Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

13451

Komentáře

  • sona88 (CZ1)sona88 (CZ1) Komentářů: 8
    nepíše
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    sona88 (CZ1) napsal(a):
    nepíše
    Takže, když tam máte všechno dodané nemáte tam tu hlasovací tabulku a že vedoucí a zástupci mohou vylepšení spustit hned?
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 25.11.2016
    A vyskočí vám tam ta tabulka Hlasovat nebo vylepšit?
  • sona88 (CZ1)sona88 (CZ1) Komentářů: 8
    nevyskočí
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Tak to vypadá na nějakou chybku, jako kdyby si to myslelo, že nemáte dodané všechno.
  • sona88 (CZ1)sona88 (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 26.11.2016
    asi jo, už jsme psali do bubliny a jsme bezradní, už tam máme jednoho co na to kašle:-(((

    Mysleli jsme, jak to vymakáme a tady jsme se zasekli.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Tak zatím vylepšovat ostatní budovy.
  • sona88 (CZ1)sona88 (CZ1) Komentářů: 8
    Díky, to samo děláme, ale vrtá nám to hlavou. Pa a hezký večer
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A nemáte jinou probíhající výstavbu?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Příjemné překvapení na testu:

  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    Ta vesnická liga vypadá také zajímavě
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Příjemné překvapení na testu:

    Pro mě by spíš bylo překvapením, kdyby tam už konečně opravili ten překlep. 

    Mně osobně se teda tohle okno nikdy nezobrazilo, vím jen od vývojářů, že nám dali zlato, takže asi zase nějaká chybička :D 
  • lubomir1313 (CZ1)lubomir1313 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Mně se zobrazilo a dalo zlaťáky. Ta liga bude asi zajímavá-testuji
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Jak je možné v tuto chvíli aby měl nějaký spolek např. už 9x výzvu
    při těch číslech co se má sesbírat

    vejce - 62 644
    třešně - 5 613
    kapři - 4 319
    kvítí - 32 295
    mlíko - 29 826

    I když maj Farmdschungel 44 členů


  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Jak je možné v tuto chvíli aby měl nějaký spolek např. už 9x výzvu
    při těch číslech co se má sesbírat

    Úplně jednoduše. Ženou to zlatem a ve velkém. Kdybych chtěl, splním spolkovou výzvu svého spolku sám během 10 minut, jen mě to bude stát několik tisíc zlatek na urychlování produkce a sklizené plodiny a produkty budu muset hned po sklizení obratem ve velkém prodávat. Ale právě k tomu nám to zlato dali, abychom tohle vyzkoušeli :)
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    no není to nic zásadního, ale když běží výzva a "dodávají" se produkty a chybí už jen strašně málo, tak ukazatel, který se objevuje v pravé části obrazovky mi ukazuje 100%, i když vlastně ještě není dodáno 100%, ale jen 99,99999% ... chápu principy zaokrouhlování, ale asi by tam nemělo být 100%, když ještě výzva běží ... no ale to je opravdu drobnost
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    ahoj a ještě něco ... když jako spolek vyhrajeme výzvu a otevře se obchod s odměnami ... tak když si něco vyberu, tak to jsou odměny jen pro mě nebo se medaile odečtou a ostatní mají smůlu? 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Zkus a uvidíš. Musím ale teda říct, ta Vojtěška je zlo ... Vše ostatní bez problémů, ale tisíce jednotek vojtěšky... Nejvíc mě potěšily ryby - když pošlu rybáře lovit za mě, započítáváse to také :)
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Zajímalo by mě, co se stane, když porazíme spolek který je před námi a spolek, který je za námi zároveň porazí nás
  • Vahorka (CZ1)Vahorka (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zkus a uvidíš. Musím ale teda říct, ta Vojtěška je zlo ... Vše ostatní bez problémů, ale tisíce jednotek vojtěšky... Nejvíc mě potěšily ryby - když pošlu rybáře lovit za mě, započítáváse to také :)
    A jak posíláš rybáře lovit kapry?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Vahorka (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zkus a uvidíš. Musím ale teda říct, ta Vojtěška je zlo ... Vše ostatní bez problémů, ale tisíce jednotek vojtěšky... Nejvíc mě potěšily ryby - když pošlu rybáře lovit za mě, započítáváse to také :)
    A jak posíláš rybáře lovit kapry?
    Ahoj.
    Na lodi, rybářská oblast mělké vody, klidné vody, divoká řeka.Plachetnice, pramice
  • marha7 (CZ1)marha7 (CZ1) Komentářů: 22
    Mě by zajímalo to, jak dávají ta procenta na hlavní farmě. Náš spolek měl již 3 úkoly splněné, soupeř nic a přes to má víc procent. Nebo co to vlastně znamená? Prozradí mi to někdo? :-) Děkuji
  • Ji2lka (CZ1)Ji2lka (CZ1) Komentářů: 9
    marha7 (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo to, jak dávají ta procenta na hlavní farmě. Náš spolek měl již 3 úkoly splněné, soupeř nic a přes to má víc procent. Nebo co to vlastně znamená? Prozradí mi to někdo? :-) Děkuji
    Nejspíš špatně koukáš,vaše procenta jsou ta zelená (červená jsou soupeře).
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Chyby

    1.) Nejde navštívit jinou vesnici spolku - hází to zpět a zamrzne hra

    2.) Materiál mám (i podle skladu) i po restartu hry ale továrna na minerály a kovy nechce povolit výrobu


  • marha7 (CZ1)marha7 (CZ1) Komentářů: 22
    Ji2lka (CZ1) napsal(a):
    marha7 (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo to, jak dávají ta procenta na hlavní farmě. Náš spolek měl již 3 úkoly splněné, soupeř nic a přes to má víc procent. Nebo co to vlastně znamená? Prozradí mi to někdo? :-) Děkuji
    Nejspíš špatně koukáš,vaše procenta jsou ta zelená (červená jsou soupeře).
    Děkuji, je toho tolik nového a tak jsem zbrklá ;-)
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Dotaz k novince na testu: Jak jste spustili ty výzvy ve vesnici. Někoho vyzveme jako spolek, něco dodáme (myslím, že to byly 3 suroviny z asi 8) s tím, že spolek, který jsme vyzvali, nenahrál vůbec nic. Pak jsem se odhlásila a večer jsem tu výzvu už nenašla a dnes ráno mi přišlo oznámení, že jsme to prohráli.

    Jak to funguje? Když jsme měli spuštěnou výzvu, zobrazovalo se to pod výpisem farem vpravo, po odhlášení už to tam ale není. Lze toto nějak upravit? A taky by se měly zobrazovat výsledky soutěže a ne jen "prohráli jste." 
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 27.11.2016
    Taky bychom chtěli vědět,jak to je.Včera jsme vyzvali spolek,děláme na tom a dnes najednou cedule,bohužel,nepodařilo se vám vyhrát.Soupeř měl asi 5 % splněno,u nás cca 65%.Je to nějak časově omezené,nebo chyba.Vyzyvatel co nás vyzval včera, toho máme stále.Doplňuji,vyzyvatel po chvilce taky skončil a neměli hotovo.
    Post edited by veverka55 (CZ1) on
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546

    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Taky bychom chtěli vědět,jak to je.Včera jsme vyzvali spolek,děláme na tom a dnes najednou cedule,bohužel,nepodařilo se vám vyhrát.Soupeř měl asi 5 % splněno,u nás cca 65%.Je to nějak časově omezené,nebo chyba.Vyzyvatel co nás vyzval včera, toho máme stále.
    presne sa to isté idem opýtať. ako to je? lebo aj nám už chýbal len kúsok na splnenie, druhý spolok mal malinko a zrazu vyskočí že sme to nesplnili. je to iba na 24 hodín od spustenia výzvy ?
  • Ji2lka (CZ1)Ji2lka (CZ1) Komentářů: 9
    Od včerejška se remízky najednou chovají jinak.Při zasazení např.zelí (ačkoliv bylo předtím pole čisté a remízky na něm vůbec nebyly) a přidání remízků,je pole hned penalizováno 44 minutami.Po sklizení 15ks zelí naskočí další penalizace 44 minut,která se odpočítává,aniž něco dalšího zasadím (předtím vždy čas stál,dokud se nezasadilo).Po zasazení nadále výnosy minimální.Takže penalizace dvojnásobná.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ano,to samé,po nasazení remísků úroda hned první malá,penalizace .Ale po sklizení zase pole bez penalizace a bez písku nebo kamení.A hra se seká,jde pomalu.
Sign In to comment.