Domů Czech Tým fóra

black-.-angel

2

Komentáře

  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Krásné roční výročí :)
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    Také se přidávám ke gratulantům a přeji hodně trpělivosti s námi (ne)poslušnými. :smile:  

  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    taky gratuluji... :D jen tak dál a hlavně pevné nervy....
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 03.11.2015
    krásná práce andílku  o:)  <3  jen ať se ti dál daří  :)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Gratulace,a hlavně do budoucna pevné nervy.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    black-.-angel napsal(a):
    Hurá, už jsem roční modíkovské miminko :D

    Věřili byste? To to letí.. Ani mi nepřijde, že je to tak dlouhá doba. Na druhou stranu, když se podívám na ten rok zpátky... za tu dobu už mám třetí šéfku a to samozřejmě tu nejlepší :) Za tu dobu taky výrazně opadl počet moderátorů.. z původních 5 (chvilku nato po "návratu hanah" ze 6) až na 1. Ono taky ale jedna z výraznějších věcí.. za tu dobu jsme se museli přestěhovat na nové fórum. A je mi upřímně líto, že to byl důvod, proč jsem zůstala posledním mohykánem. Mrzí mě, že si dnes s mikim nemůžeme poplácat po rameni, že jsme ten rok zvládli, protože jsme to náš první modíkovský den tak nějak "plánovali". Dobrovolně jsme tehdy vstoupili do vod hodně rozbouřených, na fóru vládla velmi napjatá atmosféra a bohužel i fórum o řadu svých návštěvníků kvůli nepřátelskému prostředí přišlo. Tato etapa je naštěstí za námi :) Nebudu tady hodnotit práci v našem moderátorském týmu, všichni víme své. Já jen doufám, že to tu společně zvládneme nějak i dál, i když tohle fórum s námi zrovna nekamarádí :) Děkuji vám všem za krásné chvíle strávené na fóru, někdy se tady fakt řežu smíchy :D A taky děkuju Foxes, že se mi vždy snaží vyjít vstříc a je mi skvělým parťákem a šéfovou :)
    Já moc děkuji za tvoji spolupráci, občas pevné nervy a za tu tunu práce, co si pro místní hráče zde na fóru udělala! Jsi mi skvělým zástupcem, kolegou a i kamarádkou :).
    Já jen doufám, že tvůj druhý služební rok bude mnohem veselejší, příjemnější a plný radosti! :wink: 
    Jsme tu všichni na tebe pyšní a za tebe vděční!! <3

    Foxes 
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    přidávám se ke gratulaci a přeji hodně pevné nervy s námi nezbedníky 


  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ... tak tak, zlobilové jedni... díky za vše, anděli... a doufám, že tu budou jen neviňátka, která si nebudou utahovat z Prahy... (jako jsem třeba já)... :smiley: 

    Vím, že já Ti dost často lezu dost na nervy, a že je to se mnou občas dost náročný. Ale taky vím, že Tě mám rád, a že si Tě nesmírně vážím. Navzdory tomu, že jsi na to tady zůstala v podstatě sama, jsi to nevzdala a stále pracuješ. Přes všechny chyby nového fóra, přes to, že jsi stále v jednom kole, přes to, že často lidi dost prudí. Jsi neuvěřitelně pracovitá a houževnatá. Jsi naše hvězdička, pevný bod české komunity Big Farm. Za to vše je velké díky zcela na místě. Anděli, Moničko, jsme na Tebe pyšní a hrdí. Máme Tě rádi. 


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @trathen (CZ1) ... Tys někde chlastal? :D

    Jinak samozřejmě moc děkuju všem za milá slova, poděkování a gratulace :heart: 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Poněkud opožděně se i já přidávám ke gratulaci, jsem totiž jeden z těch, kteří nové fórum navštěvují minimálně. O Tvých zásluhách není vůbec žádných pochyb, někdy mám dojem, že jsi klonovaná a střídáte se, nechápu totiž, jak to jeden člověk dokáže zvládnout. I když tedy Ty nejsi člověk ,ale anděl, že? Jsi prostě dokonalý anděl!!!!!!!! :D
  • Matyáš08 (CZ1)Matyáš08 (CZ1) Komentářů: 1
    Prosím!! :-) Přihlásila jsem syna na stejném počítači...pak to nahlásila na podporu...tam mají částečně přes svátky volno...nemůžu se teď dostat na svoji farmu ,pořáde mne to hází na syna... :-( syna jsem zaregistrovala pod Matyáš08..dnes a já jsem PavliK.ze spolku Samotáři..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Matyáš08 (CZ1) napsal(a):
    Prosím!! :-) Přihlásila jsem syna na stejném počítači...pak to nahlásila na podporu...tam mají částečně přes svátky volno...nemůžu se teď dostat na svoji farmu ,pořáde mne to hází na syna... :-( syna jsem zaregistrovala pod Matyáš08..dnes a já jsem PavliK.ze spolku Samotáři..
    Ahoj, neboj se, žádnou paniku :) Podpora sice má svátky, ale to zároveň znamená, že ti farmu nijak nemůže nikdo zablokovat ;)

    Problém bude v tom, že jsi při přihlašování dala zapamatovat heslo. Co teď s tím? V pravém horním rohu ve hře jsou 4 tlačítka, tam klikni na "Odhlásit". Měla by ses dostat na přihlašovací stránku hry, v pravém horním rohu pak vyplň správné přihlašovací údaje a nezaškrtávej políčko pro pamatování hesla. Následně se přihlásíš na svou farmu. V případě, že se úvodní přihlašovací stránka nenačte a pořád to bude rovnou přihlašovat na farmu syna, bude nutné smazat cookies (návod najdeš zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862). Pak už bude možné přihlásit kohokoli, ale opět nezaškrtávej volbu pamatování hesla ;)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Děkuji za pomoc člence mého spolku v době, kdy já se flákám mimo farmu.  :D
  • julinka1954 (CZ1)julinka1954 (CZ1) Komentářů: 263
    :)  Přeji Vám všem , kdo se staráte o tuto hru mnoho dobrých nápadů  v roce 20016, julinka
  • julinka1954 (CZ1)julinka1954 (CZ1) Komentářů: 263
    Velká omluva  PŘEJI VÁM V ROCE 2016 MNOHO DOBRÝCH NÁPADŮ , vloudila se mi jedna nula  julinka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A já už se bála, že to tady s vámi budu muset vydržet tak dlouho :smiley:  Děkujeme, julinko, i tobě vše nej do nového roku :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Moji milí,

    v době od 2. do 12.8. nebudu na fóru přítomna, své dotazy prosím směřujte na CM @Foxes, která vám jistě ráda bude nápomocna. Ale zkuste ji taky prosím šetřit a kontaktovat jen v naléhavých případech ;)

    Moc tu nezlobte, pilně diskutujte a budu se na vás opět těšit po svém návratu.

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Další rok uplynul jako voda...

    A ten druhý byl ještě bouřlivější než ten první. Už i o svou poslední parťačku jsem přišla a po odchodu CM na vše zůstala sama. Práce je to na(d) hlavu, ale zas je to kolikrát i docela výzva, ale co je hlavní, stále ještě zábava :)

    Byť jsem si díky určitým lidem několik měsíců na jaře zažila zde na fóru peklo, které v rámci mnoha let a mnoha komunit prakticky nemá obdoby, jsem tu s vámi stále dál a doufám, že nějaký čas ještě budu ;)

    Jsem ráda, že se nám fórum zase dává do pohybu, a doufám, že to vydrží a bude zde i nadále přátelská atmosféra, kam si hráči budou rádi chodit pro radu i odpočinek.

    Takže děkuji vám všem, kteří na fórum chodíte, přispíváte, pomáháte ostatním.

    Mám vás ráda, moje milé farmářky a milí farmáři :heart:
  • Santagar (CZ1)Santagar (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Fórum se dalo do pohybu díky desítkám nas....ch hráčů na rybáře. :D Ještě pár takových akcí a bude tady bordel jako u mě ve sklepě :D On je už teď. To bych si zase tak nepochvaloval :)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Díky Ti.Máš můj velký obdiv,palec nahoru.Takže přeji velkou výdrž a pevné nervy.Já už bych za tu dobu byla na Chocholouška.Díky moc,vždy jsi mi dobře poradila a pomohla.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Děkuji Anděli za všechno. :smile:. Přeji pevné nervy a ať Tě baví ta práce na(d) hlavu. :heart:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pevné nervy a hodně trpělivosti na naši velkou smečku nespokojenců a nadšenců :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.11.2016
    Názory hráčů a připomínky k novinkám ve hře beru v potaz a předávám je dále. Ať se jedná o sebemenší nápad, může to tým "trknout" a dovede je to třeba zase k jiné myšlence (budiž k dobru, že mé seznamy zpětné vazby bývají vždy z těch nejdelších :D). V tom se komunikace a efektivita s vedením velmi zlepšila oproti době, kdy jsme měli vlastní CM. Teď je vše snazší, přímější a rychlejší. Vaše zpětná vazba a hlášené problémy jsou reflektovány takřka okamžitě. To beru jako velké plus :)

    Jinak děkuji za vaše názory ;) Kritiku vítám, snažím se moderovat, jak nejlépe dovedu. Nikdo není neomylný a to i já připouštím :)

    Čili vám přeji, ať máte se mnou trpělivost a pevné nervy :) A totéž a ještě ve větší míře s našimi vývojáři, snad nebudu za rok své zhodnocení uvádět slovy: Uf, tak to byl rok plný chyb. Naděje umírá poslední, takže věřím, že má slova budou značně pozitivnější :)

    Farmaření a rybolovu zdar :)

    PS - edit: Osobní útoky a urážky na naše fórum nikdy nepatřily a nepatří stále, uvedené příspěvky byly pro porušení směrnic smazány, chovejme se k sobě jako lidé, s respektem. Pokud máte nějaký problém se mnou, obraťte se na podporu.

    Ano, opravdu mě zpětně mrzí, že jsem vůbec zmínila jakékoli zdejší problémy v minulosti, byť mi bylo jasné, co to vyvolá. Takže prosím dotyčné osoby, aby se nad svých chováním a vyjadřováním zamyslely a aby sem skutečně takový přístup nenosily, však jsme zde dosud měli klid a každý hráč zde našel pomoc, jak jen to bylo v silách mých a celé naší komunity ;)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • sjirina (CZ1)sjirina (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    milá Moniko,děkuji žes mi pomohla najít můj ztracený tým BLESK 1909, a tím pádem i mou farmu,ale bohužel se na ni nedokážu vrátit.POMOZmi ,stalo se to takto,ze svého počítače jsem nechala vnukovi založit si svou vlastní farmu,na svoji vlastní adresu,ale mne se zmněniliy i všechny emaily pouze na jeho farmu.jakékoliv přihlášení jde na něj.na svou se mohu podívat už leda jako host.sjirina
  • delfina (SK1)delfina (SK1) SK1 Komentářů: 29
    Ahoj,ja už neviem komu mám písať,tak zase tebe....dnes o 9,11hod. som su kúpila tú skvelú ponuku že kúp 85000 zlata a dostaneš....,ja som kúpila,peniaze mi stiahli z účtu ale nedostala som nič zatiaľ...v obchode to má fungovať tak,že tovar za ktorý zaplatím,mám v podstate už u seba,lebo je v taške...až potom platím. Tu zaplať,peniaze nemáš a ani tovar nie....čo s tým??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    sjirina (CZ1) napsal(a):
    milá Moniko,děkuji žes mi pomohla najít můj ztracený tým BLESK 1909, a tím pádem i mou farmu,ale bohužel se na ni nedokážu vrátit.POMOZmi ,stalo se to takto,ze svého počítače jsem nechala vnukovi založit si svou vlastní farmu,na svoji vlastní adresu,ale mne se zmněniliy i všechny emaily pouze na jeho farmu.jakékoliv přihlášení jde na něj.na svou se mohu podívat už leda jako host.sjirina
    @sjirina (CZ1) Ahoj, omlouvám se za pozdní reakci, ale vlákno se mi z neznámých důvodů neukazuje mezi novými. Pravděpodobně má vnuk zaškrtnutou funkci pro pamatování hesla. Jeho farmu tedy v pravém horním rohu odhlaš, pak by ses měla dostat na přihlašovací stránku. Pokud ne, bude třeba smazat cookies - návod najdeš zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/70862/#Comment_70862. Na přihlašovací stránce v pravém horním rohu pak vyplň své přihlašovací údaje a nezaškrtávej políčko pro pamatování hesla. Pak už by ses na farmu měla v pořádku dostat :)

    delfina (SK1) napsal(a):
    Ahoj,ja už neviem komu mám písať,tak zase tebe....dnes o 9,11hod. som su kúpila tú skvelú ponuku že kúp 85000 zlata a dostaneš....,ja som kúpila,peniaze mi stiahli z účtu ale nedostala som nič zatiaľ...v obchode to má fungovať tak,že tovar za ktorý zaplatím,mám v podstate už u seba,lebo je v taške...až potom platím. Tu zaplať,peniaze nemáš a ani tovar nie....čo s tým??
    @delfina (SK1) I tobě omluva, i když se domnívám, že už jsme to vyřešily soukromě :) Záleží na způsobu platby, u převodu může zpracování trvat až 5 dní, pokud se ti ani po této době zlaté a bonus nepřičtou, kontaktuj podporu.
  • sjirina (CZ1)sjirina (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    děkuji za radu už je vše v pořádku .sjirina
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vím, že trochu s křížkem po funuse, ale moc ráda bych ještě chtěla poděkovat všem za zaslaná vánoční přání, moc si jich vážím! Ale bohužel nebylo v mých silách všechna hned přečíst a odpovědět, tak alespoň takto dodatečně.

    I já vám všem přeji do nového roku jen to nejkrásnější, spoustu úsměvů na tváři, pevné zdraví a po boku vždy někoho, s kým vám bude dobře :)

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    ráda bych vám oznámila, že od zítřka do neděle budu na dovolené (jupí, moje jediná dovolená za celý rok :D ), takže na veškeré dotazy a zprávy budu odpovídat až v průběhu příštího týdne. Zkuste prosím ale mou schránku příliš nezahlcovat, ať se z toho pak nezblázním (stejně tak se prosím pokuste psát na fórum, ve hře je kapacita schránka značně omezena) :) Na fóru se určitě najde někdo, kdo vám rád pomůže :) A v našem moderátorském týmu se zase našel někdo, kdo mě alespoň v předání zásadních informací zastoupí, takže byste o ně neměli být ochuzeni ;) Případně sledujte informace na jiných fórech.

    Mějte se tu krásně, moc nezlobte a taky užívejte léta,

    black-.-angel



  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj ve spolek :sunglasses:

    Tak jsem dovolenou přežila ve zdraví a jsem zpět mezi vámi. Nicméně to ale také znamená, že vás musím poprosit o shovívavost. Zpráv se tady nakupilo opravdu přehršel, jestli se jimi zvládnu probrat během tohoto týdne, budu vůbec ráda. Stejně tak nejsem zatím schopná zodpovídat na cokoli ohledně nové události a jakýchkoli chyb spojených s poslední aktualizací. Věřte, že v tuto chvíli víte více než já. Nezvládla jsem ani přečíst všechny naše moderátorské komunikační kanály (pouze oficiální sdělení, kde za celou dobu nic nepřibylo).

    Za dovolenou se mi pochopitelně nakupila i má reálná práce, o to méně je času na hru a fórum. Mám volno až v neděli, dříve se k pročtení všeho spíše nezvládnu dostat. Určitě ne tak, jak si evidentně dle tónu ve zprávách někteří z vás představujete (jako že ani nevybalím a už budu ťukat jednu odpověď za druhou). Něco vám prozradím - anděl je jen má přezdívka, jinak jsem naprosto obyčejný člověk ;)

    Díky za pochopení a trpělivost,

    black-.-angel
Tato diskuze je zavřená.