Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 25.4.2017: Japonský zlatý týden"

124

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak to jsem netušil, další postřeh, který se hodí vědět. Díky za doplnění.
  • Ji2lka (CZ1)Ji2lka (CZ1) Komentářů: 9
    Mineas (CZ1) napsal(a):


    Mince lze využít ve stánku Skvělých nabídek po dobu akce, a nejpozději dva dny po jejím skončení. Pak zmizí. A co že za ně můžeme nakoupit? Všechny nabídky najdete zde, vybrané vypíšu:

    Ještě jsem mince neutratila,také jsem šetřila na kočku (bohužel se nezadaří) - je to opravdu tak?Dnes Zlatý týden končí.Budu mít ještě 2 dny na utracení ve Skvělých nabídkách?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ji2lka (CZ1) napsal(a):
    Ještě jsem mince neutratila,také jsem šetřila na kočku (bohužel se nezadaří) - je to opravdu tak?Dnes Zlatý týden končí.Budu mít ještě 2 dny na utracení ve Skvělých nabídkách?
    Původní informace (oficiální novinka) to tvrdí. Já tomu zatím věřím a ještě si mince držím, ale mám jich teď jen 15 000, takže kdyby to bylo jinak, nebyla by moje ztráta tak velká.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ji2lka (CZ1) napsal(a):
    Ještě jsem mince neutratila,také jsem šetřila na kočku (bohužel se nezadaří) - je to opravdu tak?Dnes Zlatý týden končí.Budu mít ještě 2 dny na utracení ve Skvělých nabídkách?
    Ano, dle našeho týmu mají být ještě dva dny dostupné :) Pro jistotu zopakuji i zde - produkty na ostrovní farmu se vám nikam neuloží, takže by to byly zbytečně vyhozené mince, totéž bude platit pro květy do zlatého týdne, které budou zakoupeny po konci události.
  • rojanka (SK1)rojanka (SK1) Komentářů: 64
    Za chvíľu nám Zlatý týždeň končí a bude mi za ním smutno...dobrá akcia. Oceňujem vypadávanie šťastných mincí a následný nákup skvelých odmien, ktoré sme za ne mohli získať. Takéto akcie by som uvítala aj častejšie a určite aj mnoho iných hráčov... :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A já bych uvítala, kdyby se už někdy konečně brala v potaz velikost serveru.

    Na českém jsem cca na 1300. místě a to jsem se krom asi dvou dnů fakt snažila. V porovnání s tím jsem na mezinárodním asi na 100. s tím, že jsem tam dohromady hrála tak maximálně dvě hodiny :expressionless: Stejně tak i na všech ostatních se v zásadě stačilo jen přihlásit, jednou sklidit a alespoň vlajka jistá. Na velkém českém? Bez šance.

    Tak už aspoň něco vytřískat za ty mince z Omara.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    děkuji za pěknou akci,,bavila,potěšila,pomohla :)
  • dita luna (CZ1)dita luna (CZ1) Komentářů: 41
    Ahoj,

    taky bych ráda poděkovala za prima akci "zlatý japonský týden". Nabízené odměny u Omara byly prima a měly fakt smysl.

    Budu mít ale i šťouravou připomínku.
    Patřím mezi hráče, kteří MOMENTÁLNĚ  nepatří do spolku ( vím, že nebudu mít teď čas hrát pravidelně a nechci vzbuzovat nějaké negativní emoce mezi členy spolku, kteří fakt frčí na výkon). Některé nabízené odměny včetně dekorace mají   např. spolkovou spokojenost. Jenže my, "nespolkaři"
    tuto spokojenost nedosahujeme - prostě se nám maže. Bylo to tak i u "Patrika". Ale jedeme např. na plný výkon a časem se budeme chtít začlenit do spolku. Proč máme být ochuzeni o tu spolkovou dekorační hodnotu ? Nevyužívali jsme žádnou spolkovou pomoc k dosažení odměn, tak proč jsme získali "méněhodnotnou" dekoraci ?

    Ten samý příklad je v získávání odměn. Bylo třeba nasbírat plodiny za tolik a tolik vypadávaných předmětů a odměnou byly zapečetěné květy (u "Patrika" - klobouky ). Když je "nespolkař" získá - prostě mu zmizí. ( V této poslední akci jsme alespoň získali mince, takže ztráta téhle odměny nebyla nijak bolestivá :-))

    Myslím si, že hru nijak nešidíme ( v mé kategorii jsem skončila na 5. místě a žebříček vedla také "nespolkařka ).Připadá mi to trochu jako trestání za to, že ve spolku nejsme. Snad stačí, že nedostáváme odměny  ze spolkových soutěží a ze spolkové vesnice. To je v pohodě, protože tam se snaží celý tým a odměny jsou za spolkové snažení, ale v těchto soutěžích (Patrik, Japonský týden),  mi to přijde nefér.

    Hezký den
  • nikolqa.o (CZ1)nikolqa.o (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 08.05.2017
    Ahoj,

    jsem dost naštvaná a nemluvím jen za sebe, ale i za další hráče v našem spolku.

    Akce je ukonce a dekorace? Nikde?!? Jak je to možné?! Ptala jsem se ve spolku, nekteří jí dostali, jiní zase ne. Někomu byla nabídnuta možnost vylepšit dekoraci za zlatky, mě ne!! Někdo našel dekoraci ve skladu, já, ještě s některými hráči ze spolku NE!!

    Doufám, že to bude nějak vyřešené, protože jsem u té hry seděla, chtěla jsem mít co největší spokojenost  (spokojonost spolku byla 31 a spokojenost normální byla 74) a nakonec dekorace nikde!! Fakt mě to naštvalo. A jelikož to není první věc, co mě takhle naštvala, přemýšlím, že hraní farmy ukončím. Nestojí mi to za to. Jsem hráč, co zlatky kupuje a odmítám vrážet peníze do něčeho, co mě s prominutím na**re a nefunguje to tak, jak má.

    Teď jsem po hodiny opět navštívila farmu a konečně mi to po přihlášení nabídlo koupit si dekoraci za zlatky a dekoraci mám už ve skladu. Nutno říct, že to ale trvalo hodně dlouho. 

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dita luna (CZ1) napsal(a):
    Připadá mi to trochu jako trestání za to, že ve spolku nejsme. Snad stačí, že nedostáváme odměny  ze spolkových soutěží a ze spolkové vesnice. To je v pohodě, protože tam se snaží celý tým a odměny jsou za spolkové snažení, ale v těchto soutěžích (Patrik, Japonský týden),  mi to přijde nefér.
    Tam je odměna ale za spolkové úsilí, když ve spolku nejste, logicky vaše dekorace žádnou takovou hodnotu mít nemůže.
  • dita luna (CZ1)dita luna (CZ1) Komentářů: 41
    Andělko,

    nechci se hádat. Spolkové úsilí chápu ve spolkovce nebo ve spolkové vesnici, ale možná jsem mimo. Jaké spolkové úsilí máš na mysli při sbírání úrody z polí ? Neřeším zapečetěné květy ( jen jako odměna v těch 30 odměnách). Řeším, že při "pilném" sběru (nezávislém na spolku) by mohla mít dekorace i tu spolkovou hodnotu, kterou časem já přinesu do nějakého spolku ( když ji vystavím na farmě ). Zapečetěné květy by mohly "nespolkařům" propadnout na konci, když by se započítala hodnota dekorace.

    Netrápí mě to nijak zvláště a asi i usnu :-), aniž bych to více řešila, jen mi to přijde nefér, jak jsem psala výše.
    Mějte se prima
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zapečetěné květy se počítají za každého člena dohromady. Pokud prostě nejsi ve spolku, není co počítat. Musela bys být ve spolku sama, pokud bych chtěla pro dekoraci i tuto hodnotu. 
  • dita luna (CZ1)dita luna (CZ1) Komentářů: 41
    Ahoj,

    tak jsem zapla více ze svých mozkových buněk a asi jsem teď pochopila, že spolková hodnota dekorace se PRŮMĚRUJE ze VŠECH zapečetěných květů ve SPOLKU. Já myslela, že roste podle nasbíraných jednotlivých sklizní z MÝCH polí ( nebo se dají koupit u Omara. . . .)

    V tom případě chyba na mé straně :-(
    Omlouvám se za zmatky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Neprůměruje, sčítá se za všechny členy, takže je ovlivněna jak tvým výkonem, tak výkonem všech ostatních členů spolku. Ale prostě musíš být členem spolku :)
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Tahle akce nebyla špatná, bez ohledu na to, že jsem se u Omara ukliknul a místo Irského kurníku mám "jenom" jednu dekoraci. Dvě věci jsou ale podle mě špatně - jedna méně, jedna více.

    Ta méně špatná jsou dvojí ceny za tutéž odměnu u Omara. Tvůrcům hry to nic nepřinese, ale nadělá to akorát dost zlé krve a naštvaných hráčů, když se nejdřív ukáže jedna věc za lepší cenu a v momentě, kdy si člověk našetří, chce to po něm dvojnásobek. Zbytečnost.

    Druhou extrémně nepovedenou věcí je časomíra u Omara prodávajícho odměny za ty zlaté kolečka. Vyžadovala nejen být online, ale dokonce i mít okno se hrou aktivně otevřené, aby normálně běžela. V momentě, kdy jsem okno prohlížeče hodil do lišty, nebo přepnul na druhý panel s jinými stránkami, časomíra se výrazně zpomalila. Což je pro mě naprosto nepochopitelné. Ostatní časomíry valí v pohodě, tato ne.

    A hlavně je to extrémně nepřijemné z důvodu, který už jsem viděl diskutovat v několika vláknech na různých fórech vláknech. Hra je čím dál náročnější na hardware - v momentě, kdy okno aktivuju, větrák přepíná na výrazně vyšší rychlost. A tenhle nedodělek pak brání člověku ušteřit počítač v momentech, kdy ve hře nic nepotřebuje. Jenom jednou za deset minut zkontrolovat nabídku.
  • lida59 (CZ1)lida59 (CZ1) Komentářů: 19
    Já bych zase chtěla říct, že Omar je pěkný podvodník. Podle mě ví kolik máme zlatých mincí a podle toho jedou nabídky. Když jsem měla málo, nabídl mi kývajicí kočku, a když jsem našetřila tak ne a ne nenabídne. Mám to od více hráčů. Kočku nabizí jen těm co nemají dost. Za celou dobu ji nabídl jen jednou. Takže čekám, maximálně o ty mince přijdu. Jedině že by na konci než odejde dal na výběr ty mince utratit naráz.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Chtěl bych si ověřit přesný čas konce stánku. Na anglickém fóru jsem našel, že to je 9:00 ve středu (tedy 10.5. 9:00 AM). Můžete mi to někdo potvrdit či vyvrátit, upřesnit?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Druhou extrémně nepovedenou věcí je časomíra u Omara prodávajícho odměny za ty zlaté kolečka. Vyžadovala nejen být online, ale dokonce i mít okno se hrou aktivně otevřené, aby normálně běžela. 
    Což funguje úplně stejně jako u ostatních Omarových nabídek.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Chtěl bych si ověřit přesný čas konce stánku. Na anglickém fóru jsem našel, že to je 9:00 ve středu (tedy 10.5. 9:00 AM). Můžete mi to někdo potvrdit či vyvrátit, upřesnit?
    To je informace podaná maďarským moderátorem, oficiálně nikdy potvrzena nebyla, proto jsem vám ji sem nedávala. Vzhledem ke státnímu svátku nebylo možné ji dnes potvrdit, optám se zítra.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    black-.-angel napsal(a):
    Což funguje úplně stejně jako u ostatních Omarových nabídek.
    V tom případě totéž platí pro Omara celkově. Klasického prakticky nesleduju, protože kromě licence na zlato za 1500 zlaťáků, kterou ti nabídne jednou za uherský rok, tam pro nezlatkáře nic zajímavého nemá.
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Já třeba nechápu, proč Omar ještě nabízí květy, když už jsou k ničemu.
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Já třeba nechápu, proč Omar ještě nabízí květy, když už jsou k ničemu.
    Už se to tu někde řešilo - nabízí je (a nejen květy, ale i věci k ostrovní farmě, která už taky skončila) proto, že prostě byly naprogramované jako odměny během akce ( tehdy měly smysl) a předělávat odměny v průběhu akce (pár dní před koncem) není možné. Což se dá pochopit -asi by to šlo, ale vynaložené úsilí na předělávku se nevyplatí, kromě toho, když by se d toho teď zasahovalo, kdo ví, jestli by se nevloudila nějaká chybička. Lepší je, když si všichni dáme pozor na to, co kupujeme ;).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takže Omar nám s nabídkami za mince pro štěstí odjíždí zítra ráno v 8:59 :)
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Já třeba nechápu, proč Omar ještě nabízí květy, když už jsou k ničemu.
    Už se to tu někde řešilo - nabízí je (a nejen květy, ale i věci k ostrovní farmě, která už taky skončila) proto, že prostě byly naprogramované jako odměny během akce ( tehdy měly smysl) a předělávat odměny v průběhu akce (pár dní před koncem) není možné. Což se dá pochopit -asi by to šlo, ale vynaložené úsilí na předělávku se nevyplatí, kromě toho, když by se d toho teď zasahovalo, kdo ví, jestli by se nevloudila nějaká chybička. Lepší je, když si všichni dáme pozor na to, co kupujeme ;).
    To by mě zajímalo, jak to programují. Normálně by takovéhle věci byly v databázi. A stačilo by je jedním příkazem odstranit. Nedivil bych se, kdyby to programovali studenti.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Já třeba nechápu, proč Omar ještě nabízí květy, když už jsou k ničemu.
    Už se to tu někde řešilo - nabízí je (a nejen květy, ale i věci k ostrovní farmě, která už taky skončila) proto, že prostě byly naprogramované jako odměny během akce ( tehdy měly smysl) a předělávat odměny v průběhu akce (pár dní před koncem) není možné. Což se dá pochopit -asi by to šlo, ale vynaložené úsilí na předělávku se nevyplatí, kromě toho, když by se d toho teď zasahovalo, kdo ví, jestli by se nevloudila nějaká chybička. Lepší je, když si všichni dáme pozor na to, co kupujeme ;).
    To by mě zajímalo, jak to programují. Normálně by takovéhle věci byly v databázi. A stačilo by je jedním příkazem odstranit. Nedivil bych se, kdyby to programovali studenti.
    Musely by se udělat tři rozdílné události. Víme, že vždy když má být nová událost "zařazena" do hry, je třeba odstávka serveru. Takže by to znamenalo, že by Omar vždycky odjel, pak byla odstávka, snad přijela nová verze, mezitím by se zdržely veškeré ostatní události. A totéž o pár dní později znovu. Myslím, že dávat si pozor je opravdu jednodušší :) A naši programátoři opravdu žádní studenti nejsou :expressionless:

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Ahoj mám dotaz, když si zakoupím krátkodobé posílení louky (10%, 25%) v nabídkách k zlatému týdnu, posílí to i zasazení zlatých kytek? Vím, že nejdou posílit humusem, na pokus "mince" už nemám, ale napadlo mě, "co by kdyby"...  :smiley::smirk:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj mám dotaz, když si zakoupím krátkodobé posílení louky (10%, 25%) v nabídkách k zlatému týdnu, posílí to i zasazení zlatých kytek? Vím, že nejdou posílit humusem, na pokus "mince" už nemám, ale napadlo mě, "co by kdyby"...  :smiley::smirk:
    Ne, protože zlaté květiny na louce nikdy nevypěstuješ, jsou pouze pro pole.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 09.05.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj mám dotaz, když si zakoupím krátkodobé posílení louky (10%, 25%) v nabídkách k zlatému týdnu, posílí to i zasazení zlatých kytek? Vím, že nejdou posílit humusem, na pokus "mince" už nemám, ale napadlo mě, "co by kdyby"...  :smiley::smirk:
    Ne, protože zlaté květiny na louce nikdy nevypěstuješ, jsou pouze pro pole.
    Chybička se vloudila...  :) Špatně jsem to napsal Andělíno, myslel jsem pole...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.05.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj mám dotaz, když si zakoupím krátkodobé posílení louky (10%, 25%) v nabídkách k zlatému týdnu, posílí to i zasazení zlatých kytek? Vím, že nejdou posílit humusem, na pokus "mince" už nemám, ale napadlo mě, "co by kdyby"...  :smiley::smirk:
    Ne, protože zlaté květiny na louce nikdy nevypěstuješ, jsou pouze pro pole.
    Chybička se vloudila...  :) Špatně jsem to napsal Andělíno, myslel jsem pole...
    Ne, nejdou posílit ani slušňákem, ani tímto bonusem. Resp zvýší se množství květin, ale ne zlatých.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • rojanka (SK1)rojanka (SK1) Komentářů: 64
    Chcem sa opýtať, šťastné mince, ktoré neminieme nám ostanú v inventári, alebo nadobro zmiznú s Omarom?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    rojanka (SK1) napsal(a):
    Chcem sa opýtať, šťastné mince, ktoré neminieme nám ostanú v inventári, alebo nadobro zmiznú s Omarom?
    Měly by zmizet, pak už je nepůjde nikde použít. (Nicméně hádám, že zmizí spíš až s další aktualizací.)
Sign In to comment.