Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 19.1.2017: Čínský Nový rok 2017, nový koňský turnaj, zpráva o údržbě"

1610

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem, poznamenám ještě tady :) Na základě vaší zpětné vazby budou ode dneška zveřejňovány časy ohňostrojů na následujících 24 hodin na twitteru - příspěvky naleznete i v pravé části zde na fóru:



    Teď už můžete práci na farmě lépe plánovat! ;)

    Hezký den,

    black-.-angel
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    super, to uz je nieco zaco sa dá aj pochváliť, viac takychto napadov prajem
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    rano bol ohnostroj o cca 4,30.. o 4,43 bolo 5  min, do konca

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dodko44 (SK1) napsal(a):
    rano bol ohnostroj o cca 4,30.. o 4,43 bolo 5  min, do konca

    Viz vlákno s časy ohňostrojů - https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3374546/#Comment_3374546.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    11:45 CET
    21:00 CET
    23:30 CET
    02:15 CET
    08:45 CET

    ako prepáčte ale neviem či nad tou správou jasať, plakať alebo si búchať hlavou o stenu :D
    áno je to super vieme časy tak už môžeme plánovať ale keď vidím rozdiel 9 hodín!! v čase keď je väčšina online a naopak keď majú všetci spať tu budú tvrdnúť pri PC kvôli bumparáde - to chcú vývojári urobiť z ľudí úplných závislákov? (akoby už neboli :p ) alebo sú tie časy navrhnuté podľa amerického serveru?
    anyway, beriem na vedomie čas 8:45 ráno a nech to padá lebo dnes nestíham jediný ohňostroj takže z odmien nič nebude, tak aspoň zajtra nech dačo chytím a mimochodom na hada a draka prdím ak sa nestane zázrak tak nemám šancu ale aj bez nich pre mňa dekorácia na 5x5 rozmeroch dáva zmysel, síce to nie je žiadne terno ale nebude o nič horšia ako tie z udalostí a osobne sa mi viac páči ako minuloročná opica prajem pekný deň:*
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ne, americký server časy neřídí a je na tom ze všech nejhůř, má trochu jinak čas na události a první den měli na posbírání všech 20 odměn pouhých 6 hodin (a s tím, že opravit už to nejde). Pokud má být někdo v nějaké výhodě, oni to rozhodně nejsou ;)

    Intervaly budou ještě poupraveny (i na základě stížností japonské komunity), aby byly spravedlivější napříč všemi časovými pásmy.

    Protože nejčastější kritika zní, že to je děláno pro pracující Evropany - ohňostroj ráno, pak dlouhá mezera, kdy jdou v práci, další pak zase večer. Ale ať si to člověk převrací, jak chce, a ať je z jakéhokoli pásma, reálné je pro většinu stihnout asi dva ohňostroje za den.

    Nicméně k nějakým úpravám ještě dojde ;)
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    upraveno 25.01.2017
    Tweety časů ohňostroje jsou super!

    Škoda, že teď nevíme kdy bude další, takže slibované plánování se nekoná !?!
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 25.01.2017
    Ani ja som este neposadil, neviem, ci mam dat psenicu, slnecnice alebo nieco ine. Aj silo, komposter a mlyn mi stoja. Neviem prisposobit cas vyroby.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    Tweety časů ohňostroje jsou super!

    Škoda, že teď nevíme kdy bude další, takže slibované plánování se nekoná !?!
    Víš, že běžná pracovní doba v GGS je 10-18, že?

    Prosím o trochu shovívavosti. Ohňostroj sotva skončí a tady už se spustí lavina. Nebojte, časy budou. Takže prosím trochu klidu místo těch vykřičníků ;) Jednou se vám někdo snaží s něčím vyjít vstříc a opět se vám nezavděčí. Škoda :( 
  • bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858

    Preboha, však začala rozprávka, tak saďte, to čo tam po Vás chcú a ohňostroju sa hádam dočkáte :)

    Skôr ako za , alebo  hodiny isto ohňostroj nebude..

  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    black-.-angel napsal(a):
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    Tweety časů ohňostroje jsou super!

    Škoda, že teď nevíme kdy bude další, takže slibované plánování se nekoná !?!
    Víš, že běžná pracovní doba v GGS je 10-18, že?

    Prosím o trochu shovívavosti. Ohňostroj sotva skončí a tady už se spustí lavina. Nebojte, časy budou. Takže prosím trochu klidu místo těch vykřičníků ;) Jednou se vám někdo snaží s něčím vyjít vstříc a opět se vám nezavděčí. Škoda :( 
    LOL já jsem v naprostém klidu !! Vidíme, že je kritika přijímána, a je na ni ze strany GGS reagováno, takže jen více.

    A dále ....
    Vykřičníky mám ráda a určitě se jich nebudu zbavovat. Velké ani barevné písmo nepoužívám. A tohle !?! je myslím úplně fajn. Nepoužila jsem jich 10 nebo 50 jako někteří, ale přesně - 2 ks, tak bych poprosila o shovívavost. Ty nemáš ráda vykřičníky a všichni to víme, ale abys vyčítala 2 kusy, to už je i na mě moc. Děkuji těm kteří dočetl až sem a pěkný den všem Peťa
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Petra5p (CZ1) Prosím, drž se tématu vlákna, díky.

    Časy ohňostrojů budou přidány v deset hodin.
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    upraveno 25.01.2017
    Zveřejňování časů ohňostrojů je přínosné pro hru. Každý má možnost si naplánovat čas, kdy může sklízet maximum a nemusí "sedět" pořád u PC. Bez ohňostroje bylo plnění na dlouhou dobu. Spolku časy dám na chat a tak je nikdo nemusí sám hledat. Chválím za změnu času ohňostroje i na odpolední hodiny :-)
    Post edited by lusy9 (CZ1) on
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    Díky za zveřejnění dalších časů ohňostrojů. Budou časy zveřejněny i o víkendu, když GGS nepracuje? 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    Díky za zveřejnění dalších časů ohňostrojů. Budou časy zveřejněny i o víkendu, když GGS nepracuje? 
    Ano, CM slíbil, že budou každý den.
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    black-.-angel napsal(a):
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    Díky za zveřejnění dalších časů ohňostrojů. Budou časy zveřejněny i o víkendu, když GGS nepracuje? 
    Ano, CM slíbil, že budou každý den.
    Děkuji za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    Díky za zveřejnění dalších časů ohňostrojů. Budou časy zveřejněny i o víkendu, když GGS nepracuje? 
    Ano, CM slíbil, že budou každý den.
    Děkuji za odpověď.
    Už jsou naplánované ;) Takže pokud tam nebudou, už je to chyba twitteru :D
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Zveřejněny časy ohňostrojů je super.Prosím,jeden dotaz,budou další časy zveřejněny opět v 10.00 hod?Myslím tím v sobotu a neděli.Děkuji za odpověď.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Všetko je pekné - vdaka za časy na ohnostroj.  Ale všimli ste si že niekolko znamení pribúda veľmi pmaly.. /had čiastočne drak tiger/. ako keby tie množstva potrebne na 100% boli omnoho väčšie.
    Ved uvidíme  ešte 8 dni..
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ano, však taky jsou. Loni šli takhle pomalu prase a pes, had taky nebyl zrovna rychlý ale letos to předělali.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Stačí se podívat, kolik jakého znamení potřebuješ, a je jasné, proč zrovna tato přibývají pomalu. Vždyť potřebujeme asi 17x víc hadů než krys :) Je jasné, že pokud získáváme všechna znamení asi stejně, bude sbírání hada trvat 17x déle. Já mám 10 znamení hotovo, z draka 65 a hada 46%. Předpokládám, že draka zvládnu a do hada investuju něco žolíků za zlata v kombinaci se slunečnicemi, abych ho popostrčil.
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    upraveno 27.01.2017
    Aj ja som vdacna za zname casy ohnostrojov, vdaka tomu som dozbierala vsetky znamenia, super a hlavne ide to aj bez zolikov

  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Stačí se podívat, kolik jakého znamení potřebuješ, a je jasné, proč zrovna tato přibývají pomalu. Vždyť potřebujeme asi 17x víc hadů než krys :)
    Připadám si jako hloupý žáček v první třídě, mohu prosím požádat o radu, kam se mám podívat, abych zjistil, kolik kterých znamení potřebuji? Uctivě děkuji.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    kam se mám podívat, abych zjistil, kolik kterých znamení potřebuji?
    Před pár dny jsem vkládal toto:
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    bosorka 76 (SK1) napsal(a):

    Menšia spokojnosť mi nevadí :), hlavne že už mám hotovo 7 znamení :).

    Ako vieš koľko ich musíš pozbierať na kusy?

    Na tomhle webu si klikni na rozsah, kde máš svou úroveň, a vyběhne ti, kolik potřebuješ:


    Odkaz: http://crazybigfarm.tk/events/annual/chinese_new_year/chinese_new_year.htm




  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    děkuji
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    Díky za zveřejnění dalších časů ohňostrojů. Budou časy zveřejněny i o víkendu, když GGS nepracuje? 
    Ano, CM slíbil, že budou každý den.
    Děkuji za odpověď.
    Už jsou naplánované ;) Takže pokud tam nebudou, už je to chyba twitteru :D
    Nikde nic není a ohňostroj už byl v 8:30.Zveřejněný předem nebyl.
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Pěkná podpásovka, co? Ale třeba mají nastavenej čas na zveřejňování na desátou :-)
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    upraveno 28.01.2017
    Všechny pověšené zprávy na twitteru jsou z 9.03 UTC - tj. z 10.03 našeho času. Tak to tak snad bude i dneska. I když u téhle kampeny si nelze být jistý ničím.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    a bude vobec zverejneny cas, ked je vikend?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Všechny pověšené zprávy na twitteru jsou z 9.03 UTC - tj. z 10.03 našeho času. Tak to tak snad bude i dneska. I když u téhle kampeny si nelze být jistý ničím.
    Snad jo.Ale já to asi špatně pochopila.Myslela jsem,že budou zveřejněny všechny a ne až ty po desáté hodině.
Sign In to comment.