Domů Czech Otázky ke hře

Emailové odměny

1710

Komentáře

  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 11.10.2014
    to ano.. občas chodí a to, že tobě, tak máš štěstí.. GGS je rozesílá náhodně, takže zatímco někdo je měl třeba vždy, tak někomu přišel 1 nebo vůbec.. tady se mluví o denních bonusech.. a dárečky od GGS denní rozhodně nejsou :D
  • DendourDendour Komentářů: 1
    upraveno 31.10.2014
    ahoj,nevim kde je chyba u me ne,nechodi mi emaily s odmenama,vubec nedostavam emaily abych si tam mohla vyzvednout odmeny.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 31.10.2014
    Dendour napsal: »
    ahoj,nevim kde je chyba u me ne,nechodi mi emaily s odmenama,vubec nedostavam emaily abych si tam mohla vyzvednout odmeny.
    Nemas to treba ve spamu?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.10.2014
    Dendour napsal: »
    ahoj,nevim kde je chyba u me ne,nechodi mi emaily s odmenama,vubec nedostavam emaily abych si tam mohla vyzvednout odmeny.

    Kromě spamu může být další varianta, že máš zrušené zasílání emailů z GGS, nebo máš email, na který se tyto maily často nedotoulají (typickým příkladem seznam.cz).

    A ještě otázka.. jaké odměny máš na mysli? Říkala jsem si, že asi "uvítací balíček", což ale vzhledem k tvému levelu nebude ten případ.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 31.10.2014
    Dendour napsal: »
    ahoj,nevim kde je chyba u me ne,nechodi mi emaily s odmenama,vubec nedostavam emaily abych si tam mohla vyzvednout odmeny.

    A pokud máš na mysli nějaké dárky, které GGS občas zasílá - můžeš být jednoduše mezi těma "nevylosovanýma", kterých je bohužel hodně...
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 31.10.2014
    marpan napsal: »
    A pokud máš na mysli nějaké dárky, které GGS občas zasílá - můžeš být jednoduše mezi těma "nevylosovanýma", kterých je bohužel hodně...

    a o co jsme vůbec přišli my, co jsme tentokrát nic nedostali?? :D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 31.10.2014
    Elis359 napsal: »
    a o co jsme vůbec přišli my, co jsme tentokrát nic nedostali?? :D

    Nějak takhle to vypadalo :)

    Ahoj marpan!
    Po farmě se potulují černé kočky, větrem se nese tklivé soví houkání a ve vzduchu je doslova cítit tajemství – už se těšíš na tu nejstrašidelnější zábavu, co kdy Big Farm zažila? Dokonce i starý George se vhodně oblékl, aby s tebou mohl hledat halloweenské sladkosti. Ale pozor – vstup jen pro odvážné!
    Abychom přidali na zábavě, obdržíš 3x prvotřídní humus, 1x osivo slunečnice, 3 semena růží, 50x listí, 30 mandlí a 15x vanilku.

    Vyzvednout nyní!

    Poukaz lze využít až do 10 dní po datu odeslání tohoto e-mailu.
    Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.10.2014
    Elis359 napsal: »
    a o co jsme vůbec přišli my, co jsme tentokrát nic nedostali?? :D
    ...............
    Ahoj black-.-angel!
    Po farmě se potulují černé kočky, větrem se nese tklivé soví houkání a ve vzduchu je doslova cítit tajemství – už se těšíš na tu nejstrašidelnější zábavu, co kdy Big Farm zažila? Dokonce i starý George se vhodně oblékl, aby s tebou mohl hledat halloweenské sladkosti. Ale pozor – vstup jen pro odvážné!
    Abychom přidali na zábavě, obdržíš 3x prvotřídní humus, 1x osivo slunečnice, 3 semena růží, 50x listí, 30 mandlí a 15x vanilku.

    Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 31.10.2014
    jo tak super, to jsem o nic strašnýho nepřišla :D
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 31.10.2014
    marpan napsal: »
    Nějak takhle to vypadalo :)

    Ahoj marpan!
    Po farmě se potulují černé kočky, větrem se nese tklivé soví houkání a ve vzduchu je doslova cítit tajemství – už se těšíš na tu nejstrašidelnější zábavu, co kdy Big Farm zažila? Dokonce i starý George se vhodně oblékl, aby s tebou mohl hledat halloweenské sladkosti. Ale pozor – vstup jen pro odvážné!
    Abychom přidali na zábavě, obdržíš 3x prvotřídní humus, 1x osivo slunečnice, 3 semena růží, 50x listí, 30 mandlí a 15x vanilku.

    Vyzvednout nyní!

    Poukaz lze využít až do 10 dní po datu odeslání tohoto e-mailu.
    Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek.

    Tak je vidět, že i ti šťastlivci jsou dále rozsortýrovaní na ty šťastnější a méně šťastné:

    Abychom přidali na zábavě, obdržíš 5x prvotřídní humus, 2x osivo slunečnice, 5 semen růží, 100x listí, 50 mandlí a 25x vanilku. ;)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 31.10.2014
    skoumal2 napsal: »
    Tak je vidět, že i ti šťastlivci jsou dále rozsortýrovaní na ty šťastnější a méně šťastné:

    Abychom přidali na zábavě, obdržíš 5x prvotřídní humus, 2x osivo slunečnice, 5 semen růží, 100x listí, 50 mandlí a 25x vanilku. ;)

    Šmankote :-). Že tu byl od začátku dvojí metr na tohle, už to bylo zlé....ale ještě to dělí - losují i jinak? To by stálo za stížnost :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 31.10.2014
    Nebo rovnou za hlasování.... :eek:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.10.2014
    Já založení hlasování zvažovala, když mi ten email přišel. S tímhle mě prostě nehorázně štvou :mad: Zkrátka buď úplně všem stejný dárek nebo nikomu nic. Slovo spravedlnost jim asi nic neříká.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 31.10.2014
    zkusím toto téme nahodit na skypu, jak to vidí náš nový CM, pač tohle už nás štvalo za Rose - hned jak s tímto systémem vlastně přišli...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.10.2014
    Vylosování "šťastlivci" asi vždycky stejní nebudou. Ano, dostala jsem odměnu vždy až na 1 výjimku. Jinak ale ano, dá se říct, že v zásadě při každém posílání dárků email obdržím (a jak Ready Teddy tvrdí, že dostávají zlatkující hráči, já jsem důkazem toho, že tomu tak není - nikdy jsem nic nekoupila a přesto dostávám). A má chuť nevyzvednout si dárek nebyla jen chutí, opravdu si je od určité doby nevyzvedávám.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.10.2014
    To já si beru do huby méďu, protože on je o tom přesvědčen, že to je zlatkováním, a nikdy se mi nepodaří mu to vymluvit :D
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 03.11.2014
    Poslušně hlásím že patřím mezi lidi nic si nezasloužíš. a zlato jsem si 2x pořídila
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 16.12.2014
    Ahojky,chtěla jsem se zeptat jest-li odměnu na mailu dostávají všichni,nebo,co proto musím udělat,abych jí taky dostávala, ve spolku jí ostatní dostali:o díky mamuse
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.12.2014
    mamuse2 napsal: »
    Ahojky,chtěla jsem se zeptat jest-li odměnu na mailu dostávají všichni,nebo,co proto musím udělat,abych jí taky dostávala, ve spolku jí ostatní dostali:o díky mamuse

    Ahoj, tyto odměny jsou bohužel zasílány náhodně vybraným hráčům. Nejde pro to udělat vůbec nic :)
  • eh04czvpeh04czvp Komentářů: 0
    upraveno 20.12.2014
    Ahoj a dobrý den,
    prosím o radu, jaký způsobem lze vyzvednout kredit v mailu, který jsem obdržela přes mail.
    Nejde mi vzvednouta rad nemohu najít. Na vyzednutí je pouze 10 dní. díky Eva
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 20.12.2014
    dole pod textem máš tlačítko vyzvednout nyní, tak na to klikni a dárek se ti přičte..
    ještě mi to občas píše toto:
    Zpráva obsahuje externí obrázky, kliknutím na tento odkaz je zobrazíte.
    tak musíš na to kliknout, aby se ti ten mail celý načetl :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.12.2014
    eh04czvp napsal: »
    Ahoj a dobrý den,
    prosím o radu, jaký způsobem lze vyzvednout kredit v mailu, který jsem obdržela přes mail.
    Nejde mi vzvednouta rad nemohu najít. Na vyzednutí je pouze 10 dní. díky Eva

    Nejprve musíš navštívit vikingskou farmu, pak ti to půjde vyzvednout. Což jak koukám, jsi s ní začala teď :) Tak to zkus znovu, mělo by to už jít :)
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 06.03.2015
    Dobrý den, chci se zeptat,jak je možné,že i když hraju hru více jak 2 roky kromě uvítacího balíčku jsem nikdy nedostala žádnou odměnu navíc Z našeho spolku ji všichni kromě mě a mojí maminy Pardubanky dostávají,tak mě napadá jestli jsem neudělala nějakou chybu při prvním přihlášení do hry ,protože i maminu jsem přihlašovala já. Díky za odpověď trefilka 13 spolek trefílkov:(
    Post edited by trefilka13 (CZ1) on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 04.03.2015
    Zdravím,

    odměny jsou náhodné, ale první co mě napadá je, aby ste si zkontrolovala složku se spamem. Pokud to tam nenajdete, bude dost možné, že provider naše emaily blokuje. Každopádně pokud nebudou ve spamu, tak napiš na naši Podporu. Zkusí se na to podívat!

    Foxes
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 04.03.2015
    Spam kontroluji a taky tam nic není,je mi divné,že ostatní dostávají,písnou na chat spolku všichni mejlík s odměnou mají a my ne nebo je to odstupńované levlem? Máme největší ve spolku.Na podporu písnu hned zítra díky za info trefilka13
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 04.03.2015
    levelom to určite nebude, ja mám tiež v spolku najvyšší level a dostávam občas nejaký mailík s odmenou
  • aja 7aja 7 Komentářů: 2
    upraveno 06.03.2015
    Ahoj chcem sa opytat ze tiez nedostavam darcek
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.03.2015
    aja 7 napsal: »
    Ahoj chcem sa opytat ze tiez nedostavam darcek

    Jak již bylo řečeno, dárky nedostávají všichni hráči, ale pouze náhodně vybraní. Třeba se jednou usměje štěstí i na tebe :)
  • happy farm (SK1)happy farm (SK1) Komentářů: 3
    upraveno 31.03.2015
    ahojte mam problem na gmail mi prisiel jarn bonus a neviem si ho vybrat
    pise mi : tvoj kredit nemoze byt vyplateny kontaktuj:pomoc
    a hodilo ma to na podporu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 31.03.2015
    happy farm2 napsal: »
    ahojte mam problem na gmail mi prisiel jarn bonus a neviem si ho vybrat
    pise mi : tvoj kredit nemoze byt vyplateny kontaktuj:pomoc
    a hodilo ma to na podporu

    V tom případě asi udělej to, co ti to píše - kontaktuj podporu :)
Sign In to comment.