Domů Czech Otázky ke hře

Tematické události - volba obtížnosti

124

Komentáře

  • mufiks (CZ1)mufiks (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj, v poslední době, když přijde nějaká tématická akce mi nejde zvolit úroveň obtížnosti, ale automaticky mi naskakuje ta kterou jsou při poslední volil. Předtím se vždy na obtížnost akce obrázek ptal a dalo se volit. Něco se změnilo nebo se to nyní volí jinde?
    díky, Mufik
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.09.2015 Přijatá odpověď ✓
    Ano, změnilo, poslední akce, tj. Hurá do přírody, Čas pohádek a Tajemná Asie, byly změněny - jako odměna jsou nové dekorace. A jelikož je třeba pro možnost volby obtížnosti nejprve získat dekoraci ve 3. obtížnosti, volba nenaskakuje - dekoraci zatím nikdo získanou mít nemůže. Jakmile událost ve 3. obtížnosti dokončíš, opět budeš mít příště možnost volby. Mimochodem u havajské a mimozemské události nás čeká totéž...

    (Krom toho se nejedná o žádný bug, takže přesouvám do otázek...)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    Ahoj. Chci se zeptat podle čeho se v události "UFO" řídí možnost volby úrovně obtížnosti? Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.09.2015 Přijatá odpověď ✓
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Chci se zeptat podle čeho se v události "UFO" řídí možnost volby úrovně obtížnosti? Děkuji
    Tentokrát byl v důsledku odezvy od hráčů předchozí postup v události zachován, byť byla získána jiná dekorace, jupí! :)

    Pro možnost volby obtížnosti už není třeba dekoraci odemykat ve sbírce dekorací - volba tedy není vázána na konkrétní dekoraci, ale pouze na dokončení určitého stupně obtížnosti.

    Tedy každý, kdo někdy dříve událost dokončil ve 3. obtížnosti, má možnost volby. Jinak stále platí, že pokud 3. obtížnost nebyla dokončena, hráči je obtížnost přiřazena dle jeho levelu.
  • Lukimanicka (CZ1)Lukimanicka (CZ1) Komentářů: 3
    Ahoj všem,
    chtěl jsem se zeptat, zda jenom já narážím na docela nesmyslnou obtížnost tématických akcí. Například při součané akci Kousek Havaje mám jako 3 úkol dodat 5 800 kusů mléka. Vzhledem k tomu, že jsem v levelu 48 a mám kravín na maximálním možném levelu, tak produkuji 320 ks/ 7 hodin. Hodím to do kalkulačky a na splnění tohoto úkolu potřebuji krásných cca 5 a 1/4 dne. A to je jenom příklad. Za celou dobu se mi nepovedlo splnit ani jednu, neb pokaždé narazím na takový "bonbónek". 

    Díky a přeji všem hezkou hru
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    Tak pokud máš jenom jeden kravín tak je jasné, že to nestihneš... musíš jich mít více... 
  • Lukimanicka (CZ1)Lukimanicka (CZ1) Komentářů: 3
    Tak pokud máš jenom jeden kravín tak je jasné, že to nestihneš... musíš jich mít více... 
    To jo, ale vzhledem k né neomezenému prostoru farmy se snažím všechno stavět tak, jak mne navádí hra pomocí úkolů. Protože tady je to třeba kravín, ale v jiné akci nestíhají sady, potom zase něco jiného a pořád dokola. To bych tu farmu musel mít neomezené velkou.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    upraveno 02.10.2015
    Tak jde o to jakou strategii zvolíš... a i o tom jak se ti povede ušetřit místo na farmě.. já mám třeba 5 kravínů a 6 jablečných sadů... 
    Ty úkoly byly do hry zavedeny až později, kdy už někteří hráči měli své farmy dobudované... tak se vymyslelo něco nového... 
    taky jsem si třeba otevřela květinky a gurmu co to šlo a pak mi to stálo, bo nezbývali peníze...tak jsem napřed dobudovala hlavní farmu, teďka dodělávám gurmu a až ji dodělám tak se pustím do květinky... 
  • Lukimanicka (CZ1)Lukimanicka (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 30.01.2017
    Tak jde o to jakou strategii zvolíš... a i o tom jak se ti povede ušetřit místo na farmě.. já mám třeba 5 kravínů a 6 jablečných sadů... 
    Ty úkoly byly do hry zavedeny až později, kdy už někteří hráči měli své farmy dobudované... tak se vymyslelo něco nového... 
    taky jsem si třeba otevřela květinky a gurmu co to šlo a pak mi to stálo, bo nezbývali peníze...tak jsem napřed dobudovala hlavní farmu, teďka dodělávám gurmu a až ji dodělám tak se pustím do květinky... 
    Aha. No uvidíme, jak se bude dařit dál

    Ve chvíli, kdy jsou ale zavedeny obtížnosti v těch úkolech, tak bych tak nějak předpokládal, že když už si je nemůžeš vybrat, tak budou nastavené tak nějak rozumně. No ale budiž, je to vlastnost. Jenom mně ale fakt zajímá, kolik lidí na mém levelu je schopno to dodělat 
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak pokud máš jenom jeden kravín tak je jasné, že to nestihneš... musíš jich mít více... 
    To jo, ale vzhledem k né neomezenému prostoru farmy se snažím všechno stavět tak, jak mne navádí hra pomocí úkolů. Protože tady je to třeba kravín, ale v jiné akci nestíhají sady, potom zase něco jiného a pořád dokola. To bych tu farmu musel mít neomezené velkou.
    Tak jsem se k tobě zašla podívat, ono třeba na tvém levelu můžeš mít víc pozemků, máš tam spoustu nevyužitého prostoru, dekorace s málo body spokojenosti..  O gurmě nemluvě. Je fajn využít veškerý prostor, který na farmě máš :)
    Ve chvíli, kdy jsou ale zavedeny obtížnosti v těch úkolech, tak bych tak nějak předpokládal, že když už si je nemůžeš vybrat, tak budou nastavené tak nějak rozumně. No ale budiž, je to vlastnost. Jenom mně ale fakt zajímá, kolik lidí na mém levelu je schopno to dodělat 
    Obtížnosti byly zavedeny úplně na začátku, vždy byly nastaveny dle levelu hráče, tj. toho, co reálně může být při svém levelu schopen vyprodukovat. Obtížnosti v tematických akcích nejsou žádná novinka, teď jich je jen více.

    Já třeba vždy dodělala všechny události, i když jsem byla na malém levelu. I přestože události běžely úplně poprvé a nikdo neznal úkoly předem a nemohl se připravit. Jedinou výjimkou bylo úplně první UFO - s jedním kravínem jsem na úkolu 13x nakrmit krávy trochu ztroskotala :D Takže ono to jde vážně splnit bez ohledu na level. Stejně jako loď poptává produkty s ohledem na level, obtížnost tematických akcí je levelu hráče rovněž přizpůsobena.
  • krazu (CZ1)krazu (CZ1) Komentářů: 0
    Zdravim velice se mě libí ty nove verze všech pohadek. Akorat už se mi bohuzel stalo uz po 2. v ukolu Hura do přirody, že jsem si nemohl zvolit obtiznost. Proste me to dalo uroven 3.(jiz po 2.) automaticky bez moznosti volby, u všech ostatnich pohadek jedu predposledni uroven pac tu posledni mam vzdy zavrenou. Dekuji za odpoved KRAZU.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    krazu (CZ1) napsal(a):
    Zdravim velice se mě libí ty nove verze všech pohadek. Akorat už se mi bohuzel stalo uz po 2. v ukolu Hura do přirody, že jsem si nemohl zvolit obtiznost. Proste me to dalo uroven 3.(jiz po 2.) automaticky bez moznosti volby, u všech ostatnich pohadek jedu predposledni uroven pac tu posledni mam vzdy zavrenou. Dekuji za odpoved KRAZU.
    Abys měl možnost volby obtížnosti, je třeba nejprve v dané události dokončit třetí úroveň. Pak se ti otevře 4. Až dokončíš tu, otevře se ti 5., totéž se šestou.
  • majdip (CZ1)majdip (CZ1) Komentářů: 1
    Chci se zeptat jak je možné, že si na začátku při"tématických akcích" nemůžu navolit obtížnost, kterou budu hrát. Vždycky mi naskočí automaticky obtížnost 3. Jak tedy získám dekorace z jednoduších obtížností??? :-(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    majdip (CZ1) napsal(a):
    Chci se zeptat jak je možné, že si na začátku při"tématických akcích" nemůžu navolit obtížnost, kterou budu hrát. Vždycky mi naskočí automaticky obtížnost 3. Jak tedy získám dekorace z jednoduších obtížností??? :-(
    Ahoj, je třeba nejprve dokončit danou událost ve třetí obtížnosti. Platí to pro každou událost zvlášť. Pokud se ti náhodou stane, že máš třetí splněnou a přesto nemáš možnost volby, kontaktuj prosím podporu, při poslední události (ta, která vlastně ještě probíhá) někomu nabídka totiž nevyskočila, i když měla.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    black-.-angel napsal(a):
    Ano, změnilo, poslední akce, tj. Hurá do přírody, Čas pohádek a Tajemná Asie, byly změněny - jako odměna jsou nové dekorace. A jelikož je třeba pro možnost volby obtížnosti nejprve získat dekoraci ve 3. obtížnosti, volba nenaskakuje - dekoraci zatím nikdo získanou mít nemůže. Jakmile událost ve 3. obtížnosti dokončíš, opět budeš mít příště možnost volby. Mimochodem u havajské a mimozemské události nás čeká totéž...

    (Krom toho se nejedná o žádný bug, takže přesouvám do otázek...)

    nesouhlasím s odpovědí dekoraci  = dračí umělecký tanec už mám daný  na gurmánské farmě a znova plním tu samou obtížnost Tajemné Asie s odměnou tou samou dekorací jako už mám

    obtížnost přepnout nejde

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ano, změnilo, poslední akce, tj. Hurá do přírody, Čas pohádek a Tajemná Asie, byly změněny - jako odměna jsou nové dekorace. A jelikož je třeba pro možnost volby obtížnosti nejprve získat dekoraci ve 3. obtížnosti, volba nenaskakuje - dekoraci zatím nikdo získanou mít nemůže. Jakmile událost ve 3. obtížnosti dokončíš, opět budeš mít příště možnost volby. Mimochodem u havajské a mimozemské události nás čeká totéž...

    (Krom toho se nejedná o žádný bug, takže přesouvám do otázek...)

    nesouhlasím s odpovědí dekoraci  = dračí umělecký tanec už mám daný  na gurmánské farmě a znova plním tu samou obtížnost Tajemné Asie s odměnou tou samou dekorací jako už mám

    obtížnost přepnout nejde

    Prima, odpověď ale byla pro minulou událost ;) Bohužel od poslední události některým hráčům nelze zvolit obtížnost, i když podmínky splnili. V tom případě je třeba kontaktovat podporu: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.

  • seicul (CZ1)seicul (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Vím, že dokud neudělám třetí obtížnost úkolu, nemám možnost si sama vybrat obtížnost. Jsem přesvědčená, že minule jsem Hurá do přírody splnila ve třetí obtížnosti, ale tentokrát jsem možnosti na výběr opět neměla. Co mi uniká?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Když se dívám na tvůj level, při poslední přírodě jsi měla level na nižší podúroveň třetí obtížnosti, proto teď plníš ještě těřžší podúroveň třetí obtížnosti.
  • seicul (CZ1)seicul (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Podúroveň? Na hlavu postavený je i systém, kdy musím splnit třetí obtížnost, abych si mohl příště dát první. Rozlišovat to na podúrovně je mimo moje chápání.
    Každopádně děkuji za vysvětlení.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    seicul (CZ1) napsal(a):
    Podúroveň? Na hlavu postavený je i systém, kdy musím splnit třetí obtížnost, abych si mohl příště dát první. Rozlišovat to na podúrovně je mimo moje chápání.
    Každopádně děkuji za vysvětlení.
    Systém je takový proto, aby odpovídal levelu, tj. možnostem hráče.
  • RedSonja (CZ1)RedSonja (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Chci se zeptat, kterou podúroveň 3 obtížnosti teď dělám? Minule jsem to totiž už udělala a tak jsem myslela, že to půjde už nastavovat. První úkol je úplně stejný, jako byl minule.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    RedSonja (CZ1) napsal(a):
    Chci se zeptat, kterou podúroveň 3 obtížnosti teď dělám? Minule jsem to totiž už udělala a tak jsem myslela, že to půjde už nastavovat. První úkol je úplně stejný, jako byl minule
    Úkoly jsou stejné, liší se v množství. Na odemčení volby a dalších úrovní musíš mít level 47, takže příště už to snad klapne, chyběl ti jen krůček :)
  • RedSonja (CZ1)RedSonja (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    black-.-angel napsal(a):
    RedSonja (CZ1) napsal(a):
    Chci se zeptat, kterou podúroveň 3 obtížnosti teď dělám? Minule jsem to totiž už udělala a tak jsem myslela, že to půjde už nastavovat. První úkol je úplně stejný, jako byl minule
    Úkoly jsou stejné, liší se v množství. Na odemčení volby a dalších úrovní musíš mít level 47, takže příště už to snad klapne, chyběl ti jen krůček :)
    Děkuji za odpověď. :-)

  • RedSonja (CZ1)RedSonja (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Ahoj, chci se zeptat, proč mi nejde stále nastavit úroveň obtížnosti u tématických akcí, když už jsem zvládla i ty těžší podúrovně, Nevím, jestli u všech, ale u některých stoprocentně. Má to co dělat s tím, že se tématické akce trošku pozměnili?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    RedSonja (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chci se zeptat, proč mi nejde stále nastavit úroveň obtížnosti u tématických akcí, když už jsem zvládla i ty těžší podúrovně, Nevím, jestli u všech, ale u některých stoprocentně. Má to co dělat s tím, že se tématické akce trošku pozměnili?
    Ne, ale je to pro každou událost zvlášť. Takže pokud máš daný level a hotovou těžší podúroveň trojky, příště bys měla mít na výběr z obtížností 1-4. Pokud tomu tak není, bude třeba kontaktovat podporu.
  • tonulka4 (CZ1)tonulka4 (CZ1) Komentářů: 0
    dobrý den mám takový problém,když je soutěž jako třeba ted je ---to není z tohoto světa,nebo třeba hurá do přírody,tak mám nastaveno jak mám soutěžit ,ale chtěla bych ,abych si mohla sama určit,jakou zátěž si dám ,proto vás prosím,jestli byste mi to nemohli upravit abych si to sama mohla regulovat a určovat děkuji vám,moje logo na bigfarm je ...tonulka4
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ahojky, připojuji sek tonulce4 a už to tady určitě zaznělo. Hráči s nižšími levely nemají možnost vybrat si stupeň obtížnosti například v UFO a hurá do přírody... Přitom mají nastavenu dost vysokou obtížnost. Většinou nemohou při vší vůli splnit všechny úkoly. Pokládám to za velmi nespravedlivé. Dát jim obtížnost nejnižší by bylo na místě. Děkuji 
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    První čtyři obtížnosti 
    - první, 
    - druhá,
    - třetí v lehčí variantě a
    - třetí v těžší variantě
    nastavuje hra opravu natvrdo podle lvl hráče. A bohužel si nemyslím, že tohle by chtěla GGS měnit. Na druhou stranu věřte mi, že to časem zvládnete (je potřeba si tu farmu trochu dobudovat), prošli jsme si tím všichni. Až splníte třetí úroveň události v těžší variantě, hra vás k výběru možností pust. Do té doby bohužel ne.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Je nějaké info k novým úrovním obtížnosti akcí - třeba kdy nebo pro koho se zpřístupní ?

     

    Děkuji za odpověď
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Také na to koukám jak z jara. Pro jistotu jsem si dal tu 6., pro případ, že by se to odemklo po jejím dalším dokončení.
Sign In to comment.