Domů Czech Technické problémy & bugy

Ztráta původní farmy

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze co mne dnes naštvalo.

Komentáře

  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Ahojky vsem!Dnes ma totalne nastvalo,ze nase dlouhodoba hracka se rano chtela prihlasit zpet po vypadku a misto prihlaseni na svoji farmu s hracskym jmenem MamcaWinner a levl 181 se ji objevila farma uplne od sameho zacatku.....Neodesla ani z naseho spolku,ale farma je najednou pryc..Ani pod tim jmenem uz neexistuje!!Tohle uz vazne neni normalni!!Rano si v pohode hraje-pak vypadek a pri prihlasovani zpet farma nikde,ale uplne od zacatku :'( Vsechny investovane penize,cas a snaha asi nenavratne pryc.... :'(:'( Myslim,ze urcite jste ji nekdo znali ze soutezi...

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky vsem!Dnes ma totalne nastvalo,ze nase dlouhodoba hracka se rano chtela prihlasit zpet po vypadku a misto prihlaseni na svoji farmu s hracskym jmenem MamcaWinner a levl 181 se ji objevila farma uplne od sameho zacatku.....Neodesla ani z naseho spolku,ale farma je najednou pryc..Ani pod tim jmenem uz neexistuje!!Tohle uz vazne neni normalni!!Rano si v pohode hraje-pak vypadek a pri prihlasovani zpet farma nikde,ale uplne od zacatku :'( Vsechny investovane penize,cas a snaha asi nenavratne pryc.... :'(:'( Myslim,ze urcite jste ji nekdo znali ze soutezi...

    Tak to je snad jen nějakej zlej sen nee? :-((( Ano.Znala jsem tu hráčku.Snad se to nějak vyřeší.Štve mě,že něco takového tady musím číst.
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    upraveno 15.03.2017
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky vsem!Dnes ma totalne nastvalo,ze nase dlouhodoba hracka se rano chtela prihlasit zpet po vypadku a misto prihlaseni na svoji farmu s hracskym jmenem MamcaWinner a levl 181 se ji objevila farma uplne od sameho zacatku.....Neodesla ani z naseho spolku,ale farma je najednou pryc..Ani pod tim jmenem uz neexistuje!!Tohle uz vazne neni normalni!!Rano si v pohode hraje-pak vypadek a pri prihlasovani zpet farma nikde,ale uplne od zacatku :'( Vsechny investovane penize,cas a snaha asi nenavratne pryc.... :'(:'( Myslim,ze urcite jste ji nekdo znali ze soutezi...

    Tak to je snad jen nějakej zlej sen nee? :-((( Ano.Znala jsem tu hráčku.Snad se to nějak vyřeší.Štve mě,že něco takového tady musím číst.
       No doufejme!Ta farma totiz musela stat dost zlataku..S hrackou jsem mluvil telefonicky a ani zadost o zruseni uctu nepodavala.Rano jeste v 9hod si krasne hrala hru a pak ji to vyhodilo-jak,kdyz vam hra spadne...A zpet uz se nedostala...Zahada!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, jak přesně byl její nick?

    Před pár dny jsme evidovali podobný problém, po několika hodinách se zase dal do pořádku. Rozhodně ale nešlo založit na stejném serveru další účet se stejným jménem.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jak přesně byl její nick?

    Před pár dny jsme evidovali podobný problém, po několika hodinách se zase dal do pořádku. Rozhodně ale nešlo založit na stejném serveru další účet se stejným jménem.
    Nick je v příspěvku od Juráška
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jak přesně byl její nick?

    Před pár dny jsme evidovali podobný problém, po několika hodinách se zase dal do pořádku. Rozhodně ale nešlo založit na stejném serveru další účet se stejným jménem.
    Nick je v příspěvku od Juráška
    Kdyby fungoval, tak bych se neptala. Díky, že se budeš starat o sebe, číst opravdu umím ;)
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 15.03.2017
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jak přesně byl její nick?

    Před pár dny jsme evidovali podobný problém, po několika hodinách se zase dal do pořádku. Rozhodně ale nešlo založit na stejném serveru další účet se stejným jménem.
    Nick je v příspěvku od Juráška
    Kdyby fungoval, tak bych se neptala. Díky, že se budeš starat o sebe, číst opravdu umím ;)
    Vždyť píše,že ten nick zmizel a neexistuje.Tak proč se ptáš na ten nick,když Ti ho tady uvádí?Jen jsem Ti normálně odpověděla na otázku.To taky nemohu? :smile:
    Další odpověď na ten nick máš v dalším příspěvku.Snad to bude pro tebe přesnější a odpověď jiná než,aby se hráč staral o sebe...


    Post edited by GamerIvetaM3 (CZ1) on
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    upraveno 15.03.2017
    Nick te hracky je   MamcaWinner
    A to vcera pry koupila vic jak za 1000kc zlataky:-(((Snad to daji opet do poradku....
    Post edited by jurasek01 (CZ1) on
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Tak to je hnus.A prej už se to stalo i dřív.No paráda.To hned dodá chuť do dalšího hraní.Držím pěsti,ať se vše vyřeší k plné spokojenosti ztrátou farmy postižené hráčky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jak přesně byl její nick?

    Před pár dny jsme evidovali podobný problém, po několika hodinách se zase dal do pořádku. Rozhodně ale nešlo založit na stejném serveru další účet se stejným jménem.
    Nick je v příspěvku od Juráška
    Kdyby fungoval, tak bych se neptala. Díky, že se budeš starat o sebe, číst opravdu umím ;)
    Vždyť píše,že ten nick zmizel a neexistuje.Tak proč se ptáš na ten nick,když Ti ho tady uvádí?Jen jsem Ti normálně odpověděla na otázku.To taky nemohu? :smile:
    Další odpověď na ten nick máš v dalším příspěvku.Snad to bude pro tebe přesnější a odpověď jiná než,aby se hráč staral o sebe...
    Iveto, problém se tě vůbec netýká, tak se do toho prosím opravdu nepleť, děkuji.

    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Nick te hracky je   MamcaWinner
    A to vcera pry koupila vic jak za 1000kc zlataky:-(((Snad to daji opet do poradku....
    A kontaktovala už support?

    Zítra se na to zkusím pozeptat, ale opravdu nic neslibuji. Je nepochopitelné, že by založila znovu účet s úplně stejným jménem. U těch chyb, co jsme od posledního updatu evidovali, to pouze hráče "vyhodilo" ze spolku, kdy měl chat prázdný a všechny členy zobrazené jako online, ačkoli to ukazovalo, že spolek ani nemá. Když se schválně pokusil do nového vstoupit, hodilo to error (což je správné, na serveru účet se spolkem propojený byl), proto je divné, že by to dovolilo založit nový účet. Ještě kontrolní dotaz, přišel jí teď uvítací mail a takové ty první bonusy?
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Podporu samozrejme uz kontaktovala...Vcera,kdyz mi volala projizdela pri tom i maily,ale o zadnem uvitacim balicku nemluvila.Je to proste zahada pro nas ve spolku a pevne verim,ze to daji do poradku.Zatim nic jineho od ni nevim,protoze jeste nevolala..Nejspis je z toho pekne rozhozena a ja se ji vubec nedivim...S tim prihlasenim,kdyz se o to pokusi je to vazne od zacatku-sam jsem to zkousel od sebe jestli to neni chyba jen u ni...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Sdílet přihlašovací údaje je samozřejmě proti smluvním podmínkám. Snad není tak těžké je dodržovat :expressionless:

  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Vis jak to chodi,kdyz chces pomoci...hold pravidla se nekdy porusuji vsude....Ale to jen za urcitych vyjimek!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pomůžeš porušením VOP? Spíš naopak, pokud ti to nedochází.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Pak se tu zas bude někdo vztekat, že má bloklou farmu... a přitom normálně přizná, že se hlásí na cizí účet a že je to přece úplně normální...  :|
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vidíš a ještě k tomu tohle, kdy ještě pár dní zpět tvrdil, jak má jeden účet atd atd :D To mi ani nedošlo :)

    No upřímně, můj názor na hráče porušující VOP znáte, nevím, proč bych tedy s vaším problémem měla ztrácet svůj čas. Podpora se dotyčné ozve, až se její tiket dostane na řadu. Když si takhle sdílíte heslo a podobně, kdo ví jestli o zrušení účtu ještě nakonec někdo nepožádal. Ono to porušování podmínek opravdu nikdy nehraje hráči do karet.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Bohužel zlatkáře podpora stejně nikdy neblokne... A oni to moc dobře vijou a neřešej tím pádem. :(
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    Já nevím vy tady pletete jablka s hruškama,Jurašek psal že se zkusil na tu farmu ty hráčky přihlásit,to přece ještě neznamená že má víc učtů,chtěl jen pomoct kolegyni a vy z něj děláte hned buhvíkoho že má milion multiučtů,tohle fakt nechápu to vaše pranýřování a taky nechápu arogantní chování k Ivetě?ničím se tady neprovinila a furt se ji bude hnusně odpovídat,holt za dobrotu na žebrotu že :wink:
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jak přesně byl její nick?

    Před pár dny jsme evidovali podobný problém, po několika hodinách se zase dal do pořádku. Rozhodně ale nešlo založit na stejném serveru další účet se stejným jménem.
    Nick je v příspěvku od Juráška
    Kdyby fungoval, tak bych se neptala. Díky, že se budeš starat o sebe, číst opravdu umím ;)
    Vždyť píše,že ten nick zmizel a neexistuje.Tak proč se ptáš na ten nick,když Ti ho tady uvádí?Jen jsem Ti normálně odpověděla na otázku.To taky nemohu? :smile:
    Další odpověď na ten nick máš v dalším příspěvku.Snad to bude pro tebe přesnější a odpověď jiná než,aby se hráč staral o sebe...
    Iveto, problém se tě vůbec netýká, tak se do toho prosím opravdu nepleť, děkuji.

    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Nick te hracky je   MamcaWinner
    A to vcera pry koupila vic jak za 1000kc zlataky:-(((Snad to daji opet do poradku....

    Já jsem jen stručně a jasně odpověděla na otázku a napsala ti,kde název nicku najdeš,protože mi je té hráčky líto.Vůbec nezáleží na tom,že se mě problém netýká.Týká se jiné hráčky a přála jsem si,aby se to co nejdřív vyřešilo.Kdybych věděla,že se nakonec rozhodneš s tím neztrácet čas,tak ti ani neodpovídám.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kdybych tušila, že jde o porušování smluvních podmínek, tak to už od začátku neřeším.

    Takhle ať si dotyčná počká na odpověď z podpory, tímto zamykám.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milé farmářky a milí farmáři,

    vzhledem k debatě, která se kolem tohoto případu otevřela (zejména v tomto vlákně), bych vás po diskuzi s naším týmem ráda ujistila, že ke smazání účtu může dojít pouze po předchozím zaslání tiketu na podporu z vašeho registračního emailu. Je opravdu velmi důležité, jakou kategorii ve formuláři při vytváření tiketu vyberete, věnujte tomu prosím zvýšenou pozornost.

    Dále bych ráda doplnila, že individuální případy na fóru nijak probírány nebudou, daná hráčka je v kontaktu s naším týmem zákaznické podpory, který se o ni již stará.

    Hezký den,

    black-.-angel
Tato diskuze je zavřená.