Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedostupná gurmánská farma

1517

Komentáře

  • Jarka111 (CZ1)Jarka111 (CZ1) Komentářů: 0
    Od včera se nelze připojit na gurmánskou farmu.Farma zmizela,je jen zelené pozadí a je třeba úplně vyskočit ze hry,protože nejde se vrátit ani na hlavní farmu.Nevíte co  tím?Díky Jarka111
  • štír53 (CZ1)štír53 (CZ1) Komentářů: 23
    Zdravím,od včerejška mi nejde najet na gurmánskou farmu,není zobrazena,jen je tam zelené pozadí a nejde mi načíst,vždy musím vyjet z celé hry.Je chyba u mě nebo je to celkově?
  • Aendera (SK1)Aendera (SK1) Komentářů: 47
    manao (CZ1) napsal(a):
    Chyb je ve hře hafo, ale za prioritu považuji opravení přístupu na gurmánskou farmu. Na tom jsme asi biti nejvíce.Chybí produkty do organického trhu, do přístavu na loď, na výrobu jídel do Zálivu sirén, na projekty spolku, do soutěží. O soutěžích snad ani raději nemluvit, tam, když mám co odevzdat, tak po ukončení následuje restart, aby mi mohla být nabídnutá další hra.
    Prosím, hlavně už nespouštějte nic jiného, dokud chyby nebudou opraveny!
    Přesně, ještě bych přidala, že je událost a za chvíli se budou dodávat vajíčka, doufám, že to tedy během dneška vyřeší. Navíc mi už i začíná chybět listí z gurmánky.
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    a mně nejde ještě dnes..((
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Aandera, tak optimistická jak ty tedy nejsem, ale doufám, že se budu moci zúčastnit "Adventního kalendáře"
  • monika03333 (CZ1)monika03333 (CZ1) Komentářů: 2
    Už druhý den se nemůžu dostat na gurmánskou farmu  :s>:) at stím koukaj něco udělat to je fakt hrozný
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    zajímavé,že "světový" výpadek serveru ovlivnil jen nefunkčnost mojí gurmánské..asi jsem pako?..
  • Veroslavka (CZ1)Veroslavka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    No koukám,že se nikdo neobtěžuje ani napsat..Hlavně že každou hovadinu píšou desetkrát.to neni fér :-( mě se to nelíbí a nejsem sama..Když napíšu svůj názor,nikdo nereaguje :-( 
  • Tiger1345 (SK1)Tiger1345 (SK1) Komentářů: 0
    Už druhý deň hra zamrzne po kliknutí na gurmánsku farmu .
    Nejde sa na ňu dostať nijakým sposobom , všetko som vyskúšal .
    Nie som daleko len na 40 a tých technických problémov v hre je už dost asi sa na to ...

  • šarlota8 (CZ1)šarlota8 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 25.11.2016
    pokaždý když dělají údržbu tak hra nefunguje tak jak by měla pořád j;e nějaký problém a 2 dny se nemůžu dostat na svoje gurmánský farmyat stím kokaj něco udělat je to fakt hrozný po každé údržbě..... :s

    a nikdo stím nic nedělá .......

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • veronikazaj (CZ1)veronikazaj (CZ1) Komentářů: 29
    zdravím..od včerejška se nemohu dostat z hlavní farmy na gurmánku ani na květinovku!ukazuje mi to jakože se to načítá a nic,když dám obnovit stránku,z farmy vypadnu úplně.dík za pomoc
  • Burgán (CZ1)Burgán (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Dobrý den,nemůžu se dostat už druhý den na gurmánskou farmu,ale někteří farmáři se tam dostanou bez problémů. Proč? Jak dlouho bude ještě trvat odstranění této závady?
  • Šárka Schwarzov (CZ1)Šárka Schwarzov (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Já mám taky stejný problém,navíc náš spolek jede projekt na vejce,je to k vzteku!!!
  • lolinda (CZ1)lolinda (CZ1) Komentářů: 1
    Mně taky nejde načíst gurmánská fama jen zezelená a hlásí to,že se načítají herní prvky.Ostatní farmy fungují normálně.
  • Čertík Mates (CZ1)Čertík Mates (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 24.11.2016
    Je zajímavé , že některým hráčům od nás ze spolku gurmán jde a jiným ne . Prosím udělejte s tím něco . Děkuji

    A díky tomu , že nejde gurmán , chtějí hráči odejít

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Gremlin (CZ1)Gremlin (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Také mám tento problém, nefungující gurmánská farma, musím ze hry ven a znovu zpět. Takže co se bude dít  a hlavně kdy ?
  • šarlota8 (CZ1)šarlota8 (CZ1) Komentářů: 2
    napsala jsem už několik komentářů na problém s gurmánskou farmou a žádná odpověd ani omluva nic každý do této hry investuje tolik času a peněz a žádný pořádný výsledek ,snad si zasloužíme nějaký pořádný vysvětlení mě ta hra přestává bavit ,pokaždý údržbě je to čímdál tím horší a horší.........
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ahojky všem poradím komu nejde najet na gurmánu promazat historii,mě to taky nešlo,ted sem to zkusila smazat a funguje to :smile:
    predstav si, že mne nepomohlo premazanie a to mám dokonca CCleaner, ktory vyčistí aj od bordelu, ktorý štandardným zmazaním neodstrániš vyskúšané na Edge aj Opere a to sú pre mňa spoľahlivé prehliadače v prípade BF, keď chcem prejsť na gurmánsku farmu tak sa nenačíta celá ale len menu v dolnom riadku, v ktorom navyše svieti režim rozloženia( ten museli pred aktualizáciou s rybárom dočasne stiahnuť) takže niekto zabudol zo skriptu odstrániť príkaz na jeho spustenie alebo ho tam niekto prekopíroval navyše, toto vyzerá na programátorský fail i keď nechápem ako niekomu zo spolku gurmánska farma môže fungovať;
    inak rád by som chcel vidieť teraz tie húfy ľudí, ktorí sa sťažovali na nedostatok "činnosti" a "nudu" na BF, teraz majú zaujímavý prípad na vyriešenie=ako spustiť gurmánsku farmu, keď je problém dakde v Nemecku alebo kde tie serverovne majú...to je tak keď si niekto myslí, že prehliadačová hra môže fungovať ako tá štandardná
  • evelina7159 (CZ1)evelina7159 (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj, ani dnes se nejde připojit na gurmánku a ani nikomu ze spolku.
  • eva lubinova 1 (CZ1)eva lubinova 1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    JA MAM TAKE PROBLEM Z GURMANSKOU FARMOU DOUFAM ZE TO BRZO OPRAVITE DEKUJI
  • SedlákJenda (CZ1)SedlákJenda (CZ1) Komentářů: 1
    Zdravím
    Mam stejný Problem a to od uprav 23.11.
  • GirlLENKA1 (CZ1)GirlLENKA1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    zdravím ani mě a členům spolku nejde načíst od včera gurmánská farma
  • trefilka13 (CZ1)trefilka13 (CZ1) Komentářů: 44
    Ahojky, 
    Gurmánka bohužel stále nejde. Zkoušela jsem to to od včera postupně na všech 4 PC, co to hrávám, ani na jednom nenaskočila. 
    Jinak jsem prolezla celou hru, ale žádnou historii jsem tam nenašla. Můžete mi poradit, kde ji najdu? Díky.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    nic nehledej to stejně nepomůže - přečti si příspěvek před sebou

  • Legion666 (CZ1)Legion666 (CZ1) Komentářů: 5

    Ahoj mám stejný problém na gurmánské farmě zezelená a naběhne kolo pro načítání

    taky jsem v koncích prosím pomoooooooooooc

  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Kromě gurmánské se mi a ostatním sekají i soutěže. Po doběhnutí sice získám body, ale dole zůstane viset prázdný seznam s časem 0:00:00 a nedá se spustit nová. Až po restartu.
  • Sissi5 (CZ1)Sissi5 (CZ1) Komentářů: 70
    Taktéž se zatím u nás ve spolku nemůžeme dostat na gurmánku.
  • Legion666 (CZ1)Legion666 (CZ1) Komentářů: 5

    mám problém s načtením farmy, zezelená obrazovka a nechce se mi načíst

    nemá někdo odpověď proč nebo ještě líp řešení?

  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    upraveno 24.11.2016
    Ahoj.Historie neni ve hre,ale nahore na liste(hlavni nabidka)Pokud ji tam nemas-sipka mysi nahoru pod ram obrazovky-klik pravou mysi a odfajfkuj-hlavni nabidka-v pravo se ti ukaze-soubor,upravy,zobrazeni,historie,zalozky,nastroje a napoveda:-)
    Ale vycisteni historie nepomaha.Mam ccleaner a ten cisti i ji,ale i pak na ji jit bohuzel nejde...
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    A co soutěže? Po dokončení se mi zasekne a nejde spustit další. Dole pak visí prázdný seznam s časem 00:00:00. V našem spolku to mají i někteří další.
Tato diskuze je zavřená.