Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 12.4.2017: Spolková vesnice, liga, pastvina a kpt. Yarnacle"

1821

Komentáře

  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    black-.-angel napsal(a):
    Kromě toho je možné získat dekorace s vesnickou spokojeností na ostrovní farmě či v soutěži pro spolky.
    Toto bohužel není pravda. V infu o odměnách (odkliknuto z mapy přes pohár) sice je zobrazeno, že za kapitoly budou dekorace s VS, ale nejsou. Resp. rozhodně není za tu první kapitolu. Dostal jsem zcela obyčejnou, jako vždy.
    Ahoj, někde tu bylo napsáno, že je to jenom chyba při zobrazení v Inventáři :).
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký den farmáři ....jdu požádat GGS o vylepšení  Vesnické ligy  1/ trochu pomenšit  dodávky
    2/  zobrazit nick který výzvu zahájil , jinak je liga chaotická a většinou nesplnitelná , budu doufat,
    že nás GGS čte a vyslyší

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    henriette (CZ1) napsal(a):
    hezký den farmáři ....jdu požádat GGS o vylepšení  Vesnické ligy  1/ trochu pomenšit  dodávky
    2/  zobrazit nick který výzvu zahájil , jinak je liga chaotická a většinou nesplnitelná , budu doufat,
    že nás GGS čte a vyslyší

    Zakázky nezmenšovat. To by bylo hotové dřív, než by si mohl některý spolek pořádně všimnout, že na něj výzva jde. Už teď se to dá na některých plodinách splnit za den.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    hezký den farmáři ....jdu požádat GGS o vylepšení  Vesnické ligy  1/ trochu pomenšit  dodávky
    2/  zobrazit nick který výzvu zahájil , jinak je liga chaotická a většinou nesplnitelná , budu doufat,
    že nás GGS čte a vyslyší

    Zakázky nezmenšovat. To by bylo hotové dřív, než by si mohl některý spolek pořádně všimnout, že na něj výzva jde. Už teď se to dá na některých plodinách splnit za den.

    Tak asi hraju jinou ligu ,Ladronka je na  7 příčce a dodávky jsou hooodně velké :D většinou si všimneme
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    upraveno 19.04.2017
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Kromě toho je možné získat dekorace s vesnickou spokojeností na ostrovní farmě či v soutěži pro spolky.
    Toto bohužel není pravda. V infu o odměnách (odkliknuto z mapy přes pohár) sice je zobrazeno, že za kapitoly budou dekorace s VS, ale nejsou. Resp. rozhodně není za tu první kapitolu. Dostal jsem zcela obyčejnou, jako vždy.
    Ahoj, někde tu bylo napsáno, že je to jenom chyba při zobrazení v Inventáři :).
    mne nielen chyba to zobrazenie v inventari, ale aj  cez info pri postavenej deko na farme, vratim sa k tym voznom od santovej udalosti - ani jeden mi neukazuje ziadnu dedinsku spokojnost a boli tam - min. pred poslednou aktualizaciou, potvrdit nemozem, lebo som to neodsledoval presne. takisto pieskove hrady a ine dekorky... cakal som, az otvoria dedinu. nieco som mal postavene, niektore deko boli v inventari. 
    takisto teraz neviem posudit, ci tie "male" deko /ziskane v kolese/ nemali byt tiez s dedinskou, nakolko fakt uz netusim, co som si v santovom kolese vytocil. jednoducho, vidim to ako nepravost. a ak ma tu niekto bude odporucat kvoli tomuto na podporu - tak sa vyjadrim, ze som nedoriesil ani to, ze som si jeden vozen kvoli chybe v hre kupoval za zlatky a i tak nemam to kompletne, nakolko sa odo mna ziadali info, kt. by som si musel viest pisomne mimo bf hry nielen mojej ale aj spoluhracov - na to im skutocne zvysoka kašlem... a ani to, ze sa mi postracali deko z veze a k tym sa uz tiez vsetkym nedostanem, nakolko detto, tiez chceli vediet, co presne, sorry.... - a skutocne si nebudem vsetko pisat kamsi do zalohy, len aby som mal prehlad, kedy mi co pri ktorej aktualizacii zmizlo... toto je hra, hra ma byt relax, kt. ma  prip. niecomu naucit... ale toto tu je len jeden velky bordel kam sa clovek pozrie!

    PS: vyskusal som, ci to nie je len chyba zobrazenia. ale aj pri vymene deko, kt. predtym mali a teraz nemaju dedinsku spokojnost - sa na dedine nic nezmeni, cize to vidim tak, ze jednoducho sa tie dekorky sami od seba rozhodli, ze za dedinu hlasovat nebudu a stali sa len obycajnymi :o)))))
    a ze u niektorych tu dedinsku spokojnost ukazuje ciastocne a niekto to ma, ako bolo - tak v com bude chybicka krasy??????
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Ahoj, po údržbě továrna ve spolkové vesnici je neustále bloknutá,nic se neopravilo,nemužeme ji postavit,je dodáno více  věcí než má být,co teda máme dělat,to je k zoufalství už :D:D:D
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Hlavně chválím za záložku vesnice.
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    upraveno 19.04.2017
    Mrzí mne. že nebyly opraveny produkty v nakládce člunu. V minulé nakladce jsme měli látku a nyní ji tam máme zas. Měli by po nás chtít jen ty produkty, které odpovídají našemu LVL.Takže, osobní bedna nebyla a nebude zase :-((

    záložku vesnice mám, ale mám tam napsáno "Aktualně neprobíhá produkce", přitom vyrábím lano, tak nevím, asi to nechápu ?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    upraveno 19.04.2017
    manao (CZ1) napsal(a):
    Mrzí mne. že nebyly opraveny produkty v nakládce člunu. V minulé nakladce jsme měli látku a nyní ji tam máme zas. Měli by po nás chtít jen ty produkty, které odpovídají našemu LVL.Takže, osobní bedna nebyla a nebude zase :-((
    no, ti, co boli na teste, o tom vedeli, takze ja som poradil nasim v spolku, neotvarat molo a yarnacle, kym nemame tovarne na urcitom lvl, lebo je to nedoriesene. inak je to skoda matroša, času a nervov....  skor dorobite produkty pre kone na konsku luku, kt. sa otvara az od 20lvl, ako opravite lod dobrodruhovi. 
    myslim, ze sa zasa raz ukazala "previazanost" uloh a moznosti v tejto hre....  a to mrzi aj mna!

    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Hlavně chválím za záložku vesnice.
    ja ani nie, aj po viacnasobnom odhlaseni/prihlaseni mi tam stale vytrvalo ukazuje hotovy zber, napriek tomu, ze najblizsi hotovy bude za vyse 3 hodiny. ale tak, o zalozku viac, este ked bude funkcna ako ta z ranča, tak tam len zavadzia....

    edit: sloučení příspěvků... opět :neutral:  (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Karet (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě, proč, když dokončíme jednu výzvu ve vesnické lize, tak zmizí i protivýzva a naopak. Považuji to za nefér, protože se všichni snažíme dodávat produkty do obou a je to k ničemu.
    Tak to je ale o vaší strategii. Je to tak uvedeno i v oficiálním oznámení. Když vyhrajete, tak už jste od spolku, který proti vám zahájil výzvu, už o dvě místa (technicky vzato), proto výzva skončí.

    Když spolek pod vámi porazí jiný spolek, přeruší se tato protivýzva a hned může proti vám zahájit další spolek. Výzva, kde jste vyzyvatelem je však nepřerušena, v té pokračujete dál.

    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Prosim,prosim,bude se s tim neco delat???
    Jako s čím? Že tě hra nebaví? Každému prostě vyhovuje něco jiného.

    danikaty (INT1) napsal(a):
    Chtela sem se zeptat ohledne vesnicke spokojenosti.Ta pry ovlivnuje mnostvi  produktu,ktere se maji pozbirat ve vesnicke lize,ale kdyz ji ma kazdy clen jinou,jak to funguje?
    Kdepak, ovlivňuje to pouze vaše pořadí v žebříčku na daném serveru.

    Proč nikomu ze spolku nešla otevřít osobní bedna, i když jsme na ní měli nárok? Vyhodilo nám to chybu, ale error code si nepamatuji, jaký to byl.
    Tak bez toho samozřejmě chybu nahlásit opravdu nemůžu :)

    manao (CZ1) napsal(a):
    záložku vesnice mám, ale mám tam napsáno "Aktualně neprobíhá produkce", přitom vyrábím lano, tak nevím, asi to nechápu ?
    Bude fungovat až od první zahájené výroby po hotfixu.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    black-.-angel napsal(a):

    danikaty (INT1) napsal(a):
    Chtela sem se zeptat ohledne vesnicke spokojenosti.Ta pry ovlivnuje mnostvi  produktu,ktere se maji pozbirat ve vesnicke lize,ale kdyz ji ma kazdy clen jinou,jak to funguje?
    Kdepak, ovlivňuje to pouze vaše pořadí v žebříčku na daném serveru.
    Moment, v tom případě tato část z návodu, který jsi pro nás napsala, neplatí?

    Efekty férovosti:

    • ...

    • Melancholická nálada (vyzývající a vyzývané spolky): každý spolek dostává penalizaci za negativní spokojenost spolkové vesnice. Čím nižší je spokojenost, tím více musí spolek v soutěži nasbírat.

    (převzato z tvého textu novinky Aktualizace 12.4.2017: Spolková vesnice, liga, pastvina a kpt. Yarnacle - 3. část: Vesnická liga)

    Jinak, mohu se zeptat, co znamená ta část členové a bonus členů na přiloženém printscreenu?

  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    sisizu (SK1) Komentářů: 65
    15:10 upraveno 15:14
    manao (CZ1) napsal(a):
    Mrzí mne. že nebyly opraveny produkty v nakládce člunu. V minulé nakladce jsme měli látku a nyní ji tam máme zas. Měli by po nás chtít jen ty produkty, které odpovídají našemu LVL.Takže, osobní bedna nebyla a nebude zase :-((
    no, ti, co boli na teste, o tom vedeli, takze ja som poradil nasim v spolku, neotvarat molo a yarnacle, kym nemame tovarne na urcitom lvl, lebo je to nedoriesene. inak je to skoda matroša, času a nervov....  skor dorobite produkty pre kone na konsku luku, kt. sa otvara az od 20lvl, ako opravite lod dobrodruhovi. 
    myslim, ze sa zasa raz ukazala "previazanost" uloh a moznosti v tejto hre....  a to mrzi aj mna



    No, nevím, to přeci není řešení. Až dosáhneme úroveň továtny na textil 12, tak po nás posádka člunu může chtít produkty z úrovně 22 a budem zase tam, kde teď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Mineas (CZ1)

    Ach, ta melancholická nálada. Ta ještě není zavedena totiž :) Ok, upravím v ofiku, díky za upozornění.

    Co se týče těch členů: každá budova vyžaduje určitý minimální počet členů. Pokud je nemáte, platíte více. Naopak pokud jich máte více, platíte méně.
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    black-.-angel napsal(a):


    Možnost koupit dekorace s vesnickou spokojeností je v obchodě s odměnami ve vesnické lize.


    No a to je právě ten problém. Pokud můžu vyzvat pouze jeden jediný spolek, tak je to na nic. Protože ten žebříček nám jako soupeře přisoudil spolek, který je jednou tak silný než náš. Má dvojnásobek členů a z nich polovina má levl přes stovku. U nás jsou přes stovku jen čtyři hráči.  
    No a aby to bylo "férové", tak my (slabší) musíme při výzvě jakožto vyzyvatel dodat víc surovin. Takže výzvy by možná pomohly k zisku dekorace našim soupeřům, ale nám bohužel ne. Je mi líto, ale nejsem matka Tereza - takže nevyzýváme, protože absolutně nemáme šanci.
    Musíme si vystačit s dekoracemi, co jsme získali džřív v akcích, ale co mají dělat nováčci, to fakt netuším. 
    Vážně si myslím, že aspoň nějaká dekorace s vesnickou spokojeností by měla být k mání i v obchodě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Všichni dnes dostali dekoraci s vesnickou spokojeností jako součást kompenzačního balíčku (mimochodem jsme opět dostali kompenzaci zadarmo za problémy, které se našemu serveru vyhnuli, stejně jako minule...).
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118

    No, nevím, to přeci není řešení. Až dosáhneme úroveň továtny na textil 12, tak po nás posádka člunu může chtít produkty z úrovně 22 a budem zase tam, kde teď
    ja som to ani nemyslel, ze to riesenie je, skor ako typ strategie - v tejto hre je tolka nenaviazanost na novinky, ze sa jednoducho oplati niekedy /alebo skor castejsie, ako niekedy/ pockat, ako ist podla logiky... to, ze sme mali moznost testovacieho serveru nam ukazala, ako nieco nefunguje a tak sme sa v realnej hre mohli podla toho ciastocne zariadit. stale to tvrdim, tieto novinky su nedotiahnute, technicky, hratelne, menia typ hry ako takej len na margo kvazi nejakeho ozivenia, o ktore tu vlastne ani nikto celkom nestoji. stacilo by najprv doladit chyba a hratelnost a zamerat sa na to, aby hra bavila, nie odradzovala... 
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    nechápu, jak se to může někomu líbit, člun- na nic. Před chvilkou jsme vyhráli výzvu, že jsem se na ní nevykašlala - odměna= 7939 bodů. Vyměněno za 10x krmivo z moř řas, 100x části dekorace, 10x superkrmivo pro oslíka, 10x krmivo pro pávy - a to jsem vybírala opravdu to nejlepší!! Když jen pomyslím, co mě to stálo - už nikdy!!!
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    black-.-angel napsal(a):
    Všichni dnes dostali dekoraci s vesnickou spokojeností jako součást kompenzačního balíčku (mimochodem jsme opět dostali kompenzaci zadarmo za problémy, které se našemu serveru vyhnuli, stejně jako minule...).
    black, sorry, ale to vidis ako prinos???? mne osobne zobrali dedinsku spokojnost z dekoriek za viac, ako som dostal novu dekorku. zadarmo tu nie je nic, to vies dobre ty, ako aj my! zadarmo nie je nikdy nic v zivote! ja to stale vidim len ako medovy motuz popod fuz, aby ludia somrali na chvilu menej, ako keby nedostali vobec nic. a tie semena??? ved vonku snezi, vsetko nam to zamrzne :o)))))))) pokus o vtip :)
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    manao (CZ1) napsal(a):
    Mrzí mne. že nebyly opraveny produkty v nakládce člunu. V minulé nakladce jsme měli látku a nyní ji tam máme zas. Měli by po nás chtít jen ty produkty, které odpovídají našemu LVL.Takže, osobní bedna nebyla a nebude zase :-((

    záložku vesnice mám, ale mám tam napsáno "Aktualně neprobíhá produkce", přitom vyrábím lano, tak nevím, asi to nechápu ?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Zdar ....

    taky po nás chce látku, už asi po třetí, ale jak jsem zjistil, nevadí to ... není nutné splnit na 100% ,, i tak osobní bednu dostaneš ... ale pozor,, tuhle osobní bednu je možné vyzvednout pouze při PRVNÍM přistání dobrodruha,, pokud to prošvihneš, máš prostě smůlu a dostaneš jen tu "sdílenou bednu"

    ... a záložka vesnice > začne fungovat teprve s dalším zahájením výroby,, taky jsem tam měl pomlčku doku jsem nezačal vyrábět něco dalšího
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sisizu (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Všichni dnes dostali dekoraci s vesnickou spokojeností jako součást kompenzačního balíčku (mimochodem jsme opět dostali kompenzaci zadarmo za problémy, které se našemu serveru vyhnuli, stejně jako minule...).
    black, sorry, ale to vidis ako prinos???? mne osobne zobrali dedinsku spokojnost z dekoriek za viac, ako som dostal novu dekorku. zadarmo tu nie je nic, to vies dobre ty, ako aj my! zadarmo nie je nikdy nic v zivote! ja to stale vidim len ako medovy motuz popod fuz, aby ludia somrali na chvilu menej, ako keby nedostali vobec nic. a tie semena??? ved vonku snezi, vsetko nam to zamrzne :o)))))))) pokus o vtip :)
    Děláš si srandu? Takže my dostaneme kompenzaci za problémy, které se vyskytly na dvou serverech, kde jim úplně zrušili velikonoční událost o dva dny dřív, ale není to zadarmo? Aha, asi nám ty události měli zrušit taky :neutral: Posledně popadaly téměř všechny servery na den a někdy i více, kromě pomalu jen našeho, a taky jsme dostali obří kompenzaci za nic. Proč tohle nevidíte? Proč jen musíte pořád nadávat? I když vám opravdu někdo dá něco zadarmo? Tohle nepochopím a ani nechci chápat.

    Že u tebe došlo k nějaké chybě, je mrzuté, ale asi se budeš muset obrátit na podporu. Nikdo jiný se s tvým problémem nikdy neozval.
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Tak já jsem za kompenzaci ráda - tím spíš, že zatím nepatřím k těm smolařům, kteří mají chyby. Takže opravdu jsem dostala něco zadarmo a za to se sluší spíš poděkovat. 
    A byla bych ráda, i kdyby se u mě nějaké chyby projevovaly - protože by mě potěšilo, že to firma ví a snaží se mi to vynahradit, což považuju za slušné.
    Ale víš, andílku, na to, jak dlouho se ta vesnice připravovala, má docela dost chyb, problémů a nedomyšleností. A to samozřejmě vyvolává emoce. A asi ne každý se nad to dovede povznést - je to jen hra, žebříčky, plodiny, úspěch a prohry jsou jen virtuální, nestřílí se z toho. Něco zmizelo - nevadí, tak to vypěstujeme znovu, továrnu rozšíříme o den později, vesnice si zvýší levl taky o den později, přece se svět nezboří. Ani ten náš malovanej farmářskej.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jen pro info - z důvodu přehlednosti diskuze i lepšího hlášení a opravy chyb jsem odsud vysosala hlášené chyby. Své související příspěvky tedy najdete v těchto vláknech:

    Pokud k jakékoli chybě budete mít cokoli dodat, směřujte příspěvek prosím do příslušného vlákna.

    Díky za pochopení a spolupráci :heart:

    black-.-angel
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    upraveno 19.04.2017
    black-.-angel napsal(a):
    sisizu (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Všichni dnes dostali dekoraci s vesnickou spokojeností jako součást kompenzačního balíčku (mimochodem jsme opět dostali kompenzaci zadarmo za problémy, které se našemu serveru vyhnuli, stejně jako minule...).
    black, sorry, ale to vidis ako prinos???? mne osobne zobrali dedinsku spokojnost z dekoriek za viac, ako som dostal novu dekorku. zadarmo tu nie je nic, to vies dobre ty, ako aj my! zadarmo nie je nikdy nic v zivote! ja to stale vidim len ako medovy motuz popod fuz, aby ludia somrali na chvilu menej, ako keby nedostali vobec nic. a tie semena??? ved vonku snezi, vsetko nam to zamrzne :o)))))))) pokus o vtip :)
    Děláš si srandu? Takže my dostaneme kompenzaci za problémy, které se vyskytly na dvou serverech, kde jim úplně zrušili velikonoční událost o dva dny dřív, ale není to zadarmo? Aha, asi nám ty události měli zrušit taky :neutral: Posledně popadaly téměř všechny servery na den a někdy i více, kromě pomalu jen našeho, a taky jsme dostali obří kompenzaci za nic. Proč tohle nevidíte? Proč jen musíte pořád nadávat? I když vám opravdu někdo dá něco zadarmo? Tohle nepochopím a ani nechci chápat.

    Že u tebe došlo k nějaké chybě, je mrzuté, ale asi se budeš muset obrátit na podporu. Nikdo jiný se s tvým problémem nikdy neozval.
    tak ako nikoho z tych postihnutych serverov nezaujimame my, tak sa ja pramalo zaujimam o nich.preco mam riesit, ze kdesi zrusli udalost skor? pisalo sa o tom verejne na nasom serveri??????? ide skor o to, kde je viac platiacich hracov.tam, kde sa tocia realne peniaze, sa riesia veci skor.... a vyriesia... ale o tom inde a inokedy...a v dnesnej dobe plati:  ked davaju ber, blbý kto dava, este viac ten, kto neberie..... a hlavne sa nepytaj - preco, zaco a co za to.....


     ale dobre, nerobim si srandu, skor mam pocit, ze si robia srandu z tych, co tu pri tom klikani aj rozmyslaju hlavou... ze u mna doslo k chybe, a ze mozno aj u inych, co nechodia na forum, alebo to nepostrehli, alebo im je to jedno -- je fuk....  a ja iba stracam cas tu diskutovat o veciach, kt. nie su podstatne pre tych, co s tym maju nieco urobit a neurobia... ja som neziadal zadarmo nic, ziadal som vzdy len to, co mi patrilo a vzali mi. a ze mi daju nieco zadarmo, ale nema to tú cenu, je mi nanic, sorry, ale za to -- nemusim dakovat. a to nie je o dobrom, ci zlom vychovani. to je o inteligencii. ale majte ma za blbca, je mi to jedno! ak sa nikto neozval, tak ten problem neexistuje. to je taka nova moda --- skutok sa nestal... nevadííííí!!!!!
    nenadavam, este som poriadne nezacal. len sa vzpieram takymto primitivnym kompenzaciam, kt. neriesia nase problemy. prajem vsetkym pekny den napriek pocasiu a ospravedlnujem sa za svoje prispevky, ktore - hlavne tebe - black - asi dost lezu na nervy. si len zamestnanec. ak si spokojna, tak je vsetko OK. ludska povaha je uz taka, co je ok, to sa berie ako samozrejmost/hlavne ak si za to plati/, co nie je ok, to sa snazi riesit a frfle, kym sa nieco nevyriesi. taky je svet a taki su ludia. nikto nie je dokonaly! bavte sa hrou.....

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.04.2017
    Ne, sisizu, já fakt nejsem zaměstnanec GGS, jsem hráč jako každý jiný, který jen kromě toho má ještě na starosti překlady, hlášení chyb, předávání zpětné vazby, lobování za svou komunitu a organizaci fóra a zodpovídání miliardy dotazů ve hře i na fóru. A dělám to dobrovolně, opravdu mi za to nikdo nic neplatí. Ne všechno musí člověk dělat v životě pro peníze, je fajn dělat i něco pro zábavu ;) Totéž platí ve hře - nemusím "vydělávat" (= drtit žebříčky), hlavní je, když mě bude hra bavit. Ámen :D 

    Nikdo neřekl, že k chybě nedošlo. Jen že na základě jediného hlášení problému s VBS nemůžu nic hlásit jako chybu. Proto se obrať na podporu. Připrav se ale, že po tobě samozřejmě bude požadovat info, kolik dekorace původně spokojenost měly. Bez toho se nikam pohnout nedá. Hodně štěstí ;)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    U mě na farmě je ukazatel sklizně ve spolkové vesnici stále zelený, i když produkce ještě neskončila nebo ještě nebyla zahájená. Je mu to jedno, prostě si oblíbil zelenou a tak chce i zůstat. Takže je fajn, že ho máme, ale pro mě to nic nemění na tom, že musím do vesnice pořád nakukovat nebo zapomínám sklízet :lol:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Není už těch soutěží nějak moc?
    Co kdyby se vrátili k tomu, že spolkovka bude jednou za měsíc na tři dny?
    Máme Události, staví se vesnice, novej rybář, co chce horentní sumy zboží (molo), továrny, dřina, výzvy a do toho zase spolkovka.
    To abych opustil spolek, abych zbytečně neškodil, protože mne to začíná unavovat.
    BA píše, že jsme dostali něco zadarmo. Vždyť to na nás jinde vytáhnou 150x víc. A za všechny chyby, které hra obsahuje, to je ještě málo.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    U mě na farmě je ukazatel sklizně ve spolkové vesnici stále zelený, i když produkce ještě neskončila nebo ještě nebyla zahájená. Je mu to jedno, prostě si oblíbil zelenou a tak chce i zůstat. Takže je fajn, že ho máme, ale pro mě to nic nemění na tom, že musím do vesnice pořád nakukovat nebo zapomínám sklízet :lol:
    Bohužel, chybička tam je, hlásila jsem ji už včera.

    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Není už těch soutěží nějak moc?
    Co kdyby se vrátili k tomu, že spolkovka bude jednou za měsíc na tři dny?
    Vrátili? Až na to, že takhle spolkovka nikdy nebyla ;)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Boha - tak trvala víc dní. Už si to v tom zmatku nepamatuju přesně, paní bezchybná.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    tak vymysliet nieco take ze sutazime a volakto treti vyhrá nad nasimi supermi, tak sa zrusí výzva, to musel byt riadny genius. a nazbierat 150 tis pupav, vyse 350 tis polnych  kvetov, to akoze koho má baviť??
    celé je to dobre len na to, aby sa to odignorovalo.

    co tak vymysliet, ze spolok vyzve iny spolok a ten to moze odmietnuť?? aby to naozaj bolo dobrovolne. ale tu cim je to zlozitejsie , tym lepsie a este naválať také množstvá.

    a vtej dedine vymysleli ak dobre rátam 51nových  poloziek( klince a pod. ), preco nie aspon 250???
  • paraganmato (SK1)paraganmato (SK1) Komentářů: 14
    tak mam otazku to uz nevedia ako maju kradnut ggs to co ma znamenat ta vyzva ked chceme menit plodinu tak tam pise ze 200zlata ked sa da spolocny ucet a zobere 2000zlata fajn je to len mala kradez ale ked tam pise 3000zlata za menenie plodiny a zobere to z uctu spolocenstva 30000zlata tak to uz je vela to nemam slov to uz nam za chvilku budu kradnut eura z uctov co si myslim ze uz asi nie je daleko od toho fuj hamba a to sa drzim ze nepisem pravopisne nadavky
Sign In to comment.