Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy s přihlášením do hry

1911

Komentáře

  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    upraveno 03.04.2017
    Nejde, chce to po mne změnu emailu, protože na mým už hra existuje,tak změnit hrací jméno...nejde nic.>br>

    Zvol si hráčské jméno!

    ... už to skoro je!

    Hrací jméno
    Jaké chceš ve hře používat jméno?
    Toto jméno je již používáno.
    Mohlo by se ti líbit:
    • mala matka1
    • MatkaBoy
    • MatkaManager
    • MatkaManager8
    Zadej svou e-mailovou adresu
    Rychlá pomoc při ztrátě hesla.
    Zadaná e-mailová adresa je neplatná.
    Zvol si heslo
    Nápověda: použij alespoň 4 znaky.
    Použití hry se řídí našimi smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.
    Hrát

    Hrát

    edit: smazání přebytečných volných řádků, sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, to ale zadáváš jako registraci nového účtu, ne jako přihlášení.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 19.04.2017
    pred chvilou ma vyhodilo z hry a teraz mi pise ze si mam aktivovať adobe flash, pesne to iste ako prednedávnom

    edit: úprava názvu vlákna (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.04.2017
    Jaký prohlížeč používáš? Máš nastavené automatické spouštění flashe, nebo na ruční potvrzení? Prosím úplně jakékoli detailnější informace. Stejně tak jestli je to problém ve všech prohlížečích, v normálním nebo anonymním okně. Jakou máš verzi AFP atd.
  • djbecko (SK1)djbecko (SK1) Komentářů: 8
    ahoj,nejde mi prihlasit sa na meno djbecko ale ide mi prihlasenie na toto meno ale od urovne 1.neviete mi poradit preco to robi ta hra?dakujem
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    djbecko (INT1) napsal(a):
    ahoj,nejde mi prihlasit sa na meno djbecko ale ide mi prihlasenie na toto meno ale od urovne 1.neviete mi poradit preco to robi ta hra?dakujem

    Ahoj, předpokládám, že jsi hrál na slovenském serveru, takže si musíš na přihlašovací stránce pod přihlašovacími údaji vybrat slovenský server a slovenskou vlajku a pak napsat jméno a heslo, email už nevypisuješ.
  • djbecko (SK1)djbecko (SK1) Komentářů: 8
    ahoj maja,ja som to vypisal uplne cele tri kolonky a nie ze by ma zastavilo ze meno existuje ale hodilo ma na level 1 z levelu 53.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    A měl jsi dole vybraný správný server a vlajku? Teď jsi na mezinárodním, takže to si musíš změnit při přihlašování jako první.
  • djbecko (SK1)djbecko (SK1) Komentářů: 8
    upraveno 28.08.2017
    nie nemal mal som tam tusim anglictinu.idem to vyskusat ci mi to zastavi to prihlasenie.

    aj tak mi to nejde tam kde je ta vlajocka mi napise se meno uz existuje a prihlasuje ma to hornom okienku stale na uroven 14 pritom som mal uz uroven 53.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Tak vyber server a vlajku a zkus se přihlásit vpravo nahoře na starém přihlášení. Pořád jsi na mezinárodním.
  • djbecko (SK1)djbecko (SK1) Komentářů: 8
    uz mi to ide konecne.dakujem za radu.
  • Kvetinka1986 (CZ1)Kvetinka1986 (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 30.05.2017
    Dobrý den.
    Mě i mé mamině přišel tento mail. Nejde se nám přihlásit:

    *****

    Nevíte někdo co s tím? Přijde mi jako nesmysl dokazovat někomu, že karta ze které nakupuji zlaťáky, je moje.

    edit: smazání soukromé konverzace (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dobrý den.
    Mě i mé mamině přišel tento mail. Nejde se nám přihlásit:

    *****

    Nevíte někdo co s tím? Přijde mi jako nesmysl dokazovat někomu, že karta ze které nakupuji zlaťáky, je moje.

    edit: smazání soukromé konverzace (black-.-angel)
    Ahoj, toto je standardní postup při prověřování (zejména neobvyklých) plateb, na email jim odpověz, jinou možnost nemáš.
  • Pája R (CZ1)Pája R (CZ1) Komentářů: 6
    ahoj už víc jak deset dní mám problém z přihlášením. Vše ostatní mi funguje...
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Pája R (CZ1) napsal(a):
    ahoj už víc jak deset dní mám problém z přihlášením. Vše ostatní mi funguje...
    Zkus jiný prohlížeč. Pokud používáš chrome, tak ten poslední dobou zlobí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zkus třeba napsat, jaký problém, to by taky dost výrazně pomohlo. Můžeš mít neaktuální AFP, chybné heslo, zablokovaný účet, možností je opravdu celá řada.
  • dusan8 (CZ1)dusan8 (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 22.07.2017
    potrebovala bych se dostat na moji farmu ale nepusti me to tam muze nekdo poradit

    edit: úprava názvu vlákna (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dusan8 (CZ1) napsal(a):
    potrebovala bych se dostat na moji farmu ale nepusti me to tam muze nekdo poradit
    Můžeš to jakkoli přiblížit? Nenačte se stránka? Máš špatné heslo? Máš farmu zablokovanou?
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    ahoj měla jsem taky problém z přihlášením jak na opeře tak google dlouho jsem skoumala jiné prohližeče až jsem přišla na jeden a v něm mi to jede jak po másle neseká se nepadá je to avast safe zone pokud to někomu pomuže budu ráda 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    ahoj měla jsem taky problém z přihlášením jak na opeře tak google dlouho jsem skoumala jiné prohližeče až jsem přišla na jeden a v něm mi to jede jak po másle neseká se nepadá je to avast safe zone pokud to někomu pomuže budu ráda 
    Aneb viz ofiko o problémech v chrome a opeře, že...
  • boomer12 (CZ1)boomer12 (CZ1) Komentářů: 13
    Jenom jednou  jsem před přihlášením zapomněl tu fajfku na automatické přihlášení odstranit a už se toho zaboha nemůžu zbavit, i když se 10x po sobě řádně odhlásím ze hry, stále mě to automaticky háže do hry. Dejte tam tu fajfku, to zatržíto u automatického přihlašování do pr...., JÁ TO TAM NECHCI !!!!!!!
     Už jsem z toho zoufalej, proboha, co mám dělat, aby mě to stále automaticky neházelo do hry???????
    NECHCI TAM TU ZELENOU FAJFKU, rozumíte česky? Nebo si to mám koupit za devět dolary???
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Vymaž historiu prehliadania a obnov prehliadač
  • FastMarkéta (CZ1)FastMarkéta (CZ1) CZ1 Komentářů: 8

    Ahoj , nejde se mi přihlásit ani v jednom prohlížeči do hry.¨

    Smazala jsem veškerou historii a cookies.

    S pozdravem Markét

  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Máš nastavený správny server?
    http://prntscr.com/gdytrg
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A jak vypadá obrazovka při pokusu o přihlášení? Nenačítá se hra, nebo to po vyplnění údajů píše nějakou chybu?
  • colombo (CZ1)colombo (CZ1) Komentářů: 1
    ahoj nevím jestli to je chyba nebo ne ale nemůžu se přihlásit na farmu. Včera to šlo a dneska ne. Když se chci přihlásit vyskakuje mi že jméno není platné a přitom ho píši správně . Nevím co se stalo. prosím poraďte. Děkuji colombo 
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Skús prečistiť historiu prehliadača a znovu správne zadaj nick,heslo,server 
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Dobrý den, prosím o aktivní pomoc - každý den vždy z 20 pokusů se mi podaří přihlásit se k big farm jen 1x, ale pak mne to zase za chvíli vyhodí úplně pryč. Dneska se od rána nemůžu přopojit vůbec, jakmile zadám můj nick Viktoris, objeví se mi vedle něho ten červený znak a dál mne to už nepustí. Členové naší farmy VIKTORY mi telefonují už pár dní, že mají stejný problém. Všechny cokies jsou u všech vymazány, všichni furt restartujeme a obnovujeme, ale bohužel marně. Co se děje? Prosíme vás, zprovozněte nám přístup do big farmy, ať se můžeme normálně přihlásit a hrát, ale ať nás to furt nevyhazuje. Předem velice moc děkuji jménem všech členů aj mým. Viktoris     
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, prosím o aktivní pomoc - každý den vždy z 20 pokusů se mi podaří přihlásit se k big farm jen 1x, ale pak mne to zase za chvíli vyhodí úplně pryč. Dneska se od rána nemůžu přopojit vůbec, jakmile zadám můj nick Viktoris, objeví se mi vedle něho ten červený znak a dál mne to už nepustí. Členové naší farmy VIKTORY mi telefonují už pár dní, že mají stejný problém. Všechny cokies jsou u všech vymazány, všichni furt restartujeme a obnovujeme, ale bohužel marně. Co se děje? Prosíme vás, zprovozněte nám přístup do big farmy, ať se můžeme normálně přihlásit a hrát, ale ať nás to furt nevyhazuje. Předem velice moc děkuji jménem všech členů aj mým. Viktoris     
    Mám pocit, že sis už našel jinou zábavu. Neustále zakládat nová a nová vlákna.

    Se serverem ani přihlašovací stránkou již nejsou hlášené žádné problémy. Vyskytly se v pátek, smazání cache prohlížeče ovšem ve všech případech pomohlo.

    Zkus promazat ccleanerem. Případně zkus hru načíst v anonymním okně. A samozřejmě na přihlašovací stránce vyber správný server a záložku pro přihlášení, nikoli pro registraci.
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    Tak ako inokedy som sa chcela prihlasit a figu borovu sa da . Stale naskakuje test server, to si neprosim. 
    Zaujima ma co sa deje.

Sign In to comment.