Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k: "Aktualizace 8.12.2016: Událost Vánoční přípravy"

11122

Komentáře

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:

  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:



    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D



  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:



    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D



    :smiley: Teď stavím,ale večer je mám v plánu rozmnožit i na hlavní a květince :smiley::smiley:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    macíí (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz 1 vánoční vůz si musím koupit za zlaťáky ? splnila jsem celý seznam
    Ahoj.
    Na 100% musí své objednávky splnit celý spolek.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    saju1 (SK1) napsal(a):
    len jedna prosbička, ak by to bolo možné, poslať info o odstávke na naše herné maily (dnes som tu na comunity stránke bola trikrát a aj tak som sa o odstávke dozvedela, keď ma to vyplo) a dať to vedieť vopred infom skôr ako minútu pred odstávkou - tá už vážne nič nerieši, nemyslíte? 
    alebo robiť odstávky v inom čase, ako je hlavný herný čas (keď sme tu po príchode z práce, či zo školy?)
    ostatné veci v hre sú fajn, mám hru ako výborný relax, ďakujem :)
    želám pekný deň a dobrú náladu
    :)
    Informace zde byla asi hodinu před aktualizací. Na emaily není možné zasílat zprávy, čas aktualizace se mnohdy mění na poslední chvíli.
    Aktualizace jsou nasazeny, jakmile jsou připraveny. Je to vždy v pracovní době týmu.

    GoDiamond (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    GoDiamond (CZ1) napsal(a):
    Odpověď, že se můžu podívat a nesbírat, co mám zrovna v úkolu, mě teda moc neuspokojila. Ono totiž nikde nebylo napsáno, že to tak bude, takže když jsem začala, tak to musím dokončit, jinak to zkazím všem. Když se mám rozhodnout, tak snad tím, že budu nebo nebudu s něčím souhlasit. A když jedu akci a v té je úkol, který mám i  u Santy, tak nesmím udělat ani akci? To je dokonalost sama, ne?
    V oficiálním oznámení to napsáno bylo, že se zahájí první sklizní produktu z objednávky.
    Že bych neuměla číst?
    Jakým způsobem se teda mám vyhnout Santvi a přes to splnit týdenní akci nebo se zapojit do spolkovky?

    Tak dočasně vystoupit ze spolku, jiná rada asi není, když chceš něco plnit, něco ne.

    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Tak by nás zajímalo jak to je s dekorací ?
    protože podle údajů z Dopisu pro santu viz obrázek:

    máme dekoraci v šuplíku ale na úrovni 1, 26 BS a 1 VBS
    což neodpovídá tomu co je na kouli - kdo se v tom chlívku má vyznat ?
    Že by další podraz od amíka ?
    Chyba s dekoracemi je již nahlášena.

    tydenni objednavka druhy tyden, ale v merici jsou jen 3 dny a par hodin k tomu. Nevim, jak podle bigfarm, ale normalne tyden trva 7 dni.. 
    Na každou kapitolu jsou 4 dny, ne týden. Časomíra je správně.

    Takže jsem to špatně pochopila, dekorace se dostane pouze pokud náš klub zvládne i spolkový úkol (pomoc ostatním členům, aby měli všichni 100%) + předpokládám bonusový úkol na 100%. Myslela jsem si, že stačí zvládnout svůj osobní úkol na 100%. Takže dekoraci nemám, musela bych ji koupit za 2 500 zlaťáků.
    To spíš u vás někdo na poslední chvíli zahájil objednávku.

    Vahorka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nemůžu plnit objednávku. Nejde se do toho dostat. a nejsem ve spolku sama s tímto problémem.
    Můžeš to aspoň trochu přiblížit?

    trefilka13 (CZ1) napsal(a):
    Černý andílku prosím  pomoooc. 
    Mám do Santy dodat krmivo pro prasata, a když ho chci udělat vyskočí na mě error code 7. Co s tím?

    Tato chyba je nahlášena, dělá to při maximální výrobě krmiva (resp. i v jiných budovách při maximu výrobní kapacity).

    Qosmio (SK1) napsal(a):
    Qosmio (SK1) napsal(a):

    Hra mi hlási, že potrebujem 0 (slovom nula) bodov spokojnosti, aby som získal 150 ks skleníkového hnojiva - Santa


    A doteraz toto nezmenili. Momentálne mám stav rovnaký s tým rozdielom, že teraz tam mám ryžu. A nech robím koľkokoľvej, tak žiadne ďalšie odmenymi to nedáva. Čo s tým? Riešia toto vôbec, alebo sa na to vykašlali?????
    Psala jsem, že řeší. V tom se nic nezměnilo.

    tak niekto u nas dekoraciu dostal, ja nie,  to uz je co toto za svinčík?  dufam ze toto slovo je dost slušné, krajsie som nenašla. este si niekto myslí, ze v GGS maju schopnych programatorov? maju tam podla mna len tých co inde nechceli, pretoze im nechcu poriadne zaplatiť
    Pokud se dekorace neobjeví ani po smazání cookies, kontaktuj podporu.

    dodko44 (SK1) napsal(a):
    kým im velké servery neskončia.. /napr. Nemecko a spol/ a nebudu odmietat hru -- my s načimi hlasmi môžme len kuvikat na stenu fóra..
    (ved čo je pre Nemca 20€ a čo pre nás..
    Český server je zrovna jeden z největších. Plus když se sečte se slovenským, máme opravdu hodně velkou komunitu.

    Qosmio (SK1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Nějaká stránka se seznamem chyb by se určitě hodila. A mohli by tam dávat poznámky, jak to vypadá s řešením.
    Ahoj. 
    To tady myslím je, aktuální technické problémy ve hře

    Keď som tam napísal chybu, tak ju presunli sem. Majú v tom chaos. Ani sa mi už nechce sem písať to množstvo chýb a problémov, čo to stvára. A je to presne o tom, že chcú aby sme zlatkovaLI. takže a just zlatkovať nebudem.
    Tam jsi určitě nepsal, to vlákno je zamčené. O přesunutí příspěvku jsi dostal zprávu, příště ho vkládej do správného vlákna.

    macíí (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz 1 vánoční vůz si musím koupit za zlaťáky ? splnila jsem celý seznam
    Ne, někdo od vás zřejmě objednávku nesplnil na 100 %, proto máte možnost dekoraci koupit za zlaté.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 15.12.2016
    re - macíí - zbytočne si splnila cely 4- dnovy zoznam na 100%.. v spolku nesmeli byt ostatný.. s nesplneným..
    mohlo byt 0 alebo 100%.
    dost sa tu popísalo o tom.. že treba dokladat do 100% ostatným alebo vylučovat farmy..aby sa nezapojili s malým %. //je to spolkova sutaž takže len spolok /všetci zučastnený na 100% / môže získat dekorky /ktoré pridu jednotlivcom.
    ------------------------
    re laura - súhlasím s tebou. namiesto vianocnej pohody a oddycchu pri pre nezmyselné požiadavky.. /kým sa hrači nezbúria nic sa nezmení.. prave že len sa stupnuje náročnost..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:

    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D

    :smiley: Teď stavím,ale večer je mám v plánu rozmnožit i na hlavní a květince :smiley::smiley:
    Neboj, už to u tebe zkoumá vývojář, ať si z farmy neuděláš depo :tongue:
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:

    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D

    :smiley: Teď stavím,ale večer je mám v plánu rozmnožit i na hlavní a květince :smiley::smiley:
    Neboj, už to u tebe zkoumá vývojář, ať si z farmy neuděláš depo :tongue:
    Zatím se mu nějak nedaří.Vagónů už mám 11 :smiley:
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    NOVINKA: za zapojenie sa stačí byť online. nespúšťa sa so zberom, ale už samotným prihlásením. **k**i **j**a**í vývojárski. 42 000 jabĺk v prvej fáze sa tomu (nadávka opisujúca ideológiu v číne a severnej kórei)mu Santovi málilo, tak chce teraz pre istotu 53 000. sady mám na úrovni sedem. bez šance...bodaj ich trafil blesk tam vo vývojárni. niekto tu má ťažkú fixáciu na jablká...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:

    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D

    :smiley: Teď stavím,ale večer je mám v plánu rozmnožit i na hlavní a květince :smiley::smiley:
    Neboj, už to u tebe zkoumá vývojář, ať si z farmy neuděláš depo :tongue:
    Zatím se mu nějak nedaří.Vagónů už mám 11 :smiley:
    Tím ale nevíš, že se mu nedaří ;) Ještě uvidíš :tongue:
  • juchjupii (CZ1)juchjupii (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Já bych prosila, jestli by nešlo opravit ve vysvětlivkách k Vánoční soutěži, po kliknutí na otazníček,  v první fázi plnění úkolů - DAROVAT POLOŽKY na správné POSBÍRAT. Protože někteří členové družstva jsou pořád přesvědčeni, že dodávají a měli by málo a nesoutěží. :-( (jenže soutěží špatně, protože stejně sbírají).

    Já to, prosím chápu, jak to je. Netřeba mi to vysvětlovat, ale pro klid v družstvu se přimlouvám, za opravu. Dík 
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 15.12.2016
    Jako celej spolek sbíráne do projektu (na 3 dny) 290 000 jablek
    a já mám sebrat sama 89 510 jablek
    Nebo další blbost, sebrat 2 410 krmiva pro slepice a k tomu 8 880 zelí,
    z čeho asi tak to krmivo namele ?
    Ani nechci vědět čím tam kdo (ne)přemejšlí



    juchjupii (CZ1) napsal(a):
    Já bych prosila, jestli by nešlo opravit ve vysvětlivkách k Vánoční soutěži, po kliknutí na otazníček,  v první fázi plnění úkolů - DAROVAT POLOŽKY na správné POSBÍRAT. Protože někteří členové družstva jsou pořád přesvědčeni, že dodávají a měli by málo a nesoutěží. :-( (jenže soutěží špatně, protože stejně sbírají).

    Já to, prosím chápu, jak to je. Netřeba mi to vysvětlovat, ale pro klid v družstvu se přimlouvám, za opravu. Dík 
    A nebylo by rychlejší napsat i hromadnou zprávu členům spolku rovnou s vysvětlením ?
    Komunikace ve spolku je důležitá ;)
  • klobasa1 (CZ1)klobasa1 (CZ1) Komentářů: 41
    Dobrý večer, teď jsem to zkusil a opravdu každým spuštěním mlýna  a následným restartem přicházím o 60 pšenice- K restartu mě donutíte tím že nesmím nakoupit 6600 něčeho. Co s tím já koukal na pšenici která trvá 6 hod. a přes ní jedu xp? To ani nevím že mě okrádáte na ostatních komoditách při restartu. Jak můžete okrádat lidi o imaginární předměty? Vždyť to ani není možný. My Vám reál prachy a Vy nás okradete i o to co dáváte jako nic.
    Já trvám na vrácení všech dolarů které jsem utratil za pšenici a vrácení veškeré dlužné pšenice.Ostatní komunity jsem nehlídal a tudíž se k nim nemohu vyjádřit.
     O vztahu GGs- hráč  napisi dne 26.10 jsem zakoupil 8* 1750,- kc  přičemž na 1-4 platby byl bonus na ostrovní farmu a 5-8 byla 100%. Na 1-4 dorazil bonus až na 4 pokus. Tedy chybí 3* bonus na ostrovní. Jedu dál a přijde 100% a všechny bonusy jsou v pořádku. Píši hned 26.10. že jsem nedostal bonusy k té a té platbě. Nic . Pak dlouho nic .Asi 12.11. jsem napsal znova a pak mi odpověděli. O co jde mi máme všechny platby v pořádku.
    A já , to ale už bylo 27.11. píši znovu že to a to 26.10. a tři bonusy. Odpověd byla hned že žádná platba ode mě k nim 26.11. nebyla. A já zase 26.10.  10.   10.   A zase přijde mail 27.11. žádná platba od vás. A v prosinci mi píší že nevědí co vlastně po nich chci. Já pořád dokola kopíruju stejný text. Asi 4 možná 5 .12. už nevím, píší že jestli je to tak, tak mi vrátí za bonus 180 000 zlatek. Já ne, hodnota bonusu byla 216 000 zlatek* 3. No a asi 6.12. mi napsali dáváme vám 360 000 zlatek jelikož se bonus z ostrovní farmy nedá vrátit.Zloděj neni jen ten kdo Vás okrade o peněženku.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:

    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D

    :smiley: Teď stavím,ale večer je mám v plánu rozmnožit i na hlavní a květince :smiley::smiley:
    Neboj, už to u tebe zkoumá vývojář, ať si z farmy neuděláš depo :tongue:
    Zatím se mu nějak nedaří.Vagónů už mám 11 :smiley:
    Tím ale nevíš, že se mu nedaří ;) Ještě uvidíš :tongue:
    Nevím,co tím chceš říct,že ještě uvidím,ale momentálně vidím,že mám ve skladu na gurmánce 16 vagónů,na farmě žádný.Tím jak se mi pořád dokola objevují a mizí vagóny z gurmánky,tak se mi snižuje spokojenost.Když sečtu spokojenost všech dekorací na gurmánce,tak mi vychází číslo 2171 za dekorace,ale ukazuje se mi na farmě jen 1807.Takže prosím vývojáře,aby mi tu gurmánku dali do původní stavu a vagóny ať si klidně vezmou všechny.Nic jiného vidět nechci :smile: Díky

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    juchjupii (CZ1) napsal(a):
    Já bych prosila, jestli by nešlo opravit ve vysvětlivkách k Vánoční soutěži, po kliknutí na otazníček,  v první fázi plnění úkolů - DAROVAT POLOŽKY na správné POSBÍRAT. Protože někteří členové družstva jsou pořád přesvědčeni, že dodávají a měli by málo a nesoutěží. :-( (jenže soutěží špatně, protože stejně sbírají).

    Já to, prosím chápu, jak to je. Netřeba mi to vysvětlovat, ale pro klid v družstvu se přimlouvám, za opravu. Dík 
    Jak už jsem tu nejednou psala, předala jsem to hned první den události. Jestli a kdy to opraví, to už nevím a na mně to nezáleží.

    klobasa1 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer, teď jsem to zkusil a opravdu každým spuštěním mlýna  a následným restartem přicházím o 60 pšenice- K restartu mě donutíte tím že nesmím nakoupit 6600 něčeho. Co s tím já koukal na pšenici která trvá 6 hod. a přes ní jedu xp? To ani nevím že mě okrádáte na ostatních komoditách při restartu. Jak můžete okrádat lidi o imaginární předměty? Vždyť to ani není možný. My Vám reál prachy a Vy nás okradete i o to co dáváte jako nic.
    Já trvám na vrácení všech dolarů které jsem utratil za pšenici a vrácení veškeré dlužné pšenice.Ostatní komunity jsem nehlídal a tudíž se k nim nemohu vyjádřit.
     O vztahu GGs- hráč  napisi dne 26.10 jsem zakoupil 8* 1750,- kc  přičemž na 1-4 platby byl bonus na ostrovní farmu a 5-8 byla 100%. Na 1-4 dorazil bonus až na 4 pokus. Tedy chybí 3* bonus na ostrovní. Jedu dál a přijde 100% a všechny bonusy jsou v pořádku. Píši hned 26.10. že jsem nedostal bonusy k té a té platbě. Nic . Pak dlouho nic .Asi 12.11. jsem napsal znova a pak mi odpověděli. O co jde mi máme všechny platby v pořádku.
    A já , to ale už bylo 27.11. píši znovu že to a to 26.10. a tři bonusy. Odpověd byla hned že žádná platba ode mě k nim 26.11. nebyla. A já zase 26.10.  10.   10.   A zase přijde mail 27.11. žádná platba od vás. A v prosinci mi píší že nevědí co vlastně po nich chci. Já pořád dokola kopíruju stejný text. Asi 4 možná 5 .12. už nevím, píší že jestli je to tak, tak mi vrátí za bonus 180 000 zlatek. Já ne, hodnota bonusu byla 216 000 zlatek* 3. No a asi 6.12. mi napsali dáváme vám 360 000 zlatek jelikož se bonus z ostrovní farmy nedá vrátit.Zloděj neni jen ten kdo Vás okrade o peněženku.
    Jakékoli nesrovnalosti řeší pouze podpora.

    Mohla bych tě poprosit o číslo tiketu s těmi platbami? Zašli mi to prosím soukromou zprávou.

    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:

    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D

    :smiley: Teď stavím,ale večer je mám v plánu rozmnožit i na hlavní a květince :smiley::smiley:
    Neboj, už to u tebe zkoumá vývojář, ať si z farmy neuděláš depo :tongue:
    Zatím se mu nějak nedaří.Vagónů už mám 11 :smiley:
    Tím ale nevíš, že se mu nedaří ;) Ještě uvidíš :tongue:
    Nevím,co tím chceš říct,že ještě uvidím,ale momentálně vidím,že mám ve skladu na gurmánce 16 vagónů,na farmě žádný.Tím jak se mi pořád dokola objevují a mizí vagóny z gurmánky,tak se mi snižuje spokojenost.Když sečtu spokojenost všech dekorací na gurmánce,tak mi vychází číslo 2171 za dekorace,ale ukazuje se mi na farmě jen 1807.Takže prosím vývojáře,aby mi tu gurmánku dali do původní stavu a vagóny ať si klidně vezmou všechny.Nic jiného vidět nechci :smile: Díky

    Uvidíš zítra v oficiálním oznámení. Ale neboj, imaginární vagóny, které jsi nezískala regulérně, ti nezůstanou. Nemá smysl se jejich stavbou vůbec zdržovat. Vývojáři ti farmu nerozhrabali, nemají co dávat do nějakého stavu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Proč to sem vůbec psát. Stejně s tím nic neudělají. Jen se divím, že nepustili ještě "dřinu". Vždyť nemám co dělat. V soutěžích jen s většími úrovněmi, ve "vánoční" nesmyslné počty, ve spolkovce  bez zajímavých odměn. Krásná nadílka. :-)))
    Prostě hamtaj a hamtaj. Jen aby jim hra co nejvíc vynášela.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 15.12.2016
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Hlásím,že se mi nějak rozmnožují vagóny :smiley: Dostala jsem 2 vagony kvalita 8,spokojenost 26.Měla jsem dostat jeden spokojenost 30 kvalita 3.Oba dva vagóny jsem umístila na gurmánku.Po té jsem jeden dala do skladu,pak mi nešel  vrátit zpět.Aktualizovala jsem stránku a na gurmánce už jsem měla vagóny 4 :smiley: Po opětovné aktualizaci stránky mám na gurmánce vagónů 5 a ještě 3 ve skladu :smiley:

    Komu chybi vagonky,at se hlasi u GamerIvetaM3 :D Klonuje na pockani :D:D:D

    :smiley: Teď stavím,ale večer je mám v plánu rozmnožit i na hlavní a květince :smiley::smiley:
    Neboj, už to u tebe zkoumá vývojář, ať si z farmy neuděláš depo :tongue:
    Zatím se mu nějak nedaří.Vagónů už mám 11 :smiley:
    Tím ale nevíš, že se mu nedaří ;) Ještě uvidíš :tongue:
    Nevím,co tím chceš říct,že ještě uvidím,ale momentálně vidím,že mám ve skladu na gurmánce 16 vagónů,na farmě žádný.Tím jak se mi pořád dokola objevují a mizí vagóny z gurmánky,tak se mi snižuje spokojenost.Když sečtu spokojenost všech dekorací na gurmánce,tak mi vychází číslo 2171 za dekorace,ale ukazuje se mi na farmě jen 1807.Takže prosím vývojáře,aby mi tu gurmánku dali do původní stavu a vagóny ať si klidně vezmou všechny.Nic jiného vidět nechci :smile: Díky

    Uvidíš zítra v oficiálním oznámení. Ale neboj, imaginární vagóny, které jsi nezískala regulérně, ti nezůstanou. Nemá smysl se jejich stavbou vůbec zdržovat. Vývojáři ti farmu nerozhrabali, nemají co dávat do nějakého stavu.
    Já ty vagóny nestavím.Skáčou tam :D A píšu,že je nechci.Jen chci mít na gurmánku v původním stavu a aby se mi správně počítala spokojenost za všechny dekorace,které tam mám.2171 a ne 1807.Gurmánku mi rozhrabaly vagóny,které do hry dali vývojáři.

    edit: zkrácení citace (black-.-angel)
  • juchjupii (CZ1)juchjupii (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Jako celej spolek sbíráne do projektu (na 3 dny) 290 000 jablek
    a já mám sebrat sama 89 510 jablek
    Nebo další blbost, sebrat 2 410 krmiva pro slepice a k tomu 8 880 zelí,
    z čeho asi tak to krmivo namele ?
    Ani nechci vědět čím tam kdo (ne)přemejšlí



    juchjupii (CZ1) napsal(a):
    Já bych prosila, jestli by nešlo opravit ve vysvětlivkách k Vánoční soutěži, po kliknutí na otazníček,  v první fázi plnění úkolů - DAROVAT POLOŽKY na správné POSBÍRAT. Protože někteří členové družstva jsou pořád přesvědčeni, že dodávají a měli by málo a nesoutěží. :-( (jenže soutěží špatně, protože stejně sbírají).

    Já to, prosím chápu, jak to je. Netřeba mi to vysvětlovat, ale pro klid v družstvu se přimlouvám, za opravu. Dík 
    A nebylo by rychlejší napsat i hromadnou zprávu členům spolku rovnou s vysvětlením ?
    Komunikace ve spolku je důležitá ;)
    Jistě že šlo, několikrát jsme i vysvětlovali. Nejsme všichni na stejné úrovni, někdo hraje jen ve volných chvilkách a nemá čas studovat fórum.  Jenže  co je psáno, je dáno a když na titulní straně je  DODAT, tak by to mělo být správně, 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Uvidíš zítra v oficiálním oznámení. Ale neboj, imaginární vagóny, které jsi nezískala regulérně, ti nezůstanou. Nemá smysl se jejich stavbou vůbec zdržovat. Vývojáři ti farmu nerozhrabali, nemají co dávat do nějakého stavu.
    Já ty vagóny nestavím.Skáčou tam :D A píšu,že je nechci.Jen chci mít na gurmánku v původním stavu a aby se mi správně počítala spokojenost za všechny dekorace,které tam mám.2171 a ne 1807.Gurmánku mi rozhrabaly vagóny,které do hry dali vývojáři.
    Jako že ti samy začaly skákat na jakoukoli volnou plochu? Vývojáři ti tam nic nedali, pouze se dívali na tvůj účet.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Uvidíš zítra v oficiálním oznámení. Ale neboj, imaginární vagóny, které jsi nezískala regulérně, ti nezůstanou. Nemá smysl se jejich stavbou vůbec zdržovat. Vývojáři ti farmu nerozhrabali, nemají co dávat do nějakého stavu.
    Já ty vagóny nestavím.Skáčou tam :D A píšu,že je nechci.Jen chci mít na gurmánku v původním stavu a aby se mi správně počítala spokojenost za všechny dekorace,které tam mám.2171 a ne 1807.Gurmánku mi rozhrabaly vagóny,které do hry dali vývojáři.
    Jako že ti samy začaly skákat na jakoukoli volnou plochu? Vývojáři ti tam nic nedali, pouze se dívali na tvůj účet.
    Ano,přesně tak.Psala jsem to tady v první příspěvku.Po aktualizaci stránky tam různě naskakovaly.Postavila jsem jen dva,které jsem dostala.Teď po hotfixu už mám spokojenost zase v pořádku v původním stavu.
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    tak tahle oprava se opravdu povedla všichni jsme dostali teda vagonek..ale i ti co už dva vagonky měli takže mají tři .. já už se musím fakt smát.. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    corega (CZ1) napsal(a):
    tak tahle oprava se opravdu povedla všichni jsme dostali teda vagonek..ale i ti co už dva vagonky měli takže mají tři .. já už se musím fakt smát.. :D
    Neboj, to bude taky opraveno. Ale jako je už dost hodin a vývojáři musí taky někdy spát ;)
  • klobasa1 (CZ1)klobasa1 (CZ1) Komentářů: 41
    Takže milá black já tě kontaktoval a dnešní invektiva ,,Mohla bych tě poprosit o číslo tiketu s těmi platbami? Zašli mi to prosím soukromou zprávou.,,  Všechno jsem ti poslal a Ty jsi mi odpověděla ,,s tím nic dělat nemohu,kontaktuj podporu.´´ A to jsem Ti tam nakopíroval i čísla ticketu. Teď už jsem všechno smazal a Ty napíšeš- Mohla bych tě poprosit o číslo tiketu s těmi platbami? Zašli mi to prosím soukromou zprávou. Máš to tam v soukromé zprávě a co tedy chceš po mě?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    klobasa1 (CZ1) napsal(a):
    Takže milá black já tě kontaktoval a dnešní invektiva ,,Mohla bych tě poprosit o číslo tiketu s těmi platbami? Zašli mi to prosím soukromou zprávou.,,  Všechno jsem ti poslal a Ty jsi mi odpověděla ,,s tím nic dělat nemohu,kontaktuj podporu.´´ A to jsem Ti tam nakopíroval i čísla ticketu. Teď už jsem všechno smazal a Ty napíšeš- Mohla bych tě poprosit o číslo tiketu s těmi platbami? Zašli mi to prosím soukromou zprávou. Máš to tam v soukromé zprávě a co tedy chceš po mě?
    Dobře, pracně jsem to dohledala, psal jsi před měsícem. Opravdu si nepamatuju, že jsi mi kvůli tomu psal, objem zpráv, co mi denně chodí, je trochu hodně velký ;) Ty jsi mi posílal čísla objednávek a navíc předtím, než jsi to začal řešit se supportem. Číslo tiketu tam tudíž nikde není. A opravdu jsem v té době nemohla vědět, jak bude podpora reagovat. Chtěla jsem ti pomoci, poprosit třeba, ať se tvou záležitostí zabývá někdo jiný. Ale dobrá, snažit se nemusím ;)
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Mě by zajímalo jak to je s tou hodnotou prvního vagónu (skenované nyní).
                          

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kokoskaa (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo jak to je s tou hodnotou prvního vagónu (skenované nyní).
    Jak jsem psala, toto bude ještě dále řešeno.
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    black-.-angel napsal(a):
    corega (CZ1) napsal(a):
    tak tahle oprava se opravdu povedla všichni jsme dostali teda vagonek..ale i ti co už dva vagonky měli takže mají tři .. já už se musím fakt smát.. :D
    Neboj, to bude taky opraveno. Ale jako je už dost hodin a vývojáři musí taky někdy spát ;)
    mě je to tak nějak šumák já na dekoracích nebazíruju jen mi to opravdu přišlo vtipný.. :D
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Šílené objednávky, ještě šílenější pak bonusové úkoly a pak vagonky s 25 (přip. + chlup), pokud je tak bylo zamýšelno. Trochu velký nepoměr odměna versus úkoly. (kromě toho že řešíte že se vám hodnoty neshodují)
  • Petra5p (CZ1)Petra5p (CZ1) Komentářů: 71
    jen pro info - 2 vagón jsem nedostala. Animaci, že ho dostanu ano, ale ve skladu ho nemám. Jen ten původní se špatnou hodnotou spokojenosti. (Vše vymazáno, restartováno) Ono je to beztak jedno. Leda by se hodily ty body spokojenosti do vesnice.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Petra5p (CZ1) napsal(a):
    jen pro info - 2 vagón jsem nedostala. Animaci, že ho dostanu ano, ale ve skladu ho nemám. Jen ten původní se špatnou hodnotou spokojenosti. (Vše vymazáno, restartováno) Ono je to beztak jedno. Leda by se hodily ty body spokojenosti do vesnice.
    Pokud jsi měla to okno o kompenzaci, pak je to on. Taky mám jen jeden - ten, který jsme všichni dostali. S 5 vesnickými body spokojenosti.
Sign In to comment.