Domů Czech Technické problémy & bugy

Problém s přihlášením - zelená obrazovka 3.4.2017

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Problémy, potíže, chyby ve hře.
«134

Komentáře

  • veveruska07 (CZ1)veveruska07 (CZ1) Komentářů: 6
    Ahoj chtela jsem se optat taky nekomu nejde spustit hra mam jen zeleny monitor  :'(
  • anfi (SK1)anfi (SK1) Komentářů: 4
    Aj ja mam zelený monitor.
  • Romczis (CZ1)Romczis (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    Tez mam jen zeleny monitor.
  • olivka11 (CZ1)olivka11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 803
    Také mám zelený monitor. S takovou to silo nenaplním a to jsem se tak snažila.... Ach jo, to je pořád něco :-(
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Hlásím stejný problém. Změna prohlížeče ani promazání nepomohlo.
  • MALCOLM (CZ1)MALCOLM (CZ1) Komentářů: 13
    ...taky mi to nejde,to je stále něco :(:(:(
  • bubu11 (CZ1)bubu11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Měla jsem všechno propočítáno, abych stihla dokončit silo až do posledního úkolu, sklízela jsem kvůli tomu i v noci a teď se nedá přihlásit. Děkuji pěkně :-(
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt už je toho poslední dobou moc. Kdo nám to vše nahradí???? Zas jen něco pofiderního???
    Lítám kolem jak blázen a furt si mám aktivovat adobe flash.
  • pampevlk (CZ1)pampevlk (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Ahoj, mám problém s přihlášením - jen zelená obrazovka, nic se nenačítá:-/. Vzhledem k probíhající Těžké práci mě to poněkud netěší, nějaký nápad co s tím? Děkuji
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    No to je výborne, a zase na posledny den tentoraz tazkopracujuceho  :/
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Dobrý den, farma zase nejde, je lis, byla jsem na 25 místě ještě ve 2 hodiny v noci. Ale už se na farmu nedostanu. Zeleno... To snad už není možné, pokaždé, když o něco jde, tak jsou zase chyby. Tohle snad dělá někdo schválně. Pak nám dejte zase průzkum,jak jsme s hrou spokojeni. Jsme, když jde.
  • Farmar Pedro (CZ1)Farmar Pedro (CZ1) Komentářů: 1
    Hlásím, že vůbec nejde spustit hra... Zůstává pouze zelená obrazovka a neobjevuje se ani přihlášení.
  • -jara05- (CZ1)-jara05- (CZ1) CZ1 Komentářů: 110

    Mám stejný problém, strašně mě to štve. To snad už není náhoda, ale naschvál.

    Přeji všem lepší ráno než nám já.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, jsem online celou noc bez jediného výpadku. Zkuste smazat cookies, aktualizovat AFP nebo použít jiný prohlížeč.
  • Mišák01 (CZ1)Mišák01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    ahoj ... docela mě naštvalo, že se už více jak hodinu nemůžu přihlásit ... opět soutěž a opět porucha ... děláte to záměrně??? ... totéž bylo u spolkovky, že server padl před koncem soutěže ... stane se to pravidlem??? 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jsem online celou noc bez jediného výpadku. Zkuste smazat cookies, aktualizovat AFP nebo použít jiný prohlížeč.

    Čteš to tu????
    Copak máme všichni místo mozku piliny a všichni blbej prohlížeč?
    PROSTĚ SE NEJDE PŘIHLÁSIT.
  • -jara05- (CZ1)-jara05- (CZ1) CZ1 Komentářů: 110

    Moni, vše promazáno a ani jiný prohlížeč nepomáhá.


  • rojanka (SK1)rojanka (SK1) Komentářů: 64
    Naozaj sa nedá hrať...všetko vyčistené, preinštalovaný flash, skúšala som všetky prehliadače, neotvorí sa ani prihlasovacia stránka.
  • KrtečekRadeček (CZ1)KrtečekRadeček (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    Mně to taky nejde.Asi nějaký problém,který nevyřeší změna prohlížeče když má potíže více hráčů ne?!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zkusili jste projet i ccleanerem? Je možné, že prohlížeč mohl být aktualizován. Takže bych ráda, kdyby někteří trochu zmírnili tón. Já se vám snažím pomoct, než se objeví někdo z vývojářů, ne z vás dělat blbce. Jen píšu, že server nespadl, ale normálně běží.
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jsem online celou noc bez jediného výpadku. Zkuste smazat cookies, aktualizovat AFP nebo použít jiný prohlížeč.
    Tak schválně schoď prohlížeč a načti hru znovu. Jestli jsi stále ve hře, mohlo by jít o chybu s přihlášením do hry. Když jsi ještě v ní, tak problém mít nebudeš.
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Asi se tak šetří, nemusí vydat odměny u baličky, protože jsme to nestihli a než se to opraví, bude po akci a za to přece nikdo nemůže, chybička se vloudí...tak když je to tak, nemá cenu ve hře pokračovat. Za ty nervy s opakujícími chybami to nestojí. Jak pak mám vaši hru doporučit kamarádům, bych se musela stydět za takový šmejd. nepotřebuji přijít o kamarády.
  • olivka11 (CZ1)olivka11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 803
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jsem online celou noc bez jediného výpadku. Zkuste smazat cookies, aktualizovat AFP nebo použít jiný prohlížeč.
    Andílku, to fakt nepomáhá. Schválně jsem šla zapnout i druhý noťas. Opravdu to nejede. Ta chyba nebude na naší straně :(
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    odo mna to chce adobe plaer, nainstalovala som ho historia zmazana nic nepomaha
  • rojanka (SK1)rojanka (SK1) Komentářů: 64
    Mne to tiež vypísalo hlášku: Na hranie si aktivujte Adobe Flash. Stiahla som najnovšiu verziu, na stránke ho mám povolený, použila som ccleaner. A aj tak sa nezobrazí prihlasovacia stránka
  • xcx (SK1)xcx (SK1) Komentářů: 1
    Ahoj! Prečo sa nedá prihlásiť do hry? Chcem dokončiť súťaž a získať odmenu, pokiaľ to nepôjde tak som zbytočne minula zlatky :(
    01.04.2017"v pondělí bychom se opět měli dočkat testovacího serveru. A na co se můžete těšit? Na ranou verzi spolkové vesnice a koňskou louku! "
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jsem online celou noc bez jediného výpadku. Zkuste smazat cookies, aktualizovat AFP nebo použít jiný prohlížeč.

    Čteš to tu????
    Copak máme všichni místo mozku piliny a všichni blbej prohlížeč?
    PROSTĚ SE NEJDE PŘIHLÁSIT.
    ..... jako první když hra nejede mažu cookies, zkouším jiný prohlížeč nebo anonymní okno a cleaner. Až když to nepomůže píšu sem. Takže opravdu je to divné ale i mě to stále jen svítí zeleně:-)))))))))

  • TheHonzik5 (CZ1)TheHonzik5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Mám problém se přihlásit, mám pouze zelenou obrazovku. Co se děje?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak se zeptám znovu.... zkoušel jste někdo ccleaner? Ve kterých verzích prohlížeče a se kterými verzemi AFP to nejde?

    Opravdu nikde netvrdím, že je chyba na vaší straně. Jenže bez jakýchkoli konkrétních informací jde taky stěží nějak pracovat.
  • pampevlk (CZ1)pampevlk (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    olivka11 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jsem online celou noc bez jediného výpadku. Zkuste smazat cookies, aktualizovat AFP nebo použít jiný prohlížeč.
    Andílku, to fakt nepomáhá. Schválně jsem šla zapnout i druhý noťas. Opravdu to nejede. Ta chyba nebude na naší straně :(
    Právě jsem vyzkoušela prohlížeče Chrom a Mozilu, restartovala, promazala cookies a zkusila to pro jistotu i na noťasu. Nejde. Nějaký další nápad? Protože asi nejsem jediná, kdo u toho nemá v plánu sedět celý den, jen jsem chtěla vyměnit zboží a jít.
Tato diskuze je zavřená.