Domů Czech Otázky ke hře

Tematické události - volba obtížnosti

lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
upraveno 15.03.2017 v Otázky ke hře
nějak nevím kdy si budu moc zvolit obtížnost, jsem 52 level a mimo první kdy jsem začínala, jsem všechny události splnila
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1345

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 13.03.2014
    Ahoj, volba obtížnosti naskočí v momentě, kdy tu akci, co zrovna běží, máš už splněnou na nejvyšší obtížnosti (dekorace +74) - a pokud si dobře vzpomínám, tato informace se bere z věže s dekoracema, takže tu dekoraci musíš mít (aspoň na chvilku :D) na některé své farmě a odemknout ji ve věži.
  • smaja (CZ1)smaja (CZ1) Komentářů: 17
    upraveno 13.03.2014
    Ahoj, i já se chci zeptat za jednoho člena mého spolku. On si dnes chtěl vybrat tu nejjednodušší a vůbec mu to nešlo vybrat, rovnou mu naskočila 3 úroveň. Takže co musí udělat, aby si vůbec mohl vybrat nějakou variantu, ač jednodušší, nebo těžší? Všechny dekorace označit ve věži?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 13.03.2014
    Jak už jsem psala - volba obtížnosti se zobrazí teprve těm, kteří mají ve věži odemčenou dekoraci +74 patřičné události. Tedy u Asi je potřebná dekorace +74 z Asie, u Havaje +74 Havaje apod.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 13.03.2014
    dík ted už tomu rozumím, musím ji mít na hlavní farmě nebo je to fuk ?
  • smaja (CZ1)smaja (CZ1) Komentářů: 17
    upraveno 13.03.2014
    Ok, díky smaja
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 30.01.2017
    Je to fuk na které z farem.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • monastrmonastr Komentářů: 12
    upraveno 14.03.2014
    muzu se optat jak se vam dari menit uroven obtiunosti u akci??? za boha nemuzu nic k tomu najit a porad to mam na 2 urovni predem moc dekuju za odpoved :-(((
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 14.03.2014
    monastr napsal: »
    muzu se optat jak se vam dari menit uroven obtiunosti u akci??? za boha nemuzu nic k tomu najit a porad to mam na 2 urovni predem moc dekuju za odpoved :-(((

    Měnit úroveň jde až po získání dekorace +74 (=úrovně 3) té které akce. Do té doby ne.
  • kimver 3 (CZ1)kimver 3 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 08.04.2014
    Jak mám nastavit úroveň, když je vždy na začátku 3 a nejde s tím hnout?
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.04.2014
    Vážně je nutný zakládat nový téma? Tohle se dalo napsat jinde... ;-)

    Volba obtížnosti se ukazuje hráčům, kteří za danou akci (tu aktuální) už získali dekoraci +74 a mají ji "odemčenou" ve věži s dekoracema.
  • KristynkaGamer9 (CZ1)KristynkaGamer9 (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 08.04.2014
    Ahoj, nejde mi změnit obtížnost u tematických akcí. Lidi ze spolku tam prý mají nějaké čtverečky vlevo, já tam nemám nic a nemůžu nic změnit. POMOC??!:mad:
    Post edited by KristynkaGamer9 (CZ1) on
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    upraveno 29.05.2014
    Dobrý den.Mám dotaz,musím mít tu dekoraci + 74 jen na hlavní farmě,nebo je to jedno.Děkuji za odpovědˇ
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 29.05.2014
    Dobrý den.Mám dotaz,musím mít tu dekoraci + 74 jen na hlavní farmě,nebo je to jedno.Děkuji za odpovědˇ

    Pro dotaz na obtížnost (při příští akci toho samýho typu) je potřeba mít tu dekorku odemčenou ve Věži dekorací. Jestli si ji ale postavíš na hlavní farmu nebo jinou, nehraje roli.
  • Wendiska (CZ1)Wendiska (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 30.05.2014
    Ahoj,
    mám problém, automaticky se mi na všech soutěžích/úkolech typu Tajemná Asie nastavuje 3.level i když se mi nepodařilo dokončit ani jednu... co s tím? Nebo proč se to děje, to je normální?
    Díky, Wendiska
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 30.05.2014
    Ano, je to normální. Dokud nezvládneš u dané akce dodělat 3. obtížnost (přesněji: dokud ve věži s dekoracemi neodemkneš dekoraci ke 3. obtížnosti dané akce), budeš dostávat obtížnost, která přísluší tvému levelu (tedy 3. obtížnost). Pokud u jedné akce 3. obtížnost doděláš, budeš si moct příště vybrat. Ale platí to jen pro tu konkrétní akci, kterou jsi zvládla.
  • guzziguzzi Komentářů: 75
    upraveno 30.05.2014
    So st. obtiažnosti môžes hýbat len pri zacati prvej ulohy-len raz. Potom ta uz necha v stupni, aky si si urcila a...myslim, ze je to podmienene aj nejakym ozd. predmetom? Je tu na to diskusia a je to tam vsetko vysvetlene :-)
  • Wendiska (CZ1)Wendiska (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 30.05.2014
    Super, díky za info, to jsem se nějak nemohla dopátrat :-)
  • Domi19 (SK1)Domi19 (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 08.07.2014
    Ahoj, prečo sa mi nedá nastaviť úroveň obtiažnosti pri plnení týždňových úloh? Tento týždeň je to Do prírody a automaticky mi to úroveň nastavilo samo. Minulý týždeň som si však úroveň mohla nastaviť sama. Kde je problém?
    Díky za odpoveď :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.07.2014
    Aby sis mohla nastavit úroveň obtížnosti, musíš mít od dané události odemčenu dekoraci +74 ve věži, pak už si budeš moci vybrat obtížnost.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.07.2014
    Vybírat si úroveň můžeš jen u těch akcí, kde máš ve věži odemčenou dekoraci z úrovně 3. Pravděpodobně jsi měla minule již získanou UFOunskou dekoraci z úrovně 3, tak ti to nabídlo výběr. Ale pokud nemáš dekoraci Z přírody na úrovni 3, vybrat nedostaneš.
  • Domi19 (SK1)Domi19 (SK1) Komentářů: 4
    upraveno 08.07.2014
    Ok, dík :)
  • BILLL67 (CZ1)BILLL67 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 14.07.2014
    Mě by zajímalo proč začína akce vždy dvoumi obrázky(například u akce Hurá do přírody jsou stany)(první znamená lehký,druhý jednoduchý,třetí normální a čtvrtý těžký)když by to mělo mít od začátku jeden obrázek.



    předem hodně děkuji:):):)
    Post edited by BILLL67 (CZ1) on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 10.07.2014
    BILLL672 napsal: »
    Mě by zajímalo proč začína akce vždy dvoumi obrázky(například u akce Hurá do přírody jsou stany)(první znamená lehký,druhý jednoduchý,třetí normální a čtvrtý těžký)když by to mělo mít od začátku jeden obrázek.

    Asi aby to bylo jednotný pro všechny, později bude možnost si úroveň vybrat. Takhle se můžeš třeba těšit už od začátku. :-)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 10.07.2014
    Moc nevím, co myslíš. Jaké dva obrázky?

    Pokud máš na výběr 1-4 stany, je to volba obtížnosti akce.
  • Holešov (CZ1)Holešov (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 11.07.2014
    Prosím vás kde si můžu snížit stupen obtížnosti? Jsem 57 level a naskočí mi tam stupen,ktery nemůžu splnit.Chci nižší.
    Post edited by Holešov (CZ1) on
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 11.07.2014
    Musíš nejprve u dané akci zvládnout obtížnost 3, teprve pak dostaneš vybrat.
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 22.07.2014
    zdravím,
    mám dotaz minule jsem splnila 3 obtížnost a teď se to nedalo změnit, jak to? Popř. jak se to mění.
    Už mě to vážně vytáčí.

    Děkuji za odpověď
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 22.07.2014
    u každé události zvlášť musíš dokončit třetí obtížnost, aby sis mohl změnit.. nejspíš ji u pohádky ještě nemáš, tak ti ji to dalo teď a pokud ji zvládneš, budeš si moct vybrat u příští pohádky úroveň.. předtím bylo hurá do přírody a píšeš, že jsi tam třetí úroveň splnila, takže až opět bude příroda, budeš si moct vybrat.. doufám, že jsem to napsala tak, že jsi to pochopila :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.07.2014
    PINEC789 napsal: »
    zdravím,
    mám dotaz minule jsem splnila 3 obtížnost a teď se to nedalo změnit, jak to? Popř. jak se to mění.
    Už mě to vážně vytáčí.

    Děkuji za odpověď

    Ahoj, dokončila jsi na 3. obtížnost Pohádky? A máš někde na farmě vystavenou dekoraci (resp. máš ji odemknutou ve věži dekorací)? Pokud ano, můžu poprosit o obrázek?
  • PINEC789PINEC789 Komentářů: 24
    upraveno 22.07.2014
    Mám tam obrázek, ale nevím jestli to chceš vyfotit?
Sign In to comment.