Domů Czech Otázky ke hře

Emailové odměny

19

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dívám se na ten, kam mne to přesměruje.:-))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak měj při tom otevřený ve vedlejším okně testovací server. Někdo psal, že se mu to připsalo na jiný účet (což se mi sice nezdá, ale kdo ví). Případně aktualizuj stránku, odměny by se měly objevit.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - už to sleduji, ale mít moc oken, tak se mi ta stará bedna (pc) rozsype. :-(
  • charlie1950 (CZ1)charlie1950 (CZ1) Komentářů: 13
    neobdržel jsem dárek od BIGFARM, Prosím o případné zaslání.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    neobdržel jsem dárek od BIGFARM, Prosím o případné zaslání.
    Můžeš být nějak konkrétnější? Uvítací dárek? Nebo teď k novému roku? Nebo za nepřítomnost na testovacím serveru?
  • lilik (SK1)lilik (SK1) SK1 Komentářů: 14
    Mám tiež problém s darčekmi. Veľa členov spoločenstva dostalo v priebehu niekoľkých dní darček na email. Mne na mail žiadny darček neprišiel. Skontrolovala som Spam a všetko OK. Ak kúpim zlato a potvrdzujúci mail príde v poriadku. Viete mi s tým poradiť? Ďakujem 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.01.2017
    lilik (SK1) napsal(a):
    Mám tiež problém s darčekmi. Veľa členov spoločenstva dostalo v priebehu niekoľkých dní darček na email. Mne na mail žiadny darček neprišiel. Skontrolovala som Spam a všetko OK. Ak kúpim zlato a potvrdzujúci mail príde v poriadku. Viete mi s tým poradiť? Ďakujem 
    Viz příspěvek nad tebou, o jaké dárky konkrétně se jedná?

    Pak taky záleží, u jakého poskytovatele máš mail, některé schránky prostě zlobí. A další věc, většina dárků je jen pro náhodně vybrané hráče, ne pro všechny.
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    Ahojky
    Přeji hezký nový rok.
    Byla jsem ostatními hráči ze spolku požádána, jestli bych se nezeptala na radu. Pár hráčům přišel na nový rok do emailu novoroční dárek. Z toho vyplynulo, že některým hráčům chodí dárky do emailu pravidelně a některým nikdy. A není to náhodné. Pořád se jedná o jedny a ty samé lidi. Někdo si myslí, že vznikla chyba při přihlašování do hry.
    Můžete mi někdo prosím poradit co s tím? Děkuji.
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Mě nic nepřišlo, ani k Novému roku. Asi jsem tentokrát nebyla vybrána :-D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    trefilka13 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky
    Přeji hezký nový rok.
    Byla jsem ostatními hráči ze spolku požádána, jestli bych se nezeptala na radu. Pár hráčům přišel na nový rok do emailu novoroční dárek. Z toho vyplynulo, že některým hráčům chodí dárky do emailu pravidelně a některým nikdy. A není to náhodné. Pořád se jedná o jedny a ty samé lidi. Někdo si myslí, že vznikla chyba při přihlašování do hry.
    Můžete mi někdo prosím poradit co s tím? Děkuji.
    Ahoj, může to být také dáno tím, že mají emailovou schránku, kde bývají problémy s doručením zpráv od GGS (např. seznam a jeho odnože, hotmail). Zároveň dárky nechodí těm, kteří se zaregistrovali přes weby třetích stran, tj. ne přímo na oficiálních stránkách hry.
  • charlie1950 (CZ1)charlie1950 (CZ1) Komentářů: 13
    nemám dárek k Novému roku
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nemám dárek k Novému roku
    Viz příspěvky výše, záleží, u koho máš schránku, kde ses do hry registroval/a...
  • charlie1950 (CZ1)charlie1950 (CZ1) Komentářů: 13
    upraveno 03.01.2017
    registrace charlie1950 z adresy *****.

    Přesné datum si nepamatuji. Bylo to okolo Nového roku 2014/2015.

    edit: smazání soukromého emailu ve tvém vlastním zájmu (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    registrace charlie1950 z adresy *****.

    Přesné datum si nepamatuji. Bylo to okolo Nového roku 2014/2015.

    edit: smazání soukromého emailu ve tvém vlastním zájmu (black-.-angel)
    Jak bylo uvedeno výše, problémem může být tvůj poskytovatel emailu.
  • charlie1950 (CZ1)charlie1950 (CZ1) Komentářů: 13
    Poskytovatel emailu pravděpodobně nasmněroval Vaše Novoroční přání do spamu, který obsahoval tisíce 
    komentářů od různých adminů k jiným událostem než můj dotaz "kousek Havaje". Tento spam jsem, jako mnohokrát, smazal. Když koupím balíček zlaťáků, přijde doklad o zakoupení do kolonky "doručené". Nevím, proč této kolonky nepřišlo Vaše přání.

    S pozdravem charlie1950
  • dita luna (CZ1)dita luna (CZ1) Komentářů: 41
    Ahoj,

    díky komentářům na chatu spolku jsem se dozvěděla, že posíláte na přihlašovací mail "dárky". Nedostala jsem ani vánoční, ale ani ty nynější (asi před 3 dny), které dostali všichni ze spolku

    Poradíte, prosím, jak to řešit ?

    Díky
    Dita
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Ahoj, dárky se rozesílají nahodile, někomu dojdou, někomu vůbec ne. Mně třeba nedošly. 
    Ale ještě upozorním, že s maily na Seznamu byly určité problémy a taky někdy padaly do spamu, tak se podívej i tam.  
  • dita luna (CZ1)dita luna (CZ1) Komentářů: 41
    Ahoj,

    moc děkuju za rychlou odpověď :-))

    Dita
  • bosorka 76 (SK1)bosorka 76 (SK1) Komentářů: 858
    Mne to hádže do spamu, môžeš to mať aj tam..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jen pro info i v tomto vlákně, opět jsou postupně rozesílány mailové odměny, tentokrát k valentýnu ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jdu multipostit, ale na základě dotazů je třeba to doplnit :)

    Odměna je tentokrát pro všechny a stále se zatím rozesílá.

    Nárok na ni mají všichni, kdo mají ověřenou emailovou adresu, tj. vyzvedli si uvítací balíček.

    Pokud vám náhodou ani do konce zítřka odměna nepřijde, dejte mi vědět soukromou zprávou :heart:

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, tak jen pro info, na mail chodí další odměny, tentokrát ke dni sv. Patrika. Dárek obsahuje semena slunečnice a krmivo z mořských řas. Bohužel je opět rozesílán pouze náhodně vybraným hráčům :neutral:
    Zkuste se podívat i do spamu a hromadných zpráv, zda se i na vás neusmálo štěstí ;)
  • samuel23 (SK1)samuel23 (SK1) Komentářů: 11
    Ahojte.Mozem sa opytat preco ostatnym clenom spolocenstva dnes prisli darceky-material pre pracu v dielni cez mail a mne od BigFarm ziaden mail neprisiel,ani nikdy nechodia,hoci to mam vsetko funkcne,pouzivam len ten jeden mail cele roky?Nemam to v spame,v kosi,v dorucenych nikde...syn ma ine hry cez moj mail a vsetko chodi normalne.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    samuel23 (SK1) napsal(a):
    Ahojte.Mozem sa opytat preco ostatnym clenom spolocenstva dnes prisli darceky-material pre pracu v dielni cez mail a mne od BigFarm ziaden mail neprisiel,ani nikdy nechodia,hoci to mam vsetko funkcne,pouzivam len ten jeden mail cele roky?Nemam to v spame,v kosi,v dorucenych nikde...syn ma ine hry cez moj mail a vsetko chodi normalne.
    Ahoj, problém může být v poskytovateli tvé schránky, některé maily dobře nefungovaly prakticky nikdy (např. seznam, email atd.). Můžeš mít také blokované emaily od GGS, to by ti sdělili pouze na podpoře.
  • Oh no! Unfortunately your credit voucher has expired. tohle nemuze poslat darek

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044

    Oh no! Unfortunately your credit voucher has expired. tohle nemuze poslat darek

    Každý poukaz má omezenou platnost, většinou to bývá 10 dní. Platnost tvého evidentně vypršela dřív, než sis stihl dárek vyzvednout.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.05.2017
    Akorát mi na email dorazil dárek k rybolovu na moři.

    Obsahoval: 1 norfolská pramice, 2 vlečné sítě, 2 pruty s podepřením a 2 hrábla. (Pozn. pramici najdete v inventáři při pohledu z doků).

    Tentokrát mi poprvé spadnul do spamu, tak zkuste zalovit, zda se vám tam taky v blízké době neobjeví :)
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    dárek jsem si vyzvedla dík za něj ,ale nemůžu ho ale nikde najít 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 24.05.2017
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    dárek jsem si vyzvedla dík za něj ,ale nemůžu ho ale nikde najít 
    Ahoj.
    Norfolkskou pramici najdeš v inventáři doků, udice, hrábla a sítě hledej ve výbava/posádka u lodi, kruhová nabídka vpravo.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    upraveno 25.05.2017
    děkuji pramici jsem našla zbytek jdu hledat dík

    lodě mám dvě ale jsou na moři tak musím čekat až přistanou nebo koupit novou ? dík ptám se jak trdlo ale nemůžu nic jinak najít dík

    OK loď dorazila mám to v pořádku 

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Sign In to comment.