Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Odhlášení ze spolku

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Spolková vesnice.

Komentáře

  • Bugy (CZ1)Bugy (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Ahoj,
    omylem jsem se odhlásila ve vesnici ze spolku farmářů Mušketýři, i když mně pozvala opět Blbkanadruhou, nikde nejsem. Bugy 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Bugy (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    omylem jsem se odhlásila ve vesnici ze spolku farmářů Mušketýři, i když mně pozvala opět Blbkanadruhou, nikde nejsem. Bugy 
    A proč píšeš sem a ne jí?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bugy (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    omylem jsem se odhlásila ve vesnici ze spolku farmářů Mušketýři, i když mně pozvala opět Blbkanadruhou, nikde nejsem. Bugy 
    Tak jim pošli žádost, nebo nerozumím, v čem je problém...
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Bugy (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    omylem jsem se odhlásila ve vesnici ze spolku farmářů Mušketýři, i když mně pozvala opět Blbkanadruhou, nikde nejsem. Bugy 
    A proč píšeš sem a ne jí?
    On asi problém bude v podobném jménu spolků - ve spolku Mušketýři nejsi ty ani Blbkanadruhou.  Ale obě dvě jste ve spolku ..mušketýři..
    je potřeba dávat pozor i na ty tečky, co jsou součástí jména spolku.
  • danculik (SK1)danculik (SK1) Komentářů: 4
    ahoj neviem ci este hras,ale dufam ze ano.lebo mam velky problem mam hraca v spolocnocti ktory sa stal veduci nevieme ako sa to podarilo ale teraz on nehra uz tri mesiacev a my nemozeme nic robit ani vylepsovat fabriky hned ako chceme.ako sa toho allexa zbavit a zobrat mu veducu poziciu?
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 03.01.2019
    danculik (SK1) napsal(a):
    ahoj neviem ci este hras,ale dufam ze ano.lebo mam velky problem mam hraca v spolocnocti ktory sa stal veduci nevieme ako sa to podarilo ale teraz on nehra uz tri mesiacev a my nemozeme nic robit ani vylepsovat fabriky hned ako chceme.ako sa toho allexa zbavit a zobrat mu veducu po
    ahoj, po 32 dvou dnech neaktivity se přesune funkce vedoucího na člověka s nejvyšším levelem - takže buď musíte čekat nebo se s ním domluvit. 
    (a stačí to napsat jednou :-)
    Post edited by lll123 (CZ1) on
Sign In to comment.