Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedostupná gurmánská farma

116

Komentáře

  • Janakop3Gamer (CZ1)Janakop3Gamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    dobrá rada nad zlato, jurasek01 na to kápnul, udělala jsem vše co radil a gurmánská farma se konečně rozjela, děkuji :-D
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Kompletně smaž celou historii a případně zkus restartovat pc. Mě to zabralo. :)
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Hlásim všetko funkčné - 4 rôzne prehliadače vyskúšané -
    pomohlo zmazanie cookies-- i MSIE /microsoft I Explor./ som musel aj hesla..

    ked vám naskočí ZLATÉ koleso šťastia s ním plno udalostí tak je farma v poriadku..
    Všímajte si aj bleskovú ponuku -- su tam veci za zlato doláre  a aj za 1 dolár!!!

  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    upraveno 25.11.2016
    já doufám, že za tento ***** dostaneme slušnou kompezaci ve formě zlatáků nebo dolarů myslím, že si to zasloužíme je to dost velkej trapas, že to nedokázali opravit a museli to vyřešit hráči a vidím , že ani vůbec správci nekomunikují v tomto vlákně
    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Cvergla (CZ1)Cvergla (CZ1) Komentářů: 9
    Děkuji jurasek01..pomohlo to...kopíruji pro další, aby nemuseli dlouho hledat:
    Napisu sem navod jak to opravit:-)My mame po starostech:-))Odmazat cookies (ctrl+shift+del) v nabídce nech zatrhnutý pouze cookies a obrázky nebo mezipaměť nebo dočasné soubory (podle toho co tam bude, každej prohlížeč to má jinak chvilku počkej a restartuj prohlížeč. POZOR pokud máš uložený heslo tak ti ho smaže (pouze u farmy) jiných hesel se to netýká ty jsou uložený jinak, ale farma to má jinak.
    Po vycisteni timto zpusobem mi gurmanka opet funguje:-)Tak snad to pomuze i tady!!

  • 171paladin (CZ1)171paladin (CZ1) Komentářů: 7
    No sláva, konečně to funguje...
  • vylaka (CZ1)vylaka (CZ1) Komentářů: 2
    tet sem zkoušela rozjet hru na explorer, opeře GFjede ale na google chrom mi nejede
  • Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    taky mě to na google chrom nejde. Zkusila jsem to na Mozille a tam to jde
  • Žanetka2 (CZ1)Žanetka2 (CZ1) Komentářů: 1
    Funguje uz nekomu gurmánská farma ? Me furt jeste ne ! :( 
  • tsour (CZ1)tsour (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj,Já jsem na tom podobně.nejde přepínat.To mě nebaví...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Žanetka2 (CZ1) napsal(a):
    Funguje uz nekomu gurmánská farma ? Me furt jeste ne ! :( 
    Ahoj.
    Vymaž historii prohlížení + cookies v prohlížeči. Funguje to.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Mne to nejde, vsetko vymazane a pocitac restartovany, no zbytocne :(  Nech sa vam dari, ktorym to funguje.
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    Tak bohužel, odmazala jsem cookies, historii, ale nic, gurmánka nefunguje, podle obrázku u nicku jsem jen stodola. Běs děs.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Uz mi to ide, bol som na Chrome ale cez Explorer mi to ide :) vdakaaaaa
  • jana420 (CZ1)jana420 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12

    Ahoj, taky jsem odmazala všechno podle rady, ale gurmánská farma pořád nejde. Už to trvá dost dlouho, jsem z toho dost otrávená.

  • Linea65 (CZ1)Linea65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    taky vše vymazané a nic, tak jsem nainstalovala jiný prohlížeč - Mozillu a vesele to jede B)
  • -p.t.- (CZ1)-p.t.- (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Taky mi to funguje po vymazání historie v prohlížeči. Díky za radu :-)
  • HelenkaZ (CZ1)HelenkaZ (CZ1) Komentářů: 1
    Pořád mám gurmánskou nedostupnou, hotfix nepomohl a navíc začala "otročina" jsou tam pampelišky. y si umíte vybrat dobu...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    HelenkaZ (CZ1) napsal(a):
    Pořád mám gurmánskou nedostupnou, hotfix nepomohl a navíc začala "otročina" jsou tam pampelišky. y si umíte vybrat dobu...
    Ahoj.
    Vymaž historii prohlížení + cookies v prohlížeči. Funguje to.
  • lubomir1313 (CZ1)lubomir1313 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Taky GF funkční vše vymazat v googl prohlížeči - historie vymazat a vše OK
  • Qosmio (SK1)Qosmio (SK1) Komentářů: 9
    Cvergla (CZ1) napsal(a):
    Děkuji jurasek01..pomohlo to...kopíruji pro další, aby nemuseli dlouho hledat:
    Napisu sem navod jak to opravit:-)My mame po starostech:-))Odmazat cookies (ctrl+shift+del) v nabídce nech zatrhnutý pouze cookies a obrázky nebo mezipaměť nebo dočasné soubory (podle toho co tam bude, každej prohlížeč to má jinak chvilku počkej a restartuj prohlížeč. POZOR pokud máš uložený heslo tak ti ho smaže (pouze u farmy) jiných hesel se to netýká ty jsou uložený jinak, ale farma to má jinak.
    Po vycisteni timto zpusobem mi gurmanka opet funguje:-)Tak snad to pomuze i tady!!


    Ďakujem za radu, pomohlo. Len som veľmi zvedavý, kde trčali suprový moderátori, že nevedeli pomôcť tak dlho.
  • Růženka6 (CZ1)Růženka6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    vymazal jsem histori i cookis a restartoval počítač a pořád to nejede, stále jen zelená obrazovka.
  • gladiator6 (CZ1)gladiator6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    já už také dva dny se nemohu přihlásit na gurmánskou farmu.Může někko poradit co a jak?Děkuji
  • lad.po (CZ1)lad.po (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 24.11.2016
    Ahoj všem, Gurmán mi nešel, a vymazala  jsem historii a funguje :)  Klídek a tabáček, však ono se to vychytá :) Ve hře je každopádně víc plusů, než mínusů :)
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    ano,ale to vymazanie zabralo az vecer.ja som to robila od rana a neslo
  • julinka1954 (CZ1)julinka1954 (CZ1) Komentářů: 263
    upraveno 25.11.2016
    taky se připojuju k většině , gurmánka prostě nefunguje a to jsem si dokonce smazala i heslo , ale nevadí mám *****níček , , ale že dají akci těžce pracujících mě dost nadzvedlo . Některým ve spolku gurmánka jede a tak rady udělej tohle  a támhle to  moc nepomáhá . , Takže pokud gurmánka nepojede akci nepouštím , zlatky kupovat v tomto případě určitě kupovat nebudu  julinka

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    gladiator6 (CZ1) napsal(a):
    já už také dva dny se nemohu přihlásit na gurmánskou farmu.Může někko poradit co a jak?Děkuji
    Ahoj.
    Vymaž historii prohlížení + cookies v prohlížeči. A znovu se přihlaš do hry. Funguje to.
  • Anabelka (CZ1)Anabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    zmizlo mi cca 2000 zlatiek, to sa ako môže stať?
  • renda111 (CZ1)renda111 (CZ1) Komentářů: 2
    ... ani jsem nic nemazala a nečistila, jen jsem stránku zavřela a znovu otevřela a jde to  :) 
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    smazala jsem historii a pořad mi ta gurmanka nejde tak nevim kde je chyba ale už by nam mohla dat něco vědět co a jak
Tato diskuze je zavřená.