Domů Czech Technické problémy & bugy

Nákup zlatých - zmizely nejlevnější nabídky

2»

Komentáře

  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 03.04.2014
    plyšák napsal: »
    Dobrý den, mám prosbu, na koho se obrátit, když bych chtěla do nabídky nákupu přes SMS vrátit nabídku za nejnižší částku, kterou jsem dřív používala a která zmizela ? Děkuji

    Ahoj, napiš na podporu hry :)http://support.goodgamestudios.com/
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 08.04.2014
    Prosím,mám pověření od Pardubanky,mám se zeptat ,proč ji zmizela možnost nákupu zlata za 100 přes sms a má nejnižší možnost za 250 a výš to si opravdu jako důchodce dovolit nemůže.:confused:
    Post edited by trefilka13 (CZ1) on
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 08.04.2014
    at se obrati na podporu vrati ji zpet nizsi moznosti taky jsem to udelala a vrattili mi to i za 50kc
  • Silaozdemi (SK1)Silaozdemi (SK1) Komentářů: 5
    upraveno 05.06.2014
    Prečo si nemôžem kúpiť zlato za 1,39 keď druhým je to umožnené.Asi pred mesiacom mi to vypadlo z ponuky.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 05.06.2014
    napiš prosím na podporu, aby ti tam menší částky vrátili nazpět. ono se to občas stává, když si koupíš za více třeba jednou, že ty nižší částky zmizí
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 05.06.2014
    kontaktuj podporu ať ti zlaťaky za 1,39 vrátí (možnost nákupu)

    tímto způsobem totiž GGS by rádo aby se utrácelo víc
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 05.06.2014
    Silaozdemi napsal: »
    Prečo si nemôžem kúpiť zlato za 1,39 keď druhým je to umožnené.Asi pred mesiacom mi to vypadlo z ponuky.

    Ahoj,

    máš to opraveno. Vlákno uzamykám
  • Macuška7 (SK1)Macuška7 (SK1) Komentářů: 0
    upraveno 08.07.2014
    dobry den chcela by som sa opytať prečo mi zmizol nakup zlata za 1,39 eura....
    Post edited by Macuška7 (SK1) on
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 08.07.2014
    Napiš si na podporu, ať ti to tam vrátí.

    Podle mého soukromého názoru je to marketingový tah - kdo kupuje zlato, tomu po čase "náhodou" zmizí nejnižší nabídka, aby začal za zlato utrácet víc. Ale když se ozveš, bude ti nejnižší nabídka navrácena.
  • alenka04alenka04 Komentářů: 8
    upraveno 05.08.2014
    dobrý den mám dotaz, z nabídky mi zmizel nákup zlata přes sms za 100kc a přes kartu za 175kc vždy jsem využívala tyto nabídky jelikož si více nemohu dovolit .To už bude takto nastálo?Děkuji za odpověď a přeji hezkou hru
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 05.08.2014
    alenka04 napsal: »
    dobrý den mám dotaz, z nabídky mi zmizel nákup zlata přes sms za 100kc a přes kartu za 175kc vždy jsem využívala tyto nabídky jelikož si více nemohu dovolit .To už bude takto nastálo?Děkuji za odpověď a přeji hezkou hru

    Kontaktuj prosím podporu, oni ti tam nákupy za tyto částky vrátí :)
  • Naturella (CZ1)Naturella (CZ1) Komentářů: 20
    upraveno 30.09.2014
    Ahojky všem,tak mi přišlo z podpory že ceny za zlatáky jsou pevné a nic se měnit nebude. Jak jim mám vysvětlit že chci zpět dobijení přes sms za 50kč?
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 30.09.2014
    Naturella2 napsal: »
    Ahojky všem,tak mi přišlo z podpory že ceny za zlatáky jsou pevné a nic se měnit nebude. Jak jim mám vysvětlit že chci zpět dobijení přes sms za 50kč?

    To jako fakt? Napsala bych, že jsi tam původně měla za 50,- a že jsi ji často využívala a že žádáš, aby ti ji vrátili do nabídky. To je fakt děs někdy...
  • Naturella (CZ1)Naturella (CZ1) Komentářů: 20
    upraveno 30.09.2014
    Ano,napsaly že jsou lepší nabídky.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 01.10.2014
    Jak mohou vědět, že to co Ti nabízejí teď, je pro Tebe lepší nabídka, než-li to, co Ti nabízeli před tím?
    To mi hlava nebere...smileys-cz-43.gif
    Nejspíš je pro ně 50,- málo a nestojí jim to za námahu... :(:(:(
  • Naturella (CZ1)Naturella (CZ1) Komentářů: 20
    upraveno 02.10.2014
    Ahojky všem, tak po dalším psaní na podporu mi vrátili zpět nabídku.Sms za 50kč. Jupíííííí :-)))
  • DakiraDakira Komentářů: 3
    upraveno 13.01.2015
    Chtěla bych vědět, proč jsem mohla celou dobu dobíjet zlaté z sms za 100 kč a teď je nabídka pouze za 250 kč.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 13.01.2015
    Dakira napsal: »
    Chtěla bych vědět, proč jsem mohla celou dobu dobíjet zlaté z sms za 100 kč a teď je nabídka pouze za 250 kč.

    Pokud se nemýlím, tento problém jsme zde již řešili.
    Dotyčnému hráči také zmizela nabídka nižších částek.
    Pomohlo napsat na podporu a požádat o navrácení nabídky nákupu za nižší částky..
    Bohužel to vlákno již nemohu najít, ale jsem si téměř 100% jistý, že to tak bylo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.01.2015
    A já ještě dodám, že zatímco ve zmiňovaném vlákně šlo tento problém řešit i přes CM, tato možnost již neplatí. Takže prosím obrátit se na podporu a oni levnější nabídky zlatek zase vrátí :)
  • a.marena (CZ1)a.marena (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Ahoj, nedávno jsem koupila balíček 32 000 zlaťáků . Od té doby se mi nenabízí balíčky na menší množství zlatek, např.2500, ale nabízí se až od množství 6500. Dle nápovědi v Pomoci jsem vymazala mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči, ale beze změny :-( Stále se nabízí až od množství 6500. Co s tím ? 
  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Ahoj :D Pokaždé tam máš jinou nabídku , teď zrovna je ta výhodná za 99.- SMS zprávička , no nekup to :):)
  • a.marena (CZ1)a.marena (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Kdepak, kdykoliv jsem tam vlezla, bylo v základní nabídce (bez akcí) minimální množství zlatek , které bylo možné koupit, 2 500. Teď to začíná na 6 500
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Přijatá odpověď ✓
    a.marena (CZ1) napsal(a):
    Kdepak, kdykoliv jsem tam vlezla, bylo v základní nabídce (bez akcí) minimální množství zlatek , které bylo možné koupit, 2 500. Teď to začíná na 6 500
    Pokud se nepletu, tak stačí napsat na podporu a oni ti vrátí ty menší nabídky. Ale určitě ti to řekne black-.-angel :).
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    a.marena (CZ1) napsal(a):
    Kdepak, kdykoliv jsem tam vlezla, bylo v základní nabídce (bez akcí) minimální množství zlatek , které bylo možné koupit, 2 500. Teď to začíná na 6 500
    Nabídky se občas změní. Jak psala Mája, můžeš napsat na Podporu o navrácení menších balíčků.
  • wewe1 (SK1)wewe1 (SK1) Komentářů: 6
    Prosím poradte zmyzeli mi nižšie ponuky na kúpu zlaťákú,my dôchodci si nemôžeme dovoliť kupovať za 9 ,90€.dakujem
  • Evina8 (SK1)Evina8 (SK1) Komentářů: 18
    tak tento problém mám taky
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    wewe1 (SK1) napsal(a):
    Prosím poradte zmyzeli mi nižšie ponuky na kúpu zlaťákú,my dôchodci si nemôžeme dovoliť kupovať za 9 ,90€.dakujem
    Evina8 (SK1) napsal(a):
    tak tento problém mám taky
    Ahoj. O vašem problému se píše tadyhttps://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/2918308/#Comment_2918308:
    a podívejte se na vše v tom vlákně. :smile:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Stačí pouze kontaktovat podporu a požádat je o vrácení levnějších balíčků do nabídky ;) Podporu můžete kontaktovat zde: https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.
Sign In to comment.