Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Zahradnictví

2»

Komentáře

  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 06.03.2014
    Ahoj, u každého šlechtění je zobrazeno, kolik množství může být vyrobeno. Viz obrázek:

    Attachment not found.
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 06.03.2014
    wolfka napsal: »
    To je normální. Spíš by ses měla radovat aspoň z tý kukuřice. :D

    Aha vďaka :D tak tam aspoň nemusei dávať také dávky ked ich nikdy nedostaneme :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 06.03.2014
    Nicoolin napsal: »
    Aha vďaka :D tak tam aspoň nemusei dávať také dávky ked ich nikdy nedostaneme :D

    Ale tak někdy se poštěstí... ;-) Zas to nesmíš vidět tak černě. :-D
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 06.03.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj, u každého šlechtění je zobrazeno, kolik množství může být vyrobeno. Viz obrázek:

    Attachment not found.

    viem že tám sú uvedené tie množstvá ale nikdy plný počet som nemala :) možno podľa levelov alebo ako sa to získava :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 06.03.2014
    Nicoolin napsal: »
    viem že tám sú uvedené tie množstvá ale nikdy plný počet som nemala :) možno podľa levelov alebo ako sa to získava :)

    Ahoj, náhodně to padá. Nepoznáš to ale při výrobě, t ukazuje všem stejně, ale při sběru občas vypadne něco navíc :)
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 06.03.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj, náhodně to padá. Nepoznáš to ale při výrobě, t ukazuje všem stejně, ale při sběru občas vypadne něco navíc :)

    aha :D vdaka :)
  • dagmar 1143 (CZ1)dagmar 1143 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 26.10.2014
    Dívala jsem se třikrát a nic jsem nenašla, tak se ptám. Voda se musí pořád kupovat za 300 zlatákú? Myslím u specialních semen. Díky za odpověd:(
    Post edited by dagmar 1143 (CZ1) on
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 24.10.2014
    bylo zbytečné zakládat nové vlákno, určitě ses mohla zeptat i jinde :)
    vodu samozřejmě kupovat nemusíš, já to třeba nikdy neudělala a u speciálních semen mám stovky.. při sběrech na hlavní a gurmánské farmě ti vypadává.. hodně jí bývá třeba při sběru mlýna, sila nebo kompostéru, ale může to být i z čehokoli jiného :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.10.2014
    Když se podíváš do inventáře --> vybavení, tam máš počet vody, kolik máš nasbíráno. Když nad tím podržíš myš, uvidíš, z čeho všeho voda padá. Na hlavní farmě padá docela dobře ze všeho, na gurmě jen z vodního mlýna (možná ještě silo a kompost, ale mlýn je jistota). Vodu určitě nekupuj, dá se jí nasbírat na farmě hodně.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 25.10.2014
    na gurmě mi ze sila nikdy nevypadla, takže odtud asi ne.. ke kompostu nic říct nemůžu, ten nepoužívám
  • dagmar 1143 (CZ1)dagmar 1143 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 26.10.2014
    Ahojte, tak fakt nevím, tvrdíte,že voda vypadává.Já čekám dva dny na 45 vody a mám 35. Jsem lvl.23:(
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 26.10.2014
    dagmar 1143 napsal: »
    Ahojte, tak fakt nevím, tvrdíte,že voda vypadává.Já čekám dva dny na 45 vody a mám 35. Jsem lvl.23:(

    Určitě vypadává. Ale je rozdíl, jestli je někdo level například 100+ a nebo 23 jako Ty :). Já mám třeba stále plnou kapacitu vody a stačí mi k tomu mlýn na hlavní a na gurmánu, které mi to "zásobují". Až je budeš mít někdy na max., voda se ti jen pohrne. Prozatím ti to půjde samozřejmě pomalu :)
  • Romczis (CZ1)Romczis (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    Tak nejak nechapu k cemu jsme staveli na kvetince zahradnictvi kdyz se nevyuzije...nevim zda i nekdo jiny ma problem jako ja ze at delam co delam tak mi semena ke slechteni prestala padat..predtim za cely den vypadlo 1-2 ted uz vubec nic :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Romczis (CZ1) napsal(a):
    Tak nejak nechapu k cemu jsme staveli na kvetince zahradnictvi kdyz se nevyuzije...nevim zda i nekdo jiny ma problem jako ja ze at delam co delam tak mi semena ke slechteni prestala padat..predtim za cely den vypadlo 1-2 ted uz vubec nic :(
    Padají náhodně. Teď zrovna jsem sbírala tři louky jasmínu a ze všech třech mi bedýnky vypadly.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já pěstuju levanduli do ligy a za 1,5 dne pěstování jsem už 2x dával vyrábět speciální osivo. Padá mi to celkem dost, asi v 50%.
  • Týn111 (CZ1)Týn111 (CZ1) Komentářů: 4
    Ahoj,
     potřebovala bych poradit. V Květinové farmě mám vyrobit speciální osivo, stejně jako na Hlavní farmě. Tam sklidím pole a s tím se sklidí i osivo na šlechtění, ale u Květinové farmy bohužel ne. Sklidím třeba osivo levandulí ale osivo na šlechtění nemám žádné a tudíž nemohu vyrobit speciální osivo. 
    Poradíte mi prosím?
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Týn111 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
     potřebovala bych poradit. V Květinové farmě mám vyrobit speciální osivo, stejně jako na Hlavní farmě. Tam sklidím pole a s tím se sklidí i osivo na šlechtění, ale u Květinové farmy bohužel ne. Sklidím třeba osivo levandulí ale osivo na šlechtění nemám žádné a tudíž nemohu vyrobit speciální osivo. 
    Poradíte mi prosím?
    Musíš mít trpělivost, osivo padá, ale na květinové farmě máš méně polí než na hlavní farmě. Ze 4 polí většinou vypadnou 2 osiva.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mandril (CZ1) napsal(a):
    Týn111 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
     potřebovala bych poradit. V Květinové farmě mám vyrobit speciální osivo, stejně jako na Hlavní farmě. Tam sklidím pole a s tím se sklidí i osivo na šlechtění, ale u Květinové farmy bohužel ne. Sklidím třeba osivo levandulí ale osivo na šlechtění nemám žádné a tudíž nemohu vyrobit speciální osivo. 
    Poradíte mi prosím?
    Musíš mít trpělivost, osivo padá, ale na květinové farmě máš méně polí než na hlavní farmě. Ze 4 polí většinou vypadnou 2 osiva.
    Je to opravdu o náhodě, stejně tak se liší počet bedýnek podle konkrétní rostliny.
  • jana nany (CZ1)jana nany (CZ1) Komentářů: 0
    už třetí den mi nevypadla bedýnka  do zahradnictví,na pěstování speciálních semen
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jana nany (CZ1) napsal(a):
    už třetí den mi nevypadla bedýnka  do zahradnictví,na pěstování speciálních semen
    Musíš vydržet, chvíli to trvá, taky jsem si trochu počkala, hlavně na jasmín :smiley:.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jana nany (CZ1) napsal(a):
    už třetí den mi nevypadla bedýnka  do zahradnictví,na pěstování speciálních semen
    Bedýnky padají stejně jako na polích a zahradách náhodně, někdy to chce trochu víc štěstí a trpělivosti :)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 02.07.2017
    uz dlhsi cas mi pri zbere nevypadáva žiadna voda, predtym som ju nedokázala miinut, mala som jej stále vela a teraz mám uz iba 42 kusov. mozno to má súvis s postavenim zahradnictva na kvetinovej farme
    oprava vody vypadava, ale musi to byť desatina z toho co predtym, to nie je normalne
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    uz dlhsi cas mi pri zbere nevypadáva žiadna voda, predtym som ju nedokázala miinut, mala som jej stále vela a teraz mám uz iba 42 kusov. mozno to má súvis s postavenim zahradnictva na kvetinovej farme
    S tím se absolutně nijak nehýbalo. Voda vždy byla, je a bude o štěstí, stejně jako všechna ostatní padátka. Spíš se třemi zahradnictvími máš větší spotřebu.
Sign In to comment.