Domů Czech Otázky ke hře

Dolary a jak je vydělávat?

beiby2 (CZ1)beiby2 (CZ1) Komentářů: 2
upraveno 30.11.2017 v Otázky ke hře
Proč se zvyšuje cena na zvětšování farmy, farmu jsem za nyní zvětšila za180 000 před tím 90 000. Nemůžu se teď vzpamatovat, nemůžu pomalu nic protože nemám kde pořádně vydělat. Nemůžu pohnojit sady, nemůžu vyrobit krmivo pro krávy atd. Asi zkrachuji.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 24.08.2013
    ja to stale hovorim ... rezia rezia a zasa ta rezia ..... ozdobne predmety na nieco na farme su... treba sa dostat do zelenych cisiel najlepsie pri tvojom leveli tak rezia -40% aj -50 % sa da .... a potom uvidis ten rozdiel, ak nebudes platit 300x viac ako mas tak sa bude farmarcit lepsie :)
  • katule4katule4 Komentářů: 2
    upraveno 15.09.2013
    ahoj,můžete mi poradit jak mam přijít k dolarům?pořád mám málo a nemám na vylepšení.z 50000 tisíci už nic nevylepším a nějak se nemůžu hnout dál.dík:(
    Post edited by katule4 on
  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 15.09.2013
    Ahoj snížit náklady co nejvíce a vyrábět a vyrábět
  • katule4katule4 Komentářů: 2
    upraveno 15.09.2013
    a jak je snížim?
  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 15.09.2013
    postavíš dekorace
  • katule4katule4 Komentářů: 2
    upraveno 15.09.2013
    bych je stavěla ale nemám ani dolary ani zlataky na pozemek :-(
  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 15.09.2013
    vyměň květinové záhonky za dražší dekorace které ti přidají více spokojenosti
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 01.10.2013
    Já si myslím, že každý správný farmář si vždy ponechává nějaký ten dolar v rezervě a nekoupí rozšíření za 180 000 v okamžiku, kdy má přesně 180 000 :D
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 12.02.2017
    Ahojky, spočítá někdo - 5 kurníků nejvyšší úroveň - 5 kachen nejvyšší úroveň - z čeho je za den víc hnoje, vajec, peněz?
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 10.06.2014
    Ahoj, to nejde tak snadno zodpovědět...

    záleží na počtu sklizní za den - kolikrát za den sklidíš kurníky? kolikrát kačky? (ty druhý připadaj pro člověka, co u farmy "vysedávaj" 2-3 sklizně za den... kurníků počítat kolik? že třeba 10 hodin to zvládneš 4x za hodinu okliknout? :D nebo třeba 15 hodin (opět co čtvrt hoďku)?

    příklad nedává moc význam... ale pokud máš čas u toho vysedávat, určitě ti výjde víc z hnoje ze slepic... pokud ne, pak rozhodně z kačen

    a cena? opět závisí na počtu sklizených vajec

    z kaček 550*5 za jednu sklizeň, ze slípek 57*5 za jednu sklizeň... teoreticky za 8 hodin, co jedou kačky, stíháš kurníky protočit 64x. čili mnohem víc utržíš za vajíčka slepic, protože jich budeš mít za tu dobu mnohem víc


    ...samozřejmě su blbec a normálně sem počítala s navýšeným počtem vajec z kurníků o příručku... ale ono je to stejnak táák orientační, že je to fuk
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 10.06.2014
    Fajn, pak to máš 15 hodin, to je 900 minut.
    Slepice se sklízejí co 13 minut, takže to je 70 sklizní. 5 kurníků nejvyšší úrovně dává 250 vajec a 90 hnoje za jednu sklizeň. Celkem tedy 17500 vajec a 6300 hnoje.
    Kachny se sklízejí co 8 hodin, takže to jsou jen 2 sklizně. 5 kachních výběhů nejvyšší úrovně dává 2750 vajec a 750 hnoje za jednu sklizeň. Celkem tedy 5500 vajec a 1500.
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 10.06.2014
    Seš dobrá - dík :)
  • LordPlayer54LordPlayer54 Komentářů: 0
    upraveno 12.02.2017
    e to blby ale zda se mi ze stále nic nevydělávám když se kouknu na jiné hrace jak jmo jde tk fakt nevim nemuzu vydělat po...300000 na rozsireni natoz pul mega na sklenik prodam to utratim za to same abych to zasadil
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 02.11.2014
    Asi máš vysoké náklady. Připadá mi, že máš na svou úroveň a velikost farmy příliš mnoho polí a chlívků, takže se ti tam nevejde dost dekorací. Taky tam máš hodně domů na nízké úrovni - lepší by bylo nejdřív vylepšovat ty, co máš, a ušetřené místo zaplnit dekoracemi. No a taky se trochu obrnit trpělivostí, ze začátku to vydělávání jde dost pomalu.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 02.11.2014
    Byl jsem na návštěvě na tvé farmě.
    Máš určitě velmi vysoké výrobní náklady. Na hlavní jsem napočítal jen tři dekorace
    a na gurmánce dvě. Musíš se snažit dostat ukazatel spokojenosti
    do zelené části. Dosáhneš toho pořízením většího množství dekorací.
    Doporučuji ti nakupovat dekorace nabízené během události (aktuálně UFO a Halloween),
    ty jsou o trošku výhodnější svým poměrem spokojenosti k ceně.
    Jakmile se ti zvýší spokojenost, uvidíš, že ti to šetření dolarů půjde o chloupek lépe..:)


    edit: poučení - když během odpovídání ještě telefonuješ a odbíháš od PC,
    tak se přesvědč, jestli někdo nestihl mezitím odpovědět dřív...:)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 02.11.2014
    ahoj, každý má jinou taktiku hry, ale napíšu ti sem pár mých postřehů.. máš 5 polí.. já jich mám taky 5, ale mám pocit, že to páté jsem koupila možná kolem lvl 60.. tři kurníky mám taky, ale ten poslední jsem dokoupila ještě dýl, než to pole.. rozhodně už nekupuj další domky, při vylepšení to sežere míň spokojenosti.. rozhodně vyměň dekorace, máš jezírko, což je fajn, ale máš na své farmě jen 4 dekorace a psa a to je žalostně málo.. doporučovala bych ti mít co nejnižší náklady.. sice jsem se taky občas pohybovala kolem 0%, ale snažím se je mít mezi 60-70% v zeleném

    na gurmánu máš dokonce jen 2 dekorace.. všimla jsem si, že máš pekárnu a čím nižší náklady, tím vyšší zisky z ní jsou a vzhledem k tomu, že tam máš volného místa, tak bych ti doporučila ho zaplnit dekoracema.. i kdyby to měl být jen ten záhon, co dá nejmíň spokojenosti, tak pokud nemáš v plánu tam teď něco stavět a zabrat celou plochu, narvi tam dekorace.. máš tam domky úroveň 1 a 2, tak až budeš potřebovat další pracovníky, nestav nový, ale rozšiř ty stávající.. taky vylepšení plotu a brány ti přidá spokojenost

    a ještě co se týče dekorací, tak bych ti doporučila nakupovat v událostech, jako je například teď ufo.. nejvýhodnější dekorace velikosti 5x5 jsou lesík z hurá do přírody a havajská pláž z havaje (opravte mě někdo, jeslti se pletu :D) dá to víc bodů spokojenosti než jezírko a je to o nějakých 80 tisíc levnější
  • kika283kika283 Komentářů: 22
    upraveno 09.11.2014
    Ahoj nevite nekdo jak mit spoustu penez jsem levl.42 a neumim vydelavat:(
    Post edited by kika283 on
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 09.11.2014
    kika283 napsal: »
    Ahoj nevite nekdo jak mit spoustu penez jsem levl.42 a neumim vydelavat:(

    Ahoj :)
    Základem by pro tebe měly být co nejnižší provozní náklady. POdívala jsem se ti na farmu, máš ji krásnou, ale nepraktickou :) Máš na farmě všechno daleko od sebe, snaž se natlačit domky i výrobní zařízení těsně k sobě.Ty spousty volného prostoru je třeba vyplnit dekoracemi tak, abys platila za zahájení výroby co nejméně. Pokus se nahrazovat zeleninová políčka kvalitnějšími dekorkami s vyšší spokojeností a uvidíš, že se penízky začnou množit. Kdybys měla ještě nějaké dotazy, klidně se ptej :)
  • kika283kika283 Komentářů: 22
    upraveno 09.11.2014
    dekuju za pomocc a smajlika mám v červeném
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 09.11.2014
    kika283 napsal: »
    dekuju za pomocc a smajlika mám v červeném

    A to je právě špatně, snaž se ho dostat co nejdále do zeleného, jinak všechny peníze, které vyděláš, zaplatíš za zahájení výroby. Držím palce :)
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 09.11.2014
    Ahojky .Smajlík ten je stále na konci v červené je to tam takový maskot ale ty musíš dostat tu bílou šipku co nejvíce do zelené a to získáš umístěním co nejvíce dekoracemi.Ty nízké hodnoty vyměňuj za dekorace vyšších hodnot spokojenosti.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 09.11.2014
    Jenom doplním info o dekoracích.
    Nákup dekorací nabízených během událostí (momentálně Havaj)
    je o kapánek výhodnější...:)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 03.01.2015
    Čau,jak mám vydělat víc milionů? Díky. :)
    Post edited by farlady (CZ1) on
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 03.01.2015
    já bych jako základ viděla co nejvíc vylepšený obchod na květince.. ten vydělá mnohem víc než hlavní s gurmou dohromady :D.. ale než se ti podaří vylepšit na nejvyšší úroveň, tak to sežere dost peněz, ale návratnost je relativně rychlá
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.01.2015
    farlady napsal: »
    Čau,jak mám vydělat víc milionů? Díky. :)

    Dobře, jsem líná důkladněji zkoumat tvé farmy, tak jen to, co vidím prvním okem:

    Z hlavní farmy vyhoď balíky sena a dej tam lepší dekorace, totéž s květinovými záhony a okrasnými stromy na květce (plus dotaz, stíháš se dvěma zahradami zásobovat všechny chovy bez problému?). A rozhodně bych se ve tvém levelu nepouštěla do dočasných farem, pak na lodi vyděláš rychle na rozjetí květinky. Nicméně nepočítej s tím, že ve svém levelu budeš vydělávat miliony denně, to zas tak docela nejde :) Časem ti bude hodně vydělávat květinka (tedy pokud ji nezruší, než se k ní pořádně dostaneš :D), ale tam jsi sotva začal.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nedávno na mě padl dotaz, co vyrábět v pekařství a obchodě, aby člověk co nejrychleji vydělával. Samozřejmě se to různí od hotových výzkumů, zakoupených příruček, množství času, které hráč chce u hry trávit.. zkrátka na mnoha aspektech :)

    Co je pro mě nejvýdělečnější, třeba nemusí být pro jiného. Nicméně odhaduji, že u všech hráčů, se nejrychleji vydělává na jablečných taštičkách a balíčku mýdel, což zase na druhou stranu vyžaduje více času stráveného u hry :) A naprosto suverénně ve výdělečnosti vede květinka nad gurmánkou :sunglasses:

    Výsledkem budiž níže uvedené tabulky. Jen pro vysvětlení - mírně barevně odlišená políčka v tabulce se právě mění v závislosti na různých proměnných, u konkrétního "ukazatele" je uvedeno, na čem závisí. Takže tato políčka si můžete upravit dle vlastních hodnot. Bílá políčka jsou pro všechny stejná. Abyste si s tím mohli pohrát, přikládám celý soubor v excelu. A na rychlé omrknutí výstupy pro jednotlivé budovy:


    PEKAŘSTVÍ




    OBCHOD




    ZÁLIV SIRÉN


  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    Spočítal by mi prosím někdo ,za jak dlouho vydělám na dekoračku spokojenosti 608 ?Děkuji předem :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Spočítal by mi prosím někdo ,za jak dlouho vydělám na dekoračku spokojenosti 608 ?Děkuji předem :-)
    Jak už jsem psala soukromě, předám to v pondělí. To ti nikdo nespočítá, nikdo neví, kolik měla spokojenosti před vylepšením, zda byla vylepšovaná za dolary, zlaté, nebo části dekorací.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    black-.-angel napsal(a):
    Spočítal by mi prosím někdo ,za jak dlouho vydělám na dekoračku spokojenosti 608 ?Děkuji předem :-)
    Jak už jsem psala soukromě, předám to v pondělí. To ti nikdo nespočítá, nikdo neví, kolik měla spokojenosti před vylepšením, zda byla vylepšovaná za dolary, zlaté, nebo části dekorací.
    To bych byla opravdu ráda. Hraji tu hru 4 roky,takže nějakou představu o tom, kolik takhle postavená farma vydělá mám,vím,kolik vydělá  moje :-), i kdyby se tohle kupovalo za zlaté, stálo by to nehorázné peníze,nehledě k počtu dekorací na ostatních farmách,které převyšují spokojenost 200 a 300.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Spočítal by mi prosím někdo ,za jak dlouho vydělám na dekoračku spokojenosti 608 ?Děkuji předem :-)
    Jak už jsem psala soukromě, předám to v pondělí. To ti nikdo nespočítá, nikdo neví, kolik měla spokojenosti před vylepšením, zda byla vylepšovaná za dolary, zlaté, nebo části dekorací.
    To bych byla opravdu ráda. Hraji tu hru 4 roky,takže nějakou představu o tom, kolik takhle postavená farma vydělá mám,vím,kolik vydělá  moje :-), i kdyby se tohle kupovalo za zlaté, stálo by to nehorázné peníze,nehledě k počtu dekorací na ostatních farmách,které převyšují spokojenost 200 a 300.
    Což už vůbec nesouvisí s tématem, ale jde pouze o "udávání" jiného hráče ;) Pokud máš nějaké pochybnosti, můžeš to napsat na podporu.
Sign In to comment.