Domů Czech Otázky ke hře

Tematické události - volba obtížnosti

135

Komentáře

  • Michalka:PMichalka:P Komentářů: 1
    upraveno 09.01.2015
    Ďakujem pekne :)
  • kalypsoookalypsooo Komentářů: 2
    upraveno 15.01.2015
    Dobry den.Mam problém s akcemi jako začala dnes (čas pohádek) nejde mne nastavit obtiznost automaticky mi to da 3/4 a to se na 53lvlu neda udelat nevite jak na to? dekuji Kalypsooo
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 15.01.2015
    kalypsooo napsal: »
    Dobry den.Mam problém s akcemi jako začala dnes (čas pohádek) nejde mne nastavit obtiznost automaticky mi to da 3/4 a to se na 53lvlu neda udelat nevite jak na to? dekuji Kalypsooo

    úroveň si budeš moct příště vybrat, pokud tentokrát událost na 3. úroveň splníš, dekoraci postavíš a odemkneš ve věži dekorací.. to odemčení je podmínka pro to, aby sis sama mohla vybírat úroveň obtížnosti, ale platí to pro každou událost zvlášť :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 15.01.2015
    kalypsooo napsal: »
    Dobry den.Mam problém s akcemi jako začala dnes (čas pohádek) nejde mne nastavit obtiznost automaticky mi to da 3/4 a to se na 53lvlu neda udelat nevite jak na to? dekuji Kalypsooo

    zvádnout jde...jsem v levelu 52 a dělám ji už po druhé (poprvé taky uspěšně)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.01.2015
    kalypsooo napsal: »
    Dobry den.Mam problém s akcemi jako začala dnes (čas pohádek) nejde mne nastavit obtiznost automaticky mi to da 3/4 a to se na 53lvlu neda udelat nevite jak na to? dekuji Kalypsooo

    Ahoj, aby sis mohl/a nastavit obtížnost události, musíš nejprve dokončit její 3. obtížnost a získanou dekoraci (+74) odemknout ve věži dekorací. Když ta samá akce přijede příště, už budeš mít možnost si úroveň obtížnosti zvolit. První tři úrovně jsou dané dle levelu hráče tak, aby byl schopen ji s dostupným vybavením farmy zvládnout. Čtvrtá úroveň je pak jakási bonusová s lepšími odměnami, ale výrazně vyššími požadavky ke splnění.
    Tak přeji mnoho sil a píle a věřím, že událost úspěšně zvládneš dokončit ;-)

    Podívej se také do tohoto návodu, najdeš tam seznam úkolů, jak následují po sobě. Můžeš se tak předem připravit a neztrácet čas.
  • kalypsoookalypsooo Komentářů: 2
    upraveno 15.01.2015
    dekiji za odpoved jen soudim e je to nerealne.nemam tolik času u toho sedet a delat akci
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 15.01.2015
    kalypsooo napsal: »
    dekiji za odpoved jen soudim e je to nerealne.nemam tolik času u toho sedet a delat akci

    to nemusíš mít tolik času ale záleží jak si to rozplánuješ...já už si třeba ted postavil navíc jablečný sad - ted mám 4 - bude se hodit na sběr listí a později na dodání jablek...na sbírání drobků - nasadit na noc dlouhé plodiny, na světluchy včas si rozjet výrobu humusu na max a (eventuelně počkat se sběrem než přijdou světluchy) pak sklidíš hodně - nejvíc dávají výrobny

    pak doporučuju jak skončí akce - mrkni se tad na forum konkrétně zde:
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?20243-Návody-ke-hře-Big-Farm - jsou tam i návody
    a ten samý den kdy akce skončí si přes noc můžeš nachystat na další akci (takhle jsem třeba včera na noc já nasadil speciální zelí a ráno jen vysbíral a část úkolu hotovo)
  • Julie14 (CZ1)Julie14 (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    upraveno 10.02.2015
    Proč mně byla stanovena obtížnst 3, když už bych si ji měla stanovit sama.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 10.02.2015
    Julie14 napsal: »
    Proč mně byla stanovena obtížnst 3, když už bych si ji měla stanovit sama.

    Ahoj, tys už někdy ukončila tuto událost (havaj) na 3 uroveň? Pokud ne, pak není možnost volby.
  • ijv (CZ1)ijv (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 01.01.2017
    můžete mi,prosím vysvětlit proč si stupen obtížnosti nemůžu zvolit u všech soutěží,ale jen u vesmírného dobrodružství??
    děkuji za odpověd'
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 17.02.2015
    aby sis mohl zvolit obtížnost, tak musíš mít v té dané události dokončenou třetí úroveň, dekoraci postavenou na farmě a odemčenou ve věži dekorací.. platí to pro každou událost zvlášť, takže zatímco někde si už vybíráš, jinde ti to samo zvolí
  • jayarejayare Komentářů: 6
    upraveno 21.04.2015
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda se dá nějak nastavit obtížnost tématické akce (čas pohádek, ufo, atp.) jelikož to mám vždy moc obtížné (3/4) a nezvládám to. Děkuji
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 21.04.2015
    Ahoj...navolit si ji budeš moct v momentě kdy splníš úroveň 3 a odemkneš si dekoraci ve věži dekorací - toto ale budeš muset udělat u každé akce zvlášť (pohádka, ufo a pod)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.04.2015
    jayare napsal: »
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda se dá nějak nastavit obtížnost tématické akce (čas pohádek, ufo, atp.) jelikož to mám vždy moc obtížné (3/4) a nezvládám to. Děkuji

    Ahoj, jde to, ale.. :)

    Musíš nejprve dokončit 3. nejtěžší obtížnost, získanou dekoraci (+74) postavit a odemknout ve věži dekorací. Následně při dalším příjezdu té samé události už budeš mít na výběr. Dokud se ti nepodaří úspěšně dokončit tu nejtěžší 3. obtížnost, obtížnost se sama zvolí dle levelu hráče. Toto platí pro každou událost zvlášť :)
  • jayarejayare Komentářů: 6
    upraveno 21.04.2015
    Aha, tak takhle to tedy je. Vše jsem pochopil a jdu na věc. Děkuji za informaci ;)
  • cica314 (SK1)cica314 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 03.07.2015
    Preco si na udalost nemozem vybrat uroven obtiaznosti? Automaticky ma to hodilo pri Havaji do dvojky (som level 32) aj ked koli nepritomnosti som si chcela dat len jednotku. Kamaratka tvrdi, ze aj ked je na urovni 85, moze si vybrat najlahsiu udalost.... je to preto, ze uz ma vsetky prejdene alebo je to "zamer". Uz sa mi to stalo druhy krat.... a zas udalost nedokoncim :-(
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 03.07.2015
    Ahoj...musíš nejdříve dokončit 3 stupen obtížnosti a dekoraci si odemknout ve věži.Poté ti půjde volit obtížnost...Toto ale musíš udělat při každé akci
  • tereziza1 (CZ1)tereziza1 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 14.07.2015
    Ahojky,proč mi nejde nastavit nikdy výběr úrovně obtížnosti při soutěžích př.Čas pohádek?V našem spolku to jde jen jedné z nás.Máte někdo s tím zkušenosti?Děkuji za radu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.07.2015
    tereziza1 napsal: »
    Ahojky,proč mi nejde nastavit nikdy výběr úrovně obtížnosti při soutěžích př.Čas pohádek?V našem spolku to jde jen jedné z nás.Máte někdo s tím zkušenosti?Děkuji za radu

    Ahoj, abys měla možnost výběru, musíš nejprve dokončit třetí úroveň obtížnosti a získanou dekoraci (+74) odemknout ve věži dekorací. Následně ti příště při té samé akci už vyskočí okno s výběrem stupně obtížnosti. Toto platí pro každou z týdenních událostí zvlášť :)
  • tereziza1 (CZ1)tereziza1 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 14.07.2015
    Děkuji za informaci:-)
  • 1Iva (CZ1)1Iva (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    upraveno 31.08.2015
    Ahoj,mám dotaz,proč se nedá v poslední době u akcí vybrat obtížnost.Při minulé akci mělo u nás pár hráčů již obtížnost danou,dnes se to stalo u této akce co běží zase jiným,podotýkám,že všichni hráči mají lvl kde měli už všechny obtížnosti dávno splněny a volitelnosti šli,nyní to nefunguje,děkuji za info
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 31.08.2015
    1Iva napsal: »
    Ahoj,mám dotaz,proč se nedá v poslední době u akcí vybrat obtížnost.Při minulé akci mělo u nás pár hráčů již obtížnost danou,dnes se to stalo u této akce co běží zase jiným,podotýkám,že všichni hráči mají lvl kde měli už všechny obtížnosti dávno splněny a volitelnosti šli,nyní to nefunguje,děkuji za info

    Akce Hurá do přírody byla aktualizována novou dekorací. Proto musí každý nejprve splnit trojku obtížnost a až při další téhle události si budou moct obtížnost vybrat. Takže ti, co jim to tentokrát nejde navolit obtížnost pravděpodobně minulou událost Hurá do přírody vynechali.
  • jejda (CZ1)jejda (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    ahojka, mě vadí, že se mi při pohádce, Asii atd. zobrazí rovnou obtížnost a nedá mi na výběr.Vždy jsem hrála nejtěžší, jen když jsem byla měsíc mimo republiku a moc nehrála jsem si dala nižší a od té doby mi tam naskakuje automaticky nižší.Co s tím???
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    jejda (CZ 1) napsal(a):
    ahojka, mě vadí, že se mi při pohádce, Asii atd. zobrazí rovnou obtížnost a nedá mi na výběr.Vždy jsem hrála nejtěžší, jen když jsem byla měsíc mimo republiku a moc nehrála jsem si dala nižší a od té doby mi tam naskakuje automaticky nižší.Co s tím???

    Ahoj...to je proto že vyměnili k těmto akcím dekorace. Jakmile dokončíš akci s novou dekorací obtížnost 3, automaticky už budeš mít na výběr obtížnosti
  • jejda (CZ1)jejda (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Díky , tak doufám,že to tak bude
  • nikolqa.o (CZ1)nikolqa.o (CZ1) Komentářů: 21
    Ahoj,

    zajímalo by mě, proč si nemůžu u žádné tématické akce vybrat úroveň, když už u všech akcí mám splněnou úroveň 3 a dekorace mám i postavené. Minulý týden jsem si nemohla vybrat úrověň u přírody a teď nemůžu ani u pohádky. Děje se to jen mě, nebo i někomu jinému ? Děkuji za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nikolqa.o () napsal(a):
    Ahoj,

    zajímalo by mě, proč si nemůžu u žádné tématické akce vybrat úroveň, když už u všech akcí mám splněnou úroveň 3 a dekorace mám i postavené. Minulý týden jsem si nemohla vybrat úrověň u přírody a teď nemůžu ani u pohádky. Děje se to jen mě, nebo i někomu jinému ? Děkuji za odpověď.
    Ahoj, teď mají všechny týdenní události nové dekorace - takže tu 3. nemá získanou nikdo. Nejprve je třeba dohrát 3. obtížnost, dekoraci postavit a odeknout ve věži. Příště už při té samé akci budeš mít možnost volby obtížnosti.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    black-.-angel napsal(a):
    nikolqa.o () napsal(a):
    Ahoj,

    zajímalo by mě, proč si nemůžu u žádné tématické akce vybrat úroveň, když už u všech akcí mám splněnou úroveň 3 a dekorace mám i postavené. Minulý týden jsem si nemohla vybrat úrověň u přírody a teď nemůžu ani u pohádky. Děje se to jen mě, nebo i někomu jinému ? Děkuji za odpověď.
    Ahoj, teď mají všechny týdenní události nové dekorace - takže tu 3. nemá získanou nikdo. Nejprve je třeba dohrát 3. obtížnost, dekoraci postavit a odeknout ve věži. Příště už při té samé akci budeš mít možnost volby obtížnosti.
    Ahoj.Asi to teda bude chyba ale nestěžuji si. Přírodu jsem si obtížnost zvolit mohla, trojku jsem udělala při minulé akci: tábor se 2 skůtry?,mám ji v meziskladu, nestavila ani jsem ji neodemykala. A teď u té co skončila jsem obtížnost volit mohla.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.09.2015
    pexi () napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    nikolqa.o () napsal(a):
    Ahoj,

    zajímalo by mě, proč si nemůžu u žádné tématické akce vybrat úroveň, když už u všech akcí mám splněnou úroveň 3 a dekorace mám i postavené. Minulý týden jsem si nemohla vybrat úrověň u přírody a teď nemůžu ani u pohádky. Děje se to jen mě, nebo i někomu jinému ? Děkuji za odpověď.
    Ahoj, teď mají všechny týdenní události nové dekorace - takže tu 3. nemá získanou nikdo. Nejprve je třeba dohrát 3. obtížnost, dekoraci postavit a odeknout ve věži. Příště už při té samé akci budeš mít možnost volby obtížnosti.
    Ahoj.Asi to teda bude chyba ale nestěžuji si. Přírodu jsem si obtížnost zvolit mohla, trojku jsem udělala při minulé akci: tábor se 2 skůtry?,mám ji v meziskladu, nestavila ani jsem ji neodemykala. A teď u té co skončila jsem obtížnost volit mohla.
    Na nutnost dekoraci odemknout se tedy přeptám, to by byla novinka, kdyby to zrušili.. Díky za info :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.05.2018
    pexi (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    nikolqa.o () napsal(a):
    Ahoj,

    zajímalo by mě, proč si nemůžu u žádné tématické akce vybrat úroveň, když už u všech akcí mám splněnou úroveň 3 a dekorace mám i postavené. Minulý týden jsem si nemohla vybrat úrověň u přírody a teď nemůžu ani u pohádky. Děje se to jen mě, nebo i někomu jinému ? Děkuji za odpověď.
    Ahoj, teď mají všechny týdenní události nové dekorace - takže tu 3. nemá získanou nikdo. Nejprve je třeba dohrát 3. obtížnost, dekoraci postavit a odeknout ve věži. Příště už při té samé akci budeš mít možnost volby obtížnosti.
    Ahoj.Asi to teda bude chyba ale nestěžuji si. Přírodu jsem si obtížnost zvolit mohla, trojku jsem udělala při minulé akci: tábor se 2 skůtry?,mám ji v meziskladu, nestavila ani jsem ji neodemykala. A teď u té co skončila jsem obtížnost volit mohla.
    Takže dekoraci už není třeba stavět a odemykat. Je pouze třeba dokončit událost ve třetí obtížnosti :)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.