Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Garáž

helga8helga8 Komentářů: 10
upraveno 24.01.2017 v Otázky ke hře
ahoj chci se zeptat co ten traktor jako dělá?
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1345

Komentáře

  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 28.05.2014
    helga8 napsal: »
    ahoj chci se zeptat co ten traktor jako dělá?

    Ahojky, jaký traktor myslíš? Pokud dekoraci modrý traktor, tak ta přidává 70 spokojenosti. Pokud myslíš novou garáž, odpověď najdeš zde - :KLIK:
  • Tyggy (CZ1)Tyggy (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 28.05.2014
    Ahojky,
    já dala postavit Zemědrtičku a nemám nářadí, peníze, body z misí a nepostavila se, co s tím ?
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 28.05.2014
    obnov několikrát stránku nebo použij vyhledávání ve fóru a najdeš ještě spoustu dalších rad...
  • Tyggy (CZ1)Tyggy (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 28.05.2014
    Děkuji :-) pomohlo
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 08.09.2014
    Hezké sobotní ráno
    už se ví, od kdy se bude moci vylepšovat garáž na další úrovně? V info u garáže je, že stroje musí být na úrovni 4, ale možnost vylepšení ještě není. Děkuji za odpověď.
    Post edited by babetka7 (CZ1) on
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 14.06.2014
    Garáž se "vylepšuje" sama. Jakmile máš 4 vylepšení strojů (a je jedno, jestli 4. úroveň jednoho stroje, nebo třeba 1. úroveň od 4 strojů), naskočí ti, že garáž má úroveň 2. Když máš vylepšeno všechno (celkem 16 vylepšení), garáž přeskočí na úroveň 3.
    Je to podobné jako Spolkový strom. Ten se také "vylepšuje" (roste) sám, jen v závislosti na spolku, ale ty sama ho nevylepšuješ.
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 14.06.2014
    ani jsem si nevšimla, že ji mám už na 3. Díky za odpověď
    Takže stroje na 4 je max a už nepůjde nic vylepšit? K čemu budou teda certifikáty a nástroje?
  • james13 (CZ1)james13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 14.06.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Garáž se "vylepšuje" sama. Jakmile máš 4 vylepšení strojů (a je jedno, jestli 4. úroveň jednoho stroje, nebo třeba 1. úroveň od 4 strojů), naskočí ti, že garáž má úroveň 2. Když máš vylepšeno všechno (celkem 16 vylepšení), garáž přeskočí na úroveň 3.
    Je to podobné jako Spolkový strom. Ten se také "vylepšuje" (roste) sám, jen v závislosti na spolku, ale ty sama ho nevylepšuješ.
    Mám všechny čtyři stroje - pravda, každý na jiné úrovni, ale garáž je pořád jen garáž. Myslíš, že bych měla mít garáž 2?
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 14.06.2014
    james132 napsal: »
    Mám všechny čtyři stroje - pravda, každý na jiné úrovni, ale garáž je pořád jen garáž. Myslíš, že bych měla mít garáž 2?

    ono to bohužel není nijak označeno. poznáš to jen dle grafiky garáže a nebo když si klikneš na info v garáži
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 14.06.2014
    právě jsem si myslela, že mám také jen garáž, ale po rozkliknutí infa a porovnání obrázků jednotlivých garáží, mám garáž 3, pravda, že to nevypisuje např. garáž 2, ale jen garáž
  • james13 (CZ1)james13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 14.06.2014
    děkuji za rady, vidím, že nikdo moc nevíme, k čemu nám ta garáž vlastně slouží :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.06.2014
    james132 napsal: »
    Mám všechny čtyři stroje - pravda, každý na jiné úrovni, ale garáž je pořád jen garáž. Myslíš, že bych měla mít garáž 2?

    Garáž 2 budeš mít automaticky, jakmile alespoň 1 ze strojů budeš mít vylepšen na maximum, tj. na 4. úroveň.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 14.06.2014
    Ano, také mě zajímá, k čemu ty certifikáty jsou - mohli byste konečně nakopnout ty nahoře, aby se zamysleli nad tím, k čemu jsou certifikáty a nářadí hráčům, kteří mají všechny stroje na maximum?
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 14.06.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Ano, také mě zajímá, k čemu ty certifikáty jsou - mohli byste konečně nakopnout ty nahoře, aby se zamysleli nad tím, k čemu jsou certifikáty a nářadí hráčům, kteří mají všechny stroje na maximum?

    Je pravděpodobné, že v garáži bude stále co vylepšovat.
  • Hooky_WestíkHooky_Westík Komentářů: 28
    upraveno 16.06.2014
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli se již ví kde všude budou k dostání. Vím že ve soutěži, ale jestli budou i na kolu štěstí, u Omára, koupit za dolary nebo ještě někde jinde. V Inventáři - vybavení mám již 46 ks nářadí a je maximální množství 100 ks. Když to budu mít zaplněno tak nebudu dostávat nářadí nebo tam budu stále dostávat nářadí a ukáže se mi tam například 109 ks nářadí / 100 ks nářadí. Jak je to u dolu. Inventáři mám 2 ks/2 ks povolení k těžbě (obyčejné), ale v dolu se mi objeví 2 ks povolení, ale možností povolení mám maximálně 1 ks. Když chci zadat povolení k těžbě, tak v rámečku mám zobrazení povolení - 2 ks / 1 ks. Mělo by tam být - 2 ks / 2 ks. Děkuji za odpověď.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 16.06.2014
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli se již ví kde všude budou k dostání. Vím že ve soutěži, ale jestli budou i na kolu štěstí, u Omára, koupit za dolary nebo ještě někde jinde. V Inventáři - vybavení mám již 46 ks nářadí a je maximální množství 100 ks. Když to budu mít zaplněno tak nebudu dostávat nářadí nebo tam budu stále dostávat nářadí a ukáže se mi tam například 109 ks nářadí / 100 ks nářadí. Jak je to u dolu. Inventáři mám 2 ks/2 ks povolení k těžbě (obyčejné), ale v dolu se mi objeví 2 ks povolení, ale možností povolení mám maximálně 1 ks. Když chci zadat povolení k těžbě, tak v rámečku mám zobrazení povolení - 2 ks / 1 ks. Mělo by tam být - 2 ks / 2 ks. Děkuji za odpověď.

    Promiň, z tvýho příspěvku chápu jen část, část mi zůstává záhadou...
    Sběr nářadí bude podle mě stejný jako např. sběr vody do zahradnictví (tedy max. 100/100). Dokud nějaké neudáš, nebude ti vypadávat. (Pokud někdo náhodou měl někdy víc jak 100 kousků, prosím, opravte mě... já se takovým číslům nepřibližuju ani omylem... :D)
    To s tím dolem netuším, jak myslíš. Maximum je 2 kusy povolení na dolary - výrobu zadáš použitím jednoho povolení.
  • Hooky_WestíkHooky_Westík Komentářů: 28
    upraveno 16.06.2014
    Inventáři se mi objevují maximální počet 2 ks, ale když chci začít těžit v dole se my objevuje maximální počet 1 ks povolení, tak počet kusů tam mám zobrazen 2/1 = 2 ks, které mám / maximální počet 1 ks (místo 2 ks), které je zobrazeno v inventáři.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.06.2014
    wolfka napsal: »
    Maximum je 2 kusy povolení na dolary - výrobu zadáš použitím jednoho povolení.

    Ono tam sice jako maximum jsou 2 kusy, ale už kolikrát se mi stalo, že jsem jich měla mnohem víc a vůbec tam v tom nebyl problém (už nevím, kolik přesně to bylo, něco mezi 5 a 10, každopádně mimo limit).. Takže že by se dalo na něco takového spoléhat :P

    Ale jinak teda chtěla bych mít tvé starosti, Hooky, já se k počtu 100 ks nářadí nepřiblížím asi nikdy :p
  • Hooky_WestíkHooky_Westík Komentářů: 28
    upraveno 16.06.2014
    To já najdu za jeden den 1 ks nebo 2 ks nářadí. To je za 2 měsíce až 3 měsíce plné. To když se potřebuje pouze 270 ks nářadí. Nyní my vypadlo opět nářadí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.06.2014
    Doufám, že nás nebudeš informovat o každém vypadnutém nářadí :D

    A ty hodláš nářadí hromadit? Nebo ho i v garáži využiješ? Pak totiž tvůj problém asi nemůže nastat ;)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 16.06.2014
    Nu, je fakt, že znám už pár hráčů, co mají všechny stroje na 4.... jeden je i u nás ve spolku. A limit 100 ks splní každou chvíli. Byla by škoda nemoct si udělat zásoby :)
  • rea67 (SK1)rea67 (SK1) Komentářů: 53
    upraveno 16.06.2014
    marpan napsal: »
    Nu, je fakt, že znám už pár hráčů, co mají všechny stroje na 4.... jeden je i u nás ve spolku. A limit 100 ks splní každou chvíli. Byla by škoda nemoct si udělat zásoby :)

    tak u nás v spolku už jedna hráčka má vylepšené všetky stroje a aj dosiahla limit 100ks a žiadne náradie jej už nepadá
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 16.06.2014
    Tak nám Rose zjistila, že limit 100 ks zůstane bohužel, takže žádný zásoby se dělat nebudou ;-)
  • Draccon2Draccon2 Komentářů: 1
    upraveno 17.06.2014
    Zdravím, mám s garáží trochu problém,možno jiné vlákno (nevím)

    Ráno jsem dal vylepšit zemědrtičku na druhý stupeň (600 certifikátů/3 nařádí + 75000 dolarů) přišel jsem z práce a vylepšení nemám, certifikáty ztracený,náření též. Co mám teď dělat? Já těch 600 certifikátů sbíral 3 týdny.. nářadí vem čert páda málo a dolary už vůbec nevadí.

    Kdo mi tohle nahradí?? Kde je tady chyba.

    Děkuji za odpověd Draccon
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 17.06.2014
    Draccon2 napsal: »
    Co mám teď dělat?

    Načti znova farmu (nejhůř dvakrát-třikrát), mělo by to zabrat.
  • tera18tera18 Komentářů: 9
    upraveno 09.07.2014
    Prosím, kde najdu nápovědu ohledně farmářských strojů. Třeba, kolik celkem přidává stroj pracovníků a pod.
    Post edited by tera18 on
  • tera18tera18 Komentářů: 9
    upraveno 18.06.2014
    Díky za info. Bohužel informace o pracovnících - kombomlátička - končí u druhé úrovně - 3 pracovníci. O 3. a 4. úrovňi info chybí.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 18.06.2014
    tera18 napsal: »
    Díky za info. Bohužel informace o pracovnících - kombomlátička - končí u druhé úrovně - 3 pracovníci. O 3. a 4. úrovňi info chybí.

    ahoj, u kombomlátičky je 3 vylepšení +6 lidí a u 4 vylepšení +10 lidí. Pokud ale máš základní již koupenou, dá se to zjistit i s infa, po rozkliknutí kombomlátičky. :) Každopádně to do návodu napíši:)
  • tera18tera18 Komentářů: 9
    upraveno 18.06.2014
    Díky za doplnění.
Sign In to comment.