Domů Czech Technické problémy & bugy

Výpadek herních serverů GGS 28.3.2017

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k "Aktualizace 8.3.2017: Den sv. Patrika, komunitní turnajová sezóna a další".
«136

Komentáře

  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    proč nejde načist hra to mate zas nějakej vypadek to každou chvilku zlobi co s tim je
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    Ahojte, ani mne nejde prihlasit sa do hry. Vzdy je nejaky problem. A vycistil som aj cookies, aby mi zasa nebolo odporucene vsetko zmazat. To je odpoved na vsetko, ked nieco nejde a pokazi sa v tejto hre. Vymazat cookies.
    Som zvedavy, aka bude zasa odpoved. Nemozeme sutazit a zapojit sa do majstrovstiev, rozvijat cukrikovu farmu ....nic.
    Vcera sa mi tiez stazovali niektori hraci, ze sa nevedeli dostat do hry.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 28.03.2017
    tiez mi to nejde uz tristvrte hodinu
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    uvidime, kedy sa to spusti, mozeme len cakat

    a vraj uz nie su chyby v hre, preto nebyvaju tak casto aktualizacie :) ha,ha,ha
    len tie chyby nechcu vidiet

    my sa mozeme snazit, no je nam to na dve veci, nepomohlo zmazat cookies ani restart
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Včera miliony vyhozené za bonusy a dneska opět,to je noční můra co se tady už děje,je tohle normální u soutěží spolků a to nemluvím o nervách co nám děláte,tohle chce zlatky a dost za odškodnění. :s
  • Sissi5 (CZ1)Sissi5 (CZ1) Komentářů: 70
    Tak opět hra nejde :-( Chyby ve hře jsou neustále .. to tak nějak moc neřeším ale to že nejde hra vůbec prostě naštve.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    To je pravda, peniaze su v lufte, ale na odskodnenie mozeme zabudnut. 
    Uz ani len komentare nevedia spocitat, stale tam mam 97 :) az mi je to smiesne, nic tu uz nefunguje
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ahojky, připojuji se ke stížnostem na nefunkční hru - nelze se přihlásit. Radost ze soutěžení je v prachu. Jako bčera konstatuji, že bychsem nejradši vysypala pytel neslušných slov. A co zapnuté bonusy za zlatky a dolary? Kdo je nahradí? Mám bezmocný vztek.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    uz je to hodina, keby nam dali aspon vediet, kedy to opravia
  • Radegarda (CZ1)Radegarda (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    take se mi nedari prihlasit-placu :-((((
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    Nuz, spravodlivosti a odskodnenia sa nedovolame.
    Ja som este zamerne tocil kolesom stastia a mam spusteny aj dvojnasobny pocet bodov za skusenosti, len ked neviem pozbierat farmy a dat premiove hnojivo a krmivo, je mi to na prd. Cize este aj zetony su zbytocne vyhodene. Ja by som im tiez riadne vynadal. Alebo nech mi vratia spat 16 zetonov.

    Oni sa tam niekde na nas smeju, aki sme bezmocni, ako sa tu stazujeme a hromzime a nic nezmozeme, ako sme im dobre pomastili ucty, pouzili peniaze, zlatky a oni sa dobre nabalili.
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Vztek se nedá ani popsat,včera opravovali rošťáka a dneska co opravuji ,rošťak už není a kolo štěstí také né,na co se vymluví tentokrát,tohle si mohli nechat až po 14 hodině :D
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    Podla mna to spustia po 14 hodine :) Aby s nami vypiekli a obabrali nas. Dovtedy nas moze od jedu aj roztrhnut. A ani odpovede sa nedockame, lebo moderatorka pride mozno poobede a samozrejme nas vsetkych odpinkne jednou odpovedou a zasa bude obhajovat vyvojarov, ake su oni chudatka a robia co mozu a ... 
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Tak už to trvá 2 hodiny,asi budeš mít pravdu,že dneska si už ani neťuknem u soutěží,jak jsme je opustili ,tak dopadnem...... ;)
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    Je to smutne, zasa dalsia vizitka, "super" to zvladli. Radsej sa uz nevyjadrujem, nic dobre by to nebolo, velmi sa musim drzat na uzde.
  • Bonny1 (CZ1)Bonny1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Máme odstavený server? Už asi dvě hodiny se nemůžu dostat do hry. Naskakuje mi okénko - znovu přihlásit.
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Nebylo by od věci, kdyby alespoň informovali, jak to vypadá. Chápu, že může být výpadek servru, ale stačila by alespoň krátká informace, že na tom pracují a odhadují výbadek cca třeba na hodinu. Ona informace v úvodním okně, že přijde svatý Patrik je také hodně aktuální. :smiley:
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Nejsi sám,kdyby všichni napsali co si těď myslí po pravdě,tak by je všechny vyhodili a neměli by hráče ani peníze a hru by mohli zabalit.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Tu informaciu by museli dat sem na forum, do oznamov, lebo mne to absolutne nejde nacitat. Ale o to sa nikto nestara, ziadne forum ich nezaujima, co si mi sem piseme.
    Mas pravdu, keby napisali vsetci, co si myslia a nedavali si servitku pred usta, vsetky prispevky by museli vymazat :D  

  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Super.... tak náš spolok vďaka tomuto chaosu vypadne zo striebornej ligy všetko zlato do toho vrazené zbytočne atď... pripájam sa ku všetkým právom naštvaným hráčom... vraj nejdú ani ostatné hry od Goodgame tak som zvedavá ako toto budú riešiť lebo akákoľvek ich kompenzácia nebude dostatočná.... 
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    upraveno 28.03.2017
    Klidně by to mohli dát do těch Tweetů, co jsou vpravo. Nebo by se místo fleshe a hledání žížal mohla objevit chybová stránka.
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Také mi to nejde načíst,už mi volalo plno lidí ze spolku,ale jak je vidno,tak se pořád nic neděje,možná,že soutěže prodlouží o tu dobu co hra nejde:)
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    novokol (CZ1) napsal(a):
    Nejsi sám,kdyby všichni napsali co si těď myslí po pravdě,tak by je všechny vyhodili a neměli by hráče ani peníze a hru by mohli zabalit.
    Já myslím, že by úplně stačilo, kdyby jsme pár dní nehráli. Ne pár minut nebo hodin, ale dní.
    Je hloupé nechat hru "spadnout" zrovna v soutěži farmářských spolků, ale víme všichni, že se zase najdou omluvy. Asi tahle společnost nemá nikoho kdo by to rychle opravil a nahodil. No co už.
    Proto je třeba jako komunita držet pospolu a dát jim to patřičně najevo. Nehrát pár dní, aby jim to došlo. Ovšem jen bláhová myšlenka. 
    Kolik z vás se naštve natolik a nepustí to už dneska??!! Jo já vím ... "máte v tom zlaťáky a ty stáli fakt dost real peněz". Jasně. Těmhle vy dáváte vydělat? Lajdákům co jen hru dodrbávají víc a víc. Není týden co týden poslední dobou obden, kdy se něco "ladí", opravuje, upravuje. Nechte to laskavě být, nám to stačí jak to je,  jen aby to fungovalo. Být to singlplayer už ta hra leží na dně šuplíku, nebo ne??!
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Na anglickém fóru je napsáno, že všechny severy jsou dole a ajťáci "vyšetřují". 

    All GGS Games servers are down  
    They are investigating  
    Don`t panic!
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    novokol (CZ1) napsal(a):
    Nejsi sám,kdyby všichni napsali co si těď myslí po pravdě,tak by je všechny vyhodili a neměli by hráče ani peníze a hru by mohli zabalit.
    Já myslím, že by úplně stačilo, kdyby jsme pár dní nehráli. Ne pár minut nebo hodin, ale dní.
    Je hloupé nechat hru "spadnout" zrovna v soutěži farmářských spolků, ale víme všichni, že se zase najdou omluvy. Asi tahle společnost nemá nikoho kdo by to rychle opravil a nahodil. No co už.
    Proto je třeba jako komunita držet pospolu a dát jim to patřičně najevo. Nehrát pár dní, aby jim to došlo. Ovšem jen bláhová myšlenka. 
    Kolik z vás se naštve natolik a nepustí to už dneska??!! Jo já vím ... "máte v tom zlaťáky a ty stáli fakt dost real peněz". Jasně. Těmhle vy dáváte vydělat? Lajdákům co jen hru dodrbávají víc a víc. Není týden co týden poslední dobou obden, kdy se něco "ladí", opravuje, upravuje. Nechte to laskavě být, nám to stačí jak to je,  jen aby to fungovalo. Být to singlplayer už ta hra leží na dně šuplíku, nebo ne??!
    Suhlasim s tebou, ze by zistili, o co prichadzaju, keby sme par dni nehrali, ale to ti moderatorka rychlo vysvetli ako mne, ze je to nabadanie hracov a ine ... :) Ale inak suhlasim a myslim, ze vsetci v spolku by sa pripojili.

    A co vysetruju? Ze nieco zasa nezvladli?

    edíit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    nevím co se dějě ale nemůžu se připojit na hru

  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 28.03.2017
    hra nejde od 10:00
    preto si tu vymiename nazory, ktore by si mal precitat niekto kompetentny a nieco zacat robit s chybami v hre. Nejedna sa len o dnesok.

    Nemozeme hrat, tak piseme :)

    Ale teda velmi som zvedavy na kompenzaciu, ked to padlo aj inde. Dufam, ze daju na vyber nejaky trapny ozdobny predmet, co uz mam, je mi zbytocny a rozoberiem ho u architekta.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Ale teda velmi som zvedavy na kompenzaciu, ked to padlo aj inde. Dufam, ze daju na vyber nejaky trapny ozdobny predmet, co uz mam, je mi zbytocny a rozoberiem ho u architekta.
    Skôr to tipujem na predĺženie týchto MS na čo im kašlem lebo mi už tie súťaže lezú krkom a nejaká posilnená reputácia ktorá nemá význam keď ju dostanú všetci hráči...
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    tak kde je problém
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    To víš,že jo něco, já jsem jen zvědavá co bude,až to zapnou,bojovali jsme o 1 místo ve stříbrné lize,pokud to nešlo všem,nebudu zuřit,ale jsem se doslechla,že někumu to jde,tak nevím jak dopadnem a jestli to bylo vše zbytečné a někdo si nahrál body,když druzí nemohli no tak pak nevím co udělám :s
Tato diskuze je zavřená.