Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

135112

Komentáře

  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 20.01.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Štve mě, že musím opět připomenout, že toto není vlákno k diskuzím či hlášení chyb. Včera to tu někdo psal, ale ve správném vlákně.
    Já tady nehlásila chybu,ale psala co mě ŠTVE  :-)  a název vlákna zní - Co mne dneska naštvalo že ?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    Štve mě, že musím opět připomenout, že toto není vlákno k diskuzím či hlášení chyb. Včera to tu někdo psal, ale ve správném vlákně.
    Já tady nehlásila chybu,ale psala co mě ŠTVE  :-)  a název vlákna zní - Co mne dneska naštvalo že ?
    To kárání patřilo určo mě,že jsem ti tady odpovídala na to,co tě štve.To se nesmí.Ty jsi nic neprovedla.No vlastně asi jo,nahlásila jsi pak chybu  do jiného vlákna a koukám,že taky chyba asi :smiley: Musím tady napsat,že mě to štve,jinak by to bylo zase špatně.Štve mě to :smile:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    To bylo vztaženo i na x předchozích příspěvků, nikoho jsem nejmenovala. Takže mě štve, že to pak překrucujete a vztahujete na sebe, je to zbytečné ;)
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    Nevím, jestli mne může štvát více věcí za jeden den,ale co mne štve nejvíc je to,že jak na forum,tak v celé hře zmizela veškerá zábava a sranda co tu kdy byla :-(  Nemyslím si,že to je tím,že to hraji tak dlouho nebo chybami ve hře, ty byly a budou pořád.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jako vážně? Měla jsem na ohňostroj komplet připravenou farmu, všechno na max a nedosáhla jsem ani na první odměnu? Předchozí dny mi stačily 1-2 ohňostroje k získání všech 20 odměn. Se buvoli někam zatoulali :confounded:
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    A mě to štve,mám to tak od začátku,ať se snažím jak snažím.Prostě je to tak nastavené,někdo má jiný nemá nic.Asi nezlatím.
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    upraveno 23.01.2017
    Me sakra stve,že se musim porad ve hre tak stvat,nevim,jestli sbirat žetony,a sedet u farmy celou vecnost,než neco vypadne,dnes buvol,že...Pak honim dolary,abych mohla vylepsovat,ale pak mame ostrovku...co driv,když chci vse s minimalnim použitim žlatek.Vse je drahe a malo se vydelava,s vyssim levelem horsi podminky-jako ve žverokruhu si mam tocit ža milion,když loni bylo 100000..... Jako chapu,nikdo nemuže byt 100% se vsim spokojen,ale hra už je vicemene nastavene pro ty,co se nudi a žlatkare....novinky,ok,ale,vse s mirou....Co ja budu delat,až pujdu do prace?Se už na farmu moc nedostanu a tim padem moc odmen ž ružnych akci mit proste nebudu,nu,sice mi to stve,ale....

    Ale uvideme,je to jen hra B)
     Jo a jeste mi stve drak s hadem.oba 8 % !


  • bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858
    No štve ma chytanie sumcov...ne a ne ho chytiť. Rybárčenie mi nejde...
  • Almata (CZ1)Almata (CZ1) Komentářů: 29
    proc mi hlasi ohnostroj, z ebude trvat 2hodiny, kdyz pak zmizi po 15min?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Almata (CZ1) napsal(a):
    proc mi hlasi ohnostroj, z ebude trvat 2hodiny, kdyz pak zmizi po 15min?
    Aktualizuj si stránku, čas se ti srovná.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Štve ma že zase si z nás GGS striela.. kazdý den padaju iné znamenia vo zvýšenom počte ako je denne znamenie.. dnes je tiger a z farmy mám záplavu opíc, psov a prasiat..musím ako blázon vyčkávat na ohnostroje aby som splnil denný limit
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Na koňskom ranči z 10. pretekoch 8.krát prehrám...
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    Štve mě, že na fóru chcíp pes. A ještě mnohem víc.

  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    Kritika se nesmí, patolízalství se může. Tak nějak mě některé zbytečné příspěvky štvou, ne jen dnes. Naopak mi tu chybí některé moc fajn zamyšlení, co tu kdysi bývaly. Vše je fuč. Jen nuda, nuda, patolízalství, jsi ve špatné kolonce, patolízalství, nuda, nuda, nedělej vykřičníky, nuda, nuda. A tak.

    A možná budu smazána, protože mám 2 příspěvky pod sebou, ale mezitím 2 dny. Tady už ani nikoho nic neštve. Tady už se ani nikdo neleká. :-)
  • kozabereza (CZ1)kozabereza (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 07.02.2017
    ahoj všem, nezlobte se ale tohle je nejhorší udělané forum, které jsem kdy viděla. Nepřehledné, jeden nemůže nic dohledat. Tady je graficky super hra, ale forum na *****. ahoj mějte se

    edit: tak buď alespoň slušná, byť už nespokojená ;) (black-.-angel)
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    Mně štvou tuleni žerou moc dlouho a vůbec všechno to tam trvá dlouho hlavně že farma je tu na krátkou dobu
  • bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858
    Štve ma, že už niekoľko krát som dokončila 3 úroveň v udalostiach a znova mi dnes v Hawai neponúklo vybrať si, ale zase len 3 úroveň :(
  • 171paladin (CZ1)171paladin (CZ1) Komentářů: 7
    Zdravím, opět farma polární záře, není už zimní farmy nějak moc?
    Změna by opravdu neškodila...
  • Už po třetí za sebou hrajeme tu samou zimní farmu, už mě to nebaví. Nemůžete tam dát i jinou?
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    No musím říct, že naštvat a znechutit tolik lidí hned  po ránu se vám už dlouho nepovedlo.
    Zítra mělo odjet ostrovní auto a mělo se objevit nové. Ostrovka podle plánu se měla objevit cca za 4 dny. Místo toho se dneska objevila opět ostrovka, bez jakéhokoliv upozornění (člověk to pozná podle auta, skleníku, loděú a už potřetí ta samá. To vás týme nahoře tak moc mrzí že hru hrajeme? Nevím, jestli to spolek po dnešku ustojí.
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    Opakovanie je síce matkou múdrosti. Ale tú istú ostrovnú farmu by si zase toľko nemuseli opakovať.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    trefilka13 (CZ1) napsal(a):
    No musím říct, že naštvat a znechutit tolik lidí hned  po ránu se vám už dlouho nepovedlo.
    Zítra mělo odjet ostrovní auto a mělo se objevit nové. Ostrovka podle plánu se měla objevit cca za 4 dny. Místo toho se dneska objevila opět ostrovka, bez jakéhokoliv upozornění (člověk to pozná podle auta, skleníku, loděú a už potřetí ta samá. To vás týme nahoře tak moc mrzí že hru hrajeme? Nevím, jestli to spolek po dnešku ustojí.
    Dočasné farmy mají vždy začínat 9. den v měsíci, což se také stalo. Viz toto oficiální oznámení: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/142034/rok-2017-je-za-rohem-ale-nejdrive.

    Feedback jsem týmu předala, svým způsobem chápu, že nezačala farma sladkostí, když budeme na valentýna hledat sladkosti všude, pro mnohé hráče by to mohlo být matoucí (asi podobně jako dočasně vyřadili Kousek Havaje kvůli ostrovní farmě). Ale aspoň tu ostrovní tam mohli střelit, vždyť už se pomalu otepluje :smiley:
  • Dzevana (CZ1)Dzevana (CZ1) Komentářů: 9
    jako asi by to tolik nevadilo, kdyby nebyla už potřetí za sebou...na Vánoce to člověk pochopil, ale tohle už je dost otravný :(
    k dobru aspoň ty denní úkoly, aspoň se to samo částečně uživí ;)
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    Black-angel děkuji za odpověď. Toho 9. v měsíci jsem nepostřehla. Nevím, jestli je to novinka nebo jen jsem to nepostřehla, ale do teď jsem na to měla svůj vypozorovaný systémm který fungoval. Běžela ostrovka, po jejím konci bylo ještě 2 dny auto na zákl. farmě. Po dvou dnech se objevilo nové auto s novým druhem ovoce a třetí den se objevila nová ostrovka. To se teď nestalo. Ale to už jen k dovysvětlení z mé strany.
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    Pravda je, že má být 9 nová ostrovka,ale co mě dost naštvalo a pozbývá to smyslu (ten kdo to udělal neuvažoval).Celý měsíc cpeme peníze a stavíme ostrov který zmizí a vzápětí přijde to samé a stavět znovu?Asi si myslí,že nevíme co s penězi a stavitel je jen 1...fakt mi uniká smysl
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Dobrý den.Dnes jsem se opravdu naštvala se sbíráním srdíček na farmě.Poslední,spolkovou jsem prohledala snad každý milimetr.Dokonce jsem požádala i spoluhráčku aby se podívala i ona.Vím určitě,že poslední,které mi chybělo tam nikde nebylo.když jsem tedy nakonec zaplatila,najednou mi to ukázalo na místo,které jsem proklikala snad desetkrát!!!!!!.Kde se tam teda najednou vzalo??Fakt se mi nelíbí,že i takovým způsobem se z nás tahají zlatky,tohle by se stávat podle mě nemělo
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den.Dnes jsem se opravdu naštvala se sbíráním srdíček na farmě.Poslední,spolkovou jsem prohledala snad každý milimetr.Dokonce jsem požádala i spoluhráčku aby se podívala i ona.Vím určitě,že poslední,které mi chybělo tam nikde nebylo.když jsem tedy nakonec zaplatila,najednou mi to ukázalo na místo,které jsem proklikala snad desetkrát!!!!!!.Kde se tam teda najednou vzalo??Fakt se mi nelíbí,že i takovým způsobem se z nás tahají zlatky,tohle by se stávat podle mě nemělo
    Ahoj, upřímně si myslím, že ses opravdu překoukla, některé balónky jsou pěkně dobře ukryté.

    Další věc je, že celkem můžeš nenajít až 35 balónků, abys dosáhla na poslední odměnu, zlaté z tebe tedy opravdu nikdo netahá.

    A zatřetí, účty nejsou sdílené, manipulovat s cizími přihlašovacími údaji je proti smluvním podmínkám.

    A mě štve, že jsem totálně líná dnes oběhat servery a hledat "nové" balónky, ale asi se budu muset přemoct, moc času už nezbývá.. :neutral:
  • bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858
    :(  Štve ma, akú sú ľudia stále z niečím nespokojný...
  • lkava (CZ1)lkava (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Ahoj,od včerejška jsem naštvaná, poslali jste na spam odměnu- semínka kytek a hnojivo řasy a nic jsem z toho nedostala. Nevím jak na to , nejde mi nic otevřít- prostě nic. Tak se ptám- jak do toho. Nejsem šampion z PC, děkuji lkava
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lkava (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,od včerejška jsem naštvaná, poslali jste na spam odměnu- semínka kytek a hnojivo řasy a nic jsem z toho nedostala. Nevím jak na to , nejde mi nic otevřít- prostě nic. Tak se ptám- jak do toho. Nejsem šampion z PC, děkuji lkava
    Do spamu záměrně nikdo nic neposílá, to je věcí poskytovala tvé emailové schránky ;)

    Když klikneš na vybrání odměny, otevře se ti nová stránka, chvilku to něco zpracovává a nakonec to napíše, že kredit byl připsán (či něco v tom smyslu). Pokud se odměna neobjeví ani po restartu hry či smazání cookies, můžeš se obrátit na podporu.

    Jinak co mě naštvalo.. no..  že musím vymýšlet, co mě naštvalo, i když mě nic nenaštvalo :)
Sign In to comment.