Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedostupná gurmánská farma

11417

Komentáře

  • Mishulinka (CZ1)Mishulinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    mě to štve úplně totálně, nejde mi už od včera
  • DanulkaPlayer (CZ1)DanulkaPlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    nejde stále
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    paráda... a kdo se stále nudí může chytat lelky (včelky) :-))))))))

  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    patlahatla (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Doma mi gurmánská běží, ale to běžela i předtím. Teď se hlásím z knihovny a gurmánská nejede.
    No a já přesně naopak, v kanclu jo, doma ne:-))))
    a kupodivu na testovacím servru vše jede normálně, tak počítačem to asi nebude
    TOHLE JE ZDROJ PROBLÉMU. EVIDENTNĚ TO SOUVISÍ S ROUTOVÁNÍM V SÍTI. ´JSEM NA TO STEJNĚ - DOMA NE, PRÁCE ANO. B-.-A TOHLE JIM PLS POŠLI TADY AŤ HLEDAJÍ.....
  • ludanek710 (CZ1)ludanek710 (CZ1) Komentářů: 4
    Vy jste asi fakt na palici nebo pěst.
    Tak pustíte těžkou práci a další blbosti a přitom velké části lidí nejde hra tak jak by v základu měla.
    To si opravdu děláte srandu?
    Namísto vyřešení dost podstatného problému se zabývat nahráváním v tuto chvíli nepotřebných pí..vin.
    Kam to chcete dotáhnout? Všem to znechutit?
    Jo a mimochodem to forum funguje taky skvěle asi pětkrát se přihlašovat.
    Fuj, je mi zle. Brát prachy to jo, pokazit hru to jo, ale sjednat nápravu, to néééé.
  • Burgán (CZ1)Burgán (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Nechci být neslušná,ale to je tedy jak naschvály.Nejde se připojit na gurmánskou farmu,ne jen mě,ale i jiným farmářům u nás ve spolku a dáte tam soutěž Těžce pracujícíhi,to mám ten ječmen         nebo pampelišku přeskakovat za zlaťáky,nebo o co jde. Nikdo ani neodpoví, kdy ta gurmánská farma půjde. Zdá se mi to jako že na nás kašlete. Můžeme psát dokola a nikde žádné vysvětlení.
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    Tak tohle je dost velký podraz, když se ví, že nejde gurmánská farma a dá se těžká dřina, která z poloviny bez gurmánské farmy nejde. To se soudruhům opravdu nepovedlo.
  • monitycinka (CZ1)monitycinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    To myslíte vážně, že teď zahájíte akci těžce pracujících? 
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    uz to nechápem.neopravia,ale okolo farmy obsypane.ake vajicka mam nazbierat?  z kurnikov ?
  • Mirda (CZ1)Mirda (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    dva dny nemaká gurmánská farma a oni spustí akce těžce pracujících.To si dělají srandu né?
  • PavlanemsakovaP (CZ1)PavlanemsakovaP (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    To je snad vtip..... spustit akci těžce pracujících, když nejde gurmánská!! To máme jako za stovky zlatých ječmen a pampelišku přeskakovat?
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    nevím co na to říct,nejde gurmán a spustí akci s mletím,došla mi slova i chut hrát :-(
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    jak že nemůžeš dělat nic chci hrát a myslím že každý  kde je problém ?
  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Prosím vás, dejte nám do pořádku gurmánskou farmu, já a farmáři ze spolku se tam nemůžeme dostat.
    Žádám vás tímto i za ostatní farmáře, co mají tento problém. Je to už neskutečné. Hlavně, že nám dáte
    baličku-akci těžce pracujících. Myslím si, že je důležitější zprovoznit gurmánskou fa. a pak teprve přidávat
    další akce.
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Pozor změna, po naskočení hromady akcí - jsem znovu promazala historii a cookies a hurááááá, jsem na gurmánu a jedu:-))

  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Napisu sem navod jak to opravit:-)My mame po starostech:-))Odmazat cookies (ctrl+shift+del) v nabídce nech zatrhnutý pouze cookies a obrázky nebo mezipaměť nebo dočasné soubory (podle toho co tam bude, každej prohlížeč to má jinak chvilku počkej a restartuj prohlížeč. POZOR pokud máš uložený heslo tak ti ho smaže (pouze u farmy) jiných hesel se to netýká ty jsou uložený jinak, ale farma to má jinak.
    Po vycisteni timto zpusobem mi gurmanka opet funguje:-)Tak snad to pomuze i tady!!

  • IK1 (CZ1)IK1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahojky, před 5 minutami jsem znovu pročistila PC a Gurmánka už jede:-))))
  • gadzo1 (SK1)gadzo1 (SK1) Komentářů: 4
    Tak som sa dočkal - konečne všetko beží ako má. Už, len nech vydrží!!!!!!!!!
  • Mikihaki (CZ1)Mikihaki (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Už mi to běží. Díky
  • -Maruš- (CZ1)-Maruš- (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Tak už mi gurmánka funguje. Všechno jsme s manželem pročistili, včetně registrů a vše je v pořádku.
  • 171paladin (CZ1)171paladin (CZ1) Komentářů: 7
    Jinak všichni doma zdrávy? Gurmánská farma stále nefunguje, tak doufám, že v akci těžce pracujících budeme dodávat produkty právě z ní. Nebo budeme všichni utrácet zlaťáky, abychom úkol přeskočili...
  • Aendera (SK1)Aendera (SK1) Komentářů: 47
    no zjistili, že mazání cookies nás nezaměstná natolik, abychom přestali brblat, a oni tak získali víc času na zjištění problému, tak teda pustili kde co, abychom měli, co dělat...
    Né, myslím, že prostě testují za pomocí zátěže - teda aspoň doufám. A hlavně doufám, že jim to v hledání problému pomůže natolik, aby už na to přišli. Osobně mě, těžce pracující mě nebere, holt jednou nezískám ty bonusy,ale kdo nejste taková socka jako já :-), rozhodně skákejte úkoly za zlato, kupujte ho ideálně ve velkém, at maj na přesčasy a daj to konečně do pořádku. 
  • Osarian (CZ1)Osarian (CZ1) Komentářů: 3
    Nevím jak komu, ale já mám stále nedostupnou gurmánskou farmu, je to úplně stejné jako včera. Ten kdo je za tu včerejší údržbu  odpovědný by zasloužil ručičky pozlatit a zasadit, ale do betonu. Doufám, že páni organizátoři provedou alespoň nějakou kompenzaci když to tak bezvadně funguje. Děkujeme
  • bobyka (CZ1)bobyka (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Nevím, jestli to už má fungovat. Ale mě to pořád nejede. Lidi ve spolku tvrdí, že nemají problémy. Já ano. Bobyka

  • sova xxx (CZ1)sova xxx (CZ1) Komentářů: 17
    Proběhla další oprava a mě gurma pořád nejede. Když to tak sleduju nejsem jediná. 
  • ditule3 (CZ1)ditule3 (CZ1) Komentářů: 1
    nejde me spusti gurmanska farma,co delat...po delsi dobe jsem zacala hrat a koupila jsem si i tolarky a nic nejde...tak co ted bude
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Udelej vse podle navodu,ktery jsem tu napsal a pojede ti:-)Nebo mi napis na jurasek01 a ja ti ho preposlu-ne tady na foru,ale primo na hre:-)
  • Karlosos (CZ1)Karlosos (CZ1) Komentářů: 1
    Jsem na tom stejně, nejde gurmánská farma
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    A u mě v práci na druhém PC v anonymním okně gurma jede. Nic jsem nemazala a nedělala.Teď večer jede.
  • babca61 (CZ1)babca61 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Stále nám nejde ve spolku gurmánská farma babca61,  jindříšek13, qqqqqqqqqq, refinn, supoz,Zdena42,emma.s, hanasch to jsou kteří byli přihlášeni.Bude se ještě dělat nápravaDěkujeme
Tato diskuze je zavřená.