Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

140112

Komentáře

  • Mišák01 (CZ1)Mišák01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To jste zavedli hromadnou večerku??? O půlnoci vše spadlo a nejde se přihlásit. Samozřejmě spolkovka v plném proudu, tak poč by to mělo jít hladce. Tohle už mě štve.
  • muro259 (SK1)muro259 (SK1) SK1 Komentářů: 47
    vesnická liga
    vyhrali sme x-tú výzvu ...  na účte som mal 12000 medajlí(či čo to je), vravím si super, kúpim si 4 žetóny - cena za jeden bola 3000
    ale ejhľa
    prvý žetón 3000
    druhý žetón už 6000
    tretí žetón už asi 12000 (ak sa dobre pamätám)
    tak som si mohol kúpil len dva
    opýtam sa slušne - to ste sa už dočista zrazili s koňom, keď to takto navyšujete  a keď hráčom za dosiahnuté výsledky neviete ponúknuť normálnu odmenu ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    muro259 (SK1) napsal(a):
    vesnická liga
    vyhrali sme x-tú výzvu ...  na účte som mal 12000 medajlí(či čo to je), vravím si super, kúpim si 4 žetóny - cena za jeden bola 3000
    ale ejhľa
    prvý žetón 3000
    druhý žetón už 6000
    tretí žetón už asi 12000 (ak sa dobre pamätám)
    tak som si mohol kúpil len dva
    opýtam sa slušne - to ste sa už dočista zrazili s koňom, keď to takto navyšujete  a keď hráčom za dosiahnuté výsledky neviete ponúknuť normálnu odmenu ?
    Tak si vyber jinou odměnu, na výběr jich tam je dost. Každá cena se s další jednotkou zvyšuje - prý cena odráží vyšší poptávku.

    Pro položení dotazu si příště prosím zkus vybrat vhodnější vlákno.

    Štve mě, že mám vymýšlet, co by mě mělo štvát.. když mě nic neštve :D 
  • muro259 (SK1)muro259 (SK1) SK1 Komentářů: 47
    upraveno 03.05.2017
    nehnevaj sa na mňa,
    vybral som si vlákno odpovedajúcu téme môjho príspevku

    a tvoja odpoveď je úplná somarina

    štve ma to, čo by ma normálne štvať nemalo

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt už mne to štve. 95% spolkovek jsem nejnižší lvl.
    Hippa, Alču, lívánka, Lukáčovou a pod (těm to nevyčítám) - ty dostávám pravidelně.
    A jinak jsou to lvl o 50 a více vyšší.
    A nepovídejte mi, že se to rozděluje podle reputace. Mívám o 5 - 15 mil větší, než jsem já.
  • AmazingNicol (CZ1)AmazingNicol (CZ1) Komentářů: 1
    Dneska mě naštvalo zjištění, že můžu stavět nebo vylepšovat pouze jednu budovu na všech farmách dohromady. Smířila jsem se s tím, že na jedné farmě budu stavět pouze jednu budovu v jednu chvíli, ale proč to platí pro všechny zároveň. Nebylo by lepší kdybych mohla na každý farmě stavět jednu budovu. Tímhle způsobem se nikam nedostanu.....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.05.2017
    Dneska mě naštvalo zjištění, že můžu stavět nebo vylepšovat pouze jednu budovu na všech farmách dohromady. Smířila jsem se s tím, že na jedné farmě budu stavět pouze jednu budovu v jednu chvíli, ale proč to platí pro všechny zároveň. Nebylo by lepší kdybych mohla na každý farmě stavět jednu budovu. Tímhle způsobem se nikam nedostanu.....
    Nebylo, to padlo už opravdu mnohokrát. Vše má svůj čas ;)

    Štve mě, že jsem si naivně myslela, že o půlnoci začne dočasná farma :D Asi holt až odpoledne, pokud vůbec.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Právě mě naštvalo, že ve spolkové soutěži za umístění v první desítce jsme dostali jednu bednu a v ní tři semena slunečnice. No to je skutečně "hodnotná odměna" za všechno snažení. Helča
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Me stve,ze diky tomu,ze mam zasekany pc,jak jede porad pomalu,a jak tak sklizim,omylem se ukliknu a uklidim dekorku,jenze,kdyz ma spolkovou spokojenost,je tam bohuzel  cas obnovy...no a zrovna stavim,ze...

    A celkove,zlata mrizka,pro presouvani techto dekorek.jsme se namlsali....
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Me stve,ze diky tomu,ze mam zasekany pc,jak jede porad pomalu,a jak tak sklizim,omylem se ukliknu a uklidim dekorku,jenze,kdyz ma spolkovou spokojenost,je tam bohuzel  cas obnovy...no a zrovna stavim,ze...

    A celkove,zlata mrizka,pro presouvani techto dekorek.jsme se namlsali....
    Dekorace, která už byla postavená, jde postavit hned, bez ohledu na to, jestli něco jiného stavíš - pokud už jednou stála, prostě ji jen vyndáš z inventáře. Aspoň u mě to tak funguje - a taky už jsem se párkrát uklikla.

    A abych nebyla OT, tak co by mě tak mohlo naštvat? Hm, tak třeba, že se venku ochladilo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Me stve,ze diky tomu,ze mam zasekany pc,jak jede porad pomalu,a jak tak sklizim,omylem se ukliknu a uklidim dekorku,jenze,kdyz ma spolkovou spokojenost,je tam bohuzel  cas obnovy...no a zrovna stavim,ze...

    A celkove,zlata mrizka,pro presouvani techto dekorek.jsme se namlsali....
    Dekorace, která už byla postavená, jde postavit hned, bez ohledu na to, jestli něco jiného stavíš - pokud už jednou stála, prostě ji jen vyndáš z inventáře. Aspoň u mě to tak funguje - a taky už jsem se párkrát uklikla.

    A abych nebyla OT, tak co by mě tak mohlo naštvat? Hm, tak třeba, že se venku ochladilo.
    To není pravda. Když má vesnickou spokojenost, je tam tzv. doba obnovy: 

    Štve mě, že ten čas hrozně letí :weary:
  • matesnatka (CZ1)matesnatka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 15.05.2017
    Ahojky chtěla bych upozornit všechny že dnes si jeden určitý člověk založil nick JurasekO1 místo Jurasek01 a oblbuje tím všechny hráče,prosím o odstranění takového hráče ze hry,jedná se o hráče ***,jen našemu spolku škodí nic jinýho,dávejte si na něj pozor :-(

    edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    matesnatka (CZ1) napsal(a):
    Ahojky chtěla bych upozornit všechny že dnes si jeden určitý člověk založil nick JurasekO1 místo Jurasek01 a oblbuje tím všechny hráče,prosím o odstranění takového hráče ze hry,jedná se o hráče ***,jen našemu spolku škodí nic jinýho,dávejte si na něj pozor :-(

    edit: smazání jména hráče (black-.-angel)
    Obrať se prosím s důkazy na podporu.

    Štve mě, že má tenhle jedinec už snad stovku účtů a podpoře je to kdesi. Každý den řeším aspoň 20 zpráv, jak tenhle *** někoho obtěžuje, stížnosti na něj padají ze všech stran, účty má snad ve všech větších spolcích a dělá si ze všech jen dobrý den. Ale dobrá, doplním jeho složku a v pondělí ji tvrdě někomu omlátím o hlavu, ať už s tím konečně někdo něco dělá. Protože to, že mi to totálně blokuje mou schránku mého osobního účtu ve hře, mě taky dvakrát nebaví. A to že si myslí, že mu jeho chování bude věčně procházet, už vůbec ne.
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    upraveno 15.05.2017
    Ahoj!No a aby jste videli,co dostalo vetsina mych clenu po 22hod vecerni tak prikladam ofocenou zpravu.To uz je vazne vrchol vseho...Misto koncoveho 01 tam dal    O1   a vypadalo to docela verohodne :(

    edit: zveřejňování soukromé konverzace je zakázáno (black-.-angel)
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Nó, že by mě to naštvalo, tak to doslova ne, ale znechutilo fest - na co máme test farmy, když obsáhlé novinky, ihned bez přezkoušení pošlete do reálu. Chytře vymyšlené, dnes mají němci státní svátek a zítra je pátek...  :lol: . Do pondělí většina z nás vychladne nebo rezignuje, bravo GGS. :neutral:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.05.2017
    Nó, že by mě to naštvalo, tak to doslova ne, ale znechutilo fest - na co máme test farmy, když obsáhlé novinky, ihned bez přezkoušení pošlete do reálu. Chytře vymyšlené, dnes mají němci státní svátek a zítra je pátek...  :lol: . Do pondělí většina z nás vychladne nebo rezignuje, bravo GGS. :neutral:
    Protože když všechno půjde přes test, vůbec nic nebude překvapením ;) Ono je docela prima si novinky reálně zkoušet naživo, jako tomu bylo vždy. Ne všechno se napřed musíte naučit na testserveru, to by byla dost nuda.

    Mě dnes naštvalo.... no, vlastně ani ne tak mě, jako spíš moje rybičky. Nějak se jim vypařilo jídlo a už nemají nic na večeři. Snad se z nich nestanou kanibalky :o Protože do obchodu už doběhnout vážně nestíhám, budou to muset chuděry zvládnout. Takže mě dost mrzí, že jsem na ně zapomněla. Hlavně že vyrábím virtuální žrádlo pro virtuální rybičky ostošest.
  • r.004 (CZ1)r.004 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 29.05.2017
    Strčte si svoje rádoby "Oblíbené nabídky" za klobouček - klikám pole, vyskočí nabídka a já bez zlatek , že mám něco co nechci !!!
    Dále bych rád poukázal na to , že mě včera navštívil Lestr, dle časomíry měl být u mě 24 hod a cca po 12 zmizel ... 
    Post edited by r.004 (CZ1) on
  • r.004 (CZ1)r.004 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    A taky koukám že na kritiku nikdo nereaguje, byla by slušnost to vysvětlit 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pardon, nehledám, jestli někdo někde neupravil příspěvek. Pokud máš problém s Lesterem, obrať se na podporu, tady k tomu opravdu žádné vysvětlení nedostaneš.

    PS: Štve mě to vedro, ale S T R A Š N Ě !
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    upraveno 12.06.2017
    Dnes mě naštvalo, že náš spolek Pod slamákem není uveden v seznamu spolku na českém serveru, a navíc ani nemůžu najít naše náborové téma. Měli jsme ho.
    GSS s námi nepočítá?


    Edit: Ale koukám, že těch spolků tam chybí daleko víc. Shinkanzen, Underworld ...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.06.2017
    Dnes mě naštvalo, že náš spolek Pod slamákem není uveden v seznamu spolku na českém serveru, a navíc ani nemůžu najít naše náborové téma. Měli jsme ho.
    GSS s námi nepočítá?


    Edit: Ale koukám, že těch spolků tam chybí daleko víc. Shinkanzen, Underworld ...
    Jak píšu, jsou tam spolky, které zde mají vlákno, ne které jsou ve hře. To je přece věc spolku, zda chce vlákno mít. Jak GGS s vámi nepočítá? Já ten seznam dávala dohromady od října, to není žádná věc GGS, to jsou vlákna zde z fóra. Byla zaarchivována pouze vlákna již neexistujících spolků.

    O smazání vlákna vašeho spolku mě požádala vaše vedoucí. Na to pochopitelně jako vedoucí právo má. To si vyřiď s ní, ne se mnou. Štve mě tvůj přístup? Jo, tohle vážně není žádná moje chyba.
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    upraveno 12.06.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Dnes mě naštvalo, že náš spolek Pod slamákem není uveden v seznamu spolku na českém serveru, a navíc ani nemůžu najít naše náborové téma. Měli jsme ho.
    GSS s námi nepočítá?


    Edit: Ale koukám, že těch spolků tam chybí daleko víc. Shinkanzen, Underworld ...
    Jak píšu, jsou tam spolky, které zde mají vlákno, ne které jsou ve hře. To je přece věc spolku, zda chce vlákno mít. Jak GGS s vámi nepočítá? Já ten seznam dávala dohromady od října, to není žádná věc GGS, to jsou vlákna zde z fóra. Byla zaarchivována pouze vlákna již neexistujících spolků.

    O smazání vlákna vašeho spolku mě požádala vaše vedoucí. Na to pochopitelně jako vedoucí právo má. To si vyřiď s ní, ne se mnou. Štve mě tvůj přístup? Jo, tohle vážně není žádná moje chyba.
    A já jsem naštvaná, že tě můj přístup štve. O zrušení vlákna nevím, taktéž je pro mě novinkou, že seznam je tvým dílem a pracuješ na něm od října, nikde to není napsáno. Ani u seznamu ne. Možná by bylo dobré to tam napsat, protože nekompletní seznam postavený na tématech fóra a ne na žebříčku ze hry, může být pro nováčky i ty co moc nebádají zavádějící.
    Každopádně dala sis s nimi hodně práce, toho si my hráči ceníme. I díky tomu, že nevíme čí to byla iniciativa, nevíme my  hráči komu poděkovat.
    Takže za sebe děkuji za seznam i za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Dnes mě naštvalo, že náš spolek Pod slamákem není uveden v seznamu spolku na českém serveru, a navíc ani nemůžu najít naše náborové téma. Měli jsme ho.
    GSS s námi nepočítá?


    Edit: Ale koukám, že těch spolků tam chybí daleko víc. Shinkanzen, Underworld ...
    Jak píšu, jsou tam spolky, které zde mají vlákno, ne které jsou ve hře. To je přece věc spolku, zda chce vlákno mít. Jak GGS s vámi nepočítá? Já ten seznam dávala dohromady od října, to není žádná věc GGS, to jsou vlákna zde z fóra. Byla zaarchivována pouze vlákna již neexistujících spolků.

    O smazání vlákna vašeho spolku mě požádala vaše vedoucí. Na to pochopitelně jako vedoucí právo má. To si vyřiď s ní, ne se mnou. Štve mě tvůj přístup? Jo, tohle vážně není žádná moje chyba.
    A já jsem naštvaná, že tě můj přístup štve. O zrušení vlákna nevím, taktéž je pro mě novinkou, že seznam je tvým dílem a pracuješ na něm od října, nikde to není napsáno. Ani u seznamu ne. Možná by bylo dobré to tam napsat, protože nekompletní seznam postavený na tématech fóra a ne na žebříčku ze hry, může být pro nováčky i ty co moc nebádají zavádějící.
    Každopádně dala sis s nimi hodně práce, toho si my hráči ceníme. I díky tomu, že nevíme čí to byla iniciativa, nevíme my  hráči komu poděkovat.
    Takže za sebe děkuji za seznam i za odpověď.
    Byla to má iniciativa, vidíš tady na fóru někoho jiného? Stejně jako podobnou systematizací prošla sekce hry a otázky ke hře. Další jsou v pořadí, mám připravený i snad rychlejší rozcestník na návody - hra už má tolik prvků, že ten stávající už je dlouhý jak toaletní papír :smiley: Všichni si od začátku přesunu na vanillu stěžují na horší přehlednost, tak se s tím snažím aspoň dělat, co je v mých silách.

    Co se týče seznamu spolků - v pravidlech sekce je uvedeno:
    Pro zjednodušení nalezení vašeho vlákna je v kategorii vašeho serveru v úvodním příspěvku seznam všech spolků, které si zde založily své vlákno.
    Pokud někdo hledá spolek ve hře, tam je má všechny. Pokud někdo hledá na fóru, má tu spolky, které pro nábor členů fórum využívají. To je skutečně na každém spolku. Že tu přece nějaký spolek nemá své místečko, není moje věc, ale jeho.

    U vašeho spolku mě o smazání požádala nějaká vaše členka, což jsem odmítla s tím, že o to může požádat pouze vedoucí spolku, ta se po pár dnech ozvala a o smazání vlákna skutečně požádala. Neměla jsem jediný důvod jí nevyhovět. Pokud by však měla zájem o obnovení vlákna, stačí napsat, mám ho ve svém interním koši.

    Já vím, že se budu opakovat, ale štve mě to vedro, nemáte tušení, jak ho nenávidím!


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Štve mě, že někteří z vás mají opět potřebu vytahovat své soukromé spory na fórum.

    Veškeré příspěvky byly přesunuty do samostatného vlákna.

    Za celou komunitu vás žádám, příště nás takového čtení ušetřete, díky ;)
  • Almata (CZ1)Almata (CZ1) Komentářů: 29
    Mne dnes nastvalo, ze se ve stredu ve spolku vyhlasil klidek a pohoda. Vcera jsme jiz hromadkou dostali džubanec, že pry nesejeme co máma a dnes místo odmen ze clunu me cekalo vykopnuti. Tak to me teda nastvalo a hlavne zklamalo :#
    Odpoved neocekavam od nikoho. Jen dekuji, za moznost to napsat at to nekricim pouze doma do  zdi. Tak sbohem.
  • Kopruš (CZ1)Kopruš (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    dnes mně naštvalo ,že třetí den seji jasmín který musím prodávat a mám jen 6 bedýnek nemůžu splnit ani úkol fakt úžas
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    Naštvalo? NO zdali. Raději nechme na hlavě. Takové malé peklo ve hře. jak ráda píše Black Angel koukneme se na padátka. Tak jak nám padají světlušky? No napadají hold nepadají. Kdepak asi zase soudruzi v NDR udělali chybu??? No nevím
    Prasátka vybrány 15x - žádná sklenice se světluškou, Kravičky 10x - taktéž nic. Pole 35x a světe div se 50 ks ze slunečnice. Ty byly zasety 15x. Tomu říkám nářez. Z jednoho pole z 15 padly světlušky!!!! 
    Nedělejme si iluze hra jde do kopru.
    Zbývá jen silo, kompost a mlýn, ale to je při počtu 1650 pro masochisty. Když se na nic jiného nedá spolehnout.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386

    Čo ma dnes naštvalo? Ako mám súťažiť v Ťažko pracujúcom.. keď mám na cely deň 5 mlák 2x ustrice a 3x raky.. ako mám získať tunáka a mečouna? /na cz/.

    Apropo - ako je nova udalosť spracovaná keď naraz napíšeme že úvodná súťaž na získanie "mincí" teraz nebude.. /milí hráči dostanete dosť "minci".. na spustenie 1 súťaže.. ostatne si kúpte za zlato./ 

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):

    Čo ma dnes naštvalo? Ako mám súťažiť v Ťažko pracujúcom.. keď mám na cely deň 5 mlák 2x ustrice a 3x raky.. ako mám získať tunáka a mečouna? /na cz/.

    Apropo - ako je nova udalosť spracovaná keď naraz napíšeme že úvodná súťaž na získanie "mincí" teraz nebude.. /milí hráči dostanete dosť "minci".. na spustenie 1 súťaže.. ostatne si kúpte za zlato./ 

    Nic se kupovat nebude, zkrátka tam jen tentokrát nebude úvodní úkol.

    Štve mě, že zase musím odpovídat na dotaz, který je položen ve vlákně, které s pokládáním dotazů nemá vůbec nic společného.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Prepáč to neboli otázky ale 2 veci ktoré ma naštvali. takže je to v správnom vlákne
    . a ináč k rybám si sa nevyjadrila. že môžem stat 24hod. /ani na to nepotrebujem odpoved/


Sign In to comment.