Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Ban na ucet

dobry den chci se zeptat kupa lidi me psalo ze me necha zablokovat zato z jsem aktivni a vyhraval jsem v soutezich proti zlate lize  .. a  daval jim skodiky ... 
nacemz mi zablokvali ucet s tim ze maji obavY ze  pro vetsi  financni obnos  vlozen do hry ...se muze jednat o zneuziti  paltebni karty ... chteji pome fotografii  obcanskeho prukazu a vypisi z meho bankovnictvi nacemz jsem komunikoval s lidmi z  hry a ty mi napsali ze je to trosku drzost od  vyvojaru nebo provozovatelu  

byl bych rad kdiby se mi nekdo k tomuhle vyjadril co si otom mysli a proc mi podpora neni schopna odpovedet po 2 dnech  v soutzich diky nim jsme nedodelali  1 soutez a 2 spolkove soutze prohrali  nejsem jedini koho zatenhle nesmysl zablokovali vcera v odpolednich hodinach diky 

zajmavy ze se ozvou az kdyz jsem tam nacpal cca 50 000 kc ...  ze se nevozvali driv nebo neinformovali  hlavne ze kdyz chteji  vyplnit dotaznik zpokojenosti to jsou ochotni zasilat. . ale tohle? to uz je moc  bez upozorneni  zabanovat?  jak nelicke a napodpore bid jsem na ceskem serveru musel jsem to vyplnit v anglictine jeste v tom maji bordel nehorazdnost ...  i s lidmi kterima jsem komunikoval tak  mi napsali ze nemaji zadne pravo chtit tyto 2 veci odeme ... 

z pravniho hlediska je  pravni jednani nepripustne  zvazuji zalobu pokad se neco podobneho nekomu nekdy stalo  ozvete se mi diky  

s pozdravem konky  
«1

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj,

    nevím, s kým jsi co probíral, ale toto řeší pouze podpora. Tedy pokud po tobě něco žádá, pokud chceš problém vyřešit, tak jim potřebné informace dodej.

    Odpověď není okamžitá, já zpravidla na nějakou ozvu čekala v řádech týdnů až měsíců.

    Český server, stejně jako většina dalších, nemá podporu ve vlastním jazyce, využij tedy jakýkoli jiný dostupný jazyk.

    Pokud někomu podpora zablokuje účet, pak je to při podezření na porušení smluvních podmínek. Hráče s tím automaticky nikdy nekontaktují, je na něm, aby situaci vzal do vlastních rukou a řešil. Co si budeme povídat, většinou se nejedná o pouhé podezření, ale o skutečné porušení, čehož si jsou dotyční povětšinou vědomi.

    Přeji úspěšné vyřešení celé záležitosti,

    black-.-angel
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    takze kdyz jim napisu cesky takze to nevadi? diky za odpoved
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Samozřejmě vadí, napiš v jazyce, v jakém vyplňuješ formulář. Jak jsem psala, česká podpora není, v češtině se tvým tiketem nikdo zabývat nebude.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    formular sem vyplnoval  ceskem jazyce ...  ale o kartu a vypis me zadaji cesky cili bi me taky meli odpovedet cesky 

    bohuzel ja neumim anglicky ... tak at mi napisi v cem je prolem ja si to prelozim ale proc pme chteji vypisi karty? nemeli by naopak byt radi ze jim nekdo posila penize? .... 

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pokud mají podezření na nějaké porušení smluvních podmínek, tak ho chtějí. Zajímalo by mě, jak ti mohl někdo odpovědět česky, když tam nikdo nemluví. Domluv se ale s nimi, tady opravdu není třeba toto řešit, resp to ani nelze.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    ***


    tohle me odnich prislo tak jak je to mozny? 

    edit: smazání soukromé konverzace (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.04.2017
    To ti přišlo od naší podpory GGS?

    Pošli mi prosím číslo tiketu, díky.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    ano GGS  mi tohe prislo asi  4x .. nic vyc a presne temito 4 ma cislama konci ma karta ...  

    [Ticket#2017042510007854] ***Důležitá informace*** - Váš účet u Goodgame
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, takže tento email nebyl přímo od týmu podpory, tam česky skutečně nikdo nemluví. Jedná se však o standardní bezpečnostní procedury v rámci jiného oddělení. Proto prosím na email odpověz a dodej jim veškeré potřebné informace.

    Pokud ti nějaký takový email přijde, je fajn na něj reagovat už poprvé, ne když přijde čtyřikrát.

    Až se vše vysvětlí, tvůj herní účet bude opět odblokován.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    zvlastni je ze nas zablokujou zrovna ve chvili kdyz si nanas zacnou hraci vyskakovat ze nas nechaji zablokovat a to jen poto ze jsme v soutezich byli lepsi jak oni ... 
     kazdopadne .. 
    e mi s podivem . ze se tak stalo , aniz by dali predem vedet upozorneni ne kazdy den chodim na email  a uz ubec se mi neliby  ze pome chteji kontaktni udaje  osobni data a platebni doklad nejen kartou jsem platil ale i paysafecard  
    ja jsm jim platil dost nato aby si to mohli prelozit kdyz neznaji naz jazyk nemaji unas podnikat a  nebo si maji sehnat nekoho kdo cesky mluvi 

    jeste bych se rad zeptal snad je ma vec kolik tam narvu penez proc mam dat nekomu me osobni udaje  ?   o platebni karte a dalisch vecech   

    jak mam vedet ze me pak odbanuji a jake meli pravo me blokovat to protoze jsem jim nenapsal to co pome adaji ? nejsem totiz jediny koho zablokovali je rpavda za posledni tyden jsem tam dal dost penez ale snad ma vec ne?  

    ***

    tedka mi napsali toto   takze mi vratili i vsechni platbi paysafecard ?  .. a dalsi platby?  ty pises ze me odblokuji a prim tedka napsali tohle uz se v tom nevyznam ... 

    edit: smazání soukromé konverzace, sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Konky, neřeš to se mnou, ale s nimi, já k tiketu nemám přístup. 
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    ale muzes se jich nato zeptat nebo snad nemuzes? 
    a to co jsi smazala  tak nejake vyjadreni k tomu mas?  
    jak jsem ti napsal tiket tak v tu dobu mi prisal odpoved jak tady na forum tak tohle od nich  divny trosku ne? tak k tomu pristup mit musis asi 

    tvuj cas odpovedi 15:48  odnich 15:49

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nemám k tomu přístup. Pouze mě zarazilo, že ti přišel email v češtině, což jsem okamžitě zjišťovala, jak je to možné, a přes číslo tiketu, které jsem předala CM, jsem odpověď zjistila. Nejednalo se o klasický mail z podpory, ale především se jednalo o automaticky napsaný email z dob, kdy ještě česká podpora byla. Proto i další komunikace z jejich strany je v angličtině.

    Já opravdu do tiketů nevidím, nejsem podpora. Řeš to pouze s nimi, skutečně ti k tomu nemám absolutně co říct. Obrať se prosím pouze na ně a poskytni jim požadované informace, ve vlastním zájmu, ať už můžeš brzy zase farmařit ;)
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    Já opravdu do tiketů nevidím, nejsem podpora. Řeš to pouze s nimi, skutečně ti k tomu nemám absolutně co říct. Obrať se prosím pouze na ně a poskytni jim požadované informace, ve vlastním zájmu, ať už můžeš brzy zase farmařit 

    clovek bi rad ale  oni mi napsali email ze mi ucet trvale zablokovali a navratili penize  zpatky na kreditni kartu tak co mam asi resit kdyz jsem jim odepsal do 1 minuty zadna odpoved mi neprisla  jak mam komunikovat s nekym kdo  nekomunikuje? 

    to je jak hazet hrasek na zed  souteze bezi a oni pisou nesmisle typu  ze  mam dat   sve identifikace a potom ze mam ucet trvale zablokovany a vratili mi penize ? 

     co vadilo lidem s lvl 400 ze prohravali a podpora skace jak piskaji ?  nebo jak tohle mam chapat ?  

    oni me trvale zablokovali a penize mi vratili na kartu a tedka kdyz jim to poslu tak me odblokuji nebo jak to bude ? ... jak pises ... zase prohravame v soutezich ... 
    fakt parada 

    1) ani nevim jestli mi to vratili a zatim jsem si to nezjistil kazdopadne predtim pome chteli moje osobni udaje aby mohli vec resit  a najednou  kdyz chces napsat tiket tak mi odpoved prisla jak jsm ti uz psal v case 15:48 a v case 15:49  mi prisla odnich odpoved ze jsem trvale zablokovanej a ty mi pritom pises ze mam nadale zaslat to co pozaduji a  odblokuji me  resim to tady zamerne  aby i ostatni vydeli jak se podpora bigfarm aj chovaji k hracum nicmene nejsem skodnej jen ja ale i ostatni clenove spolku jelikoz diky blokaci meho uctu a uctu digyna  prohravame soutez za soutezi kdy nejen ja ale i oni zato aby byli na lepsich pozicich  platili a ztraceli tim cas ... 

    poslal jsem ti to co jsi chtela misto reseni problemu mi dosel email ze jsem zablokovan trvale a penize mi byli vraceni takze porad nechapu proc bych mel posilat kopie OP a karty navyc neplatil jsem jen prez ucet ale i psc ... vsechny platby mam zaznamenany v emailech  staci kdyz si to overi 

    PS:  prosim vysvetleni  email co jsem ti sem vlozil  tak jsi smazala  otom vraceni penez  a trvalemu zablokovani uctu a prtm ty napises pak tohle 
    ať už můžeš brzy zase farmařit    
    takze co mam tedka delat ? :..... kdyz jim to poslu odblokuji me a zase z karty penize odectou asi tezko ne? ....   porad cekam na tve vyjadreni co stim .....  a co a jak nadale bude 

    Post edited by KonKy (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pardon, ale podpora není chat. Že jsi nedostal odpověď do jedné minuty? Já ji kolikrát dostala po půl roce. Vždyť s tebou komunikují. Ale pokud jim odmítáš poskytnout informace, které po tobě chtějí, tak je to samozřejmě těžké. Když s nimi budeš spolupracovat a vše vysvětlíš, nemají důvod účet dále blokovat, takhle je to přesně naopak. A opravdu ne, není to kvůli tomu, jestli jsi někdy vůči někomu vyhrál nebo prohrál. Ale když ti i vrátí platby zpět na účet, sranda to asi nebude. Ale to řeš s nimi, nevím, kolikrát to ještě opakovat. Tady se nic nedozvíš, diskutovat o tom můžeš pouze s podporou a odblokovat účet může také pouze podpora. Díky za pochopení ;)
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    jak to nebude standa? ... 
    tys chtela muj tiket ja ti ho napsal a  vz apeti napsali ze mi vratili na ucet   s poslednim cislem 6009  penize  a ucet bude nadale zablokovan takze to mam poslat ci nemam psolat ty udaje co chteji ? nebo jak ? a  to mi pak zase penize ztrhnou z karty nebo tohle nechapu  

    1) ani nevim jestli mi to vratili a zatim jsem si to nezjistil kazdopadne predtim pome chteli moje osobni udaje aby mohli vec resit  a najednou  kdyz chces napsat tiket tak mi odpoved prisla jak jsm ti uz psal v case 15:48 a v case 15:49  mi prisla odnich odpoved ze jsem trvale zablokovanej a ty mi pritom pises ze mam nadale zaslat to co pozaduji a  odblokuji me  resim to tady zamerne  aby i ostatni vydeli jak se podpora bigfarm aj chovaji k hracum nicmene nejsem skodnej jen ja ale i ostatni clenove spolku jelikoz diky blokaci meho uctu a uctu digyna  prohravame soutez za soutezi kdy nejen ja ale i oni zato aby byli na lepsich pozicich  platili a ztraceli tim cas ... 

    poslal jsem ti to co jsi chtela misto reseni problemu mi dosel email ze jsem zablokovan trvale a penize mi byli vraceni takze porad nechapu proc bych mel posilat kopie OP a karty navyc neplatil jsem jen prez ucet ale i psc ... vsechny platby mam zaznamenany v emailech  staci kdyz si to overi 

    PS:  prosim vysvetleni  email co jsem ti sem vlozil  tak jsi smazala  otom vraceni penez  a trvalemu zablokovani uctu a prtm ty napises pak tohle ať už můžeš brzy zase farmařit    
    takze co mam tedka delat ? :..... kdyz jim to poslu odblokuji me a zase z karty penize odectou asi tezko ne? ....   porad cekam na tve vyjadreni co stim .....  a co a jak nadale bude 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Čteš vůbec, co píšu? Obrať se na podporu, já netuším, co je tam za problém, řešit to mohou pouze oni. Mluvíš-li o více účtech, dost možná jsi zablokován i za multiúčet, skutečně nevím, zeptej se podpory, já s tím nemám asbsolutně nic společného.

    To není, ať ostatní vidí, jak podpora funguje.. ale když jim nechceš poskytnout informace, které požadují, tak to je ale tvá chyba, ne jejich.

    Co máš dělat? Mé vyjádření? Padlo už nesčetněkrát: obrať se na podporu.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    multiucet? ja a ma pritelkine jsou multi ucty aha to jsem nevedel .... 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pokud jste je nenahlásili na podporu právě s kopiemi dokladů, pak ano, pak je to považováno za multiúčet. To však skutečně řeš s podporou.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    aha takze ty platby provedene kartou chteji protoze jsem platil u me i u pritelkine?  tak to je pekna hloupost  chapu to dobre? 

    dostaneme ban zatim co nas zlata liga nadava v chatu jak podvadime se skodikama a bla bla bla ..  ubrecene 400 lvl ..    takove hnusy nam psali .. a mame ban my trosku divny ... je bi meli zablokovat zaty hrube nadavky na moji pritelkini at nezavidej ze mame zlataky a zda to poslu pritlki nebo ne je ma vec nebudu chodit pro paysafecard nebo pritelkini zakladat platebni kartu kdyz jsme s polu  snad mam pravo pouzit kartu kde chci  ne? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.04.2017
    Pochop, že vás hraje více z jedné IP adresy, čili to působí jako více účtů jednoho hráče, což je v rozporu se smluvními podmínkami - každý může mít na jednom serveru jen jeden účet. Běžně se na to přijde spíše namátkově, ale těmi platbami jsi na nepotvrzené účty upozornil, proto chtějí vysvětlení. Skutečně to nemá nic společného s jinými hráči ve hře, ale pouze s tvým porušením smluvních podmínek, které vede právě k zablokování účtu. Proto podpoře dodej, o co tě žádá, a budeš mít problém vyřešen. Že vás hraje více, jste měli nahlásit hned od začátku a toto jsi vůbec nemusel teď řešit.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    aha tak proc dalsi 2 ucty ktere z jedne ip jsou pouzyti nejsou zablokovane? 
    ale jen ty kde bylo placeno platebni kartou ?  
    ja bych jim to klidne dodal ale  dostat ban zato ze nam nekdo vyhrozuje a nadava a  mi dostaneme ban za hloupost pokad bi si overili proc bych klikal 2 ucty?   jeden pod nickem digyna cili zena a konky muz ? ... trosku hloupe ne vydavat se za zenu  to bi jim mohlo dojit ze v rodine je vic clenu nebo par ...  muz a zena  

    tak ja jim to poslu a vy se postarejte oty co nam nadavali   a jak sama pises odepisuji buch vi kdy tak jak s nima mam kmunikovat kdyz mi napal ze mi penize poslou zpatky na kartu a  ze je ucet trvale zmrazen ? tedka dkyz jim to poslu tak me zae penize z uctu ztrhnou a ucet vrati nechapu  prosim vysvetlis dik 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak to ale máte mít nahlášené, nevím, co je na tom tak těžkého k pochopení. Ty to pořád hážeš na ostatní, ale chybu jsi udělal pouze ty sám. Takže teď si ji také sám budeš muset vyřešit. Myslíš, že porušování smluvních podmínek je hloupost? Neřekla bych. A podpora zřejmě také ne, když ty účty zablokovala. Jestli máš ještě další účty, tak už si to celé jen zhoršuješ. Celou záležitost ale dořeš s podporou, případně požádej o zrušení některých účtů.

    Já ti k tomu ale vůbec nemám co vysvětlovat, já nevím, kde je problém, to ví pouze podpora, se kterou komunikuj celou záležitost dále. NIKDO tady do toho nevidíme, tady se vůbec žádné odpovědi nedočkáš, pochop to už prosím konečně.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    ty asi nechapes me vi ja ti pisu ze mam jen konkyho a to komu platim zkrz kartu je ma vec nikoho jineho .. cili na tohle podpora nema mit pravo v praidlech se to nepise takhle hra je od 18 let !!!! cili kdo sem plati je jeho vec ne snad? 


    to ze mam pritelkini zijeme s polu jeji dcera hraje taky zato nemuzeme nevyme otom ze se tahle hloupost musi nahlasovat nekam na podporu ....  tohle slisim poprvne.... 

    *** muzes mi rict kolik ma uctu ona?  ja jsem si ji zablokoval na ucte aby nas nevotravovala svyma trapnima zpravama a najehnou nam psala z druheho uctu a to ze kdiz me nekdo zablokuje ja mam digynu vedle sebe v misnosti reknu si v duchu nais tyhle kra... tohle a preposlu jito a ona ji to odesle a ne ze si chodime z uctu na uet sve hesla nezname .. pokad overite ja a digyna mame jine hesla !!!!!!!! 

     edit: smazání jména jiného hráče (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Neřeš tady prosím multiúčty jiných, ale pouze své vlastní účty a to, že jste je měli nahlásit na podporu. Když tě následně podpora vyzve o potvrzení a chce po tobě nějaké detaily, tak s nimi ale spolupracuj, jinak tvůj účet nikdy neodblokují. Opravdu nerozumím tomu, proč to pořád řešíš tady. Toto je záležitost pouze mezi tebou a podporou, nikým jiným.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 27.04.2017
    no treba ze zadam nakou radu a vysvetleni jak pome muzou zadat  nejakou latebni kartu a OP kdyz mi 18 davno bylo a hra je dovolena od 18  i kdibych vybrabcil rodicum kartu z ceho asi maji ztrach tak je to jen mezi mnou a rodici ne? .....  

    do tohodle podpora nemuze zasahovat namisto aby byli radi ze jim tam davame prachy vcera sem si chtel dobit zaa 880  kuli te akci na  ty zetony diky tomu stojim a padam !! podpore sem napsal ale ona neraguje ... 

    ps: reakce na ztarou zpravu  Já ji kolikrát dostala po půl roce.   jo a to jsi asi admin fora a pul roku jim trvalo vyjadreni  vysvetleni dostali ale loudaji se ...  
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pochop, že tě vidí jako multiúčtaře, když nejste nahlášení. Proto chtějí OP, chtějí doložit např. vztah v rodině apod. To se ale neptej mě, proč a co po tobě chtějí, já jejich procedury neznám, to se ptej pouze jich, psala jsem to už asi stokrát.

    Podpora má omezenou pracovní dobu Po-Pá 10-18 a samozřejmě má na starosti úplně všechny servery, na kterých hra jeden, nemůžeš očekávat odpověď do minuty.

    Že moderuju, neznamená, že by moje tikety měly být vyřizovány rychleji, jsem hráč jako každý jiný.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    aha v op mam napsano kdyz je to pritelkin stejne jmeno jako ona dobry vtip  to bysme museli byt manzele ... 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tato konverzace opravdu nemá smysl. Jednoduše podpoře odpověz na to, co po tobě chce, a neřeš to tady.

    Tímto opravdu končím, protože jednak s tím nemám nic společného, jednak jsi odpověď, aby ses obrátil na podporu, dostal nesčetněkrát. Nikdo jiný se k tomu nijak vyjádřit nemůže, proto prosím respektuj mou radu celou záležitost co nejdříve vyřešit s podporou. Díky a hodně štěstí.
  • KonKy (CZ1)KonKy (CZ1) Komentářů: 16
    muzu ti jako admince fora este polozit jednu otazku ? 
    proc je zabklkovanej muj a me pritelkine ucet zrovna takhle vysoky levli a ne ty mali co ma dcera a jeji  kamarad kteri klika taky unas cili porad jedno ip   trosku zvlastni diky za vijadreni ...  
    jim de akorat otoy uctikteryma blilo placeno kartou ?  nebo jako jak to mam chapat .... to je asi trestne platit tato hra je od 18 let tak je to snad ma vec ... 
Sign In to comment.