Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedostupná gurmánská farma

11317

Komentáře

  • jarda 2580 (CZ1)jarda 2580 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    nevím,jestli jste něco opravovali,zatím už druhý den gurmán nejde načíst!
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 24.11.2016
    Na gurmánskou farmu se ani po opravě nedostanu z Mozilla Firefox
    ale z Google Chrome se tam už po opravě dostanu (jiné prohlížeče jsem neprubla)
    Smazané cache a cookies, restart hry i kompletně vypucovanej comp ;)

    Navíc už jsem to někam tady psala, že 4 dny mě farma neustále odhlašuje,
    připojení k internetu mám fakt v pořádku - dělá to jen BF a to každých 5 minut  :(

    edit:
    Tak už to zas nejde ani z Chrome :(
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Ahoj,
    tak mně to evidentně pomohlo, vymazala jsem všechno možné a po hotfixu už mi gurmánka běhá :). Prohlížeč mám Operu.
  • LeňďuleMull (CZ1)LeňďuleMull (CZ1) Komentářů: 25
    JZDman (CZ1) napsal(a):
     A jen tak pro srandu jsem rozhejbal starý PC, Win7, stará Opera, CCleaner a taky zelená obrazovka. Takže průser je opravdu někde jinde. Nikoliv mezi monitorem a židlí :-)
    Já zkusila Chrome, Mozilu i Operu. A protože sedím na gaučí, tak to mezi Monitorem a židlí fakt není  :D:D:D


    JZDman (CZ1) napsal(a):

    black-.-angel napsal(a):
    Milí hráči,

    veškeré příspěvky týkající se problémů s dostupností gurmánské farmy jsou přesouvány do tohoto vlákna. (Pardon, už není v mých silách všem posílat SZ o přesunutí příspěvku.)

    Zároveň sem přikládám informaci, že dnes proběhne k této chybě hotfix, který se pokusí problémy odstranit.

    Díky za vaši trpělivost a spolupráci ;)

    black-.-angel
    Kryby jste si alespon prošli tuhle stránku :-)

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Doma mi gurmánská běží, ale to běžela i předtím. Teď se hlásím z knihovny a gurmánská nejede.
  • mami007 (SK1)mami007 (SK1) Komentářů: 2
    Sfinx2015 (CZ1) napsal(a):
    Po dnešním hotfixu mi nefunguje gurmánská farma, jen zelené pozadí a hláška "stáhnout herní prvky".
    Jak jste na tom Vy?

    edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
    Presne to isté ...po každom pokuse o prihlásenie na gurmánsku farmu to isté a ešte musím hru potom vždy reštartovať, lebo mi celá zamrzne...
  • Kachen1423 (CZ1)Kachen1423 (CZ1) Komentářů: 8
    hezký večer dozvím se tu ,kdy konečně začne fungovat gurmánská farma ? opravy proběhly a přitom stále nic jen zelená obrazovka 
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 24.11.2016
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Doma mi gurmánská běží, ale to běžela i předtím. Teď se hlásím z knihovny a gurmánská nejede.
    No a já přesně naopak, v kanclu jo, doma ne:-))))
    a kupodivu na testovacím servru vše jede normálně, tak počítačem to asi nebude
  • Wotan (CZ1)Wotan (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Hoj.problem zustal stale nejde gurmanska farma.
                                                                        dik

  • mami007 (SK1)mami007 (SK1) Komentářů: 2
    A v posledných dňoch sa mi stáva, že neviem v obchode preložiť všetok náklad-napr.prasiatka, lebo mi vyskočí tabuľka error...to isté sa stáva mojim spoluhráčkam aj pri zbieraní úrody, resp.keď chceme použiť hnojivo...
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Taky mi přestala gurmánka fungovat před chvílí, zdá se že místo opravy to podělali ještě více...ale mnohem horší to bylo ve spolkovce, chápu problémy přišly s googlem, jenže ten byl už dávno v pořádku, člověǩ mohl už vše a jediné co nešlo byla tato hra...pak klidně daná údržba...nezájem že je spolkovka...ŕada lidí v tom utápí peníze...a tomuhle vedení je to šumafuk, že za své peníze sluźby nedostávají, ...jak tu nékdo psal, takhle o něco pećovat už je bez výpaty či zcela bez práce....ale tady projde vše....
  • Tinka7474 (CZ1)Tinka7474 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Gurmanska farma aj po dnesnom hotfixe stale nefunguje. Vymazane cookies, historia a hra x krat restartovana a stale nic. Mam prehliadac Internet Explorer Edge, na ktorom by farma mala fungovat najlepsie. Nejde to. Skusala som Google a ten pre zmenu nenacita stranku farmy vobec, ale to sa este možno stale tyka tych serverov. No Vazeni, uz mi dochadza trpezlivost  a mam taky dojem, ze o tie gurmanske farmy prideme. Mohlo sa stat, ze data zo serverov po poruche alebo utoku hackerov jednoducho boli vymazane :(
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 24.11.2016
    Na gurmán se dostanu na androidu: prohlížeč Puffin Web Browser
    Firefox nechce s gurmánem kamarádit :-)

    -------------
    se všemi novými akcemi puštěnými do hry se vzpamatovala i gurmánská farma...
    Post edited by Malletka (CZ1) on
  • anickaJ (SK1)anickaJ (SK1) SK1 Komentářů: 21
    Ja hram farmu asi uz tri roky,ale toto co sa tu deje v poslednej dobe,tak to zaciatku nebolo,to asi preto,ze boli len na zaciatku,teraz chcu dat cim viac aktualizacii,tak asi preto tu nic neide
  • zlaticko2409 (CZ1)zlaticko2409 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    tak stále se nemužu dostat na gurmánskou farmu,kamarád který robí s počítačema mi řekl že mám vše vpořádku,dokonce jsme vše vyčistili a restartovali ale stále nic už druhý den,přitom od kamarádky ze spolku,když se na mě přihlásí tak jí jde i gurmánka na mém profilu,fakt už nechápu čím to muže být,tak už to spravte prosím..jestli to pomuže,tak já mám windows 8 a 10,jestli to stím souvisí třeba,jinak mě už nic nenapadá,ale notebook mám vpořádku....
  • Mishulinka (CZ1)Mishulinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Dobrý den, také mi stále nejde spustit gurmánskou farmu, zezelená se stáhnutím herních prvků, to je vše :( poslední dobou s tou hrou furt něco ...
  • lkava (CZ1)lkava (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Dobrý večer, dochází nám trpělivost na rozdíl od Vás a chtěli bychom pravdivé vyjádření co s tím děláte či neděláte, trvá to již dlouho. Nevím na co máte testovací farmu, když s chybami to dáte do hry a od té doby to dělá neplechu lkava
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 24.11.2016
    LeňďuleMull (CZ1)  napsal(a):
    Kryby jste si alespon prošli tuhle stránku :-)
    black-.-angel   napsal(a): v 15:41 hod:

    Milí hráči,

    nová verze byla nahrána. Pravděpodobně bude třeba smazat cache a cookies a následně restartovat hru. Pokud budou problémy přetrvávat, dejte nám prosím vědět v tomto vlákně: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/139371/nedostupna-gurmanska-farma.

    Díky za trpělivost a spolupráci a přeji pěkný zbytek dne,

    black-.-angel

    LeňďuleMull

    Kdyby sis alespoň přečetla ofi oznámení ...
  • lilirose (SK1)lilirose (SK1) Komentářů: 7
    Malletka (CZ1) napsal(a):
    Na gurmán se dostanu na androidu: prohlížeč Puffin Web Browser
    Firefox nechce s gurmánem kamarádit :-)

    ja idem cez Firefox a nemá žiadny problém, Prehliadač  neovplyvňuje problém s gurmankou.
  • tankervincent (CZ1)tankervincent (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Sfinx2015 (CZ1) napsal(a):
    Po dnešním hotfixu mi nefunguje gurmánská farma, jen zelené pozadí a hláška "stáhnout herní prvky".
    Jak jste na tom Vy?

    edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
    Stejně, gurmánská farma stále nefunguje ....
  • Stibi (CZ1)Stibi (CZ1) Komentářů: 2
    Po dnešním hotfixu mi nefunguje gurmánská farma, jen zelené pozadí a hláška "stáhnout herní prvky".
    Chtělo by to informaci, zda se to řeší............
  • Kachen1423 (CZ1)Kachen1423 (CZ1) Komentářů: 8
    Hezký večer ,dočetla jsem se tu že už proběhla oprava ,přesto se stále nedostanu na gurmánskou farmu :( už druhej den a nic ,jednu událost už jsem nedokončila a další asi taky ne jelikož stále něco nefunguje ,kdy mi zmizí ta zelená obrazovka a začne to konečně fungovat ? 
  • Nuficek (CZ1)Nuficek (CZ1) Komentářů: 38
    Zdravím, u nás někteří farmáři promazali počítače, cookies a použili program CCleaner a u dvou farmářů to zatím pomohlo, dělali to po hotfixu. Nuf
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jo to bude na dlouho. Někteří se přihlašují na net přes proxi servery, někdo jinak. Po pádu serverů se sem hned nacpali další nový věci. které můžou zdánlivě fungovat. A jako u Woken, platí vystoupit a nastoupit, čili nastavit hru před pádem serverů. A hyn sa hukáže. A když nic, tak si musí pinknutím zjstit, přes které servery to chodí(jooo to by jste se divili, posíláte mail kamošovi v baráku a hned to letí přes Brno, Vídeň, Prahu, Frankfurt, Plzeň a čert ví ještě přes co, než to dorazí kamošovi). Čili je možné, že probrem je prostě úplně někde jinde a to i mimo území programátorů :-) Nejsem ajťák, ale mám alespoň nějakou představu, jak to s netem je.
  • Vlcica (SK1)Vlcica (SK1) Komentářů: 1
    Ahojte, ani po vymazani cookies a cache a opatovnom prihlaseni to nefunguje... :(
  • kveta 41 (CZ1)kveta 41 (CZ1) Komentářů: 2
    ani po smazání cokies a cache  nefunguje :(
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 24.11.2016
    NO BEZVA , ještě spustí těžkou práci, tak to je fakt na hlavu. Čili zkouška, co je vlasně hra schopna zvládnou , he ?
  • BaMa61 (CZ1)BaMa61 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Tak to je opravdu "SUPER", gurmánka nefunguje a vy spustíte Akci těžce pracujících. A to mám jako za zlatky přeskakovat suroviny, které bych jinak posbírala na gurmánce? Je to čím dál tím horší :-(
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    si z nás dělaj ........., lidem nejde gurmán, a oni spusťej mlecího dédka....neskutečný, samozřejmě hned tam mám jeen, asi mám za zlato gurmána pŕeskakovat, asi uź se na to .......zcela....
  • Kachen1423 (CZ1)Kachen1423 (CZ1) Komentářů: 8
    jako vážně ? stále to nefunguje a pustíte do toho silo,včelky atd . ta hra mě opravdu bavila ,ale nervy mám jen jedny to už se nedá pořád něco----
Tato diskuze je zavřená.