi buran, který se snaží, aby se všem členům jeho spolku dařilo ve hře a bavilo je to, tak je třeba ho setřít a udělat z něj ***. Fakt super přístup. A opravdu mi se vší rozhodností tvrd, že nevíš o tom, že hru hrají děti. Každý den se mi jich do spolku hlásí hafo a jsou spolky, které mají už v popisu, že berou jen starší 18ti let. Nicméně děkuji za vyřešení tohoto problému. Jsem rád, že se spousta lidí ve spolku poučilo, že heslo se nikomu nedává.

    edit: smazání vulgarit (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Že ti někdo dá heslo a ty ho použiješ, není porušování pravidel? Jako třeba manipulace s cizími přihlašovacími údaji? Obstarávání více účtů na jednom serveru? Že někdo něco dělá ve hře, s tím já nic neudělám, jak už jsem nesčetněkrát psala, důkazy zašlete na podporu. Stejně tak tam ale někdo může prásknout teď tebe, protože děláš v bledě modrém to samé, tak to prostě je. Takto nikomu nepomůžeš, naopak jen uškodíš, byť víra mohla být dobrá.

    Že hru hrajou děti? Nevím, ve spolku žádné nemám.

    Opravdu mě mrzí, že tvé osobní spory s jinými hráči a vlastní porušování pravidel svaluješ nyní na mne. Já daná pravidla nestanovila.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 13.06.2017
    danecek10 (CZ1) :
    Proboha, nebuďte sebevrazi. Když už porošujete pravidla hry a potřebujete to řešit s moderátorem, napište mu soukromou zprávu a ne veřejně, stačí jeden zlomyslný hráč, co vás nahlásí, a budete mít problém. Přemýšlejte u té hry. Jako ti, kdo je porušují aby ostatním uškodili nebo zneužili nějakou díru v systému hry se nepřiznají, ale mohou naopak rádi potopit někoho, kdo je poruší v dobré víře nebo ze špatného pochopení.
Sign In to comment.