Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Vánoční farma

SystemSystem Komentářů: 106,969
upraveno 02.01.2017 v Otázky ke hře
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Otázky a odpovědi k události: Ostrovní farma.
«13

Komentáře

  • helegola (CZ1)helegola (CZ1) Komentářů: 6
    Ahoj najdu někde skryté dekorace na vánočním ostrově?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helegola (CZ1) napsal(a):
    Ahoj najdu někde skryté dekorace na vánočním ostrově?
    Nemá to vůbec nic společného s ostrovní farmou....

    Vánoční farma byla spuštěna dnes, takže kompletní info tady určitě nenajdeš.

    Zde jsou skryté dekorace na vikingské farmě, dá se očekávat, že na vánoční budou na stejném místě. Samozřejmě s jistotou to zatím říct nemůžu, protože jsem na vánoční farmu skoro ani nemrkla:



      4 - Kultovní kámen (+35 BS)
    13 - Borový les (+63 BS)
    22 - Runový kruh (+135 BS)
    25 - Strom předků (+84 BS)
  • nagabi2010 (CZ1)nagabi2010 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Ahoj, chci se zeptat, jestli mají nějakou speciální funkci dárečky na ostrovní farmě? Když na ně najedu tak zmizí. :-) Jen ze zvědavosti, jestli jsou k nějakému účelu. Díky .
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přijatá odpověď ✓
    Ahoj, nagabi,

    jaké dárečky prosím myslíš? :) Ty, co tam nosí pracovníci, stejně jako na hlavní farmě? Ty bubliny?
  • nagabi2010 (CZ1)nagabi2010 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Přijatá odpověď ✓
    Ty nemyslím, jsou takové malé rozeseté po celé ostrovní farmě, naposledy držel dáreček tuleň, ale jakmile na něj kliknu myší tak zmizí. :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.11.2015 Přijatá odpověď ✓
    Páni, to musím sledovat! :o Vůbec ničeho jsem si nevšimla :)

    edit: Tak jsem šla prolézt okolí farmy a našla jsem v lese dáreček, po najetí myši zmizel, aniž by se cokoli stalo. To by mě tedy taky zajímalo, co to znamená :):)
  • nagabi2010 (CZ1)nagabi2010 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Díky, .-) tak zase nic nevíme .:-) Nevadí, třeba se to časem dozvíme. :-):-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přijatá odpověď ✓
    Já hádám, že to bude jen grafická blbůstka a význam to nemá, ale jeden nikdy neví :)
  • aknark (CZ1)aknark (CZ1) Komentářů: 21
    Ahojky na vánoční farmě se ukazuje jeden balíček, oranžový...Nejde sebrat, stále mi mizí, někteří píší, že z něho padají věci..Ale u mně buď hned zmizí, když se ho dotknu nebo se rozdvojí a stále nic...Kde je problém?...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    aknark (CZ1) napsal(a):
    Ahojky na vánoční farmě se ukazuje jeden balíček, oranžový...Nejde sebrat, stále mi mizí, někteří píší, že z něho padají věci..Ale u mně buď hned zmizí, když se ho dotknu nebo se rozdvojí a stále nic...Kde je problém?...
    Kdo píše, že z něj padají věci? :flushed: 

    Účel těchto balíčků se nám zatím nepodařilo odhalit, stále stejné, zítra se zeptám Foxes.
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    black-.-angel napsal(a):
    Já hádám, že to bude jen grafická blbůstka a význam to nemá, ale jeden nikdy neví :)
    Já tak dlouho sbírala ty dárečky,až jsem našla poslední dáreček medvědovi na hlavě a od té doby medvěd nasadil na svou hlavu čepici a tancuje o 106.Je to mimochodem moc miloučké.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Bojenka (CZ1) napsal(a):
    Já tak dlouho sbírala ty dárečky,až jsem našla poslední dáreček medvědovi na hlavě a od té doby medvěd nasadil na svou hlavu čepici a tancuje o 106.Je to mimochodem moc miloučké.
    Tak to musím vidět, jdu hledat další, už jsem jich pár objevila.
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    wolfka (CZ1) napsal(a):
    Bojenka (CZ1) napsal(a):
    Já tak dlouho sbírala ty dárečky,až jsem našla poslední dáreček medvědovi na hlavě a od té doby medvěd nasadil na svou hlavu čepici a tancuje o 106.Je to mimochodem moc miloučké.
    Tak to musím vidět, jdu hledat další, už jsem jich pár objevila.
    Tak jsem zjistila,že medvěd tančí určitou dobu a potom jeho taneček skončí a můžeme zase hledat dárky.Pro další roztančení medvěda je už třeba menší množství dárků.Ale nevím,jestli z toho bude nějaký zisk.Už jsem medvěda roztančila 5x. Tak by mne zajímalo,co získá farmář,když jeho medvěd bude tenhle krásný taneček opakovat častěji.
  • Gremlin (CZ1)Gremlin (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Vánoční farma - dekorace skryté v houští

    image

      4 - Kultovní kámen + 35 :)
    13 - Borový les + 63 :)
    22 - Runový kruh + 135 :)
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Zjistilo se něco o těch balíčcích, co nejdou sebrat ani otevřít?
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 01.12.2015
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Zjistilo se něco o těch balíčcích, co nejdou sebrat ani otevřít?
    Ahoj. :smile:  Zde se dozvíš bližší informace. 

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/2725245/#Comment_2725245


    edit: no tam zrovna ne, spíš tady: 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/2725924/#Comment_2725924 (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • maja13m2 (CZ1)maja13m2 (CZ1) Komentářů: 3
    Ahoj, velice by mne zajímalo z jakého důvodu se nehorázně navýšila cena pozemků. Snažím se hrát poctivě, ale když mi někdo hází klacky pod nohy mám chuť se hrou praštit. Nejsem zlaťák a tak nemám šanci, nebo jak to bylo myšleno?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    maja13m2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, velice by mne zajímalo z jakého důvodu se nehorázně navýšila cena pozemků. Snažím se hrát poctivě, ale když mi někdo hází klacky pod nohy mám chuť se hrou praštit. Nejsem zlaťák a tak nemám šanci, nebo jak to bylo myšleno?
    Na to ti asi nikdo neodpoví. Zlaté tě nikdo utrácet nenutí. Taky mě velmi slušně řečeno mrzí, že pozemky jsou znatelně zdražené, aniž by přišlo jediné slovo proč, a dělá se, jakoby nic.. snad doufali, že si toho nikdo nevšimne. Aspoň tak to na mě působí.
  • katarin (SK1)katarin (SK1) SK1 Komentářů: 57
    upraveno 06.12.2015
    ahojte, tie pozem
    maja13m2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, velice by mne zajímalo z jakého důvodu se nehorázně navýšila cena pozemků. Snažím se hrát poctivě, ale když mi někdo hází klacky pod nohy mám chuť se hrou praštit. Nejsem zlaťák a tak nemám šanci, nebo jak to bylo myšleno?
    maja13m2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, velice by mne zajímalo z jakého důvodu se nehorázně navýšila cena pozemků. Snažím se hrát poctivě, ale když mi někdo hází klacky pod nohy mám chuť se hrou praštit. Nejsem zlaťák a tak nemám šanci, nebo jak to bylo myšleno?
    ahoj, je to tak, tie pozemky nezvýšili len mierne,ale riadne,ked chceš kupiť pozemok za 17mil. a to mam banku na najväčšej urovni,neviem,či mam vylepšovať,alebo stať,,teraz mam za ulohu postaviť 2 bobulove sady a nemam ich kde dať, lebo nemam na pozemok,,a to ešte kupiť 4 pozemky,,

    tuto hru už riadne pokazili,už tiež nemam chuť ju hrať, ostrov, tyždnove udalosti, ten lievik sa neda spraviť,ked aj do prace treba chodiť, teraz santa ,, je to asi len o zlatkach!!!


    edit: sloučení příspěvků - příště prosím uprav příspěvek, multiposty nejsou povoleny (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Ahoj, proč není napsaný čas, :Dvždy končí ostrov, je tam jen od včerejška 1 den a hodiny žádné jak mám vědět ,jestli mám ještě něco začínat nebo prodat ať pak není pozdě a věci mi nezustanou ve skladě, vždy byly hodiny ukázany kolik je do konce
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.12.2015
    novokol (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, proč není napsaný čas, :Dvždy končí ostrov, je tam jen od včerejška 1 den a hodiny žádné jak mám vědět ,jestli mám ještě něco začínat nebo prodat ať pak není pozdě a věci mi nezustanou ve skladě, vždy byly hodiny ukázany kolik je do konce
    Ahoj, bohužel není. Dřív byl vidět přesný čas při podržení nad letištěm, teď je tam info o přístupnosti směnárny. Stěžovala jsem si na to už nějaký čas zpátky. Taky nevím, jak s tím kalkulovat :(

    edit:
    Tak teď se tam přehoupl čas na přesné odpočítávání, tj. "vánočka" končí zítra v 9:59.
  • ahojda369 (CZ1)ahojda369 (CZ1) Komentářů: 3
    ahoj jak si vyměním peníze za ty rumové ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 06.01.2016
    ahojda369 (CZ1) napsal(a):
    ahoj jak si vyměním peníze za ty rumové ?
    Runové kameny získáš hraním některé ze zimních dočasných farem - vikingské farmy, farmy polární záře nebo vánoční farmy. Jsou to měsíční události, které jsou dostupné pouze po určitou dobu.. teď momentálně např. ne :)
  • mnika (CZ1)mnika (CZ1) Komentářů: 7
    Ahoj již tři dny mám úkol jít na vánoční farmu ale mě to nejde a ani se nezobrazila...chyba je kde???prosím jak mám plnit úkoly???  :-(
    Monika
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mnika (CZ1) napsal(a):
    Ahoj již tři dny mám úkol jít na vánoční farmu ale mě to nejde a ani se nezobrazila...chyba je kde???prosím jak mám plnit úkoly???  :-(
    Monika
    Ahoj, když klikneš na farmu přímo přes mapu, tak se tam nedostaneš?
  • mnika (CZ1)mnika (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 29.11.2016
    black-.-angel napsal(a):
    mnika (CZ1) napsal(a):
    Ahoj již tři dny mám úkol jít na vánoční farmu ale mě to nejde a ani se nezobrazila...chyba je kde???prosím jak mám plnit úkoly???  :-(
    Monika
    Ahoj, když klikneš na farmu přímo přes mapu, tak se tam nedostaneš?ale já jí na mapě nikde nevidím...ani letiště nefunguje ,že bych byla slepá? ve kterých místech na mapě ji mám vidět??
    ach...
     jmenuje se Vikingska no tak to mě nenapadlo :-( jsem asi hloupá... nevyzkoušela jsem to a teď jsem ztratila tři dny ...

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mnika (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    mnika (CZ1) napsal(a):
    Ahoj již tři dny mám úkol jít na vánoční farmu ale mě to nejde a ani se nezobrazila...chyba je kde???prosím jak mám plnit úkoly???  :-(
    Monika
    Ahoj, když klikneš na farmu přímo přes mapu, tak se tam nedostaneš?ale já jí na mapě nikde nevidím...ani letiště nefunguje ,že bych byla slepá? ve kterých místech na mapě ji mám vidět??
    ach...
     jmenuje se Vikingska no tak to mě nenapadlo :-( jsem asi hloupá... nevyzkoušela jsem to a teď jsem ztratila tři dny ...

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Ano, to je ona. Případně by ses tam měla dostat, i když přímo u úkolu pro návštěvu farmy klikneš na tu zelenou šipklu.
  • mnika (CZ1)mnika (CZ1) Komentářů: 7
    black-.-angel napsal(a):
    mnika (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    mnika (CZ1) napsal(a):
    Ahoj již tři dny mám úkol jít na vánoční farmu ale mě to nejde a ani se nezobrazila...chyba je kde???prosím jak mám plnit úkoly???  :-(
    Monika
    Ahoj, když klikneš na farmu přímo přes mapu, tak se tam nedostaneš?ale já jí na mapě nikde nevidím...ani letiště nefunguje ,že bych byla slepá? ve kterých místech na mapě ji mám vidět??
    ach...
     jmenuje se Vikingska no tak to mě nenapadlo :-( jsem asi hloupá... nevyzkoušela jsem to a teď jsem ztratila tři dny ...

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Ano, to je ona. Případně by ses tam měla dostat, i když přímo u úkolu pro návštěvu farmy klikneš na tu zelenou šipklu.

    to mě hodilo jen na mapu,no dík za reakci hezký den...

  • renáta5 (CZ1)renáta5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    Ahoj mám stejný problém s vánoční farmou ,taky se tam nedostanu a nejsem sama komu to dělá...píše nám to monzunové období.
  • renáta5 (CZ1)renáta5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    Ahoj prosím bude někdo řešit ,že se nemůžeme dostat na vánoční farmu nebo ne? Psala jsem už včera a žádná odezva ...děkuji
Sign In to comment.