Domů Czech Otázky ke hře

Zástupce spolku

MIELEN (SK1)MIELEN (SK1) Komentářů: 62
upraveno 19.11.2017 v Otázky ke hře
Zakaždým keď mi niekdo vstúpi do svorky ho to dá na zástupcu.Tý neskúsenejší mi tam spúšťajú projekty a pod.Nedalo by sa s tym nieco robiť?Že by to nedalo na zastupcu
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 16.03.2013
    :)Prosím dá se změnit jeden ze záptuců? a Jak?:cool:
    Post edited by trefilka13 (CZ1) on
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 16.03.2013
    trefilka13 napsal: »
    :)Prosím dá se změnit jeden ze záptuců? a Jak?:cool:

    Ahoj, v tabulce spolku dáš členy, vybereš toho co chceš změnit, klikneš na něho a přehodíš v tabulce co potřebuješ. Viz obrázek :)

    Attachment not found.
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 16.03.2013
    Děkuji moc
  • maja30maja30 Komentářů: 51
    upraveno 13.04.2013
    Ahoj chcela by som sa spítať kolko môže mať spolok zástupcov a či sú neak spoplatnený ak ich je viac dík za odpoved
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 14.04.2013
    maja30 napsal: »
    Ahoj chcela by som sa spítať kolko môže mať spolok zástupcov a či sú neak spoplatnený ak ich je viac dík za odpoved
    Ahoj, spolek může mít všechny členy (kromě vedoucí), označené jako zástupce, zpoplatněné to není :D
  • terezka 2010terezka 2010 Komentářů: 8
    upraveno 18.12.2013
    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat,zda jde nějak zařídit,abych mohla i já jako zástupce ( Personal manager ) vyhazovat členy ze spolku.
    Děkuji
    Post edited by terezka 2010 on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.12.2013
    Ahoj. Tuto pravomoc má jen vedoucí spolku :)
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 17.12.2013
    Když už je to tady nakousnuté, myslím, že by to chtělo přidat ještě jednu úroveň funkce. Vedoucí je prostě vedoucí, ten může všechno :) Zástupce by měl možnost i někoho ze spolku i vyhodit (kromě jiného zástupce a vedoucího), ta další funkce vy měla mít možnost člena přijmout ale ne vyhodit a člen je prostě člen :)
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 17.12.2013
    Nejsem si jistá že je to dobré řešení, protože vedoucí je jedna hlava, kdežto zástupců může být i víc a každá hlava jiný názor. U nás to funguje tak že zástupci se s vedoucím domluví že to s tím dotyčným nejde a pokud se domluvíme, tak vedoucí rozhodne do jakého data a dotyčného potom vyhodí. Prostě má právo veta.
    Nedovedu si představit situaci, kdy se vedoucí vrátí domů z práce a zjistí že má vyházenou půlku spolku. No co si budeme nalhávat jako vedoucí bych střílela od boku :)
  • -Amálka (CZ1)-Amálka (CZ1) Komentářů: 1,379
    upraveno 17.12.2013
    Myslím, že někdy se může hodit možnost, aby zástupce někoho vyloučil. A to v případě, že narazí na hráče hledajícího spolek, který vypadá slibně, ale místo zabírá nějaký jouda, který hraje půl hodiny každý třetí den... Ovšem u nás takový problém není, protože já hraju pořád, takže se Petr nemusí bát :D . Třeba by to vyřešila možnost udělení některému ze zástupců možnost vylučovat.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 18.12.2013
    Ahoj, prosím věnujte se tématu, ať se nám tu zase nešíří stížnosti na zaspamované vlákna, nebo opravdu budu příspěvky mimo téma mazat.

    Co se týká vyhazování hráčů, tuto možnost má pouze vedoucí spolku. Podle mě by bylo dobré, aby si vedoucí mohl vybrat jednoho ze zástupců, kterému důvěřuje, aby tuto možnost mohl také mít. Proč? Pokud se z jakéhokoliv důvodu třeba 14 dní nedostane na internet, opravdu tam může být člen, který dělá neplechu a nebo vůbec nehraje a nikdo s tím nic nenadělá a čeká se na vedoucího. Tento hráč pak zabírá místo ve spolku jinému zájemci :)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 18.12.2013
    Prikláňam sa k názoru, že jeden zástupca by možnosť vyhadzovať mohol mať, samozrejme, že by s tým musel súhlasiť, pretože toto je najnevďačnejšia činnosť v spolku. S tým, že by nemal nejakú informáciu o dôvode neaktivity niektorého člena by som problém nemala. Nie je nič jednoduchšie ako tohoto "vyhadzovača" informovať o všetkom dôležitom s tým, že ak by vedúci vypadol, členovia spolku by svoje informácie o nemožnosti farmárčiť, či sa do niečoho zapojiť adresovali stanovenému zástupcovi.
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 18.12.2013
    A já uznávám že taková funkce podvedoucího by byla výhodná jak pro spolek tak i pro vedoucího. I vedoucí je člověk a přinejmenším má nárok na dovolenou :) Takže kdo vytvoří hlasování ?
  • CakriCakri Komentářů: 0
    upraveno 21.02.2014
    čau,
    chtěl bych sem se zeptat jaké všechny pravomoce (práva) má ve Spolku farmářů ZÁSTUPCE
    Tedy kromě věnování dolarů a zlatáku a účastnění se projektů a výzkumu a doplnování sbírek
    A jeste bych se chtěl zeptat jestli má obyčejný ČLEN nějaká jiná práv krom těch: věnování dolarů a zlatáku a účastnění se projektů a výzkumu a doplnování sbírek.
    Dik za odpověď .....
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 21.02.2014
    Ahoj. Zástupce může spouštět ještě projekty, což třeba u nás hodně využíváme, aby vedoucí nemusel sedět pořád u pc a nebo ráno první vstávat :-)
  • venda70002venda70002 Komentářů: 20
    upraveno 23.11.2014
    Ahoj ve spolek mam dotas proc nemohou zastupci spolku vyhodit clena ktery tu delsi dobu neni a to si mysleji hodne zakladetelu spolku
    Post edited by venda70002 on
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 03.11.2014
    Ahoj, protože tuto možnost, vyhodit někoho ze spolku, má pouze vedoucí spolku. Je to tak nastavené :)
    Pokud chcete někoho ze spolku vyloučit, domluvte se s vedoucí spolku .
  • venda70002venda70002 Komentářů: 20
    upraveno 03.11.2014
    děkuji za odpoveď
  • Samantha2011 (CZ1)Samantha2011 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 11.11.2014
    a co když vedouci spolku je dlouho dobobe neativni asi se nevráti?co delat v takovem pripad?
  • BodhiBodhi Komentářů: 29
    upraveno 11.11.2014
    a co když vedouci spolku je dlouho dobobe neativni asi se nevráti?co delat v takovem pripad?
    Počkat až se automaticky převede na nejaktivnějšího hráče..jak dlouho to trvá ti ale neřeknu myslím že jsem tu četla někde půl roku
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.11.2014
    Bodhi napsal: »
    Počkat až se automaticky převede na nejaktivnějšího hráče..jak dlouho to trvá ti ale neřeknu myslím že jsem tu četla někde půl roku

    Dovolím si Tě poopravit. Nepřítomnost musí být nepřerušená po dobu 30 dnů.
    Potom práva přejdou na zástupce s nejvyšším levelem..
    Miki :)
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 17.12.2014
    To bude asi chyba, mne to vždy dá nového člena na obyč. člena

    (každopádne, tak to rob tak, že tých nových členov vždy poníž na členov.. Teda ak si vedúca.. Ak nie, tak budeš musieť povedať vedúcemu, nech to robí.. :))
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.12.2014
    Byl jsem se u tebe podívat.
    Jste tam tři a nemáš jmenovaného zástupce.
    Dokud neustanovíš jednoho zástupce, bude automaticky každý nově příchozí zástupcem jmenován.
  • AkareaAkarea Komentářů: 11
    upraveno 11.02.2017
    Chci se zeptat jak mám nastavit spolek, aby nově vstupující členové
    nevstupovali jako zástupci ale jako normální členové??
    Děkuji za odpověď
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.05.2015
    Akarea napsal: »
    Chci se zeptat jak mám nastavit spolek, aby nově vstupující členové
    nevstupovali jako zástupci ale jako normální členové??
    Děkuji za odpověď

    Člen se automaticky nestane zástupcem, tato funkce musí být nejprve přidělena vedoucím spolku.
  • AkareaAkarea Komentářů: 11
    upraveno 19.05.2015
    Můžeš mi poradit jestli existuje nějaké nastavení? Protože jsem přibrala dva členy a oba vstoupili jako zástupci, nevím co mám nastavit aby vstupovali jako členové?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.05.2015
    Akarea napsal: »
    Můžeš mi poradit jestli existuje nějaké nastavení? Protože jsem přibrala dva členy a oba vstoupili jako zástupci, nevím co mám nastavit aby vstupovali jako členové?

    Nejsi vedoucí spolku, ani zástupce. Nemůžeš členy přibírat ani měnit nastavení spolku. Jak jsem řekla, funkce zástupce musí být nejprve udělena.
  • AkareaAkarea Komentářů: 11
    upraveno 19.05.2015
    Asi moc nerozumím, jsem zakladatelkou spolku a zároveň vedoucí spolku (aspon podle ikonek klíč a červený panáček) kdo tedy uděluje funkce a proč při vstupu nového člena je ten hráč hned zástupcem? Dělám něco špatně?? Děkuji za podrobnější odpověď
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.05.2015
    Akarea napsal: »
    Asi moc nerozumím, jsem zakladatelkou spolku a zároveň vedoucí spolku (aspon podle ikonek klíč a červený panáček) kdo tedy uděluje funkce a proč při vstupu nového člena je ten hráč hned zástupcem? Dělám něco špatně?? Děkuji za podrobnější odpověď

    Měla jsem za to, že se jedná o účet, ze kterého píšeš, tam jsi jako běžný člen.

    Pokud je spolek nový, první dva vstupující členové dostanou funkci zástupce pro případ, že vedoucí ze hry odejde, aby měla jeho funkce na koho přejít (po 30denní nečinnosti vedoucího se automaticky stává novým vedoucím zástupce s nejvyšším počtem XP). Další noví členové jsou již jako běžní členové. Vždy je tedy ve spolku 1 vedoucí + alespoň 2 zástupci, funkce zástupců jde samozřejmě kdykoli předat někomu jinému. Ale nemůžeš jít pod 2 zástupce na spolek.

    Tedy pokud nedošlo k nějakým změnám, o kterých nevím :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 19.05.2015
    Vždy je tedy ve spolku 1 vedoucí + alespoň 2 zástupci, funkce zástupců jde samozřejmě kdykoli předat někomu jinému. Ale nemůžeš jít pod 2 zástupce na spolek.

    Tedy pokud nedošlo k nějakým změnám, o kterých nevím :D

    Ti dva členové se dají normálně "sesadit" na normální členy a spolek může fungovat klidně i bez zástupců (aspoň tak tomu bylo v době, kdy jsem rozjížděla slovenskou farmu loni v létě) a zástupce pak udělit až tomu, kdo se osvědčí.
Sign In to comment.