Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Co mě dnes potěšilo

11625

Komentáře

  • Joran Khan (CZ1)Joran Khan (CZ1) Komentářů: 596
    upraveno 21.02.2017
    Dnes mě mooc potěšilo,že náš spolek vyhrál spolkovku ve Zlaté lize a to BEZ POSIL z jiných spolků.Hráli jsme sami za sebe jako spolek a nahráli rekordní počet bodů reputace :smile: P.S.Nejsme žádní matlové :smiley:

    Taky mě velice potěšilo že náš spolek konečně po několika přípravách získal první místo. Nechápající je závist pouze a napadání od ostatních, že to bylo podvodem. K tomu ovšem nedošlo a je to jen tím jak náš spolek držel pohromadě a snažil se dosáhnout toho co bylo naším cílem a to jsme dokázaly. Všichni hrači u nás při spolkové hře táhli za jeden provaz kdy na jeho konci bylo jasné vítězství a to mě velice těší. Je celkem logické že se vždy najde někdo kdo neunese porážku a pak hází špínu a kope kolem sebe. Bohužel ale realita je jasná…naše hra nás dovedla k vítězství při maximálním nasazení všech hráčů ve spolku a za to díky. Váš Bořek Stavitel ;)





    Post edited by Joran Khan (CZ1) on
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    Úvodem děkuji black-,- angel za to,že uvedla věci na pravou míru a snad tím zastavila další spekulace.Pevně věřím,že nebude podezřívána  nebo obviňována z nějakého nadržování zdejšími hráči :-),kteří mají neustále utkvělou představu,že jim ostatní chtějí jen škodit.Jestli se spolek Pod slamákem za ta léta dokázal vypracovat natolik,že se mu podařilo konečně vyhrát 1.místo ve Zlaté lize ,pak mu patří gratulace :-).Sami jsme nesčetněkrát zažili tu radost z vítězství,takže dobře víme,jaké to je :-).Opravdu není třeba sázet nám na farmy  tolik žertů ani sledovat zevnitř náš chat :-),kopírovat jej a vytvářet nehezké hráčské prostředí:-).O nic nejde a nikoho to nebaví.Je to hra,kde můžeme měřit své síly v šikovnosti a ne ve vzájemném urážení a ponižování :-)).Snad to už konečně ti ublížení hráči pochopí :-).Všem ostatním se omlouvám za to,že jsou nuceni takovéto souboje zde na fóru sledovat.A těší mne,že tu můžu napsat názor celého spolku :-).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.02.2017
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    Já jsem myslela že je tohle vlákno o tom co mě potěšilo a ne o tom kdo koho pomlouvá a kdo si na koho stěžuje...A mě těší že mám krásnej kachňák už postavený :)
    Však mě potěšilo, že ta událost spojená s tím pomlouváním už konečně skončila. Tobě nehltí ostatní hráči a spolky schránku zprávami tak, že na vlastní hru vůbec nemáš čas, viď? Pak asi nedokážeš pochopit mou radost, že už je to konečně za mnou :)
    Stejně tak vlákno není o tom, "jak jednou jeden spolek vyhrál spolkovku", asi tak ;) Každého zkrátka těší něco jiného. Pokud máte něco mezi sebou, řešte si to soukromě, ale pevně věřím, že již vše bylo řečeno ;)

    A k těm bodům spokojenosti u dekorací, jak se řešilo, zda je v pořádku, když má Joran Khan na farmě dekoraci s 608 BS, těší mě, že vám můžu 100% potvrdit, že to v pořádku je a může vylepšovat ještě dál. ;) Úplně kompletní informace o vylepšování dekorací však přinesu až později, trochu se tím otevřela další (i delší) debata :)

    PS: A taky by mě strašně těšilo, kdyby ze hry zmizely mulťáky, jů, to by s některými spolky pěkně zamávalo, možná by pak ty žebříčky vypadaly úplně jinak :D Ale na takovou spravedlnost věřím podobně asi jako na to, že dárky nosí ježíšek :smiley:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jelikož vás zastavit v diskuzi o spolkovce je asi nemožné, vytvořila jsem vám toto vlákno: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/146402/spolky-o-spolkovce. Další příspěvky směřujte prosím už pouze tam, tady je to opravdu spamem.

    Zároveň prosím o dodržování směrnic, nenuťte mě příspěvky mazat. Urážení a pomlouvání jiných hráčů opravdu není povoleno.

    Díky ;):heart:

  • Imp.xxlUser (CZ1)Imp.xxlUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 163
    dnes mě potěšilo, že svítí sluníčko

    ale naštvalo mě, jak jsem šel z práce, že zalezlo


    mám s tim drobet problém, do kterého vlákna mám psát


    obojí asi bude špatně... tak píšu pouze sem
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    upraveno 06.03.2017
    Ahojky vsem!!Chtel bych se s vama vsemi podelit z rodosti nasi vyhry nad spolkem-nespolkem najemnych zoldneru Barakuda!!Teda jestli se da o nich rict,ze to je jeste spolek..Neposmivam se nevytahuji,ale my hrajem sami za sebe a byl bych rad,kdyby i ostatnim spolkum se podarilo touto cestou vyhrat!!Netvrdim,ze trebas nepozvu nekdy sve pratele tady na big,kteri jeste kachni vybeh nemaji..Ja osobne ho preju kazdemu!!!Bohuzel jsem byl vcera ve 22:50hod cilene vyrazen ze hry takze jsem si post 4 mista uz neprobojoval  na lepsi umisteni a na kole stesti 4 misto neuhlidal :/,ale i tak mame z toho u nas velikou radost!!Diky vsem,kteri nam tak usilovne fandili a viteztvi prali!! :)
    Post edited by jurasek01 (CZ1) on
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky vsem!!Chtel bych se s vama vsemi podelit z rodosti nasi vyhry nad spolkem-nespolkem najemnych zoldneru Barakuda!!Teda jestli se da o nich rict,ze to je jeste spolek..Neposmivam se nevytahuji,ale my hrajem sami za sebe a byl bych rad,kdyby i ostatnim spolkum se podarilo touto cestou vyhrat!!Netvrdim,ze trebas nepozvu nekdy sve pratele tady na big,kteri jeste kachni vybeh nemaji..Ja osbne ho preju kazdemu!!!Bohuzel jsem byl vcera ve 22:50hod cilene vyrazen ze hry takze jsem si post 4 mista uz neprobojoval  na lepsi umisteni a na kole stesti 4 misto neuhlidal :/,ale i tak mame z toho u nas velikou radost!!Diky vsem,kteri nam tak usilovne fandili a viteztvi prali!! :)
    Moc jsme Vám to přáli,minule jsme drželi palce Ivetě a slamákům.Také já jsem proti přebíhání hráčů.Tohle nedovolím a raději se bez kačáku obejdu.Za včeličky Bojenka
  • lojziiik (CZ1)lojziiik (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Ahoj Všem,
    ještě jsme nikdy na forum nepsal. Píšu jen když to stojí za řeč a tady to fakt moc nestojí. Proto vážím slova.
    Ale k věci - co mě potěšilo? 
    1. Vítězství spolku Underworld v těchto "spolkovkách." Nebudu hodnotit nad kým, myslím si, že to sem nepatří.
    2. Jejich bojovnost, statečnost, obětavost, zarputilost, jejich srdce, jejich "vitr" na účtech a v peněženkách :-) a to nejdůležitější bez čeho se tato akce nedá vyhrát a to je - TÝM!!! A ten TÝM buď je, nebo není. Ten se OPRAVDU koupit nedá a ani sebelepší posila TÝM neudělá!
    Dokázali že tím týmem s velkým "T" opravdu jsou. Od teď ať "spolkovky" vyhraje kdokoliv (přeju to všem), tak tyto spolkovky už se opakovat nikdy nebudou. Ty prostě vejdou do historie. Kdyby jste od teď hráli "jen" Bronzovou ligu - což nehrozí - tak jste a zůstanete slavní.
    Čest a sláva patří Vám, patří celému Vašemu TÝMU.
    Gratuluji Vám a mám z Vašeho vítězství velkou radost. Byl jsem Váš velký fanda.
    Vás všechny i všechny na foru zdraví - Lojziiik.


  • hheelena (CZ1)hheelena (CZ1) CZ1 Komentářů: 27

    hezký den, veliká gratulka vítěznému spolku:-)))

    moc mě vaše vítězství potěšilo:-)


  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky vsem!!Chtel bych se s vama vsemi podelit z rodosti nasi vyhry nad spolkem-nespolkem najemnych zoldneru Barakuda!!Teda jestli se da o nich rict,ze to je jeste spolek..Neposmivam se nevytahuji,ale my hrajem sami za sebe a byl bych rad,kdyby i ostatnim spolkum se podarilo touto cestou vyhrat!!Netvrdim,ze trebas nepozvu nekdy sve pratele tady na big,kteri jeste kachni vybeh nemaji..Ja osobne ho preju kazdemu!!!Bohuzel jsem byl vcera ve 22:50hod cilene vyrazen ze hry takze jsem si post 4 mista uz neprobojoval  na lepsi umisteni a na kole stesti 4 misto neuhlidal :/,ale i tak mame z toho u nas velikou radost!!Diky vsem,kteri nam tak usilovne fandili a viteztvi prali!! :)
    Za celý tým spolku Pod slamákem vám mooc gratuluju :smile: Taky mě to moc potěšilo.Celou dobu jsme vám fandili a věřili,že to dáte.Jste skvělí :smile:
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Dekujeme vam vsem! :)
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    těší mne , že někdo píše že on si pozve své přátele, kteří nemají možnost si někde vysoutěžit spolkový sad či "kachńák" ve svých spolcích...ale jiný spolek najímá žoldáky...jak pokrytecké a trapné, ...prostě dvojí metr
    děláme totiž právě to, přátelé kteří ve svých menších spolcích , nemají šanci jednou za čas přijdou a zkusí toho dosáhnout s námi..je jich poměrně málo , spolek máme stabilně velký...
    těší mne že jsem v tom  druhém spolku opravdu narazila i na slušné lidičky, kteří napsali po jedné z her, ocenili jsem si vzájemně svůj výsledek...opravdu díky...a dotyčným přeji mnoho štěstí a radosti ze hry i nadále

    jinak bych ráda aby se k tomu vyjádřila moderátorka....opravdu tohle je smysl spolkovek? K čemu soutěžit v soutěžích, když si stačí "vytunelovat" účet, nakoupit žetony a pak točit kolotoč jak šílenec několik hodin v kuse každý den. Ano, proti tomu se totiž ani soutěžit nedá to se v soutěžích neuhraje, já jsem se také nechala strhnout hrou a nakonec vytočila všechny naškudlené žetony na spešl. kurník, ale prostě to nestačilo, přiznám bylo to i demotivující, soutěžit a soutěžit...svého soupeře prakticky vždy porazit...a přesto vám ujíždí, protože nesoutěží...on točí kolotoč.Věřím že vedení této hry si mne pacičky, protože to musel být pro ně "vývar" z této spolkovky....takže to tak určitě nechají dál,
    mám návrh, už vím že nejspíš neprojde, ale proč to nezkusit, ..prosím vedení této hry...vraťte prosím spolkovku do původní podoby....bez toho vydřidušského kolotoče, aby to zase mělo něco společného s farmou a skutečnými soutěžemi s plodinami , surovinami, ..protože tím kolotočem jste z toho udělali jen soutěž o to kdo nakoupí víc žetonů a víc vytočí, .....a Kolotočářům  udělejte speciální kolotočovou  spolkovku , třeba i se stejnými cenami,kde bude rozhodovat kolotoč, ať se mohou vyřádit...a točit a točit celé dny ...jako to udělali teď....no a třeba z toho bude mít vedení hry i tak dost...



  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    Mne dnes moc potěšilo,že  máme ve spolku opět veselo:-)Nejenže nás baví hrát a soutěžit,ale dovedeme se radovat  i z mála věcí.Kromě toho,že můžeme za miliony věci zde, to vypadá,že snad můžeme i za globální oteplování planety :-)Jen mi je líto lidí, co bezdůvodně házejí špínu na ostatní a ještě se tím baví,ale jak pravím,100 lidí - 100 povah.Všichni stejní být nemůžeme.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    jinak bych ráda aby se k tomu vyjádřila moderátorka....opravdu tohle je smysl spolkovek? K čemu soutěžit v soutěžích, když si stačí "vytunelovat" účet, nakoupit žetony a pak točit kolotoč jak šílenec několik hodin v kuse každý den. 
    Ahoj, jistě pochopíš, že firma z něčeho žít musí, proto jsou ve hře různé nabídky, ze kterých GGS poplynou příjmy. Kolotoč je jednou z nich, je na hráčích, zda nabídky využijí. Asi takhle - měl bys větší radost z výhry, kdybys dřel jak mezek, ale s pocitem dobře vykonané práce skončil na druhém místě, nebo jen protočil výplatu na kole a vítězství si de facto koupil? Já bych měla mnohem větší radost z toho druhého místa ;) Ale to je každého věc. Osobně se k nějakým herním strategiím vůbec vyjadřovat nebudu, to je věc každého spolku, jak hraje. Co se týče zrušení kola, to asi neprojde, ale můžu minimálně zkusit navrhnout, aby nebylo během spolkovky tak často (je tam v podstatě nonstop). To je asi tak jediné řešení, co mě napadá.


    A k tomu, co potěšilo mě :) Já jsem totiž dost při zemi a mám radost z výhry našeho spolku v bronzové lize, jupí! Konečně jsme postoupili do stříbrné ligy. A to bez nějakých hádek s jinými spolky, jde to :D Dokonce jsme po konci pogratulovali i druhému postupujícímu spolku. Proč? Protože taky hráli v klidu a bez nějakých "vylomenin". Doporučovala bych všem spíše se zaměřit na to, jak hrajete uvnitř spolku a hlavně tak, aby vás to bavilo, a neřešit, jak hrajou ostatní spolky. Ušetříte si hodně nervů a písmenek na fóru, kdy na ostatní budete jen sesílat hromy blesky ;) Je to hra, tak ji tak taky berte :)
  • Joran Khan (CZ1)Joran Khan (CZ1) Komentářů: 596
    Co mě dnes vlastně potěšilo???...vlastně nic.
    Za jiné debaty se vlákna uzamčou a sama moderátorka jednoznačně sympatizuje a podporuje to co jinde zavrhuje....žasnu :))))
    Nevím nevím kdo v tom kole protočil víc :D:D:D ....ale jednoznačně hra se musí platit,nikdo nedělá zadarmo
    Pěkný den všem

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.03.2017
    Jorane, buď tak laskav a opravdu mě nezatahuj do těch vašich žabomyších válek. S nikým nesympatizuju, hrajte si, jak uznáte za vhodné. Nebo vaše šarvátky nějak ovlivní dění v mém spolku? Nemyslím si ;)

    Nebo promiň, sympatizovala jsem s tebou, když mi chodily tuny stížností ze všech spolků ohledně tvých dekorací, a já tvrdila, že to není podvod, že je to v pořádku? Promiň, asi jsem tedy s nimi měla souhlasit ;) Nebo nevím, co chceš. Já se fakt nestavím na ničí stranu.

    Mně je upřímně opravdu jedno, jakým kdo vyhraje způsobem. To je čistě věc spolku, jeho strategie, jeho "svědomí". Opravdu nesympatizuju s nikým z top spolků. Spíš je mi zle z toho, jak se tam mezi sebou chováte. Tam bych se měla přiklánět na něčí stranu? Proč? Protože já hraju v klidu a bez stresu a nezamlouvá se mi vůbec nic, co tam předvádíte? Mám sympatizovat s něčím, co je mi naprosto proti srsti? Jako vážně? Já ti odpovím - vážně ne :) Já tuhle hru prostě beru jako odreagování, ne jako honbu za nějakým žebříčkem. A věř mi, že je to fakt pohoda :sunglasses:

    Mě by potěšilo, kdybyste si své věčné rozbroje opravdu řešili výhradně soukromě, když už je to nutné. Ale kdybyste si virtuálně podali ruce, bylo by to ještě lepší ;)
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Vyjadrim se jen k jedne veci..Pozvani pratel,co kachnak nema a pozvani jednech a tejch samejch hracu je hrozne velkej rozdil ;)Radeji sem na forum nic nepsat a nechodit sem..Nedal jsem to sem z vychloubani,ale na pamatku! o:)
  • hippo (CZ1)hippo (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 06.03.2017
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky vsem!!Chtel bych se s vama vsemi podelit z rodosti nasi vyhry nad spolkem-nespolkem najemnych zoldneru Barakuda!!Teda jestli se da o nich rict,ze to je jeste spolek..Neposmivam se nevytahuji,ale my hrajem sami za sebe a byl bych rad,kdyby i ostatnim spolkum se podarilo touto cestou vyhrat!!Netvrdim,ze trebas nepozvu nekdy sve pratele tady na big,kteri jeste kachni vybeh nemaji..Ja osobne ho preju kazdemu!!!Bohuzel jsem byl vcera ve 22:50hod cilene vyrazen ze hry takze jsem si post 4 mista uz neprobojoval  na lepsi umisteni a na kole stesti 4 misto neuhlidal :/,ale i tak mame z toho u nas velikou radost!!Diky vsem,kteri nam tak usilovne fandili a viteztvi prali!! :)
    Velmi mne potěšila poslední spolková sotěž , kdy byl UNDERWORLD výborným soupeřem 
    a vytvořil nový rekord v počtu dosažených bodů .
    Gratuluji k vítězství a už se těším na další výzvu .
    Hráli jste opravdu výborně .

    Doufám , že si z Vás vezme příklad i spolek "celebrit"  a místo sprostých urážek a pomluv
    překonají Váš rekord.
    To by mne také velmi potěšilo.

    Dále mne velm potěšilo , že se David byl po 22 dnech probuzen z umělého spánku ,moc Vás 
    všechny pozdravuje a po celou dobu , filuta jeden, Vám fandil. On je zatím nehybný a na jeho 
    farmě hrál jeden z jeho kamarádů , příště se už zapojí osobně.
    Čtvrté jezero ještě nemá , byli jste lepší , tak mu ty jeho tři prozatím musí stačit ....
    :-)

    A také mne velmi potěšilo , že Ti již vysvětlili situace kolem blokace Tvé farmy.
    Post edited by hippo (CZ1) on
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Potěšilo mě,že náš spolek chce moralizovat hráč, o kterém je veřejně známo že má asi 30 multiúčtů a nedokáže nic jiného než se přiživovat ve spolkovkách v jiných spolcích. Opravdu frajer na svém místě. Jen dotaz - on má na multiúčty imunitu?
  • hippo (CZ1)hippo (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    Potěšilo mě,že náš spolek chce moralizovat hráč, o kterém je veřejně známo že má asi 30 multiúčtů a nedokáže nic jiného než se přiživovat ve spolkovkách v jiných spolcích. Opravdu frajer na svém místě. Jen dotaz - on má na multiúčty imunitu?
    Velmi mne potěšilo , že spolek " celebrit "  kontoluje dění a počty účtů a kontrolu provádí hrdinný pán
                                                   "   NEBOJSA  "
    který má snad o dvacet účtů více než já mám farmářů ve svém spolku . 

    Také mne potěšilo , že naši farmáři ani naši přátelé  na poznámky  " celebrit " nereagují.


  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    hippo (CZ1) napsal(a):

    Dále mne velm potěšilo , že se David byl po 22 dnech probuzen z umělého spánku ,moc Vás 
    všechny pozdravuje a po celou dobu , filuta jeden, Vám fandil. On je zatím nehybný a na jeho 
    farmě hrál jeden z jeho kamarádů , příště se už zapojí osobně.
    Pokud jde o probuzení někoho z umělýho spánku, gratuluju! To je rozhodně dobrá zpráva a přesto, že nevím, o kom je řeč, mám z takový zprávy radost a potěšilo mě, že se doktorům zadařilo někomu pomoct. :-)
    Ale nadrzo tu přiznávat (zvlášť opět v době žabomyších válek), že za někoho hraje kamarád - to je zas prostě vidět, že je spousta lidí, co na nějaká pravidla dlabou... :( Safra, to je fakt tak těžký pár týdnů/příp. měsíců nechat farmu ladem, ale držet se pravidel, který jsme při registraci všichni odsouhlasili?
  • hippo (CZ1)hippo (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 06.03.2017
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    hippo (CZ1) napsal(a):

    Dále mne velm potěšilo , že se David byl po 22 dnech probuzen z umělého spánku ,moc Vás 
    všechny pozdravuje a po celou dobu , filuta jeden, Vám fandil. On je zatím nehybný a na jeho 
    farmě hrál jeden z jeho kamarádů , příště se už zapojí osobně.
    Pokud jde o probuzení někoho z umělýho spánku, gratuluju! To je rozhodně dobrá zpráva a přesto, že nevím, o kom je řeč, mám z takový zprávy radost a potěšilo mě, že se doktorům zadařilo někomu pomoct. :-)
    Ale nadrzo tu přiznávat (zvlášť opět v době žabomyších válek), že za někoho hraje kamarád - to je zas prostě vidět, že je spousta lidí, co na nějaká pravidla dlabou... :( Safra, to je fakt tak těžký pár týdnů/příp. měsíců nechat farmu ladem, ale držet se pravidel, který jsme při registraci všichni odsouhlasili?
    Ano . Přiznáváme  se . Spáchali jsme těžký zločin !

    Po probuzení z umělého spánku je nehybný a klikat farmu opravdu moc nejde.

    Velmi mne potěšilo , že všichni šlušní lidé tuto situaci pochopili a drželi mu  palce.
    Chtěl bych poděkovat  za spoustu milých zpráv , ve kterých jste přáli brzké uzdravení
    a podpořili ho tímto způsobem v jeho nelehkém boji . 

  • Imp.xxlUser (CZ1)Imp.xxlUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 163
    hippo (CZ1) napsal(a):
     


    Dále mne velm potěšilo , že se David byl po 22 dnech probuzen z umělého spánku ,moc Vás 
    všechny pozdravuje a po celou dobu , filuta jeden, Vám fandil. On je zatím nehybný a na jeho 
    farmě hrál jeden z jeho kamarádů , příště se už zapojí osobně.
    Čtvrté jezero ještě nemá , byli jste lepší , tak mu ty jeho tři prozatím musí stačit ....
    :-)
    dnes mě velmi potěšil pozdrav od nehybného Davida...Davide...díky...taky pozdravuju...
    a taky mě potěšilo, že ti neblokli farmu, když za tebe odehrává kámoš
  • hippo (CZ1)hippo (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 07.03.2017
    hippo (CZ1) napsal(a):
     


    Dále mne velm potěšilo , že se David byl po 22 dnech probuzen z umělého spánku ,moc Vás 
    všechny pozdravuje a po celou dobu , filuta jeden, Vám fandil. On je zatím nehybný a na jeho 
    farmě hrál jeden z jeho kamarádů , příště se už zapojí osobně.
    Čtvrté jezero ještě nemá , byli jste lepší , tak mu ty jeho tři prozatím musí stačit ....
    :-)
    dnes mě velmi potěšil pozdrav od nehybného Davida...Davide...díky...taky pozdravuju...
    a taky mě potěšilo, že ti neblokli farmu, když za tebe odehrává kámoš
    Take nás ještě  všechny potěšilo , že farmu ,kde na základě jím udělené plné moci ( což pravidla umožnují ) hraje jeho kamarád,  již  " celebrity "  nezysypávají urážlivými a zesměšňujícími zprávami .

    edit: smazání soukromé konverzace (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • hheelena (CZ1)hheelena (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    hippo (CZ1) napsal(a):
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    hippo (CZ1) napsal(a):

    Dále mne velm potěšilo , že se David byl po 22 dnech probuzen z umělého spánku ,moc Vás 
    všechny pozdravuje a po celou dobu , filuta jeden, Vám fandil. On je zatím nehybný a na jeho 
    farmě hrál jeden z jeho kamarádů , příště se už zapojí osobně.
    Pokud jde o probuzení někoho z umělýho spánku, gratuluju! To je rozhodně dobrá zpráva a přesto, že nevím, o kom je řeč, mám z takový zprávy radost a potěšilo mě, že se doktorům zadařilo někomu pomoct. :-)
    Ale nadrzo tu přiznávat (zvlášť opět v době žabomyších válek), že za někoho hraje kamarád - to je zas prostě vidět, že je spousta lidí, co na nějaká pravidla dlabou... :( Safra, to je fakt tak těžký pár týdnů/příp. měsíců nechat farmu ladem, ale držet se pravidel, který jsme při registraci všichni odsouhlasili?
    Ano . Přiznáváme  se . Spáchali jsme těžký zločin !

    Po probuzení z umělého spánku je nehybný a klikat farmu opravdu moc nejde.

    Velmi mne potěšilo , že všichni šlušní lidé tuto situaci pochopili a drželi mu  palce.
    Chtěl bych poděkovat  za spoustu milých zpráv , ve kterých jste přáli brzké uzdravení
    a podpořili ho tímto způsobem v jeho nelehkém boji . 


    Velmi mě potěšilo, že se hráč uzdravil....je to vždy super, když se někdo uzdraví, ale hrát na city tady hráčům, to je už i na mě silná káva:-) a navíc, ten hráč má už 3 kachníky, takže na další si mohl počkat, až bude zdravý, to je opravdu trapná výmluva

    i tak se považuju za slušnou hráčku a brzké uzdravení mu přeju:-)

  • Imp.xxlUser (CZ1)Imp.xxlUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 163
    taky mě potěšilo, že byl schopen dát před upadnutím do komatu plnou moc..to se jen tak někomu nepovede
  • hippo (CZ1)hippo (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 07.03.2017
    hheelena (CZ1) napsal(a):
    hippo (CZ1) napsal(a):
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    hippo (CZ1) napsal(a):

    Dále mne velm potěšilo , že se David byl po 22 dnech probuzen z umělého spánku ,moc Vás 
    všechny pozdravuje a po celou dobu , filuta jeden, Vám fandil. On je zatím nehybný a na jeho 
    farmě hrál jeden z jeho kamarádů , příště se už zapojí osobně.
    Pokud jde o probuzení někoho z umělýho spánku, gratuluju! To je rozhodně dobrá zpráva a přesto, že nevím, o kom je řeč, mám z takový zprávy radost a potěšilo mě, že se doktorům zadařilo někomu pomoct. :-)
    Ale nadrzo tu přiznávat (zvlášť opět v době žabomyších válek), že za někoho hraje kamarád - to je zas prostě vidět, že je spousta lidí, co na nějaká pravidla dlabou... :( Safra, to je fakt tak těžký pár týdnů/příp. měsíců nechat farmu ladem, ale držet se pravidel, který jsme při registraci všichni odsouhlasili?
    Ano . Přiznáváme  se . Spáchali jsme těžký zločin !

    Po probuzení z umělého spánku je nehybný a klikat farmu opravdu moc nejde.

    Velmi mne potěšilo , že všichni šlušní lidé tuto situaci pochopili a drželi mu  palce.
    Chtěl bych poděkovat  za spoustu milých zpráv , ve kterých jste přáli brzké uzdravení
    a podpořili ho tímto způsobem v jeho nelehkém boji . 


    Velmi mě potěšilo, že se hráč uzdravil....je to vždy super, když se někdo uzdraví, ale hrát na city tady hráčům, to je už i na mě silná káva:-) a navíc, ten hráč má už 3 kachníky, takže na další si mohl počkat, až bude zdravý, to je opravdu trapná výmluva

    i tak se považuju za slušnou hráčku a brzké uzdravení mu přeju:-)

    Velmi mne potěšilo , že mu i Ty přeješ brzké uzdravení . Velmi mne také těší , že ve spolku "celebrit"
    má někdo city .  Už jsme si pomalu začínali myslet , že " celebrity " umí jenom šikanovat
    a urážet těžce nemocné hráče , kteří jim nic, ale vůbec nic neudělali .

    Velmi by mne potěšilo , kdyby si spolek " celebrit " poradil s hlavní  " hvězdou " a tento by již dále
    neurážel ostatní hráče .


    Post edited by hippo (CZ1) on
  • Imp.xxlUser (CZ1)Imp.xxlUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 163
    velmi by mě potěšilo, aby se neopakovala ta smutná záležitost s upadnutím do komatu...mám pocit, že jsem na řadě
  • hheelena (CZ1)hheelena (CZ1) CZ1 Komentářů: 27

    Velmi mě potěšilo, že nás nazýváš celebritami, ale ještě víc by mě potěšily fotky těch dalších pacientů tvých ostatních farem:-)


  • hippo (CZ1)hippo (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    velmi by mě potěšilo, aby se neopakovala ta smutná záležitost s upadnutím do komatu...mám pocit, že jsem na řadě
     :) 
    Velmi mne to potěšilo , že jsi to ustál . Ve spolku " celebrit " to jistě nemáš  jednoduché ...
    V případě , že by jsi zvažoval odchod , mám pro Tebe v Shikansenu  místo .
    Prosím , dej  jenom pozor na eventuální multiúčet , to se u nás nesmí !
    A ještě k tomu , jsme pod neustálým dohledem .
    Dříve to byl " Romain " a nyní si tuto nelehkou úlohu vzal na svá bedra pan  " NEBOJSA ".

    Sice nevlastníme žádné " celebrity " a  už jednou jsme s Juráškem prohráli a tudíž chceme
    vybudovat stejně úspěšný spolek na " vysoké úrovni " abychom mohli i bez posil , stejně jako
    před nedávnem spolek " celebrit " ve spolkové soutěži zvítězit. 
    Sice , pravda,  vedoucí spolku " celebrit " mne před pár týdny žádala o pomoc , ale jak je 
    u Vašich  " celebrit " dobrým zvykem, stalo se to pravděpodobně omylem.
     :D  :D:D
    Velmi mne těší , že tedy David neztrácí neději na čtvrtý  " kačák " , který podle jeho slov
    nutně potřebuje k tomu , aby opět neupadl do komatu.

     :)   

Sign In to comment.