Domů Czech Technické problémy & bugy

Neomezená kapacita skladu (nejedná se o chybu!)

2»

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sisizu (SK1) napsal(a):
    inak - to, ze moderatorka nas vcas neinformuje prave o veciach, ktore su zavisle na tom case, je smutne.. 
    Víš, co je smutné? Strávit s týmem GGS 8 hodin od 7 do 15 hod, za tu dobu slyšet asi dvacetkrát "za chvíli bude hotfix", "ne, ještě ne", "tak už", "ne, zase ne", atd atd. Takže já zabila půl dne čekáním na Godota, fakt jo. To, že pak musím do práce, to je normální, člověk se nějak živit musí. A sezením nad hrou a moderováním zadarmo to asi nebude ;)

    Já když informace mám, tak vám je sem dávám. Ale musím tady taky být (což je normálně takřka 24/7). Proto jsem takový blázen, že si beru aspoň částečně volno, když vím, že bude update apod. Takže tohle je smutné. Že si vůbec neuvědomuješ, že to moderátoři dělají ve svém volném čase. Že tým několikrát odsune hotfix či začátek události, s tím fakt nic nenaděláme.


    -----------------------------------------------------------------

    Co se týče neomezené kapacity, která takto bude až do další aktualizace, která je plánována na úterý, předpokládám, že je to kvůli zaseknutým polím, aby nebrzdila spolkovou soutěž. Protože ta měla být původně (první ohlášení hotfixu) opravena. Vzhledem k tomu, o jak závažnou chybu se jednalo, pro tým nepřipadalo v úvahu spustit spolkovou soutěž při tomto problému, abyste si událost mohli v klidu užít. Proto také byla odložena, protože se problém nedařilo vyřešit v takovém časovém horizontu, jak se předpokládalo.

    Díky moc všem za trpělivost, je skutečně nedocenitelná.

    black-.-angel


  • sasik82 (SK1)sasik82 (SK1) SK1 Komentářů: 10
    ahoj neviem ci je to daka novinka,ale mame neobmedzenu kapacitu na skladoch?Lebo vsetko sa uklada.
  • vojta7897 (CZ1)vojta7897 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 22.04.2017

    Ahoj,

    dělo se něco s kapacitou skladu? Normálně mám kapacitu 2750 ks, ale dnes jako by byla neomezená - vešlo se tam 7000ks mléka, 5500 vajec, atd.

  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 22.04.2017
    pexi napsal(a) v tématu Diskuze k "Aktualizace 12.4.2017: Spolková vesnice, liga, pastvina a kpt. Yarnacle":

    Ahoj.
    Po hotfixu jsou veškeré sklady neomezené, po další opravě to asi vrátí, přebytky budeme odprodávat při první sklizni. Prodávat, kupovat a převádět do pekárny jde jako dříve, jen pozor kolik si nastavíš. A musíš přes správu farmy.
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    Že byla diskuze kolem stodol přesunuta chápu, ale nějaké nastínění toho jak to bude dál? Kdy to bude zase v "normále"? Bude to zase někdy........normální?
    --------------------------------------------------------------------------------

    pexi (CZ1) Komentářů: 21,567
    krtek4 (CZ1) napsal(a):
    mě není jen jasný proč to co nejdřív neopraví, hlídat všechno ručně těch položek je tolik ještě spolkovka po kažné sklizni kontrola prodej nebo převod aby jsi moc navíc neměl, protože se pořád 100% neví co se stane až to opraví. Může se klidně stát že vše navíc zmizí a daj ti kompenzaci jednu dekorku spokojenost 35 a jedenkrát osivo do skleníku to bude výhra:-)

    Je tam jasně řečeno, že s dalším hotfixem to vrátí (limit skladu) a přebytky budeme odprodávat s první sklizní a máme si hlídat kolik čeho nakupujeme.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Nakupujeme??!!

    My sejeme, sázíme a sklízíme. Pokud někdo neseje, nesází a nesklízí, bere si co chce je to někdo z rodu Greyjoyů a to nás tedy nemusí trápit. >:)


  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Nechapu,jak si na neomezene stodoly muze nekdo stezovat,zvlast pri soutezich.Muzu pozbirat naraz vsechno mliko ,vejce ,jabka,atd. bez toho abych musela v pulce sklizne do spravy farmy dodavat do obednavek,nebo nekolik minut odklikavat -udelej misto ve stodole. Pak kdyz mam chvilku vlezu do spravy a doplnim obednavky po tisicich. Tak si to tech par dni uzijte. :D;)  
  • Burgán (CZ1)Burgán (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Kdo mi zodpoví moji otázku? Proč když sklízím,přestože mám plné sklady mi nepřibývají dolary,prostě neprodávám,ale když seji,tak mi ubývají.takže jich mám míň a míň.Je nějaké změna v odměňování. Co vyrobím,nemám zaplacené. Děkuji.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Burgán (CZ1) napsal(a):
    Kdo mi zodpoví moji otázku? Proč když sklízím,přestože mám plné sklady mi nepřibývají dolary,prostě neprodávám,ale když seji,tak mi ubývají.takže jich mám míň a míň.Je nějaké změna v odměňování. Co vyrobím,nemám zaplacené. Děkuji.
    Je momentálně navýšená kapacita skladu.Když seješ bere to dolary na setbu.Prodej ze skladu na kapacitu své stodoly. Příklad,máš stodolu třeba na 1 000 ks a máš ve stodole nasbíráno 2000 prodej po 1000 ks a bude výdělek.
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    zajímalo by mě jestli máme neomezené množství skladu? Protože, mám na skladě asi 9000 mlíka a nerada bych o něj přišla..........tak mě zajímá jestli jde o chybu nebo se to změnilo a pokud se to změnilo, tak k čemu jsou nám ted 2 sklady když je nepotřebujeme?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Evouš31 (CZ1) napsal(a):
    zajímalo by mě jestli máme neomezené množství skladu? Protože, mám na skladě asi 9000 mlíka a nerada bych o něj přišla..........tak mě zajímá jestli jde o chybu nebo se to změnilo a pokud se to změnilo, tak k čemu jsou nám ted 2 sklady když je nepotřebujeme?
    Ahoj.
    Nejde o chybu, po posledním hotfixu dali sklady dočasně bez omezení. při další aktualizaci 25.4. vrátí limit zpět a přebytky budeme odprodávat při nové sklizni dané suroviny. Je to v oficiálním oznámení. Tady:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3492850/#Comment_3492850
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    aha ,tak děkuju
  • JanisekJanca (CZ1)JanisekJanca (CZ1) Komentářů: 1
    Dobrý den,chci se zeptat jak je možný,že v pekárně při plném stavu jablek se mi nepřevádí suroviny na nové výrobky,když jich mám dostatek? A i ostatní suroviny se mi tam neukazují. Co znamená -1 u přenášení surovin do pekárny? Děkuji za odpověď.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.04.2017
    Dobrý den,chci se zeptat jak je možný,že v pekárně při plném stavu jablek se mi nepřevádí suroviny na nové výrobky,když jich mám dostatek? A i ostatní suroviny se mi tam neukazují. Co znamená -1 u přenášení surovin do pekárny? Děkuji za odpověď.
    Ahoj
    Ta 1 za lomítkem tam je protože máme dočasně neomezené sklady, takže místo např. 2 450/2 450 u jablek třeba ti to ukazuje 15 421 / -1 a při převádění surovin do pekárny to je nastavené, že tam buď převedeš maximální množství které ti chybí do 10 000 nebo si to nastavíš tím šoupátkem a pak převedeš méně.
    A mě jde v pekárně vyrábět vše normálně. Tak nevím co tím myslíš, píše tti to něco když chceš vyrobit třeba jablečné taštičky?
  • JanisekJanca (CZ1)JanisekJanca (CZ1) Komentářů: 1
    Už jsem to pochopila,ono ty ostatní suroviny co jsou navíc jako koňské pamlsky nebo třešňové koláčky se dělají fyzicky ze skladu sklizně. Jablečný taštičky a ostatní věc z pekárny mi jdou dělat v pohodě. Mě šlo o ty přidaný. Díky za odpověď :-)
Tato diskuze je zavřená.