Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k: "Aktualizace 8.12.2016: Událost Vánoční přípravy"

11522

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    Vy co máte ten druhý vagónek, máte ho protože splnily všichni v cechu úkoly??? Nebo proto, že jste splnily vy?
    Já to pochopil tak, že pokud jediný člen, který se zapojí, nedokončí svou první fázi (s pomocí ostatních nebo bez ní), nedostane dekoraci nikdo. A s ohledem na to akci ve spolku i organizujeme. Snažíme se u všech aktivních hráčů dát dohromady komplet všechny úkoly alespoň s denním předstihem, aby byla rezerva pro osobní úkoly a pro případ, že by se zapojil na poslední chvilku někdo neaktivní. Že to musí splnit všichni, kdo začnou. Takže nejhorší bylo všem vysvětlit, že pokud se dřív nezapojí, poslední den fáze nesmí nic sklízet.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    Vy co máte ten druhý vagónek, máte ho protože splnily všichni v cechu úkoly??? Nebo proto, že jste splnily vy?
    Ahoj.
    Máme ho protože splnili všichni ce spolku na 100% nebo jim ostatní pomohli. Je to událost pro spolky, všichni ve spolku musí pracovat aby jste dekoraci dostali. tak to je nastaveno. Musí splnit na 100% všichni kdo začnou dodávat jinak dekoraci nedostanete ale máte možnost ji koupit za zlato.
  • -Maruš- (CZ1)-Maruš- (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nepřišel mi vůz za splnění druhé sady ůkolů.

    Ahoj a měli jste všichni splněnou objednávku na 100%?

    Určitě ano ! Ostatní hráči tuto odměnu dostali.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak jsme se ve spolku shodli, že před vánocema nemá cenu se honit, navík když běží ještě Táborníci a Soutěž spolků(a ředpokládáme, že se co nevidět přitojí Těžká práce). Stíhat 3 věci najednou nelze, navíc se nedá dělat nic pořádně. Když tomu připočtem, že získanej vagon(a to jsme makali a pomáhali si navzájem) má cenu cca 85000 dolarů......opravdu to stojí za tu námahu?
    Požadavky jsou přehnané, akorát vypletvání spešl semen a nakonec to musíš prodávat. Trh ti zatím stojí kvůli něčemu jinému. A díky chybějícímu tlačítku už v tom zase lítáš.
    A navíc jsem nepochopil, co jsem po 2. kole vyfasoval za vagon. Není zde ani vyznačena spokojenost

     
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nepřišel mi vůz za splnění druhé sady ůkolů.

    Ahoj a měli jste všichni splněnou objednávku na 100%?

    Určitě ano ! Ostatní hráči tuto odměnu dostali.
    Ahoj. Pokud jste všichni splnili a ostatní ji mají prohledej mezisklad, nemusí být hned vepředu. Pokud tam není zkus vypnout hru, vymazat historii prohlížení s cookies v prohlížeči a znovu to zkontroluj. Když se ani tak neobjeví tak myslím zbývá jen podpora.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mohla bych znát to malé tajemství a vědět proč když jsem splnila první kapitolu dostala jsem dekoraci a když jsem splnila druhou a ještě pomáhala s dodávkou členům spolku, mám si tu dekoraci kupovat?!!
    V inventáři nic nemám a když kouknu na třetí kapitolu nemám "baňku z druhé"  s dekorací. 
    Nemáte splněné všechny otevřené objednávky na 100 %, pak samozřejmě nemáte nárok na odměnu.

    rojanka (SK1) napsal(a):
    Z prvej kapitoly som mala mať dekorku so spokojnosťou 32 mám 26, z druhej 31 a mám 0. Pýtam sa sama seba....načo sa vôbec snažíme?! Keď sa nedala opraviť prvá, čo asi urobia s druhou. Nie som rozčúlená, len veľmi, veľmi sklamaná... :'(
    Na opravě chyby se usilovně pracuje.

    Opravdu je v pořádku, že jsou dekorace od Santy bez spokojenosti??
    Asi nepovedenej pokus o vtip :-D
    Mě by ale zajímalo,proč se mi neustále snižuje spokojenost na první baňce.Původně jsem tam měla 29,pak 28 a dnes už 27.Sice je ta kapitola dávno ukončená,dekorky jsme stejně nedostali odpovídající těm hodnotám na baňce,ale i tak mě to zajímá.
    Odpověď na tohle zatím nemáme.

    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nepřišel mi vůz za splnění druhé sady ůkolů.
    Ahoj a měli jste všichni splněnou objednávku na 100%?
    Určitě ano ! Ostatní hráči tuto odměnu dostali.
    A měla jsi ty osobně svou objednávku splněnou? Nedostala jsi nic (tj. není to na žádné ze stran v meziskladu), nebo ti to nabízí možnost koupit za zlaté?
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 19.12.2016
    Nám se 3 hod před koncem přihlásil člen, který víc jak týden nebyl na farmě, vrátilo nás to zpět a museli jsme všichni dodávat k němu a tím jsme nemohli splnit druhou část.
    Uvažovala jsem, jestli není lepší všechny, kteří předem nepotvrdí účast dočasně ze spolku vyloučit.
    Jedna ze začátečnic zřejmě jen za zvědavosti nakoukla na farmu a pod stromeček nedodala ani kus a už jsme vše museli dodat za ní. Všichni, kteří se snažíme máme již úplně prázdné sklady, nemám spec. semena ani vodu, Fialové hnojivo je taky fuč. Zlatit už nemám čím. Nyní mám vyrobit 4410 vosku - jedna z mála věcí, které mám plný sklad, já musím vyrábět - vychází to asi na 20 x 2,5 hod, Vojtěšku na siláž pro krávy musím kupovat, protože bych nestihla kukuřici a 3850 oslíků taky není jednoduché.
    Velice milá nadílka od Santy.............. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helaras (CZ1) napsal(a):
    Nám se 3 hod před koncem přihlásil člen, který víc jak týden nebyl na farmě, vrátilo nás to zpět a museli jsme všichni dodávat k němu a tím jsme nemohli splnit druhou část.
    Uvažovala jsem, jestli není lepší všechny, kteří předem nepotvrdí účast dočasně ze spolku vyloučit.
    Jedna ze začátečnic zřejmě jen za zvědavosti nakoukla na farmu a pod stromeček nedodala ani kus a už jsme vše museli dodat za ní. Všichni, kteří se snažíme máme již úplně prázdné sklady, nemám spec. semena ani vodu, Fialové hnojivo je taky fuč. Zlatit už nemám čím.
    Velice milá nadílka od Santy.............. 
    To není nadílka od santy, ale od neaktivní hráčky...

    Taky nám včera jedna nabídku otevřela tři hodiny před koncem, naštěstí jsme společnými silami její objednávku rychle zvládli :)
  • Aendera (SK1)Aendera (SK1) Komentářů: 47
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    výborne, 2830 citrusov za 96 hodín; to je teoreticky 16 zberov, keďže citrusové plody takmer nikde netreba mám sad len jeden so zberom 146 = 2330 a to prosím pekne nepozbieram ani teoreticky, to snáď programátori na výške nepotrebujú matematiku?

    jedinú chybu sme spravili my všetci, že sme na tento opäť zabugovaný žvást naleteli....
    P.S. tie dekorky sú užitočné iba na tie vianoce(pre atmosféru) inak sú neužitočné(dajú sa nájsť omnoho kvalitnejšie alternatívy a bodov spokojnosti pre dedinu je ako šafránu navyše vizuál opäť len na vianoce - to už aj tie sánky z ostrova su krajšie a tam smeruje moja momentálna energia na farme, už nemám síl ani sa MS ani na santu

    citrusy zvládnu přistavěla 2 jsem, ale 101 tisíc jablek, ani když přistavím 3 nemám šanci. Zlatej loňskej santa, ten palác mám na farmě doposud, to se vyplatilo, ale tyhle slaboučké vagony za tu námahu fakt nestojí, a smajlíci za pomoc ostatním taky samozřejmě nikde...
  • -Maruš- (CZ1)-Maruš- (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    black-.-angel napsal(a):
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mohla bych znát to malé tajemství a vědět proč když jsem splnila první kapitolu dostala jsem dekoraci a když jsem splnila druhou a ještě pomáhala s dodávkou členům spolku, mám si tu dekoraci kupovat?!!
    V inventáři nic nemám a když kouknu na třetí kapitolu nemám "baňku z druhé"  s dekorací. 
    Nemáte splněné všechny otevřené objednávky na 100 %, pak samozřejmě nemáte nárok na odměnu.

    rojanka (SK1) napsal(a):
    Z prvej kapitoly som mala mať dekorku so spokojnosťou 32 mám 26, z druhej 31 a mám 0. Pýtam sa sama seba....načo sa vôbec snažíme?! Keď sa nedala opraviť prvá, čo asi urobia s druhou. Nie som rozčúlená, len veľmi, veľmi sklamaná... :'(
    Na opravě chyby se usilovně pracuje.

    Opravdu je v pořádku, že jsou dekorace od Santy bez spokojenosti??
    Asi nepovedenej pokus o vtip :-D
    Mě by ale zajímalo,proč se mi neustále snižuje spokojenost na první baňce.Původně jsem tam měla 29,pak 28 a dnes už 27.Sice je ta kapitola dávno ukončená,dekorky jsme stejně nedostali odpovídající těm hodnotám na baňce,ale i tak mě to zajímá.
    Odpověď na tohle zatím nemáme.

    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nepřišel mi vůz za splnění druhé sady ůkolů.
    Ahoj a měli jste všichni splněnou objednávku na 100%?
    Určitě ano ! Ostatní hráči tuto odměnu dostali.
    A měla jsi ty osobně svou objednávku splněnou? Nedostala jsi nic (tj. není to na žádné ze stran v meziskladu), nebo ti to nabízí možnost koupit za zlaté?
    Objednávku jsem měla na 100% splněnou. Nedostala jsem nic, není to na žádné ze stran v meziskladu.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Myslím že tady jde o zodpovězení někola otázek a určení priorit.
    1. Stojí získaný vagon u Santy za to?
    2. Nemůžu bez něj žít? a vybodnout se na klubovou soutěž?
    3. Ignorovat Táborníky, kde je dekrace jistá?
    4. Chci rozvíjet farmu a tak plnit dodávky na trhu?
    Každej ať si odpoví sám.
    Nereálnost Santy ve sklizni a spoléhat se na ostatní členy.....takovej hejl nejsem, to ten vagon ve spolku oželíme. Všichni jsou pohchopitelně naštaný Minulý rok jsem tu ještě nebyl a prý je to letos ještě horší.
    A přitom tam stačilo jen implantovat to vypínací (na čemž mohli pracovat celej rok) Programátoři se možná snaží, ale stejně je to zabugované. Před svátky měi lidi odměnit a ne je vynervovat.


  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    upraveno 19.12.2016
    helaras (CZ1) napsal(a):
    Nám se 3 hod před koncem přihlásil člen, který víc jak týden nebyl na farmě, vrátilo nás to zpět a museli jsme všichni dodávat k němu a tím jsme nemohli splnit druhou část.
    Uvažovala jsem, jestli není lepší všechny, kteří předem nepotvrdí účast dočasně ze spolku vyloučit.
    Jedna ze začátečnic zřejmě jen za zvědavosti nakoukla na farmu a pod stromeček nedodala ani kus a už jsme vše museli dodat za ní. Všichni, kteří se snažíme máme již úplně prázdné sklady, nemám spec. semena ani vodu, Fialové hnojivo je taky fuč. Zlatit už nemám čím. Nyní mám vyrobit 4410 vosku - jedna z mála věcí, které mám plný sklad, já musím vyrábět - vychází to asi na 20 x 2,5 hod, Vojtěšku na siláž pro krávy musím kupovat, protože bych nestihla kukuřici a 3850 oslíků taky není jednoduché.
    Velice milá nadílka od Santy.............. 
    Hele vypadáš podle písmenek pohodově a rozumně, stejně jako většina tady.... položme si otázku, máme to zapotřebí?!
    Že bych se nejen vykašlala na pohodové hraní, ale i na ten zbyteček cukroví co mi chybí?Že bych pro tento rok hodila za hlavu úklid před vánocemi a makala jak urvaná na Farmě? Vím že je to bláhové, ale pojďme se projednou domluvit na tuhle "průjmovou záležitost" se vykvákli. Nebudem se stresovat a honit se i ve hře. Ať si to tam borci přeberou. Tlačte tam horem dolem fialové krmení, bonus osivo a zlaťáky, oni budou mít hezké vánoce tomu věřím.
    Zlaté hry jako ****  a pod. to byla radost hrát a zábava, novinky byly přínosem né zlovůle tvůrců a jen... donate... donate... donate.....

    edit: smazání jmen jiných her (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    -Maruš- (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nepřišel mi vůz za splnění druhé sady ůkolů.
    Ahoj a měli jste všichni splněnou objednávku na 100%?
    Určitě ano ! Ostatní hráči tuto odměnu dostali.
    A měla jsi ty osobně svou objednávku splněnou? Nedostala jsi nic (tj. není to na žádné ze stran v meziskladu), nebo ti to nabízí možnost koupit za zlaté?
    Objednávku jsem měla na 100% splněnou. Nedostala jsem nic, není to na žádné ze stran v meziskladu.
    Tak v tom případě se obrať na podporu, ta problém prověří.

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Myslím že tady jde o zodpovězení někola otázek a určení priorit.
    1. Stojí získaný vagon u Santy za to?
    2. Nemůžu bez něj žít? a vybodnout se na klubovou soutěž?
    3. Ignorovat Táborníky, kde je dekrace jistá?
    4. Chci rozvíjet farmu a tak plnit dodávky na trhu?
    Každej ať si odpoví sám.
    Nereálnost Santy ve sklizni a spoléhat se na ostatní členy.....takovej hejl nejsem, to ten vagon ve spolku oželíme. Všichni jsou pohchopitelně naštaný Minulý rok jsem tu ještě nebyl a prý je to letos ještě horší.
    A přitom tam stačilo jen implantovat to vypínací (na čemž mohli pracovat celej rok) Programátoři se možná snaží, ale stejně je to zabugované. Před svátky měi lidi odměnit a ne je vynervovat.
    To je věc názoru - náš spolek třeba akce velmi baví. Týdenní akce jsou to samé pořád dokola, to už člověka nevytrhne. Dekorace z nich stejně rozemele. Navíc sis mohl vybrat nízkou obtížnost, abys měl čas na santu. Nejde ani tak o konkrétní hodnoty a vizuál dekorace (u santy), ale o to, že spolek na něčem pracuje společně. A kromě projektů toho zrovna moc nemáme (spolkovky si stejně jede každý za sebe, jen se to prostě sčítá).
    Jestli můžeš bez dekorace žít? Určitě můžeš žít i bez hry, bez takového vzduchu nebo vody by to bylo trochu horší. Pokud tě událost nebaví, tak ji vypusť a užívej si vánoční pohodu mimo hru, nikdo tě nenutí se účastnit a sedět u toho ;)
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    Ahoj,

    chci se zeptat, proč nám to na splnění týdenního úkolu dnes v pondělí ukazuje pouze 3 dny a pár hodin? Myslela jsem,že máme na splnění 7 dní do neděle...tak nevím, ale nasbírat 2580 mýdel, když z 1 výroby mám 31 kusů...to jako za 3 dny nejde :-(
  • Vahorka (CZ1)Vahorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    black-.-angel napsal(a):
    helaras (CZ1) napsal(a):
    Nám se 3 hod před koncem přihlásil člen, který víc jak týden nebyl na farmě, vrátilo nás to zpět a museli jsme všichni dodávat k němu a tím jsme nemohli splnit druhou část.
    Uvažovala jsem, jestli není lepší všechny, kteří předem nepotvrdí účast dočasně ze spolku vyloučit.
    Jedna ze začátečnic zřejmě jen za zvědavosti nakoukla na farmu a pod stromeček nedodala ani kus a už jsme vše museli dodat za ní. Všichni, kteří se snažíme máme již úplně prázdné sklady, nemám spec. semena ani vodu, Fialové hnojivo je taky fuč. Zlatit už nemám čím.
    Velice milá nadílka od Santy.............. 
    To není nadílka od santy, ale od neaktivní hráčky...
    Myslím, že je to nadílka od Santy, jede se podle  jeho pravidel. Ta neaktivní hráčka je nevymyslela .-))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    chci se zeptat, proč nám to na splnění týdenního úkolu dnes v pondělí ukazuje pouze 3 dny a pár hodin? Myslela jsem,že máme na splnění 7 dní do neděle...tak nevím, ale nasbírat 2580 mýdel, když z 1 výroby mám 31 kusů...to jako za 3 dny nejde :-(
    Na každou kapitolu jsou 4 dny, řiďte se časomírou ve hře.
  • selka 214 (CZ1)selka 214 (CZ1) Komentářů: 1
    Dnes jsem byl domluvený se členy kteří nejsou schopný dokončit Strom v daném termínu dokončit,aby ho neotvírali. I když ho neotevřeli, otevřel se jim nakonec sám při sklizni úrody, kterou měli na stromě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    selka 214 (CZ1) napsal(a):
    Dnes jsem byl domluvený se členy kteří nejsou schopný dokončit Strom v daném termínu dokončit,aby ho neotvírali. I když ho neotevřeli, otevřel se jim nakonec sám při sklizni úrody, kterou měli na stromě.
    Nesmějí sklidit vůbec nic, to už tu bylo psáno.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    ablack-.-angel napsal(a):

    To je věc názoru - náš spolek třeba akce velmi baví. Týdenní akce jsou to samé pořád dokola, to už člověka nevytrhne. Dekorace z nich stejně rozemele. Navíc sis mohl vybrat nízkou obtížnost, abys měl čas na santu. Nejde ani tak o konkrétní hodnoty a vizuál dekorace (u santy), ale o to, že spolek na něčem pracuje společně. A kromě projektů toho zrovna moc nemáme (spolkovky si stejně jede každý za sebe, jen se to prostě sčítá).
    Jestli můžeš bez dekorace žít? Určitě můžeš žít i bez hry, bez takového vzduchu nebo vody by to bylo trochu horší. Pokud tě událost nebaví, tak ji vypusť a užívej si vánoční pohodu mimo hru, nikdo tě nenutí se účastnit a sedět u toho ;)
    Ano mohla by to být zajímavá soutěž, nebýt těch šibeničních termínů a nereálného množství.
    Kdyby v tomto množství byl na každou část týden, bylo by to v pohodě. Dekorace jsou mi celkem lhostejné, ale třeba by stačila jen jedna, která by podle plnění zvyšovala spokojenost. A ještě jedna věc mě vadí, že v první části, kdy plním svoje musím prodávat, a když mohu doplňovat ostatním, tak už nemám dost.
  • Motylek2 (CZ1)Motylek2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    ahoj ja svuj druhy plan splnila na sto procent a ted si musim koupit tu druhou dekoraci??  neziskam ji? dekuji za odpoved
  • Sisisun (CZ1)Sisisun (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    black-.-angel napsal(a):
    Sisisun (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

    chci se zeptat, proč nám to na splnění týdenního úkolu dnes v pondělí ukazuje pouze 3 dny a pár hodin? Myslela jsem,že máme na splnění 7 dní do neděle...tak nevím, ale nasbírat 2580 mýdel, když z 1 výroby mám 31 kusů...to jako za 3 dny nejde :-(
    Na každou kapitolu jsou 4 dny, řiďte se časomírou ve hře.
    Paráda, takže za 1 den musím sklidit 645 mýdel, to znamená alespoň 21 x zahájit výrobu. Takže budu u hry sedět 12 hodin denně a co půl hodiny vyrábět mýdla. Tak nevím, ale musím se smát, kdo tohle vymýšlí...
    Fakt "povedená" akcička, jen co je pravda! :-))))))))))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Motylek2 (CZ1) napsal(a):
    ahoj ja svuj druhy plan splnila na sto procent a ted si musim koupit tu druhou dekoraci??  neziskam ji? dekuji za odpoved
    Ahoj.
    Na 100% musí 2.kapitolu udělat všichni ve spolku, kteří začali. Pak ji získáš.
  • mkristanova (CZ1)mkristanova (CZ1) Komentářů: 9
    Mam problem, ze se mi po rannim sberu veci do seznamu skoro nic nepripsalo, takze k cemu mi je, ze u toho jak blbka sedim do noci, abych mohla sklidit a nasazet znovu, kdyz to rano nic nepripise.
    Navic za okouna jsem uz 3x utratila prachy a nacetl se jednou. Jak mam tedy svuj ukol stihnout, kdyz se to nenacita?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mam problem, ze se mi po rannim sberu veci do seznamu skoro nic nepripsalo, takze k cemu mi je, ze u toho jak blbka sedim do noci, abych mohla sklidit a nasazet znovu, kdyz to rano nic nepripise.
    Navic za okouna jsem uz 3x utratila prachy a nacetl se jednou. Jak mam tedy svuj ukol stihnout, kdyz se to nenacita?
    Ahoj.
    Zkus na to vypnout a zapnout hru, možná se to porovná, někdy to zabere. Dnes se mi taky špatně načítaly suroviny a pomohlo to,
  • qidos (CZ1)qidos (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj,
    mám tady další chybu na květinové farmě mám postavený vozík z 1. události , ale ve sbírce dekorací se mě nezobrazil. Je to jen u mě nebo je to i u dalších hráčů? Vozík z 2. události se ve sbírce zobrazil v pohodě.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    qidos (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    mám tady další chybu na květinové farmě mám postavený vozík z 1. události , ale ve sbírce dekorací se mě nezobrazil. Je to jen u mě nebo je to i u dalších hráčů? Vozík z 2. události se ve sbírce zobrazil v pohodě.
    Ahoj, jak to již padlo, není to jen u tebe.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 20.12.2016
    Tak  ten druhej vagonek z druhé kapitoly nic nepřidává (snad zatím)
    ale mám oba ve věži 

    httpmedia1webgardenczimagesmedia158594056d4eaapng2xvagonek-vezpng
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahojte. chcem sa opýtať na časomieru u santu. je tam teraz 2 dni 6 hodín. čiže ďalšia kapitola začne vo štvrtok o polnoci? či je to chyba a začne v stredu ako minule?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. chcem sa opýtať na časomieru u santu. je tam teraz 2 dni 6 hodín. čiže ďalšia kapitola začne vo štvrtok o polnoci? či je to chyba a začne v stredu ako minule?
    Začne 23.12. v 00:00, tedy ze čtvrtka na pátek, na každou kapitolu jsou vždy 4 dny.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    oki ďakujem.
Sign In to comment.