Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Garáž

135

Komentáře

  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 16.09.2014
    ono padá dost často.. ze začátku se ti to tak třeba nezdá, ale brzy zase dojedeš na to, že nebudeš mít certifikáty.. takže než ty nasbíráš na jedno vylepšení stroje, tak ti nářadí vypadne víc než dost :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.09.2014
    Někdo tu před časem psal, že nářadí začne hodně padat, jakmile máš všechny stroje alespoň jednou vylepšeny. Jak píše Elis, pak zas budeš mít horu nářadí a nedostatek certifikátů, ty se ale taky dají rychle doplnit, takže pak zas narazíš na to, že nemáš co vylepšovat :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 16.09.2014
    Michaela68 napsal: »
    Ahojky,šlo by,aby nářadí padalo častěji :D ?

    Podle mě to jde zařídit jedině tak, že budeš pečlivějc klikat (=častějc) na farmě. Pravděpodobnost vypadávání je pořád ta samá. Ale víc pokusů = víc úspěšných vypadnutí.
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 16.09.2014
    Děkuji,klikám jak o život :rolleyes: ještě 9 zbývá a můžu stavět
  • janitor-Williejanitor-Willie Komentářů: 0
    upraveno 01.10.2014
    Zdarec. Prosím o radu. Když už jsem dostavěl siláka(garáž), jak jej aktivuju? Díky moc.
    Post edited by janitor-Willie on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.10.2014
    Když máš otevřenou nabádku garáže na silákovi, vpravo dole máš tři tlačítka: umístit, připraveno k aktivaci a vylepšit. Když klikneš na "připraveno k aktivaci", otevře se ti nabídka možných bonusů, nějaký si vybereš, potvrdíš a je to :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 01.10.2014
    klikni na siláka a dole jsou 3 ikonky, ta prostřední je na aktivaci.. tam se ti zobrazí 4 možnosti, ty si jednu z nich vybereš a klikneš na aktivovat

    tak black-.-angel je opět rychlejší :D
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 02.10.2014
    Neviem či je to chyba v popise alebo v čom,mam vylepšenu štvorkolku na uroven 4,rano si ju vždy aktivujem na zber šlahačkovychkolačikov-3 možnost -plus 25-to znamena percenta či kusy?nesedi to nijako aspon u mna.Normalny zber mam 460 kusov,po aktivacii 489 kusov-to nie je ani tak ani tak.A je to tak od začiatku,nie iba dnes.Dufam,že ste ma pochopili :-)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 02.10.2014
    Mělo by to přidávat konkrétní počet, takže je to zvláštní. Ale tak... můžeš být ráda, že ti to vlastně přidává víc než by mělo. :-) Až se nový CM zapracuje, zmíním to - díky za hlášení. ;-)



    .
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 02.10.2014
    wolfka napsal: »
    Mělo by to přidávat konkrétní počet, takže je to zvláštní. Ale tak... můžeš být ráda, že ti to vlastně přidává víc než by mělo. :-) Až se nový CM zapracuje, zmíním to - díky za hlášení. ;-)



    .
    dakujem,no percenta by sa nam viac pačili za tu investiciu na vylepšenia :-),,
  • muky3muky3 Komentářů: 2
    upraveno 14.10.2014
    vylepšil som kombajn na uroven 4 a namiesto 10 robotníkov mi to dalo len 5.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 14.10.2014
    muky3 napsal: »
    vylepšil som kombajn na uroven 4 a namiesto 10 robotníkov mi to dalo len 5.

    Ono to může vypadat trochu zavádějící - úr. 3 dává 6 lidí, úr. 4 pak 10. To znamená, že za rozšíření ti přibydou lidi 4 (rozdíl mezi 10 a 6, co jsi už měl). Až budeš mít poslední, 7 úroveň, budeš mít celkem 32 lidí z toho stroje. Rozhodně ne 1+3+6+10+15+22+32=89 lidí... U každé úrovně je napsanej celkovej počet pracantů.
  • muky3muky3 Komentářů: 2
    upraveno 14.10.2014
    dik za info
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 05.11.2014
    Ahojky,
    včera jsem si aktivovala stroj Siláka,abych měla větší výnosy z chovů. Včera to fungovalo, ale po dnešním přihlášení už ne :confused: jako by nebyl vůbec aktivován, přitom má být ještě v tuto chvíli 13 hod.aktivní. Co s tím, poradíte někdo? Vše je nastaveno,aktualizaci stránky jsem taky několikrát dělala...ale nic :(
    Post edited by Sisisun (CZ1) on
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 31.10.2014
    Sisisun napsal: »
    Ahojky,
    včera jsem si aktivovala stroj Siláka,abych měla větší výnosy z chovů. Včera to fungovalo, ale po dnešním přihlášení už ne :confused: jako by nebyl vůbec aktivován, přitom má být ještě v tuto chvíli 13 hod.aktivní. Co s tím, poradíte někdo? Vše je nastaveno,aktualizaci stránky jsem taky několikrát dělala...ale nic :(

    Silák je aktivní jen jednu hodinu a pak musíš dva dny (či méně, podle úrovně) počkat, až hjo budeš moct znovu aktivovat. Takže ten odpočet je na to, jak dlouho musíš počkat, než si ho znovu aktivuješ, ne na to, jak dlouho silák funguje.
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    upraveno 31.10.2014
    Masbetko děkuji,
    tak už to chápu :o, už to tam vidím tu jednu hodinu. Chichi, už budu vědět. Díky.;)
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 31.10.2014
    Sisisun napsal: »
    Masbetko děkuji,
    tak už to chápu :o, už to tam vidím tu jednu hodinu. Chichi, už budu vědět. Díky.;)

    To je v pohodě, já měla v začátcích horší problémy s chápáním mnohem jednodušších věcí:D
  • I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1)I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1) Komentářů: 292
    upraveno 07.12.2014
    Zdravím, Před chvílí jsem dostal úkol "Použij na svoji farmě siláka!" A potřebuji se zeptat, jak to mám udělat.. Když jsem šel do garáže, a pak jsem dal umístit, tak pak se nic nestalo a akorát už to nešlo zmáčknout znova to "použít" Takže by jsem potřeboval vědět co mám udělat. A co se stalo když jsem to umístil :D
    Post edited by I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.11.2014
    Jdi do garáže, klikni na siláka :) Dole vpravo máš tři ikonky - umístit, aktivovat, vylepšit. Klikni na tu prostřední, vyber, jaký chceš bonus a aktivuj.... Úkol splněn :) Po dobu jedné hodiny máš zvýšené výnosy ze všech chovů na hlavní farmě.

    (Funkce umístit ti vystaví stroj před garáž.)
  • I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1)I_Can_Be_Pro_Cz (CZ1) Komentářů: 292
    upraveno 30.11.2014
    Mám to :) Moc díky :D
  • Farmarkaivka (SK1)Farmarkaivka (SK1) Komentářů: 9
    upraveno 06.12.2014
    Dobry den,
    uz po druhykrat sa mi dnes stalo, že som si v garáži aktivovala pasovy traktor na úrovni 3 a zaplatila som si najvyššiu úroveň, 80% navyšenie pri zbere zo stjní. Po zaplatení mi nabehla časomiera a všetko fungovalo, ale potom som sa odhlasila z hry a zrejme to bola chyba. Po opätovnom prihlásení asi po hodine som už časomieru nevidela a zistila som, že už mi nedáva väčšie množstvá zo stajní. Mrzí mato, prtože ma to dosť stálo a pritom to nefunguje. Viete mi poradiť čo s tým? Malo to ísť 36 hodín. Ďakujem za pomoc.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.12.2014
    Dobry den,
    uz po druhykrat sa mi dnes stalo, že som si v garáži aktivovala pasovy traktor na úrovni 3 a zaplatila som si najvyššiu úroveň, 80% navyšenie pri zbere zo stjní. Po zaplatení mi nabehla časomiera a všetko fungovalo, ale potom som sa odhlasila z hry a zrejme to bola chyba. Po opätovnom prihlásení asi po hodine som už časomieru nevidela a zistila som, že už mi nedáva väčšie množstvá zo stajní. Mrzí mato, prtože ma to dosť stálo a pritom to nefunguje. Viete mi poradiť čo s tým? Malo to ísť 36 hodín. Ďakujem za pomoc.

    Kdepak - stroj je aktivován po dobu jedné hodiny. Těch 36 hodin je doba, za kterou bude stroj možno znovu aktivovat (a ta se snižuje s vylepšením stroje na vyšší úroveň).
  • cikorka (CZ1)cikorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 07.12.2014
    ahojky, mám dotaz, stroje v garáži fungují i když jich aktivuji víc najednou a nebo vždy jen jeden.
    A fungují jen před garáží a nebo i když jsou v garáži. Děkuji za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.12.2014
    cikorka napsal: »
    ahojky, mám dotaz, stroje v garáži fungují i když jich aktivuji víc najednou a nebo vždy jen jeden.
    A fungují jen před garáží a nebo i když jsou v garáži. Děkuji za odpověď.

    Můžeš mít aktivované i všechny najednou. Před garáž jde vystavit jen jeden a funguje jen jako "ozdoba" farmy, čili vystavení stroje nemá na jeho funkčnost vliv :)
  • cikorka (CZ1)cikorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 07.12.2014
    děkuji za odpověď....:)
  • jayarejayare Komentářů: 6
    upraveno 15.04.2015
    Ahoj farmáři, měl bych jen pár dotazů k zemědělským strojům.

    1) Aby zemědělské stroje plnily svoji funkci (spokojenost, + certifikáty ...) musí být umístěny? Lze tedy v jednu chvíli využívat pouze jeden a to ten umístěný zemědělský stroj?

    2) Výrobní zemědělský stroj "Silák" vynáší více pouze z chovu slepic, nebo ze všech chovů?
    Post edited by jayare on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.04.2015
    Ahoj :)

    1) Ne, umístění má čistě estetický vliv. Nic jiného :) Musí být tedy jen "sestaveny" :) V jednu chvíli tedy lze využívat všechny běžné stroje (na pracovníky, spokojenost, reputaci a certifikáty) a pokud máš aktivovány, tak i aktivační stroje (na skleníkový humus, prvotřídní humus, chovy a pekařství).

    2) Ze všech chovů na hlavní farmě - tedy z kurníků, vepřínů i kravínů. Navyšuje nejen vejce/prasata/mléko, ale i hnůj :)
  • jayarejayare Komentářů: 6
    upraveno 15.04.2015
    Aha, tak tohle přesně jsem potřeboval vědět. Mnohokrát děkuji za důkladné odpovědi :)
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 29.04.2015
    ahoj,
    mám dotaz ke stoji Silák z Garáže, který by měl na hodinu zvýšit výnos z chovů (nepíše se kde, ale měla jsem za to, že na všech farmách). Výnos je ale po aktivaci zvýšen jen na hlavní farmě. To je tak v pořádku? Nenašla jsem bohužel vlákno, kde by bylo popsáno, jak to má fungovat. V Otázkách ke hře jsem našla jen vlákno od hannah, ale tam jsou popsány jen první 4 stroje. (http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?34310-Gar%C3%A1%C5%BE-novinka-ve-h%C5%99e-pouze-pro-%C4%8Dten%C3%AD)

    Takže možná Silák nefunguje na gurmánské farmě a tak to hlásím nebo je to to ok a fungovat tam nemá, tak se omlouvám za zbytečné vlákno.

    děkuji Disharmony
    Post edited by Disharmony (CZ1) on
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 29.04.2015
    ...Silák funguje pouze na hlavní farmě...


    1rmLM.png
Sign In to comment.