Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Žertovné předměty :)

Dobrý den, dnes je muj den bohatší o jeden zážitek se kterým se musím podělit..Dnes ve spolkové hře jsem hrála ve sbíráni luč.kvít, , soutěžila jsem o první místo, vložila jsem druhé finalisce žertovné předměty na pole s lučním kvítí..Nevyhrála jsem, protože pochopitelně mi to vrátila, pogratulovala jsem ji a myslela si, že tím je to vyřízené.. Dotyčnou to tak urzilo, že na mě poslala členky svého spolku, které mě zablokovaly farmu na dost dlouho..Poté jsem dostavala meily od jedné z nich, proč to dělám, že se jim mstím, at jdu škodit jinam atd...Nepochopila jsem moc dobře, proč tento žert zvedne ze židle cely spolek.. Vím, že tento víkend jde o hodně, ale ne zas o tolik, aby jsme si nadávali..Přeji Všem pěkný víkend a doufám, že po zvěřejnění těchto vět, nebude má farma v mlze jako na Blatech...:) pěkný den

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jedno krásné přísloví - kdo seje vítr, sklízí bouři :-)))
  • kolík1980 (CZ1)kolík1980 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    přímo slet čarodějnic :smiley:
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    kolík1980 (CZ1) napsal(a):
    přímo slet čarodějnic :smiley:
    Nemáš škodit při soutěži,jak píše bobby,kdo seje vítr,sklízí bouři
  • kolík1980 (CZ1)kolík1980 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Veverko a prosím tě, na co jsou tedy ty předměty? Jinak to totiž nechápu :)

  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 22.04.2017
    já osobně bych je žertovnými nikdy nepojmenovala,,spíš škodolibé,nebo škodící..nevím na co jsou,,tuhle otázku jsem si položila několikrát..všichni v sobě nosí nějakou touhu po spravedlivém světě,kdy se daří těm co se starají,jsou dobří a neškodí..ale je tu také podstatná část lidí,co maj pocit že to co dělaj druhým je jen milý neškodný žertík,ale běda,když se pak něco děje jim..nastavované zrcadlo v tom nespatřují :)
    Já osobně se řídím heslem,chovej se k druhým,jak bys chtěla aby se oni chovali k tobě,a nečiň co bys nechtěla aby ti činili,,mezi těmi *žertovnými* předměty jsem vždy kupovala jen ty,co toho druhého potěšili..co neškodí,ale pomáhaj.
    když je to takové žertovné a nechápeš proč to tedy do hry dávali,,zkus to během spolkovek házet na farmy svých členů spolku,,možná ti to dokážou  vysvětlit pak lépe,,než my tady :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    kolík1980 (CZ1) napsal(a):
    Veverko a prosím tě, na co jsou tedy ty předměty? Jinak to totiž nechápu :)

    Jsou přesně na to, co jsi s nima udělala. Musíš ale počítat s tím, že se Ti to může 10x vrátit. To je riziko podrazů.:-)))
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    No, tak já ty škodící předměty nepoužívám - a už vůbec bych je nepoužila ve spolkovce. Ty pomáhací předměty používám - třeba když spustíme nějaký projekt, tak si takhle vzájemně pomůžeme ke splnění. Ve spolkovce je vlastně taky nepoužívám, protože jaksi nepovažujeme za otázku své osobní cti být první - hrajeme pro zábavu, ne pro žebříčky.
    Upřímně nechápu, proč je zavedli, od počátku jsem si říkala, že tohle povede jen k hádkám. Takže pokud použít škodíka, tak asi jen v době, když o nic nejde - pak ten "obdarovaný (spíš postižený) dostane jako útěchu aspoň ty body karmy.
  • kolík1980 (CZ1)kolík1980 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Děvčata fajn, že se vrací škodíci, to jsem předpokládala, né však meily, které mě napadaly jaká jsem to stvura, proč se mstím :) za mě je to dětinské, a kdo nevezme žertovný předmět jako žert, tak by měl raději hrát pexeso :) přejít to jít dál a né v sobě držet zlobu, jasně odvedli to třeba 15krát , ale já s tím do té hry šla..Aby mě někdo napadal v meilech a že jich bylo dost, tak to mi nepříjde zrovna normální :)
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    No jo - tak se někdy koukni do diskuzí kolem spolkovky (část se toho najde i ve vlákně "co mě potěšilo"). Prostě některé spolky ty žebříčky berou příliš vážně, až osobně. V diskuzích se pomlouvají, napadají - a tam jsem četla mockrát, jak někdo ostatním rozesílá sprosté zprávy. Mně osobně takové diskuze nudí a otravují, takže už tam ani nelezu.
    Asi jediná možnost je nahlásit ty sprosté maily na podporu. Prostě nic jsi neporušila, použila jsi funkci, která ve hře je, boj o umístění asi i tohle zahrnuje (i když já bych to neudělala). Takže pokud ti oplatí stejným, ale desetkrát víc - fajn, to bylo tvoje riziko. Ale tím by to mělo končit, sprosťárny snad do hry opravdu nepatří.
  • kolík1980 (CZ1)kolík1980 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    juknu se díky :) kdyby se neměli používat, tak je nemáme.. To že je člověk použije, počítá s tím, že je dostane nazpět, však uražlivé meily, to je už dost.. Taky soutěžíme a chceme se dobře umístit, ale určitě nepsát trapné meily, protže co z toho, když někoho budu uržet? Nejsme ve školce  :) Hru mám ráda a setkala jsem se s tím i od nás ze spolku i z jiných, že občas se ty předměty opravdu dají, ale tím to končí.. děkuji za názor a pěkný den
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ono ani tak nejde o to, že nejsme ve školce. Mně občas přijde, že část hráčů hraje, aby si kompenzovala co nemají v reálném životě - ať už to je úspěch za každou cenu, nebo možnost mlátit okolo sebe a být hnusní způsobem, který by jim nikdy v reálném životě neprošel, a nebo jen za velmi nepříjemných následků. Virtualita nabízí určitou představu beztrestnosti - jsem hnusný jen virtuálně. To přece není skutečné, tak za to nenesu zodpovědnost. Neuědomují si, že za své chování nese každý zodpovědnost všude, i když je tam pod pseudonymem a jen virtuálně. Dospělí jsou v tomhle horší než děti, protože děti jsou zlomyslné nebo kruté tak nějak dětsky a když je někdo klepne přes prsty, uvědomí si, že to přehnali, a zklidní se. Ale když se zlomyslně a krutě začne chovat dospělý, neví, kdy přestat, a když mu ostatní dají najevo, že to přehnal, často se pak chová ještě hůř, místo aby mu došlo, že udělal chybu.
Sign In to comment.