Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Den svatého Patrika

Týn111 (CZ1)Týn111 (CZ1) Komentářů: 4
upraveno 12.03.2017 v Otázky ke hře
Ahojky, někdo si ze mě vystřelil a na moje pole v Gurmánské farmě někdo něco dal. Jak se toho mám zbavit? Když najedu na pole kurzorem, neukáže se mi pole opravit :/

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Týn111 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, někdo si ze mě vystřelil a na moje pole v Gurmánské farmě někdo něco dal. Jak se toho mám zbavit? Když najedu na pole kurzorem, neukáže se mi pole opravit :/
    Ahoj
    A nepíše Ti to , že si z tebe vystřelil Leprikon? Pokud ano musíš ho v okolí gurmánky najít a žert zmizí a Leprikon ti nabídne hrnce k výběru.
  • Týn111 (CZ1)Týn111 (CZ1) Komentářů: 4
    Ano píše, takže najít. A jak vypadá?  :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Týn111 (CZ1) napsal(a):
    Ano píše, takže najít. A jak vypadá?  :)
    Malý zelený mužíček a schovává se dobře v okolí farmy.
  • Týn111 (CZ1)Týn111 (CZ1) Komentářů: 4
    Jo supr, už jsem ho našla a to divné na tom poli zmizelo :D Děkuji za pomoc o:)
  • Kabik (CZ1)Kabik (CZ1) Komentářů: 3
    Zdravím, rád bych se zeptal co to znamená, když si z vás někdo "vystřelí" a obsadí např pole/sad atd. Má to nějaké dopady a hlavně jak se "toho" zbavit?
    Díky ;)
  • Peggy1 (CZ1)Peggy1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj! Aktuální téma - Leprikon, všude škodí!
    Také by mne zajímalo, zda by šlo tohohle "hráče" blokovat, aby nemohl na naše farmy.
    Neví někdo, jak s ním zatočit?
    Díky
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    Kabik (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, rád bych se zeptal co to znamená, když si z vás někdo "vystřelí" a obsadí např pole/sad atd. Má to nějaké dopady a hlavně jak se "toho" zbavit?
    Díky ;)
    Ahoj.
    Když si z tebe někdo vystřelí, dá Ti žertík na nějakou budovu. Žert snižuje produkci, takže pokud si nevšimneš a sklidíš máš toho o dost méně. Zbavit žertu se dá kliknutím na budovu a nabídne se Ti "opravit" to trvá určitou dobu a tak třeba u soutěže nemůžeš určitý čas sklízet. No a teď si z nás všech střílí Leprikon, jeho žertíku se zbavíš buď tím, že sklidíš ale máš toho méně nebo leprikona najdeš v okolí farmy a nabídne ti na výběr z hrnců, kde může být odměna nebo další žert. Hledat ho můžeš i když žert sklidíš, je na to 5 hodin.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Peggy1 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj! Aktuální téma - Leprikon, všude škodí!
    Také by mne zajímalo, zda by šlo tohohle "hráče" blokovat, aby nemohl na naše farmy.
    Neví někdo, jak s ním zatočit?
    Díky
    Žádný hráč ti neškodí.Tady máš návod,jak se ho zbavíš.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147719/den-svateho-patrika-pouze-pro-cteni#latest

  • Peggy1 (CZ1)Peggy1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ivet, děkuji za odkaz, už jsem pochopila!
  • Kabik (CZ1)Kabik (CZ1) Komentářů: 3
    Ahoj, Díky za radu. Mám ho v třešňovém sadu a tam mi bohužel nic jako "opravu" nenabízí... Nevíš ještě jak se dá hledat?
    Děkuji. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kabik (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, Díky za radu. Mám ho v třešňovém sadu a tam mi bohužel nic jako "opravu" nenabízí... Nevíš ještě jak se dá hledat?
    Děkuji. 
    Hledej ho v okolí hlavní farmy, je to malý zelený mužíček. Klidně si to zvětši a hledej na kamenech, pod stromy, na cestách, kdekoli. bývá i kolem plotu, měla jsem ho i na kraji nekoupeného pozemku. prostě projdi celé okolí farmy jako při hledání bonbonů. U Leprikona žádná oprava na žert není, musíš ho najít nebo sklidit se ztrátou ale to nedělej.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    To jako vážně si tady někdo nevšiml nové události a myslí si, že na farmách škodí hráč? Tak to se povedlo. :smiley:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.03.2017
    To jako vážně si tady někdo nevšiml nové události a myslí si, že na farmách škodí hráč? Tak to se povedlo. :smiley:
    Vážně? Možná sis nevšimla, že si "někdo" po začátku události založil další účet se jménem leprikon.



    Takže ano, opravdu může škodit hráč leprikon. Level už na to má.

    Jak to ve hře rozeznat?
    1.) žert od leprikóna z události
         - je pojmenován jako hráč Leprikón
         - nad budovou je zelená mlha
         - sklízí se rovnou kliknutím
         - za sklizeň nedostanete nic

    2.) žert od hráče
         - je pojmenován jako hráč leprikon
         - nad budovou je šedá mlha
         - před sklizní je třeba budovu nejprve opravit
         - za sklizeň dostanete body karmy
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    To jako vážně si tady někdo nevšiml nové události a myslí si, že na farmách škodí hráč? Tak to se povedlo. :smiley:
    Vážně? Možná sis nevšimla, že si "někdo" po začátku události založil další účet se jménem leprikon.



    Takže ano, opravdu může škodit hráč leprikon. Level už na to má.

    Jak to ve hře rozeznat?
    1.) žert od leprikóna z události
         - je pojmenován jako hráč Leprikón
         - nad budovou je zelená mlha
         - sklízí se rovnou kliknutím
         - za sklizeň nedostanete nic

    2.) žert od hráče
         - je pojmenován jako hráč leprikon
         - nad budovou je šedá mlha
         - před sklizní je třeba budovu nejprve opravit
         - za sklizeň dostanete body karmy
    Ale všimla. Jenže kdyby si ho hráči zadali s "ó" tak ho nenajdou. A ve hře je ten skřítek s "L", hráč má "l" ( malé el ). A jsou tam mnohé jiné rozdíly, však jsi je vyjmenovala. Hráči mohli udělat printscreen a bylo by vše jasné. ;)
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Jako vazne si nejakej multak  zalozil ucet se jmenem leprikon,aby si z ostatnich mohl strilet? Kde na to ti lidi berou cas? :o:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Když je někdo blázen.. co na to říct :D 
  • bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858
    To jako vážně si tady někdo nevšiml nové události a myslí si, že na farmách škodí hráč? Tak to se povedlo. :smiley:
    No ja som si to tiež najprv myslela, lebo som sa s touto udalosťou predtým nestretla....
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    danikaty (CZ1) napsal(a):
    Jako vazne si nejakej multak  zalozil ucet se jmenem leprikon,aby si z ostatnich mohl strilet? Kde na to ti lidi berou cas? :o:D
    Zeptej se vedoucí spolku ,co je na 12 místě .-)))) Ráda ti tu otázku zodpoví .-))))))))))))))))))
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Chtěla bych se zeptat zda bude možné si závěrem akce vybrat dekoraci podobně jako je tomu u sněhulounů, nebo pokud chci nějakou konkrétní, musím včas přestat hrát ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj. Chtěla bych se zeptat zda bude možné si závěrem akce vybrat dekoraci podobně jako je tomu u sněhulounů, nebo pokud chci nějakou konkrétní, musím včas přestat hrát ?
    Ahoj, totéž jsem požadovala pár týdnů zpět, když jsem přemýšlela, co za nejbližší akce nás v nadcházejícím měsíci dvou čeká, aby se případně ještě nějaké změny či opravy stihly uskutečnit. Zatím mám pouze informaci, že to pro tuto událost nebylo toto zamýšleno a je třeba to prodiskutovat s producenty, zda to vůbec chtějí udělat a zda je to ještě v našich kapacitách změnit. Odpověď nemám a ani neočekávám, před zahájením této události by k ní ještě mělo vyjít oficiální oznámení.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Díky. To  je škoda, že o tom moc neuvažují, protože hráči, kteří podobně, jako já, sbírají dekorace do věže, musí předčasně  přestat hrát, aby získali tu správnou a tedy i soutěžit. Ale asi nás takových , kteří to řeší, moc není :-)
    Více je asi těch, co chtějí dekoraci s co nejvyšší BS :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já neřekla, že o tom moc neuvažují, jen říkám, že původně ten výběr designu byl plánován jen na sněhuláky a Obon, neznamená to, že se to neobjeví nikde jinde. Samozřejmě by bylo fajn, kdyby nad tím takto přemýšleli sami a nemusela bych nad tím s dostatečným časovým předstihem pro případnou implementaci přemýšlet já :D 
  • mazde (CZ1)mazde (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Luprikon mi chodí jen škodit,kdykoli přijdu na farmu,tak zjistím,že už mi škodil-hraje sám se sebou
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Škodí vždy cca po 5ti hod. Musíš ho najít a kliknout na něj. Buď Ti dá dárek, nebo bude škodit dál a to ho zas musíš najít.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mazde (CZ1) napsal(a):
    Luprikon mi chodí jen škodit,kdykoli přijdu na farmu,tak zjistím,že už mi škodil-hraje sám se sebou
    Na tom je postavena část této události - v okolí farmy, kde je žert, se nachází leprikón, toho je třeba najít a žertu se tak zbavit.

    Více se dočteš v návodu zde:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3434989/#Comment_3434989.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 14.03.2018
    Honit zeleného zmetka mne nevadí, akorát že se minulý rok ukazoval po 4-5h, letos jen 2x denně. A navíc, mimo hejbání s produkcí mu z hrnce padají pouze zlaté 4lístky, takže kdo vytřepal nějakou zlatku, tak bych to viděl jako chybu v programu :-) Prostě loni to padalo lépe, ale to je stejné jako u beden nebo kolech štěstí, a ten zásah do pravděpodobnostního režimu je vidět čím dál víc. Nováčci neví, veteráni skřípají zubama.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jednou mi zlato padlo, myslím že 300 zlatek. Ale jinak máš pravdu, samé zlaté čtyřlístky nebo posílení, a z nějakého důvodu si zasedl na mou farmářskou laborku, tam od něj mám dárek už potřetí. Já ten nektar fakt zas tak moc nepotřebuju, mohl by i něco jiného :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Stále chodí po 5 hodinách, tam k žádné změně nedošlo. Zlatky, čtyřlístky i dárky mi padají dost podobně jako loni, osobně tam taky žádnou změnu necítím.
  • rampelnik (CZ1)rampelnik (CZ1) Komentářů: 1
    ahoj mám dotaz když mi někdo soustavně škodí dá se jeho škoda odstranit? někde jsem četl že mám najít nějakého zeleného trpaslíka neví někdo něco bližšího?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    rampelnik (CZ1) napsal(a):
    ahoj mám dotaz když mi někdo soustavně škodí dá se jeho škoda odstranit? někde jsem četl že mám najít nějakého zeleného trpaslíka neví někdo něco bližšího?
    Ahoj, doporučuji podívat se do tohoto návodu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3434989/#Comment_3434989.
Sign In to comment.