Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Spolky o spolkovce :)

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Co mě dnes potěšilo.

Komentáře

  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 21.02.2017
    Těší mne,že máme uložená fota všech  spolkovek .První spolkovku jsme vyhráli  již 20.7.2015 :-))))Koukám,že to slamák asi ještě neexistoval :-),ale jinak  vám všem přeji příjemnou zábavu a prima hru :-)


    p.s.nakonec máte ve spolku někoho,kdo byl u nás v té době s jinou farmou, videjka jsi určitě viděl :-)proč se nezeptáš ho, jak jsme tenkrát vyhrávali ???? :wink:
    Post edited by krakatice11 (CZ1) on
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    Spolkovky jsou jednoznačně pěknej zápřah, a proto se neobejdou bez vášní mezi hráči. Fajn, je to pochopitelné. Teď trochu úvah.

    Způsobů jak dosáhnout prvního místa je několik. V první řadě ale jde o aktivní hráče, kteří v té době neodlepí svůj zrak a zadek od monitorů. Zda spolek má dost takových hráčů, nebo si je před spolkovkou opatří je věc jiná. Zas je to o aktivitě členů ve spolcích, kteří se o spolek starají nebo si je na spolkovku dokáží opatřit. V případě, že si spolek aktivní hráče opatří pouze na spolkovku, však nějaký žebříček umístění spolků ztrácí vypovídající hodnotu.
    Jak ale dosáhnout žebříčku, který ukáže jak si spolky ve spolkovce opravdu stojí? Omezit přesun hráčů větším časovým limitem? Pak by spolky měly důvod více se shánět po stálých aktivních členech. Ale zas patrioti, co setrvávají v malých spolcích, protože jsou tam doma, budou mít navždy smolíka na získání hlavní ceny. Jenže k přesunům aktivních členů dochází i z velkých spolků, právě jen za účelem získání hlavní výhry. Vlastně na úkor domovského spolku, který přijde o aktivní hráče do spolkovky, zbytek aktivních hráčů má zase smolíka.

    Nabízí se tedy otázky:
    - sdružovat se do spolků napevno a pak soutěžit mezi nimi, aby měl žebříček smysl a hrdě se pyšnit výsledkem?
    - přesouvat členy spolků jak je to pro hráče i spolek výhodnější, ale se zavádějícím údajem v žebříčku na úkor ostatních spolků i hráčů v nich?
    - hrát za malý spolek nebo jako osamělý vlk, ale bez možnosti na výhru vylepšující farmu dosáhnout?

    Podle mě je správně první možnost. Ale jak k ní hráče dotlačit, to nevím. Prodloužit dobu přestupu? Vázat množství bodů získaných pro spolek nějakým postihem nebo bonusem vztaženým k délce členství v tom spolku, v kterém právě soutěží? Nebo vytvářet skupiny napříč spolky jen pro soutěže? Nebo ocenit jen nejaktivnější hráče a né spolky?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.02.2017
    Za mě první možnost ani omylem! Co je hrdého na tom mít v jednom spolku x účtů, sdílet hesla, aby náhodou farma nikdy neležela ladem a vést s jinými spolky v čele žebříčku žabomyší války? K čemu je takový žebříček, kdy nejde o práci konkrétních hráčů, ale množství jejich účtů? K čemu je vůbec žebříček? Normálnímu spolku naprosto k ničemu, vůbec mu na něm nezáleží. Top spolky jsou na něm zase závislé, jen aby prstem mohly ukazovat na druhé (ne všechny samozřejmě, jsou spolky, které hrají pro sebe a pro zábavu a ne aby sledovaly, co se zrovna pohnulo v jiném spolku).

    Myslím, že spousta malých spolků je naopak nesmírně ráda, že se takových machinací vůbec neúčastní. Protože to s hrou nemá vůbec nic společného. Stejně je to jen o multiúčtech a zlacení, jak vám pak může vadit, že si někdo půjčuje jiné hráče? :D 

    Někdo má něco proti někomu, protože si půjčuje hráče, ačkoli to není proti pravidlům. Ale porušovat smluvní podmínky a hnát se za žebříčkem s multiúčty, to je děsně v pořádku. Nemám co dodat.

    Další věci samozřejmě je zisk pro GGS, když někdo přestoupí dočasně do spolku, kde se bojuje, velmi pravděpodobně utratí výrazně více zlata, než kdyby zůstal mimo tento spolek. Takže nějakým omezováním by společnost byla silně sama proti sobě.

    PS: Lol, koukám na edit krakatice:
    p.s.nakonec máte ve spolku někoho,kdo byl u nás v té době s jinou farmou, videjka jsi určitě viděl :-)proč se nezeptáš ho, jak jsme tenkrát vyhrávali ???? :wink:
    Jej, teď jsi ho práskla! Ale nebojte, tento "někdo" má účty snad ve všech top spolcích, nejste zdaleka jediní ;)
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    pěkné zamyšlení, to bych ani nečekala .z toho spolku....zrovna také mne fascinovalo nadšení nové členky o skvělých lidičkách....asi myslí jiné než ty kteří nám na naše nicky psali urážlivé a posměšné mailíky, a že na vás nemáme,.... nebo tím myslí toho dotyčného co tu pomlouval naši vedoucí z alkoholismu atp? Nebo ti co se tu naparují prvním místem, přestože u nás opět byli nasazení hráči...docela dlouho, kteří sprostě kopírovali a rozesílali naše chatování?- takže z toho našeho chatování jste také museli vědět že " nehrajeme"..že si jedeme jen pro všechny odměny, tedy že nám jde jen o místo do pětky...proč také ne, máme kačáky které máme ve skladech, zrovna tak jablečné a třešňové sady..takže od druhého dne už nebylo prakticky  proč hrát, :-)))).....nádherně to vytahování a posmívání se okomentoval jeden náš hráč...:!"Želva předběhla spícího lva a radostně volala: "Jsem rychlejší než ty, nikdy mne nedoženeš !"




  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    upraveno 21.02.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Za mě první možnost ani omylem! Co je hrdého na tom mít v jednom spolku x účtů, sdílet hesla, aby náhodou farma nikdy neležela ladem a vést s jinými spolky v čele žebříčku žabomyší války? K čemu je takový žebříček, kdy nejde o práci konkrétních hráčů, ale množství jejich účtů? K čemu je vůbec žebříček? Normálnímu spolku naprosto k ničemu, vůbec mu na něm nezáleží. Top spolky jsou na něm zase závislé, jen aby prstem mohly ukazovat na druhé (ne všechny samozřejmě, jsou spolky, které hrají pro sebe a pro zábavu a ne aby sledovaly, co se zrovna pohnulo v jiném spolku).

    Myslím, že spousta malých spolků je naopak nesmírně ráda, že se takových machinací vůbec neúčastní. Protože to s hrou nemá vůbec nic společného. Stejně je to jen o multiúčtech a zlacení, jak vám pak může vadit, že si někdo půjčuje jiné hráče? :D 

    Někdo má něco proti někomu, protože si půjčuje hráče, ačkoli to není proti pravidlům. Ale porušovat smluvní podmínky a hnát se za žebříčkem s multiúčty, to je děsně v pořádku. Nemám co dodat.

    Další věci samozřejmě je zisk pro GGS, když někdo přestoupí dočasně do spolku, kde se bojuje, velmi pravděpodobně utratí výrazně více zlata, než kdyby zůstal mimo tento spolek. Takže nějakým omezováním by společnost byla silně sama proti sobě.

    PS: Lol, koukám na edit krakatice:
    p.s.nakonec máte ve spolku někoho,kdo byl u nás v té době s jinou farmou, videjka jsi určitě viděl :-)proč se nezeptáš ho, jak jsme tenkrát vyhrávali ???? :wink:
    Jej, teď jsi ho práskla! Ale nebojte, tento "někdo" má účty snad ve všech top spolcích, nejste zdaleka jediní ;)
    A kde píšu něco o mulťačení a sdílení hesel ?! Dělám to? Podporuju v tom někoho?
    O tom tu vůbec nepíšu, protože s tímhle stylem hry vůbec nesouhlasím a žiju v domění, že provozovatel hry po takových účtech jde. Je to v jeho zájmu. Pokud to nedělá, šidí sám sebe.
    Jestli budou komentáře ke snaze něco změnit tohoto druhu, nemá se vůbec o nějakém řešení cenu snažit  a cokoli na fórum psát.

    Jayne (CZ1) napsal(a):
    pěkné zamyšlení, to bych ani nečekala .z toho spolku....zrovna také mne fascinovalo nadšení nové členky o skvělých lidičkách....asi myslí jiné než ty kteří nám na naše nicky psali urážlivé a posměšné mailíky, a že na vás nemáme,.... nebo tím myslí toho dotyčného co tu pomlouval naši vedoucí z alkoholismu atp? Nebo ti co se tu naparují prvním místem, přestože u nás opět byli nasazení hráči...docela dlouho, kteří sprostě kopírovali a rozesílali naše chatování?- takže z toho našeho chatování jste také museli vědět že " nehrajeme"..že si jedeme jen pro všechny odměny, tedy že nám jde jen o místo do pětky...proč také ne, máme kačáky které máme ve skladech, zrovna tak jablečné a třešňové sady..takže od druhého dne už nebylo prakticky  proč hrát, :-)))).....nádherně to vytahování a posmívání se okomentoval jeden náš hráč...:!"Želva předběhla spícího lva a radostně volala: "Jsem rychlejší než ty, nikdy mne nedoženeš !"
    Jen pro informaci. Nejsem nová hráčka, jsem staronová hráčka, což registrace na foru dokazuje. Takže napadání jednoho spolku druhým pokračuje. No nic ... pište si beze mě.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.02.2017
    A kde píšu něco o mulťačení a sdílení hesel ?! Dělám to? Podporuju v tom někoho?
    O tom tu vůbec nepíšu, protože s tímhle stylem hry vůbec nesouhlasím a žiju v domění, že provozovatel hry po takových účtech jde. Je to v jeho zájmu. Pokud to nedělá, šidí sám sebe.
    Jestli budou komentáře ke snaze něco změnit tohoto druhu, nemá se vůbec o nějakém řešení cenu snažit  a cokoli na fórum psát.
    Ty o tom nepíšeš. Já o tom píšu, jakožto o dalším velmi rozšířeném modelu mezi spolky, jak nahrát co nejvíce.

    A co bys chtěla změnit? Chování hráčů? Tady neexistuje řešení - jen slušné chování a mezilidské jednání, to je ale čistě na vás, hráčích :) To úprava herního systému nijak neovlivní.
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Protože se tu nesmí psát o konkrétních spolcích ani lidech napsala jsem to jak jsem to napsala , ale rozhodně to nebylo na dotyčnou co na to reagovala, četla jsem to ještě v tom starém vláknu, když se tam dotyčná popisovala jako nová členka toho spolku a jak jsou tam super lidičky...tak mne zajímá které má na mysli, jestli ty co nás napadají urážlivými maily či přímo urážejí zde na fóru a to tak že to tu musí moderátoři mazat...opravdu skvělí lidé!  d
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    black-.-angel napsal(a):
    A kde píšu něco o mulťačení a sdílení hesel ?! Dělám to? Podporuju v tom někoho?
     ...
    Ty o tom nepíšeš. Já o tom píšu, jakožto o dalším velmi rozšířeném modelu mezi spolky, jak nahrát co nejvíce.

    A co bys chtěla změnit? Chování hráčů? Tady neexistuje řešení - jen slušné chování a mezilidské jednání, to je ale čistě na vás, hráčích :) To úprava herního systému nijak neovlivní.
    Co bych chtěla změnit? Začněme tedy dodržováním pravidel, když to chceš brát takhle. Pryč s mulťákama, když to vypadá, že je s nima prošpikovaný celý server.
    Stejně nechápu, jak někdo může zvládnout hrát víc jak jeden účet naplno.
  • D.e.w.e.d (CZ1)D.e.w.e.d (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    upraveno 22.02.2017
    black-.-angel napsal(a):
    A kde píšu něco o mulťačení a sdílení hesel ?! Dělám to? Podporuju v tom někoho?
    O tom tu vůbec nepíšu, protože s tímhle stylem hry vůbec nesouhlasím a žiju v domění, že provozovatel hry po takových účtech jde. Je to v jeho zájmu. Pokud to nedělá, šidí sám sebe.
    Jestli budou komentáře ke snaze něco změnit tohoto druhu, nemá se vůbec o nějakém řešení cenu snažit  a cokoli na fórum psát.
    Ty o tom nepíšeš. Já o tom píšu, jakožto o dalším velmi rozšířeném modelu mezi spolky, jak nahrát co nejvíce.

    A co bys chtěla změnit? Chování hráčů? Tady neexistuje řešení - jen slušné chování a mezilidské jednání, to je ale čistě na vás, hráčích :) To úprava herního systému nijak neovlivní.
    No tak to prrr .... klidně ať dostanu BAN za porušení pravidel fóra ... ale to si děláš ze všech *** nebo co??? ... Hrál jsem *** od doby kdy bylo ještě v beta verzi, ale neexistovalo tam, že by si někdo dovolil mít multiúčet ... byli a jsou za to okamžitě BANy, postihy jak *** (smazání vydřených budov apod.) ... a ty jako moderátor si dovolíš napsat, že tady neexistuje řešení??? ... Kde to žiješ ... Jak to že to ve *** funguje a tady to nemá řešení?
    Většíi blbosti a alibicionismus jsem snad v životě nečetl ... pokud programátoři a jím podobní nejsou schopní si pohlídat multiúčty, tak Ty o tom tady aspoň nepiš, že neexsituje řešení!!! Urážíš tím všechny, co on-line hrám aspoň trošku rozumí!!!

    Krásný zbytek večera a ahoj...

    PS.: A nejsem žádnej amatér, který si tu chce honit triko ... ale hrál jsem *** ještě před tím než ho ***... nějakým blbým hrdinou ... takže v tu dobu možná ještě ani big farm nebylo na papíře... a tím končím ... víc k výše uvedeným *** nemám co dodat...

    edit: smazání vulgarit, jmen dalších her (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Imp.xxlUser (CZ1)Imp.xxlUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 163
    asi si pořídim fotoaparát na stažení obrazovky...založte někdo vlákno:  co mě dnes pobavilo
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Souhlasím s moderátorkou,že jsou spolky,kde jeden hráč má několik farem a hráči taky znají hesla ostatních hráčů ve spolku.Během spolkovky pak lítají z jedné farmy na druhou jako blázni a taky berou na spolkovku další hráče s multiúčty.Chci tady jen sdělit,že náš spolek mezi takové nepatří..Máme 70 farem a tedy 70 hráčů.A nepsala jsem tady,že mě vadí,když si některé spolky vezmou posily na spolkovku,ale jen že my jsme to dokázali vyhrát bez nich.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    byli a jsou za to okamžitě BANy, postihy jak *** (smazání vydřených budov apod.) ... a ty jako moderátor si dovolíš napsat, že tady neexistuje řešení???
    Psala jsem, že řešením "přeběhlíků" není změnit nastavení hry. Takže prosí kroť své emoce.

    Co se týče multiúčtů, řešení samozřejmě je - podpora, nikdo jiný zablokovat herní účty nemůže. Takže máte-li jakékoli důkazy o multiúčtech, směle do toho ;)


    Byla bych ovšem ráda, kdyby se toho vlákno nezvrhávalo směrem, kam se pomalu ubírá, tedy napadání ostatních hráčů. Přesunula jsem ho sem proto, abyste se třeba mohli vyjádřit k tomu, jak se vám ve spolkovce vedlo a podobně. Takže pokud se k sobě nezačnete chovat alespoň trochu s respektem a v přátelské víře, vlákno vám zase velmi brzy zamknu. Je to jen na vás ;) Ale nějaké tahanice mezi spolky tady opravdu nechceme, to si řešte soukromě, ostatním do toho vůbec nic není.
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    black-.-angel napsal(a):
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    byli a jsou za to okamžitě BANy, postihy jak *** (smazání vydřených budov apod.) ... a ty jako moderátor si dovolíš napsat, že tady neexistuje řešení???
    Psala jsem, že řešením "přeběhlíků" není změnit nastavení hry. Takže prosí kroť své emoce.

    Co se týče multiúčtů, řešení samozřejmě je - podpora, nikdo jiný zablokovat herní účty nemůže. Takže máte-li jakékoli důkazy o multiúčtech, směle do toho ;)


    Byla bych ovšem ráda, kdyby se toho vlákno nezvrhávalo směrem, kam se pomalu ubírá, tedy napadání ostatních hráčů. Přesunula jsem ho sem proto, abyste se třeba mohli vyjádřit k tomu, jak se vám ve spolkovce vedlo a podobně. Takže pokud se k sobě nezačnete chovat alespoň trochu s respektem a v přátelské víře, vlákno vám zase velmi brzy zamknu. Je to jen na vás ;) Ale nějaké tahanice mezi spolky tady opravdu nechceme, to si řešte soukromě, ostatním do toho vůbec nic není.
    Hráči mají hlásit podezření na multiúčet? To je přeci špatně, nemáme nástroje na to, abychom účty prověřovali. Navíc, kdo hlášení od hráčů bude brát vážně, když se bude udávat jeden přes druhého?! A jak píšeš, povede to přesně k tomu, že se hráči budou vzájemně napadat.
    Sama jako moderátor fóra píšeš, že tu hrajem za několik farem, máme špehy v ostatních spolcích. A teď nepíšu za spolek, za který hraju, ale obecně za hráče. Proč tedy sama nehlásíš tento problém? Stojí vedení o to, aby hráči hráli podle pravidel, protože pravidla tu jsou proto, aby se dodržovala?
    K čemu tu jsou pak jakékoli soutěže, když to není o schopnostech hráčů, ale o tom kolik kdo dokáže zahrát účtů?
  • Imp.xxlUser (CZ1)Imp.xxlUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 163
    Vůbec nedokážu pochopit, že spor z minulosti dokáže vzbudit takové emoce. Mrzí mě, kam až je někdo ochoten zajít.
    Mám pouze jeden účet, jsem zakladatel spolku - malého a tím pádem neúspěšného. To je tak nastaveno, malé spolky nemají moc šanci (pokud tedy hráči malých spolků neprotočí hromady žetonů na kole štěstí).
    Přestoupil jsem do velkého spolku a jsem v něm spokojen.
    Poslední spolkovku jsme plánovali vyhrát a všichni určitě ví, proti kterému "posílenému" spolku jsme soutěžili.
    Tak se vážně divím, co se zde vůbec řeší.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    byli a jsou za to okamžitě BANy, postihy jak *** (smazání vydřených budov apod.) ... a ty jako moderátor si dovolíš napsat, že tady neexistuje řešení???
    Psala jsem, že řešením "přeběhlíků" není změnit nastavení hry. Takže prosí kroť své emoce.

    Co se týče multiúčtů, řešení samozřejmě je - podpora, nikdo jiný zablokovat herní účty nemůže. Takže máte-li jakékoli důkazy o multiúčtech, směle do toho ;)
    Hráči mají hlásit podezření na multiúčet? To je přeci špatně, nemáme nástroje na to, abychom účty prověřovali. Navíc, kdo hlášení od hráčů bude brát vážně, když se bude udávat jeden přes druhého?! A jak píšeš, povede to přesně k tomu, že se hráči budou vzájemně napadat.
    Sama jako moderátor fóra píšeš, že tu hrajem za několik farem, máme špehy v ostatních spolcích. A teď nepíšu za spolek, za který hraju, ale obecně za hráče. Proč tedy sama nehlásíš tento problém? Stojí vedení o to, aby hráči hráli podle pravidel, protože pravidla tu jsou proto, aby se dodržovala?
    K čemu tu jsou pak jakékoli soutěže, když to není o schopnostech hráčů, ale o tom kolik kdo dokáže zahrát účtů?
    Četla jsi, co jsem psala? Pochopitelně že hráči nemají nástroj na prověření, má ho podpora. Jak už jsem psala výše. Já s řešením multiúčtů ve hře nemám NIC společného. Mé možnosti jsou úplně stejné jako vaše. Podpora je tím, na koho byste se měli obracet. Je třeba mít důkazy, jinak samozřejmě nikdo nic vážně brát nebude. Mám já nějaké? Mám já něco řešit za vás? Jak "obecně hlásit problém", když jde o konkrétní hráče? Ne o žádnou chybu ve hře, která by už přese mě šla? Jsem hráčka stejně jako vy, jen s tím rozdílem, že mně od těch multiúčtařů povětšinou zprávy nechodí, protože ví, jak by dopadli.

    Takže existenci multiúčtů budeš ještě házet na má bedra? Je to má vina? Ne, já hraju podle pravidel. Takže prosím mírni tón a zkusme se tu bavit jako lidi. Díky ;)
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    byli a jsou za to okamžitě BANy, postihy jak *** (smazání vydřených budov apod.) ... a ty jako moderátor si dovolíš napsat, že tady neexistuje řešení???
    Psala jsem, že řešením "přeběhlíků" není změnit nastavení hry. Takže prosí kroť své emoce.

    Co se týče multiúčtů, řešení samozřejmě je - podpora, nikdo jiný zablokovat herní účty nemůže. Takže máte-li jakékoli důkazy o multiúčtech, směle do toho ;)
    Hráči mají hlásit podezření na multiúčet? To je přeci špatně, nemáme nástroje na to, abychom účty prověřovali. Navíc, kdo hlášení od hráčů bude brát vážně, když se bude udávat jeden přes druhého?! A jak píšeš, povede to přesně k tomu, že se hráči budou vzájemně napadat.
    Sama jako moderátor fóra píšeš, že tu hrajem za několik farem, máme špehy v ostatních spolcích. A teď nepíšu za spolek, za který hraju, ale obecně za hráče. Proč tedy sama nehlásíš tento problém? Stojí vedení o to, aby hráči hráli podle pravidel, protože pravidla tu jsou proto, aby se dodržovala?
    K čemu tu jsou pak jakékoli soutěže, když to není o schopnostech hráčů, ale o tom kolik kdo dokáže zahrát účtů?
    Četla jsi, co jsem psala? Pochopitelně že hráči nemají nástroj na prověření, má ho podpora. Jak už jsem psala výše. Já s řešením multiúčtů ve hře nemám NIC společného. Mé možnosti jsou úplně stejné jako vaše. Podpora je tím, na koho byste se měli obracet. Je třeba mít důkazy, jinak samozřejmě nikdo nic vážně brát nebude. Mám já nějaké? Mám já něco řešit za vás? Jak "obecně hlásit problém", když jde o konkrétní hráče? Ne o žádnou chybu ve hře, která by už přese mě šla? Jsem hráčka stejně jako vy, jen s tím rozdílem, že mně od těch multiúčtařů povětšinou zprávy nechodí, protože ví, jak by dopadli.

    Takže existenci multiúčtů budeš ještě házet na má bedra? Je to má vina? Ne, já hraju podle pravidel. Takže prosím mírni tón a zkusme se tu bavit jako lidi. Díky ;)
    Ano, četla jsem co jsi napsala. A reaguji na to cos napsala. Kde píšu, že je to tvá vina? Kdybych měla použít ještě mírnější tón, už nevím jak jinak bych měla psát. Vyhrožuju tu někomu?
    Byla jsi první, kdo tu začal o multiúčtech. Snažila jsem se jen rozumně diskutovat o možnostech, jak udělat soutěže více objektivní. S nikým se tu nehádám, nikoho tu neponižuju, tak o čem vlastně tahle diskuse je?
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    upraveno 22.02.2017
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    byli a jsou za to okamžitě BANy, postihy jak *** (smazání vydřených budov apod.) ... a ty jako moderátor si dovolíš napsat, že tady neexistuje řešení???
    Psala jsem, že řešením "přeběhlíků" není změnit nastavení hry. Takže prosí kroť své emoce.

    Co se týče multiúčtů, řešení samozřejmě je - podpora, nikdo jiný zablokovat herní účty nemůže. Takže máte-li jakékoli důkazy o multiúčtech, směle do toho ;)
    Hráči mají hlásit podezření na multiúčet? To je přeci špatně, nemáme nástroje na to, abychom účty prověřovali. Navíc, kdo hlášení od hráčů bude brát vážně, když se bude udávat jeden přes druhého?! A jak píšeš, povede to přesně k tomu, že se hráči budou vzájemně napadat.
    Sama jako moderátor fóra píšeš, že tu hrajem za několik farem, máme špehy v ostatních spolcích. A teď nepíšu za spolek, za který hraju, ale obecně za hráče. Proč tedy sama nehlásíš tento problém? Stojí vedení o to, aby hráči hráli podle pravidel, protože pravidla tu jsou proto, aby se dodržovala?
    K čemu tu jsou pak jakékoli soutěže, když to není o schopnostech hráčů, ale o tom kolik kdo dokáže zahrát účtů?
    Četla jsi, co jsem psala? Pochopitelně že hráči nemají nástroj na prověření, má ho podpora. Jak už jsem psala výše. Já s řešením multiúčtů ve hře nemám NIC společného. Mé možnosti jsou úplně stejné jako vaše. Podpora je tím, na koho byste se měli obracet. Je třeba mít důkazy, jinak samozřejmě nikdo nic vážně brát nebude. Mám já nějaké? Mám já něco řešit za vás? Jak "obecně hlásit problém", když jde o konkrétní hráče? Ne o žádnou chybu ve hře, která by už přese mě šla? Jsem hráčka stejně jako vy, jen s tím rozdílem, že mně od těch multiúčtařů povětšinou zprávy nechodí, protože ví, jak by dopadli.

    Takže existenci multiúčtů budeš ještě házet na má bedra? Je to má vina? Ne, já hraju podle pravidel. Takže prosím mírni tón a zkusme se tu bavit jako lidi. Díky ;)
    Ano, četla jsem co jsi napsala. A reaguji na to cos napsala. Kde píšu, že je to tvá vina? Kdybych měla použít ještě mírnější tón, už nevím jak jinak bych měla psát. Vyhrožuju tu někomu?
    Byla jsi první, kdo tu začal o multiúčtech. Snažila jsem se jen rozumně diskutovat o možnostech, jak udělat soutěže více objektivní. S nikým se tu nehádám, nikoho tu neponižuju, tak o čem vlastně tahle diskuse je?
    Nikdo nemá žádné důkazy - a přitom tady čtu, jak mají lidé spoustu multiúčtů a píše to sama moderátorka fóra, to mi hlava nebere :-D


    Jayne (CZ1) napsal(a):
    Protože se tu nesmí psát o konkrétních spolcích ani lidech napsala jsem to jak jsem to napsala , ale rozhodně to nebylo na dotyčnou co na to reagovala, četla jsem to ještě v tom starém vláknu, když se tam dotyčná popisovala jako nová členka toho spolku a jak jsou tam super lidičky...tak mne zajímá které má na mysli, jestli ty co nás napadají urážlivými maily či přímo urážejí zde na fóru a to tak že to tu musí moderátoři mazat...opravdu skvělí lidé!  d
    Tou dotyčnou budu asi já, že :-) nejsem nová členka, budu ve spolku už skoro rok, nikdo mi tam nikdy neudělal nic špatného, nikdo mě nikdy neurážel a já nikdy neurážela nikoho jiného, nikoho neurážím mailem, ani na fóru a nikdo nikdy neurážel mě, až toto mohu brát možná jako urážku :-P nikdy jsem nikomu neposílala třeba škodíky, abych nad ním vyhrála, pokud zrovna s někým nesouhlasím, tak se ,,hodím do klidu,, a neurážím ho, ale nemám ráda, když na mě někdo útočí, třeba i nepřímo, takže znovu musím potvrdit, že ,,nejmenovaný,, spolek ve kterém jsem je ten nejlepší, ve kterém jsem kdy byla za skoro 4 roky hry, díky nim hraju stále, mám ze hry radost a odpoutává mě to od životních problémů, kolik je tu účtů, tolik je tu lidí - a ti lidé dokáží táhnout za jeden provaz, jak se ukázalo - a to potěší :-) a různé jedovatiny mě nechávají celkem chladnou, stále si stojím za tím, co jsem napsala a pokud s tím má někdo problém, není to problém můj...

    píšu ve spolku o spolcích nebo jak se to jmenuje, nenapsala jsem žádné jméno spolku ani hráče, ale už je odkliknuté nahlásit :-D mě je to celkem jedno, ale ten dotyčný má asi v životě problém :-D

    edit: sloučení příspěvků, multiposty nejsou povoleny (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milí hráči,

    vzhledem k tomu, že se debata opravdu výrazně odklonila od tématu spolkovek, dle předchozího upozornění zamykám. Své osobní spory si řešte soukromě.

    Díky za pochopení,

    black-.-angel
Tato diskuze je zavřená.