Domů Czech Technické problémy & bugy

Problémy, potíže, chyby ve hře

15165

Komentáře

  • vrien (CZ1)vrien (CZ1) Komentářů: 3
    Ahoj, nepřišel mi " vánoční vůz " 2,3,4. Úkoly jsem měla hotové na 100% a nic :( Na koho se mám obrátit? Mám to přímo někomu napsat nebo stačí jen sem? děkuji za pomoc.
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    vrien (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nepřišel mi " vánoční vůz " 2,3,4. Úkoly jsem měla hotové na 100% a nic :( Na koho se mám obrátit? Mám to přímo někomu napsat nebo stačí jen sem? děkuji za pomoc.
    Dokončil to celý spolek na 100%? Protože pokud jste nedokončili všichni ve spolku úkol na 100%, vůz nedostanete ani jeden ze spolku.
  • saju1 (SK1)saju1 (SK1) Komentářů: 21
    ahoj, trošku nestíha oleg - konečne som sa dostala na level 25, kúpila požadovanú uhlíkovú udicu, miesto toho mi to v úlohe odfajklo nákup veľkého vedra a úloha zostala nesplnená (vedro som samozrejme dokúpila dodatočne). mazanie cookies ani reštart nepomohli. prosím nahlásiť chybu kompetentným. díky :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    saju1 (SK1) napsal(a):
    ahoj, trošku nestíha oleg - konečne som sa dostala na level 25, kúpila požadovanú uhlíkovú udicu, miesto toho mi to v úlohe odfajklo nákup veľkého vedra a úloha zostala nesplnená (vedro som samozrejme dokúpila dodatočne). mazanie cookies ani reštart nepomohli. prosím nahlásiť chybu kompetentným. díky :)
    Tak prosím ozvat se na podporu ;)
  • saju1 (SK1)saju1 (SK1) Komentářů: 21
    kde zoženiem niekoho z podpory, ktorý rozumie slovenčine alebo češtine? please, hľadám tlmočníka :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    saju1 (SK1) napsal(a):
    kde zoženiem niekoho z podpory, ktorý rozumie slovenčine alebo češtine? please, hľadám tlmočníka :)
    Nikde, využij překladač.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    saju1 (SK1) napsal(a):
    ahoj, trošku nestíha oleg - konečne som sa dostala na level 25, kúpila požadovanú uhlíkovú udicu, miesto toho mi to v úlohe odfajklo nákup veľkého vedra a úloha zostala nesplnená (vedro som samozrejme dokúpila dodatočne). mazanie cookies ani reštart nepomohli. prosím nahlásiť chybu kompetentným. díky :)
    Pokud si to pamatuji dobře, na tuhle chybu GGS stačilo koupit druhý uhlíkový prut a bylo splněno....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    saju1 (SK1) napsal(a):
    ahoj, trošku nestíha oleg - konečne som sa dostala na level 25, kúpila požadovanú uhlíkovú udicu, miesto toho mi to v úlohe odfajklo nákup veľkého vedra a úloha zostala nesplnená (vedro som samozrejme dokúpila dodatočne). mazanie cookies ani reštart nepomohli. prosím nahlásiť chybu kompetentným. díky :)
    Pokud si to pamatuji dobře, na tuhle chybu GGS stačilo koupit druhý uhlíkový prut a bylo splněno....
    To bylo pro případ toho, kdy to nepočítalo kyblík a ne obráceně. Nicméně tato chyba již byla opravena. Občas se ale nejde někdo, u koho se to stejně sekne...
  • saju1 (SK1)saju1 (SK1) Komentářů: 21
    upraveno 29.12.2016
    predpokladám, že chybu časom opravia :)
    v hraní hry to nijako neobmedzuje, takže o nič nejde.
    pekný deň a veľa zábavy. ahojky
    Post edited by saju1 (SK1) on
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Ahoj  :) je to jenom můj problém, že při přesunu na květinku mě to "kopne" do nejnižšího kouta farmy, ať už mám na sklizení rybí restauraci nebo cokoli jiného? Zase až takový problém to není, ale pokaždé to tam musím hledat, ostatní farmy to nedělají.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hope2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj  :) je to jenom můj problém, že při přesunu na květinku mě to "kopne" do nejnižšího kouta farmy, ať už mám na sklizení rybí restauraci nebo cokoli jiného? Zase až takový problém to není, ale pokaždé to tam musím hledat, ostatní farmy to nedělají.
    Ahoj, já toto postřehla, když mám hotovou výrobu v obchodě.. tak mě to hodí jinak. Zkusím tedy vyzkoumat i u dalších budov, ale tam mám pocit, že to fungovalo správně :) Já osobně to neřešila, ale kdyuž už to někdo hlásí tady, předám to jako chybu ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    U mě to dělá obchod, včelíny a palírna. Ostatní budovy mě posouvají o něco doprava nebo dolů, než by měly, ale není to tak výrazné.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    black-.-angel napsal(a):
    Hope2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj  :) je to jenom můj problém, že při přesunu na květinku mě to "kopne" do nejnižšího kouta farmy, ať už mám na sklizení rybí restauraci nebo cokoli jiného? Zase až takový problém to není, ale pokaždé to tam musím hledat, ostatní farmy to nedělají.
    Ahoj, já toto postřehla, když mám hotovou výrobu v obchodě.. tak mě to hodí jinak. Zkusím tedy vyzkoumat i u dalších budov, ale tam mám pocit, že to fungovalo správně :) Já osobně to neřešila, ale kdyuž už to někdo hlásí tady, předám to jako chybu ;)


    Kliknu na loď v nabídce - jsem u skleníku
    Kliknu na květinku (když nahlásí něco "hotovo") - jsem u skleníku
     
    Nějak magnetickej.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Hope2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj  :) je to jenom můj problém, že při přesunu na květinku mě to "kopne" do nejnižšího kouta farmy, ať už mám na sklizení rybí restauraci nebo cokoli jiného? Zase až takový problém to není, ale pokaždé to tam musím hledat, ostatní farmy to nedělají.
    Ahoj, já toto postřehla, když mám hotovou výrobu v obchodě.. tak mě to hodí jinak. Zkusím tedy vyzkoumat i u dalších budov, ale tam mám pocit, že to fungovalo správně :) Já osobně to neřešila, ale kdyuž už to někdo hlásí tady, předám to jako chybu ;)


    Kliknu na loď v nabídce - jsem u skleníku
    Kliknu na květinku (když nahlásí něco "hotovo") - jsem u skleníku
     
    Nějak magnetickej.
    Jojo, už jsem to nahlásila, díky ;)
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Hope2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj  :) je to jenom můj problém, že při přesunu na květinku mě to "kopne" do nejnižšího kouta farmy, ať už mám na sklizení rybí restauraci nebo cokoli jiného? Zase až takový problém to není, ale pokaždé to tam musím hledat, ostatní farmy to nedělají.
    Ahoj, já toto postřehla, když mám hotovou výrobu v obchodě.. tak mě to hodí jinak. Zkusím tedy vyzkoumat i u dalších budov, ale tam mám pocit, že to fungovalo správně :) Já osobně to neřešila, ale kdyuž už to někdo hlásí tady, předám to jako chybu ;)


    Kliknu na loď v nabídce - jsem u skleníku
    Kliknu na květinku (když nahlásí něco "hotovo") - jsem u skleníku
     
    Nějak magnetickej.
    Přesně tak - a když chci do skleníku, skončím v zálivu ve vodě :D
  • Dobrý den. V našem spolku farmářů Farma u Jelena má jeden hráč problém ve výrobních nákladech má tam mít -30 a pořad mu to tam ukazuje +166.   Budeme čekat na vaší odpověď.   Děkuji za odpověď  Denda a Milan
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dobrý den. V našem spolku farmářů Farma u Jelena má jeden hráč problém ve výrobních nákladech má tam mít -30 a pořad mu to tam ukazuje +166.   Budeme čekat na vaší odpověď.   Děkuji za odpověď  Denda a Milan
    Jak "má tam mít"? Výrobní náklady odpovídají spokojenosti na farmě.
  • black-,- angel  diky
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak - časomíra na nule, vločky padají dále a přičítají se. Asi se čeká, zda Anča doběhne první. :-)))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak - časomíra na nule, vločky padají dále a přičítají se. Asi se čeká, zda Anča doběhne první. :-)))
    V události je chyba, je již nahlášena, vzhledem k dovoleným opravdu nedokážu odhadnout, kdy k opravě dojde.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 05.01.2017
    Hlásím chybu týdenní tématické akce. Jsem v prvním kroku. K splnění mi chybělo sklidit asi 1000 zelí. Měl jsem dvě ze speciálních osiv - dohromady asi 1250 zelí. Sklidil jsem je, krok se zobrazil jako splněný, nabídl mi odměnu. Potvrdil jsem a znovu mi skočil úkol na zelí do stavu, který jsem měl, než jsem ty dvě zelí sklidl. Odměnu jsem nedostal.

    Má cenu to sklízet, nebo se to zopakuje znovu, pokud zase zasadím a sklidím skleníková osiva zelí? Zelí samotné se mi řádně připsalo, měl jsem ho polovinu skladu a teď je plný. Odhlásit se a přihlásit nepomohlo.

    Tak o 8 hodin později druhý pokus, tentokrát úspěšně zahájen 2. krok. Asi jen anomálie. Snad se nebude opakovat.
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • ankado (SK1)ankado (SK1) Komentářů: 3
    upraveno 04.01.2017

    Hlásila som chybu, hlásenie som vymazala, pretože chyba je inde ako som napísala. Na kvetinke likvidujem houští, ale na  hlavnej farme a na gurmánke  mi to píše že momentálne nič nestaviam, takže ma to dezinformuje. Myslím, že sa to upraví a netreba to riešiť, nie je to až taká veľká chyba.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    AninaD (CZ1) napsal(a):

    Hlásila som chybu, hlásenie som vymazala, pretože chyba je inde ako som napísala. Na kvetinke likvidujem houští, ale na  hlavnej farme a na gurmánke  mi to píše že momentálne nič nestaviam, takže ma to dezinformuje. Myslím, že sa to upraví a netreba to riešiť, nie je to až taká veľká chyba.
    Ahoj, tato chyba již byla globálně opravena, kontaktuj tedy podporu.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Se jim to přidání "pár" akcí po půlnoci nějak vymklo z rukou :s
    Mám farmu samou ceduli a nejde sklízet a navíc se mi zpomalila hra :(


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Huhouš (CZ1) To není nic nového, viz https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3193037/#Comment_3193037.

    Chyba s bublinami je ve hře už hodně dlouho.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Rád by som nahlásil chybu z konského ranča a neviem kam presne to postnúť tak to hodím sem a jedná sa konkrétne o chybu pri prepustení koníka na slobodu - totižto táto funkcia vôbec nefunguje, rád by som vedel či sa jedná o bug iba u mňa ale tento problém som mal už minulý rok keď som omylom kúpil koňa "zadarmo" a potom som ho chcel dať preč ale vôbec sa po prejdení a kliknutí na ikonu nič nestane tým pádom mi zaberá zbytočne miesto, ktoré by som radšej použil na lepšie kone(keďže z trhu si môžem dovoliť koňa úrovne cca 60), podotýkam, že medzičasom som PC čistil a robí to na všetkých prehliadačoch, prosím o vyjadrenie či má aj niekto podobnú skúsenosť  :/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    Rád by som nahlásil chybu z konského ranča a neviem kam presne to postnúť tak to hodím sem a jedná sa konkrétne o chybu pri prepustení koníka na slobodu - totižto táto funkcia vôbec nefunguje, rád by som vedel či sa jedná o bug iba u mňa ale tento problém som mal už minulý rok keď som omylom kúpil koňa "zadarmo" a potom som ho chcel dať preč ale vôbec sa po prejdení a kliknutí na ikonu nič nestane tým pádom mi zaberá zbytočne miesto, ktoré by som radšej použil na lepšie kone(keďže z trhu si môžem dovoliť koňa úrovne cca 60), podotýkam, že medzičasom som PC čistil a robí to na všetkých prehliadačoch, prosím o vyjadrenie či má aj niekto podobnú skúsenosť  :/
    Ahoj, není to jen chyba u tebe, viz aktuální technické problémy: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3320786/#Comment_3320786.

    Konkrétně tuto chybu jsem hlásila už 17. prosince, zatím bohužel k její opravě nedošlo.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    Ahoj, ve skladu mám lehká umělá nástraha ,počet kusů 200 a když to chci dát do kufru,koukám,jsem v těžkém mínuse ,to nechápu a je to u více věcí
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Ahoj, ve skladu mám lehká umělá nástraha ,počet kusů 200 a když to chci dát do kufru,koukám,jsem v těžkém mínuse ,to nechápu a je to u více věcí
    To tak někdy blbne.Restartuj a mělo by to být v pohodě
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Ahoj, nemůžeme ve spolku nikdo v inventáři najít odměnu za dnes skončenou koňskou ligu - Pohár sněhové závěje. Konkrétně jde o Zasněženou ledovou chatu (jedna z osmi odměn za umístění v platinové lize).Ostatní odměny máme. Jde o chybu nebo jen špatně hledáme?
Tato diskuze je zavřená.