Domů Czech Otázky ke hře

Emailové odměny

1610

Komentáře

  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 29.04.2014
    asi ich bolo strašne málo. ale podla toho kolko nahrali najlepsi hraci bodov minuly a tento tyzden, moznoze ti co dostali darceky povecsine uz ani nehrajú.

    Z nášho spoločenstva, kde je 29 ľudí akurát jedna dostala emailový darček, takže dosť málo ich asi na sk serveri ten darček dostalo
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 29.04.2014
    MáriaB. napsal: »
    Bri10....co je u tebe trapny?to,ze se lidi stezujou??ty jsi rada,protoze mas v kapse zlataky,ale co ostatni?ja jsem take nic nedostala,je to tady porad trapnejsi a trapnejsi

    Jednalo se o trapnost ryze soukromou. Klidně si stěžujte, je mi to jedno a ano, já mám v kapce zlaťáky, ale taky do toho vrážím peníze několikrát měsíčně. Takže co se mě osobně týče, považuji odměnu za zcela oprávněnou. Takže si nech takové útoky, ano? Nejsi vůbec v obraze, netušíš, o jaké trapnosti je tu řeč, ale hned útočíš na mě. Jako snad já můžu za to, že ty jsi nic nedostala? Hold jsem měla víc štěstí a vybrali mě, jsem ráda vybraná. A přeju to i všem ostatním. Bohužel asi nemohli vybrat všechny. Tím, že tu budeme osočovat jeden druhého že ty jsi dostal a já ne, toho asi moc nezměníme, že?
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 29.04.2014
    emilibra napsal: »
    Na servere CS dostal odmenu aspoň niekto. Ale zaujímalo by ma, či aj niekto zo serveru SK, pretože sa mi zdá, že na SK asi nik, teda nik, kto sem píše :-( A ani nik z môjho spoločenstva.

    Ahoj,

    maily byly rozesílány pro všechny země. I pro Slovensko.
  • kikiy (SK1)kikiy (SK1) Komentářů: 16
    upraveno 29.04.2014
    ked uz teda oznamili, ze nas je tych 25 mil. registrovanych, nuz nech oznamia i to, na ktorom serveri kolko hracov odmenu dostalo. postacia nam cisla, s tabulkou sa netrapte!! a nemusime tu uz potom riesit, ci SK je daleko od Hamburgu, alebo slovaci len nepisu na forum. predpokladam, ze to nie je taka TOP SECRET info, ked uz sa tu rozprudila debata. taktiez predpokladam, ze cim vacsi server, tym vyssia nahoda:cool::cool::confused:
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 29.04.2014
    Poukaz platí do 7.5., tak třeba to ještě dojde. Přeju každýmu, aby došel!!:D:D:D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 29.04.2014
    Bri10 napsal: »
    Poukaz platí do 7.5., tak třeba to ještě dojde. Přeju každýmu, aby došel!!:D:D:D

    Bohužel, ale Rose psala, že poukazy už byly rozeslány (tedy v minulým čase)... Žádný další už se neobjeví.
  • farmár Pišta (SK1)farmár Pišta (SK1) Komentářů: 206
    upraveno 30.04.2014
    Takze to vyzera tak, ze aj na sk serveri dostali nejaki hraci poukazy, ale pravdepodobne im boli vcera zmazane ucty :D Ani ja som nic nedostal, ale ako sa hovori, lepsie ako drotom do oka. Zato mi uz davnejsie prisiel mail, kde sa pise o okoli farmy a jasne sa tam spomina trznica. Tak uvidime... mozno.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 20.09.2014
    v našem spolku někteří slaví tím, že nedostali nic, žádný meil = žádný dárky
    To znamená co ?
    Post edited by lugilzýhgndlolů (CZ1) on
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 19.09.2014
    Ahoj, mně došel email až dnes, je možné, že taky dojdou emaily s odměnou později :) Ať so zkontroluji registrační email a hlavně ať se podívají do spamu. Pokud, ale zaškrtli, že nechtějí být informování o novinkách apod, tak jim emaily bohužel nejdou.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 19.09.2014
    Bohužel i u tohoto e-mailu je ona nepopulární formulka "Byl jsi náhodně vybrán jako vítěz a získáš tento dárek.". :-)
    Možná to tam mají jen "ze zvyku", ale spíš se bojím, že to opět dostatnou jen někteří... :-(


    .
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 19.09.2014
    Nerozčiluj se, nemáš to zapotřebí ;) bohužel, GGS pojalo tuto strategii za svou a pokaždé, když rozesílají dárky, rozesílají je jen některým... mě to taky v jádru štve, ale lepší je se nad to povznést, protože to stejně nemůžeme ovlivnit ;)
    Jinak teda budiž všem uklidněním, že dárkem bylo pár semínek (1x růže, 1x fialky, 1x ibišek, 1x řepka, 1x rýže a 1x fazole, pokud si to dobře pamatuju) a tajemná bedna (z níž mi vypadlo úžasných 1ks nářadí, takže teď už nemám na skladě 100/100, ale dokonce 101/100 :D ). Prostě kdo dárek nedostal, ten stejně o nic nepřišel.
    (Čímž teda GGS neobhajuju, taky jsem proti rozdávání dárků "jen někomu"... ale myslím si, že nemá cenu si kvůli tomu nechat zkazit den ;) )
  • jarca332jarca332 Komentářů: 4
    upraveno 19.09.2014
    tak já opět nic nedostala za mejl už mě to přestáva bavit všicí dostavají a já za celou dobu vůbec nic je to nespravedlivé no nic hrát budu dál ale štve měto
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 19.09.2014
    Pokud máš pocit, že jsi nedostala nikdy nic, doporučuji zkontrolovat, jaký je tvůj registrační mail, jestli na něm nemáš blokovány dopisy od GGS, prohrabat spam... protože je tu pořád ještě možnost, že ti maily občas dorazí, ale ty je prostě nedokážeš najít. Ale samozřejmě taky můžeš být smolař... a opravdu ti nemuseli nic poslat.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 19.09.2014
    když tam sedí ten kdo tam sedí a posílá dárky jen někomu během roku, je to ubohý, ale pokud vyhlásím oslavy a některým hráčům opět nadělím nic, tak to může jen hodně vygumovaný mozek - právě proto, že toho moc nenadělí - viz výše - moje odměna na oslavu byla stejná - čili vzkazují se .. rem na vás hráči
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 19.09.2014
    Pokud jste nedostali dárek k druhému výročí, podívejte se prosím do spamu, někdy to tam padá :)
  • citronik (SK1)citronik (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 19.09.2014
    to sa už raz stalo, že odmenu nedostal každý, ale iba vybraní hráči. Je to nespravodlivé, ja som nedostala nič ani minule a ani teraz. Podľa čoho sa vyberajú a prečo nedostane na oslavu darček každý, veď každý hrá, tak ako je to. Vážia si tu iba niekoho? Môj názor je, že darček na oslavu má dostať každý, každý má osláviť výročie. Všetci predsa prispievame k tomu, že hra je populárna a hrá ju vždy viac ľudí.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 19.09.2014
    citronik2 napsal: »
    to sa už raz stalo, že odmenu nedostal každý, ale iba vybraní hráči. Je to nespravodlivé, ja som nedostala nič ani minule a ani teraz. Podľa čoho sa vyberajú a prečo nedostane na oslavu darček každý, veď každý hrá, tak ako je to. Vážia si tu iba niekoho? Môj názor je, že darček na oslavu má dostať každý, každý má osláviť výročie. Všetci predsa prispievame k tomu, že hra je populárna a hrá ju vždy viac ľudí.

    S tím se samozřejmě nedá než souhlasit. Mrzí mě, že GGS k tomu přistupuje takhle, opravdu to působí, jako kdyby si nevážili svých hráčů...
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 19.09.2014
    tojejedno2 napsal: »
    Nerozčiluj se, nemáš to zapotřebí ;) bohužel, GGS pojalo tuto strategii za svou a pokaždé, když rozesílají dárky, rozesílají je jen některým... mě to taky v jádru štve, ale lepší je se nad to povznést, protože to stejně nemůžeme ovlivnit ;)
    Povznést se, to máš recht, ale mně ještě ani jednou nepřišel jediný mail. (i když od podpory mi chodí)
    A když jsem posledně přišla dvakrát o 2 miliony (skrze ostrov) a odpověděli mi, že mám počkat, že to předali, a po týdnu jsem se šla podívat na stav ticketu, a byl uveden jako vyřízený (a to dvakrát po sobě, protože se mi to ztratilo dvakrát) a miliony nikde, tak fakt mám už docela konspirační myšlenky. :)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 19.09.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj, mně došel email až dnes, je možné, že taky dojdou emaily s odměnou později :) Ať so zkontroluji registrační email a hlavně ať se podívají do spamu. Pokud, ale zaškrtli, že nechtějí být informování o novinkách apod, tak jim emaily bohužel nejdou.

    A vida, to je zajímavý poznatek.
    Každopádně mně jako obvykle dárek přišel, ale že by mě ta semínka nějak vytrhla, to se říct nedá :D
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 19.09.2014
    škoda že není nějaká schránka, kudy by chodili psaní od nás přímo k nim - většinu by si za rámeček nedali - podpora je totiž taky k **** - když hráčka napíše dotaz, jak si má zkontrolovat nastavení emailu, odpověď ať si zkontroluje nastavení je opravdu na dvě věci, druhá psala, ztratili se ji zlatky, odpověď nikde, hlavně zlaťáci - jediný co je zajímá
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 19.09.2014
    masbetka napsal: »
    Povznést se, to máš recht, ale mně ještě ani jednou nepřišel jediný mail. (i když od podpory mi chodí)
    A když jsem posledně přišla dvakrát o 2 miliony (skrze ostrov) a odpověděli mi, že mám počkat, že to předali, a po týdnu jsem se šla podívat na stav ticketu, a byl uveden jako vyřízený (a to dvakrát po sobě, protože se mi to ztratilo dvakrát) a miliony nikde, tak fakt mám už docela konspirační myšlenky. :)

    Já nedostala zatím nikdy nic nejde mi o tu drobot ale přijde mi to líto podporu jsem kontaktovala a jen vos a vychování mě brání napsat k čemu to bylo
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 19.09.2014
    játu napsal: »
    škoda že není nějaká schránka, kudy by chodili psaní od nás přímo k nim - většinu by si za rámeček nedali - podpora je totiž taky k **** - když hráčka napíše dotaz, jak si má zkontrolovat nastavení emailu, odpověď ať si zkontroluje nastavení je opravdu na dvě věci, druhá psala, ztratili se ji zlatky, odpověď nikde, hlavně zlaťáci - jediný co je zajímá

    Můžeš napsat přímo ze hry (ikonka modré bubliny s vykřičníkem "Sděl nám svůj názor"). ;-)

    Ale jen tak mimochodem, psát na podporu BigFarm dotaz, jak se dá zkontrolovat nastavení e-mailu je trošku jako z Kocourkova. Ono e-mailová schránka se hrou fakt nesouvisí. Každej provozovatel (seznam.cz, atlas.cz, gmail.com,....) má systém trochu jinej, ale kolonky "nastavení" a "nápověda" fungují snad u všech (aspoň teda u všech, se kterýma jsem někdy přišla do styku). A když už se někdo neprokouše nápovědou, tak takovej dotaz by se kdyžtak slušelo poslat provozovateli e-mailu, ne hry...

    Ztrátu zlatek, že by podpora neřešila se mi moc nezdá. Jestli je to už dlouho, co psala a bez odpovědi, ať tam napíše radši znova ("odpovědět" na tu původní zprávu). Možná se jim ten e-mail někde zatoulal.
  • Michaela68Michaela68 Komentářů: 133
    upraveno 20.09.2014
    tak jsem se koukla na můj starý emajlík a zjistila,že jsem tam měla dárek k Bf výročí,tak je vše ok :) a děkuji
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 22.09.2014
    Ahoj chcel by som sa spytat kde alebo ako si mozem prevziat darcek na mojom konte gmail k 2.narodeninam BF napisalo my to tam ,,Vyzdvihni si to hned´´ ja som na to klikol a otvorilo my to novu kartu s GOODGAME hrami ja som kilkol na BF a nič . Čo mam robit DAKUJEM :confused:
    Post edited by Patrik Kolesar on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 22.09.2014
    možná si nekliknul na správný odkaz...a možná už skončila platnost kuponu. Měl omezený čas použití.
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 09.01.2017
    ono to ma platnost na 10 dni a oni my to poslali pred 4 dnami

    a ja som klikol na ,, Vyzdvihni si to hned ´´ a otvorilo my novu kartu s GOODGAME hrami
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 22.09.2014
    Zkoušel jsem to a na stránku GGS mě to hodilo taky - ale já už mám dárek vybraný. Napoprvé mi to napsalo něco ve smyslu, že kredit byl připsán. Takže buď už sis to vyzvednul, a nebo je to nějaká chyba a napiš na support.
  • keirrakeirra Komentářů: 10
    upraveno 22.09.2014
    Mně se stalo to samé - dárek se nepřipsal. Napsala jsem na podporu, tak uvidíme.
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 09.10.2014
    Ahoj, nám, co hrajeme farmu už dlouho, opravdu chodí mailové dárky jen zřídka, ale nováčci skutečně dostávají několik prvních dnů hraní každý den dárky na mailovou adresu. Vím to, protože celkem nedávno (myslím, že někdy v létě) jsem si založila novou farmu na SK (téměř ji nehraju, jen jsem chtěla vědět, jak se hra změnila pro nováčky) a dost mě překvapilo, že mi prvních zhruba 7 - 14 dní denně chodily na mail dárečky...
    A jak někdo psal, že se stačí týden na farmu nepřihlásit a hned dostaneš zlato, tak to není úplně pravda. Po týdenní neaktivitě sice dostaneš mail, že jsi zapomněl/a na svoje zvířátka, ale po přihlášení ještě zlatky nedostaneš, za to dostaneš po dalších dvou dnech neaktivity další mail s "fotkou" plačících zvířátek z farmy s upozorněním, že tvoje zvířátka mají děsný hlad až jim z toho škrundá v žaludku... První příslib zlatek dostaněš až zhruba po 14 dnech neaktivity.
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 11.10.2014
    ahoj mne na mail chodia darceky napr. k minulej ostrovnej farme my prisli vseliake veci alebo nedavno mi prisli vsetky semienka v BF napr.ruze,kuzelna fazulka alebo ryza atd. takze mne na mail chodia darceky :D
Sign In to comment.