Domů Czech Otázky ke hře

Turnajová sezóna

SystemSystem Komentářů: 106,969
upraveno 22.01.2018 v Otázky ke hře
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Otázky a odpovědi: Koňský ranč.
«136

Komentáře

  • Zavrel66Gamer (CZ1)Zavrel66Gamer (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 03.02.2015
    Může mi někdo vysvětlit, jak mě můžou vyzvat k dostihu, když koně trénují?
    Post edited by Zavrel66Gamer (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.02.2015
    Může mi někdo vysvětlit, jak mě můžou vyzvat k dostihu, když koně trénují?

    Ahoj, pokud tvůj kůň trénuje, znamená to, že s ním pouze nemůžeš ty někoho vyzvat. Obráceně to ale nevadí - jiní hráči tvého koně vyzvat mohou. Je to tak nastaveno. Výzvu nemůžeš přijmout/odmítnout, může proběhnout kdykoli bez tvého vědomí.
  • Zavrel66Gamer (CZ1)Zavrel66Gamer (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 01.02.2015
    Postavený dost na hlavu ne?
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 01.02.2015
    Postavený dost na hlavu ne?

    proč? mě to přijde vcelku logické.. nemůžeš zároveň například trénovat na dvou cvičištích, tak stejně nemůžeš zároveň ani cvičit a závodit.. a vzhledem k tomu, že výzvu od někoho jiného nemůžeš odmítnout, tak je jedině dobře, když závod proběhne okamžitě.. takhle bych mohla vyzvat někoho a čekat třeba 3 dny, než přijde na farmu a posbírá hvězdičky u koně, kterého cvičil, aby byl volný a mohl závodit.. a tou dobou bych zas třeba mohla cvičit já.. a kdyby nám to nabízelo jen koně, které necvičí, tak zrovna teď by jich tam bylo dost málo, když dost hráčů je má zasekané na cvičištích.. to by bylo ještě blbější
  • marty092marty092 Komentářů: 5
    upraveno 12.02.2015
    Dobrý den... rád bych se přeptal jak je to s turnaji na koňském ranči s ostatními hráči. Když je porazím získám body, když ne přijdu o ně ( samozřejmě pokud jsem v odpovídající lize), když mě vyzvou oni a porazí mě přijdu taktéž o body, když mě ale neporazí i přesto, že mě vyzvali oni proč za svoje vítězství nedostanu taky nějaký ten bod ??? není to trochu nefér účtovat jen srážkové body při cizí výzvě a žádné plusové pokud mě nepřemůžou ????
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 12.02.2015
    marty092 napsal: »
    Dobrý den... rád bych se přeptal jak je to s turnaji na koňském ranči s ostatními hráči. Když je porazím získám body, když ne přijdu o ně ( samozřejmě pokud jsem v odpovídající lize), když mě vyzvou oni a porazí mě přijdu taktéž o body, když mě ale neporazí i přesto, že mě vyzvali oni proč za svoje vítězství nedostanu taky nějaký ten bod ??? není to trochu nefér účtovat jen srážkové body při cizí výzvě a žádné plusové pokud mě nepřemůžou ????

    když ty vyzveš a prohraješ, tak o body nepřijdeš.. ty můžeš ztratit jedině tím, jestli prohraješ při výzvě od někoho jiného.. jestli je to fér nebo ne, to už záleží na každým jak to vidí
  • marty092marty092 Komentářů: 5
    upraveno 12.02.2015
    Elis359 napsal: »
    když ty vyzveš a prohraješ, tak o body nepřijdeš.. ty můžeš ztratit jedině tím, jestli prohraješ při výzvě od někoho jiného.. jestli je to fér nebo ne, to už záleží na každým jak to vidí

    tak to potom jo... já si mylně myslel že se mi taky strhávaj... proto mi to přišlo nefér že tu jsou dva způsoby jak o body přijít a pouze jeden jak je získat... takhle je všechno v pořádku... dík ;)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 17.02.2015
    Ahoj,jak se dostanu z bronzove do stribrne ligy?

    Omlouvam se za zalozeni uplne zbytecneho temata,priste pouziju vyhledavac. :)
    Post edited by farlady (CZ1) on
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 16.02.2015
    Tím, že budeš vyhrávat v turnajích se Ti připisují body a když jich nasbíráš 250 a víš tak se dostaneš do Stříbrné ligy.
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 22.02.2015
    Ale jaktože ho během jedné minuty vyzval podruhé ten samý? To by snad nemělo být?:confused:
  • taskars (CZ1)taskars (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 25.02.2015
    Měl bych návrh na zlepšení a nebo dotaz proč to tak je ? V turnajové výzvě ve stříbrné, zlaté a platinové, když mne nějaký hráč vyzve k turnaji a já jeho výzvu prohraju přijdu o body do žebříčku, a když vyhraji výzvu od jiného hráče tak body nedostanu, Je to nespravedlivé, pouze jedna možnost získání bodů do žebříčku a to, když vyhraju výzvu, kterou jsem uskutečnil a k tomu potřebuji palivo, ale pak mám dvě možnosti jak o body do žebříčku přijdu, když já vyzvu a prohraju a pak když jsem vyzván a také prohraji. Nebylo by dobré pravidla výzev upravit tak, aby když jsem vyzván a vyhraj,i abych dostal body do žebříčku ??
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 25.02.2015
    když ty vyzveš a prohraješ, tak o body nepřijdeš :) o ty přijdeš jedině v případě, že tě vyzve někdo jiný a prohraješ
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    upraveno 02.03.2015
    jak poznám, kolik hráčů zbejvá porazit v platinové 1 (k postupu do diamantové)? je to někde vidět? nebo to bude překvápko?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.03.2015
    D77 napsal: »
    jak poznám, kolik hráčů zbejvá porazit v platinové 1 (k postupu do diamantové)? je to někde vidět? nebo to bude překvápko?

    Bohužel tam žádná forma počítadla není, prostě to bude překvapení ;-)
  • Filutek3Filutek3 Komentářů: 1
    upraveno 04.03.2015
    Zdravím, mám dotaz nebo spíše postesk ohledně koní a soutěžení mezi hráči. Nevím jestli to tu již bylo, ale připadá mi dost ujeté, že z cca 15 pokusů hned za sebou mám úspěšnost 2 výhry a to ještě paradoxně proti hráčům o 7 levelů výše, kdežto proti ostatním, kteří měli pouze 15-40% (většinou kolem 20%) možnost vyhrát jsem neměl ani jednou šanci. Toto již není o pravděpodobnosti, ale dost zajímavém nastavení...pravděpodobnost, že bych 10x za sebou takto prohrál se blíží limitně k nule...nebo že by extrémní štěstí v lásce? Hmmm
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 04.03.2015
    Filutek3 napsal: »
    Zdravím, mám dotaz nebo spíše postesk ohledně koní a soutěžení mezi hráči. Nevím jestli to tu již bylo, ale připadá mi dost ujeté, že z cca 15 pokusů hned za sebou mám úspěšnost 2 výhry a to ještě paradoxně proti hráčům o 7 levelů výše, kdežto proti ostatním, kteří měli pouze 15-40% (většinou kolem 20%) možnost vyhrát jsem neměl ani jednou šanci.

    Na to ti asi přesně neodpoví nikdo. Je to celé postavené na hlavu. Systém chaos. Taky prohrávám s výrazně menšími levly a vyhrávám nad vyššími. Můj rekord je pětkrát v řadě výhra a sedmkrát v řadě prohra.
    A jedna perlička z dneška - ve zlaté lize jsem natrefil na koně s chovnou hodnotou 0 :D
    Takže moje vítězství nebylo žádným překvapením. Chudák protihráč si podle všeho zapomněl přednastavit ve volbách toho správného závodního koně :D
    Pokud se tam ale s takovou herkou opravdu dobelhal (u GGS člověk nikdy neví), tak to klobouk dolů :D
  • Widlathor (CZ1)Widlathor (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 11.03.2015
    Ahoj, dotaz ke konikum a turnajum.... mam 1249 bodu a dalsi se mi nepricitaji kdyz vyhraju, takze jsem nejaky zasekly na platinove lize... Je to standardni reseni nebo chyba aplikace?

    Diky
  • Jayo20 (SK1)Jayo20 (SK1) Komentářů: 0
    upraveno 11.03.2015
    za normálnych okolosti by som sa pozdravil kedže niesom pubertiak, ale aj ked je to len blba stupidna hra, som maximalne ***** , vysvetlite mi niekto do bo.a , ako je možne že niekto kta ma omoc nižšiu hodnotu chovu ako ma moj kôn, jak je možne že furt prehram, tak načo sa to trenuje, načo zbieram tie *****. podkovy ked niejaky ***** vyvojar alebo ktory ***** to ma na starosti spravil hru tak aby ten silnejši kôn nikdy nevyhral, a je to jedno či slabši alebo silnejšie je to iba o nahode ked vyhram, už som prehral aj 20x posebe , tato hra ma bit oddych pre ludi ! ale nie aby som mal iba nervi pre bandu ***** , aj tie ***** udalosti , zbieram jak *****, pritom mam aj doma roboty dost, už minimalne 10 udalosti posebe som nedokončil , a to len preto že predmety ktore sa zbieraju mi nedava pravidelne, teda skoro vôbec nedava , ja niesom dochodca ani študent aby som tu sedel od rana do večera a žral si nervi , premna je tato hra akurát tak jednym velkým sklamaním, kluden zaželam len to najhoršie tomu ******

    edit: takovýhle slovník a výhružky si nech pro někoho jiného, na to tu nejsme zvědaví! (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.03.2015
    Widlathor napsal: »
    Ahoj, dotaz ke konikum a turnajum.... mam 1249 bodu a dalsi se mi nepricitaji kdyz vyhraju, takze jsem nejaky zasekly na platinove lize... Je to standardni reseni nebo chyba aplikace?

    Diky

    Nenačtou se ani po aktualizaci stránky?... A taky sleduj, jestli třeba zase hned někdo nevyzve tebe, vzhledem k tomu, že ti to ubere stejný počet bodů, může se zdát, že se nikam neposouváš. Taky pořád trčím plus mínus na 1 033 a už se asi nehnu :D
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    upraveno 11.03.2015
    tak sem začla 3 týden s touhle chybou a body za výzvy a prohry se u mě taky nehýbajíAttachment not found.
  • Widlathor (CZ1)Widlathor (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 11.03.2015
    Nenactou :( a zadne dalsi vyzvy v mailu nemam.... tak nevim co s tim
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.03.2015
    U koní záruka výhry nikdy není, navíc tam nehraje roli chovná hodnota, ale síla do turnaje, která je odvozena od úrovní vlastností a chovných efektů daného koně. Takže chovná hodnota může být hodně matoucí (jasně, spíše záměrně).

    Co se týče "padacích úkolů", předměty vždy padaly náhodně, nikdy pravidelně.

    Jak píšeš, hra má být pro oddech, relax, tak nevím, proč se tak nervuješ, nadáváš a ještě vyhrožuješ. Vážně trochu mírni tón.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.03.2015
    Regina212 napsal: »
    tak sem začla 3 týden s touhle chybou a body za výzvy a prohry se u mě taky nehýbajíAttachment not found.

    Tato chyba ti nezmizí ani po aktualizaci stránky?

    Mně zmizí hned po uzavření, pak se nalosují jiní soupeři.

    Pokud se toho erroru nemůžeš zbavit ani po žádných ozdravných krocích, kontaktuj podporu.
    Widlathor napsal: »
    Nenactou :( a zadne dalsi vyzvy v mailu nemam.... tak nevim co s tim

    V tom případě tě tedy také odkážu na podporu - návod najdeš zde.
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    upraveno 11.03.2015
    ne nezmizelo nic na podporu sem psala, jak píšu už to mám 3 týden, asi se na ty herky vykašlu a nechám je zdechnout :-))))
  • Lucyenka (CZ1)Lucyenka (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 16.03.2015
    Vyzývám hráče k soubojům co mi síla ( tedy palivo) stačí. Pravda kůň není zrovna v tréninku vysoko ( je 50) Každopádně poměr proher je výrazně vyšší, než výher. Jestli to takto půjde dál, tak se propadnu z platinové ligy zpět do zlaté :eek: Je to vůbec možné?
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 16.03.2015
    Lucyenka napsal: »
    Vyzývám hráče k soubojům co mi síla ( tedy palivo) stačí. Pravda kůň není zrovna v tréninku vysoko ( je 50) Každopádně poměr proher je výrazně vyšší, než výher. Jestli to takto půjde dál, tak se propadnu z platinové ligy zpět do zlaté :eek: Je to vůbec možné?

    Já myslím, že to vidíš moc černě. Jsem na tom stejně a zuby nehty se platiny držím. nejvíc mě baví, že vcelku pravidelně porážím koně s daleko vyšší úrovní a pak se mnou několikrát zamete koník, který je slabší. :)
  • AikwenAikwen Komentářů: 10
    upraveno 02.04.2015
    Hezký večer. Ráda bych věděla proč mi zmizelo vylepšení nádrže. V minulém turnaji jsem si koupila velké vylepšení nádrže, ale v tom novém už mám zase jen původní stovku paliva. Když jsem toto vylepšení kupovala, žádné varování, že to bude pouze na jednu sezónu tam nebylo. V čem je tedy chyba?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 02.04.2015
    Aikwen napsal: »
    Hezký večer. Ráda bych věděla proč mi zmizelo vylepšení nádrže. V minulém turnaji jsem si koupila velké vylepšení nádrže, ale v tom novém už mám zase jen původní stovku paliva. Když jsem toto vylepšení kupovala, žádné varování, že to bude pouze na jednu sezónu tam nebylo. V čem je tedy chyba?

    Je pouze na jedno sezónu, tato informace byla předem známa.
    Foxes napsal: »
    Jsou možné 3 způsoby, jak zvýšit množství paliva:
    • Palivo koupit (množství, které můžete koupit, je limitováno na 3 za bonus na den - resety probíhají o půlnoci)
    • Zvýšit maximální množství paliva, které můžete natankovat do nádrže - až 300 (efekt trvá po celou sezónu a pak je zresetován).
    • Zvýšit rychlost obnovování paliva až na 3 za hodinu (efekt trvá 24 hodin, může být získán pouze za předpokladu, že čas bonusu nebude delší než doba sezóny).
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 02.04.2015
    Aikwen napsal: »
    Hezký večer. Ráda bych věděla proč mi zmizelo vylepšení nádrže. V minulém turnaji jsem si koupila velké vylepšení nádrže, ale v tom novém už mám zase jen původní stovku paliva. Když jsem toto vylepšení kupovala, žádné varování, že to bude pouze na jednu sezónu tam nebylo. V čem je tedy chyba?

    Bohužel všechny koupené bonusy platí jen po dobu sezony ve které si to koupíš
    bylo to i v Ofiku

    edit: zase pozdě :)
  • KrtečekRadeček (CZ1)KrtečekRadeček (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    upraveno 17.04.2015
    Mám dotaz.Nikde jsem to nenašel,tak se ptám.Při soutěžích u koní se mi již několikrát stalo,že mi zmizelo pár bodů.Třeba včera jsem měl 466 a ráno koukám a o 4 body méně.Nevidím ale nikde,že by se mělo něco v noci odečíst.Nevíte tedy jak to je?Díky.
Sign In to comment.