Domů Czech Otázky ke hře

Spolek: Výzkumy

148

Komentáře

  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 21.12.2013
    je jich 11 a to máme i ukazatel je zelený celý a píše to 11/11
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 21.12.2013
    Pokud opravdu je vše jak píšeš, problém vám odstraní jedině podpora hry, která ted bude mít ovšem omezenou pracovní dobu :(
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 21.12.2013
    Zkus restartovat prohlížeč...
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 22.12.2013
    Len chcem nahlásiť rovnaký problém s výskumom. Viem, že tu to nikto nevyrieši a kontaktovať podporu budeme, len aby sa vedelo, že sa nejedná o ojedinelý prípad
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 22.12.2013
    Nedávno sa niečo podobné stalo pri spustení výskumu v spolku na cz i na sk, výskum sa spustil, ale nezobrazovalo časomieru. Stačil reset hry a už to bolo ok.
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 22.12.2013
    Dík. Už sa to rozbehlo
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 01.01.2014
    ahojte :) mám otázku čisto zo zvedavosti.. :)

    beží nám výskum na zvýšenie času na projekty, dokončí sa zajtra ráno..ak dnes spustím projekt, ktorý trvá niekoľko dní, zvýši sa mu čas automaticky alebo sa to bude týkať až projektu, ktorý sa spustí po dokončení výskumu??
    Post edited by LucicinQa on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 01.01.2014
    Nám se zvýšil po dokončení výzkumu a to nám běžel projekt. ;) započítalo se to i do toho projektu který běžel
  • ELISBELISJA (CZ1)ELISBELISJA (CZ1) Komentářů: 63
    upraveno 01.01.2014
    Ahoj, také máme vyzkoušeno v praxi. Po skončení výzkumu se přepočte automaticky i právě běžící projekt. :-)
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 09.01.2014
    je to možno aj trocha mimo, aj trocha k téme..zaujímalo by ma, či sa spolku viac oplatí donekonečna prijímať nových hráčov alebo radšej platiť zlatky za výskumníka :confused:
    Post edited by LucicinQa on
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 07.01.2014
    Pokud máte zlato na pronajímání, tak si chybějící výzkumníky klidně pronajímejte...

    Podle mě by ale měla platit spravedlivost. Aby nepronajímal výzkumníky jen jeden z Vás či malá skupinka a ostatní by utráceli pouze své dolary. Přišlo by mi to nespravedlivé a rozhodně by se mi to nelíbilo. Navíc zlato je potřeba i k zaplacení výzkumu. Takže bych raději dávala zlato do spuštění výzkumu, než za výzkumníky, kteří se dají zaplatit dolary...

    Já si raději počkám, než si výzkumníky všichni zakoupí. Pokud někdo stávkuje a prostě si výzkumníka koupit nechce, tak ho vyhodím ze spolku a najdu nové farmáře, kteří si výzkumníka koupí. Jsme na celkové úrovni 12 a úroveň výzkumů máme 2. Takže zatím nemůžeme nabídnou novým farmářům mnoho. Na druhou stranu i to, co vyzkoumáno a vyprojektováno máme nás stálo čas a dolary. Jsme jeden spolek. Výhody čerpáme všichni. A tak bychom se na vyzkoumání výhod měli i všichni spravedlivě podílet...
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 07.01.2014
    ide o tie výskumy, na ktoré už nemáme členov, nás bude len 21 a potrebujeme napríklad 28 registrácií.....

    už len keď počítam, že ďalšie dve prijímania by nás vyšli 28tisíc zlatiek, šetrili by sme hádam aj niekoľko rokov, no a výskumy naviac vďaka 4 členom by boli asi 2 alebo 3 (ak počítam čisto dolárové registrácie).. na druhú stranu, za 28tisíc zlatiek sa dá kúpiť 80 výskumníkov, ak jeden stojí 350 zlatiek, takže je tu výhodnejšia skôr táto možnosť

    len nemám prehľad o ďalších cenách za prijímania, čiže neviem, či sa nám to skutočne viac oplatí dotovať zlatkami alebo radšej donekonečna šetriť na nových členov
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 07.01.2014
    Tak to už chápu. :-) Prostě vezmu-li tvůj příklad, tak dvě rozšíření spolku jsou za 28 tis. zlatek... Vás je málo a chcete koumat i bez rozšíření spolku o nové farmáře. Náhradu za ně by jste řešili pronajímáním výzkumníků za zlatky....

    Výzkumy se spouští za zlatky ze společné kasy, ale výzkumníci se pronajímají za zlatky z vlastní kapsy. Takže je-li Vás 21 a do výzkumu je potřeba 28 výzkumníků, tak 7 z Vás by muselo pronajmout výzkumníky ze svého...
    Pokud máte podobných výzkumů více mohli by jste se na dalším výzkumu prostřídat...
    Opravdu si myslím, že když výhody z výzkumů čerpáte všichni, tak by měla ve spolku existovat spravedlivost. Jednou pronajme výzkumníka ten a podruhé, zase někdo jiný...

    A nebo se zkus s farmáři domluvit na určité sumě zlatek, které budete všichni povinně přispívat do kasy, do doby, než si nenašetřite na rozšíření... to by mohlo být spravedlivější. A pokud se bude někdo cukat - tedy bude jasné, že si zlato škudlí, ikdyž určitě na povinné odvody do kasy má, poznáš jak myslí na spolek. Protože pokud se mu nebude chtít dávat nižší sumy do kasy, určitě si nepronajme výzkumníka až by na něho přišla řada...

    Je to sice časově náročnější, ale podle mě spravedlivější...

    Je to můj názor. Jsem vedoucí spolku. Jak jsem psala, jsme nízká úroveň. Nevím, jak se budu rozhodovat v budoucnu. Ale prostě cítím, že spravedlivost by měla ve spolku rozhodně být.
  • Peg.92Peg.92 Komentářů: 6
    upraveno 07.01.2014
    Dobry den chci se zeptat mam pod sebou 5 clenu,ale kdyz si mne jeste jeden clen chtel pridat tak to nejde tak jsem zkusila udelat vyzkum na 4 lidi,ktere mam potvrzene,ale stale mi to pise Na konte spolku farmaru neni dostatek dolaru nechapu co tim je na mysli kazdej ma kolem 100 dolaru mam 4 lidi potvrzene na vyzkum ale nemohu to vubec odkliknout jak na to abych nemela ve spolku jen 5 clenu,ale treba 6 a vice clenu dekuji.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2014
    Peg.92 napsal: »
    Dobry den chci se zeptat mam pod sebou 5 clenu,ale kdyz si mne jeste jeden clen chtel pridat tak to nejde tak jsem zkusila udelat vyzkum na 4 lidi,ktere mam potvrzene,ale stale mi to pise Na konte spolku farmaru neni dostatek dolaru nechapu co tim je na mysli kazdej ma kolem 100 dolaru mam 4 lidi potvrzene na vyzkum ale nemohu to vubec odkliknout jak na to abych nemela ve spolku jen 5 clenu,ale treba 6 a vice clenu dekuji.

    A máte dostatek peněz na spuštění výzkumu?

    (Na obrázku níž mám jako příklad jinej výzkum než posily, ale jen ilustrativní foto toho, kde informaci o ceně za spuštění výzkumu najít):
    PYJph.jpg
  • Dadika22Dadika22 Komentářů: 24
    upraveno 07.01.2014
    Na spustenie výskumu musíš mať okrem prihlásených členov vo výskume aj doláre v spoločnej kase. Z vlastnej kasy sa platia len výskumníci, samotný výskum už však zo spoločnej.
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 07.01.2014
    Kacirek2 napsal: »
    Výzkumy se spouští za zlatky ze společné kasy, ale výzkumníci se pronajímají za zlatky z vlastní kapsy. Takže je-li Vás 21 a do výzkumu je potřeba 28 výzkumníků, tak 7 z Vás by muselo pronajmout výzkumníky ze svého...
    Pokud máte podobných výzkumů více mohli by jste se na dalším výzkumu prostřídat...
    Opravdu si myslím, že když výhody z výzkumů čerpáte všichni, tak by měla ve spolku existovat spravedlivost. Jednou pronajme výzkumníka ten a podruhé, zase někdo jiný...

    A nebo se zkus s farmáři domluvit na určité sumě zlatek, které budete všichni povinně přispívat do kasy, do doby, než si nenašetřite na rozšíření... to by mohlo být spravedlivější. A pokud se bude někdo cukat - tedy bude jasné, že si zlato škudlí, ikdyž určitě na povinné odvody do kasy má, poznáš jak myslí na spolek. Protože pokud se mu nebude chtít dávat nižší sumy do kasy, určitě si nepronajme výzkumníka až by na něho přišla řada...

    doteraz sme vyberali zlatky do kasy, každý dával rovnako, takže by sme prestali zbierať zlatky a povedzme, že každé 3mesiace by sme sa namiesto toho zúčastňovali výskumov aj so zlatkami (dennými bonusmi sa 350 zl. dá nazbierať za dva mesiace), samozrejme by sme sa striedali, lebo je toho veľa, a napokon aj výhody by čerpal každý :)

    bodlo by, keby sa mi k tomu vyjadril niekto zo skúsenejších spolkov, ako to chodí u nich :)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 07.01.2014
    LucicinQa napsal: »
    doteraz sme vyberali zlatky do kasy, každý dával rovnako, takže by sme prestali zbierať zlatky a povedzme, že každé 3mesiace by sme sa namiesto toho zúčastňovali výskumov aj so zlatkami (dennými bonusmi sa 350 zl. dá nazbierať za dva mesiace), samozrejme by sme sa striedali, lebo je toho veľa, a napokon aj výhody by čerpal každý :)

    bodlo by, keby sa mi k tomu vyjadril niekto zo skúsenejších spolkov, ako to chodí u nich :)

    Nechcem ti kaziť nádeje, ale vyššie úrovne výskumov už stoja 450., 500., 550 zlatiek, tie ďalšie možno viac, ale tie ešte nemáme odkryté.
    Ja som v spolku nikdy povinné zlatky nemala, takže sme výskumy robili z toho, čo kto dal dobrovoľne a systém zlatenia nadpočetných výskumníkov u nás beží už dávno. Je to však takou formou, že ak niekto má záujem prispieť zlatom do spolku, tak zaplatí výskumníka do vopred určeného výskumu. Ty však zlatkové príspevky máš zavedené, tak byť tebou, nerušila by som ich, zo skúseností zo spolku z cz viem, že je to dobrá vec. Akurát si tiež môžete stanoviť výskum, kde by niekto, kto by mal záujem o mimoriadny zlatkový vklad zaplatil výskumníka. Môže sa ti totiž stať, že ak poplatky zrušíš a o 3 mesiace budeš chcieť zlatiť výskumníkov, niektorý člen dovtedy skončí s hrou, či so spolkom a ty budeš musieť vyberať náhradníka
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 07.01.2014
    Pro Peg.92 - Tady ale nejde o sbírání zlatek do kasy, ale pro vás jako spolek v téhle chvíli do kasy vkládat dolary! Všechny výzkumy jsou na samém začátku za dolary - takže pokud nemáte v kase nic "zeleného", musíte si na to našetřit. Třeba po menších částkách každý den nebo týdně, podle levelu tvých spoluhráčů.
  • Zdenka ZemanováZdenka Zemanová Komentářů: 1
    upraveno 07.01.2014
    tam jak mate napsano ty 3 dny a vedle toho panacka s dolarama tak to mam odfajfkovane jako ze to mam ale to co je zakrouskovany a vedle je napsano zacit tak to mi zacit nejde nevim asi kde to spustit mam tam napsano posily uroven 1 a 4 lidi mam ve vyzkumu mam tady napsano 14 600 dolaru,ale zpustit nemohu nechapu a penez mame kazdej dost kolem 60 -100dolaru
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 07.01.2014
    musíte mít peníze na společném účtu spolku, tzn. těch 14 600 musí být ve společné kase
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2014
    Peg.92 napsal: »
    penez mame kazdej dost kolem 60 -100dolaru

    Je jedno, kdo z vás má kolik peněz na svým účtu; důležitý je, kolik máte nastřádaných peněz ve spolkové pokladně.

    YNKOQ.jpg
  • Peg.92Peg.92 Komentářů: 6
    upraveno 07.01.2014
    a ten spolecny ucet mam hledat kde?Jeste tomu tak nerozumim jsem teprve v 17.levl
  • Peg.92Peg.92 Komentářů: 6
    upraveno 07.01.2014
    OK dodala jsem dolary a jde to parada dekuji vam :) a preji krasny den :) pro priste aspon vim :)
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 07.01.2014
    gratuluji :)
  • Peg.92Peg.92 Komentářů: 6
    upraveno 07.01.2014
    ale divny je ze jsem chtela si pridat jeste jednoho clena odklikla jsem ten vyzkum a nic nejde zase tam mam napsano jako ze neni dostatek dolaru a pritom tam mam ve spolku 14 990 a je potreba pouze 14 600 tak jak to tedy udelat aby si me ten dotycny uz mohl pridat do spolku odklikla jsem zacit a zase to nejak zmizelo a pise nedostatek dolaru :(
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2014
    Rádo se stalo. Možná by sis mohla zkusit pročíst toto téma: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?17766-spolek-v%C5%A1e-o-spolku-%29 - nebo vaše vedoucí spolku...:-P
    (O jistých podobnostech přezdívek některých členů se radši nebudu zmiňovat - doufám, že víš, ve ve hře smí mít na každým serveru člověk pouze jednu registraci...)
  • Peg.92Peg.92 Komentářů: 6
    upraveno 07.01.2014
    a pise mi to ze musim dokoncit predchozi vyzkum,ale jak nevim :(
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.01.2014
    Peg.92 napsal: »
    ale divny je ze jsem chtela si pridat jeste jednoho clena odklikla jsem ten vyzkum a nic nejde zase tam mam napsano jako ze neni dostatek dolaru a pritom tam mam ve spolku 14 990 a je potreba pouze 14 600 tak jak to tedy udelat aby si me ten dotycny uz mohl pridat do spolku odklikla jsem zacit a zase to nejak zmizelo a pise nedostatek dolaru :(

    Odhlaš se z farmy a přihlaš se znova, mohlo by to pomoct.
  • Dadika22Dadika22 Komentářů: 24
    upraveno 07.01.2014
    Peg.92 napsal: »
    ale divny je ze jsem chtela si pridat jeste jednoho clena odklikla jsem ten vyzkum a nic nejde zase tam mam napsano jako ze neni dostatek dolaru a pritom tam mam ve spolku 14 990 a je potreba pouze 14 600 tak jak to tedy udelat aby si me ten dotycny uz mohl pridat do spolku odklikla jsem zacit a zase to nejak zmizelo a pise nedostatek dolaru :(

    Ten výskum, ktorý si spustila, nejakú dobu prebieha. Toho ďalšieho člena budeš môcť prijať až vtedy, keď bude výskum skončený. Pri výskume, ktorý si spustila, máš časomieru, ktorá ti ukazuje, koľko času ešte treba do dokončenia.
Sign In to comment.