Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedostupná gurmánská farma

Sfinx2015 (CZ1)Sfinx2015 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
upraveno 24.11.2016 v Technické problémy & bugy
Po dnešním hotfixu mi nefunguje gurmánská farma, jen zelené pozadí a hláška "stáhnout herní prvky".
Jak jste na tom Vy?

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1317

Komentáře

  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    po hotfixe hlásia ľudia zo spolku, že im nejde prepínať medzi farmami :)
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Nedá se dostat na gurmánku (sekne se to)
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Taky nejde přejít na gurmánku, ať už se na to vy...
  • Aendera (SK1)Aendera (SK1) Komentářů: 47
    tak tahle poslední údržba se jim vážně nepovedla, je to ještě horší, vůbec se nedostanu na gurmánku at tam chci jí přes lištu vpravo nebo přes tu centrální mapu, prostě jen zelená a vše kouslý, zkoušela jsem 4x a vždy stejný výsledek :-(
  • janina14 (CZ1)janina14 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    dobrý den, nejde mi načíst gurmánka , to jsou ty vaše nádherné opravy
  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Na čo mi je bonus, keď mám súťaž z gurmánskej farmy a vôbec sa na ňu nedostanem. Čiže keď nahrám nulu, tak bonus krát nula je nula, tak to je naozaj riadna kompenzácia toho, že súťaž nejde. A nech sa nevyhovárajú na nikoho iného, je to chyba u nich. Nie sme takí blbí, za akých nás majú.

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Taky nejde přejít na gurmánku, ať už se na to vy...
    Asi tak nějak :smiley:
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Já mít v práci za měsíc tolik chyb, tak jdu domů bez výplaty nebo v nejhorším případě mě zavřou.
  • sisizu (SK1)sisizu (SK1) SK1 Komentářů: 118
    upraveno 23.11.2016
    po hotfixe s gurmanskou farmou ma problem  zjavne viac hracov.
    skutocne to tu ide uz z kopca natolko, ze mi asi pomaly odide nielen trpezlivost ale i brzdove lanká...
    nemám slov na to, ako to tu definovat - hra neobmedzenych moznosti/blbostí ?!


    PS: dodávam este, ze je mi skutocne zahadou, preco vsetky tieto ich aktualizacie, hotfixy atd davaju neskoro poobede alebo vecer, ked to uz potom nema kto riesit, lebo vsetci to pekne krasne zabalili a sli so spokojnym svedomim domov o:)
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Já mít v práci za měsíc tolik chyb, tak jdu domů bez výplaty nebo v nejhorším případě mě zavřou.
    Přesně.Ale v GGS to asi neplatí.
  • Cvergla (CZ1)Cvergla (CZ1) Komentářů: 9
    paráda..ti to zase vylepšili!!! Když už to konečně šlapalo, tak to opět vylepší a zase to nefunguje!!! :-((
  • patlahatla (CZ1)patlahatla (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Připojuju se k ostatním, taky mi nejde přepnout na gurmán. Nepomáhá ani restart, protože se na gurmána nedostanu ani z úvodní mapy, takže soutěžení je opravdu k ničemu i s tím "skvělým kompenzačním bonusem". A že po soutěži zůstává viset prázdná tabulka s pořadím, takže opět pomůže jen restart, to už je jen drobnost ....
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 23.11.2016
    Ahojte, zasa sa im "vydarila" udrba, nejde mi prepnut z hlavnej farmy na ine, ostane iba zelena plocha a na  nic sa neda kliknut, iba vypnut hru, lebo ani odhlasit sa neda. To tam fakt nie su nejaki schopni ludia, co by tie pretrvavajuce chyby konecne odstranili? Uz ma to cele stve, denno denne nejaky problem. Ako keby sme ich nemali v zivote dost. Som zvedavy, kedy to odstrania, ci zasa bude nejaka "uspesna" udrzba.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Evidentně nejsem sám, ale protože silnější hlas možná zabere - nejde spustit gurmánská farma. Ostatní běží, ovšem na kytce se nezobrazuje probíhající výstavba.
    A ještě jsem si vyzkoušel Google, ten taky běží, takže na chybu třetí strany bych to dnes zcela výjimečně neviděl.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    sisizu (SK1) napsal(a):
    po hotfixe s gurmanskou farmou ma problem  zjavne viac hracov.
    skutocne to tu ide uz z kopca natolko, ze mi asi pomaly odide nielen trpezlivost ale i brzdove lanká...
    nemám slov na to, ako to tu definovat - hra neobmedzenych moznosti/blbostí ?!


    PS: dodávam este, ze je mi skutocne zahadou, preco vsetky tieto ich aktualizacie, hotfixy atd davaju neskoro poobede alebo vecer, ked to uz potom nema kto riesit, lebo vsetci to pekne krasne zabalili a sli so spokojnym svedomim domov o:)

    Mas pravdu :) A este lepsie, ked to daju v piatok a cely vikend ich tu potom obhajuju, ze to nema kto spravit, lebo je vikend. Od tej velkej udrzby, ked pridali Olega a tiez nesiel, tak to ide dolu vodooooou.
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    To zase byla udrba!!Nejde se nikomu ze spolku prihlasit na gurmanskou farmu:-(((
  • Šmudla23 (CZ1)Šmudla23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    bonus je na nic nejde se dostat na gurmánskou farmu tak to už opravte ale pořádně..
  • anry (SK1)anry (SK1) SK1 Komentářů: 3
    upraveno 23.11.2016
    preco nejde gurmanska farma pekny updejt hry zase omg, chce se my blejt velebnosti
  • Veverka73 (CZ1)Veverka73 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Ahoj, nejde načíst gurmánská farma, k čemu bývá ten hotfix,když potom nic nefunguje?
     A k čemu dneska máme ten bonus 100% když nejde sebrat nic z gurmánky? Dál už se vyjadřovat k tomu nebudu !!!!
  • Veroslavka (CZ1)Veroslavka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    má také někdo potíže s gurmánskou farmou ?? Vůbec mi nejde překliknout a pořád se točí kolečka..Musím hru vypnout a zapnout..Už to trvá asi hodinu a nic..co mám dělat ?? poradí někdo?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.11.2016
    Veroslavka (CZ1) napsal(a):
    má také někdo potíže s gurmánskou farmou ?? Vůbec mi nejde překliknout a pořád se točí kolečka..Musím hru vypnout a zapnout..Už to trvá asi hodinu a nic..co mám dělat ?? poradí někdo?
    Ahoj.
    Takové problémy má spousta lidí. objevilo se to po posledním hotfixu, nějaká chyba. Bohužel asi nemůžeš dělat nic. Nepomáhá na to restart ani vyčistění historie a cookies. Leda počkat až to opraví. Leda ještě zkus jestli to nebude fungovat v jiném prohlížeči ale asi ne.
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    :) keby len ta gurmanska nesla, ale k tomu, ked skonci sutaz, zostanu nuly a nic ani nepripocita, zostava sa znova iba odhlasit.
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    U nas asi 13 ti hracum a ani me nejde..Jak se chci dostat tam,cele se to sekne!!A novou soutez zacnu jen s tim,ze se odhlasim a zpet..To je fakt zabavne....
  • anickaJ (SK1)anickaJ (SK1) SK1 Komentářů: 21
    Ahoj,tak to asi vsetkym hracom neide gurmanska,neviem naco dali sutaz spolkov,ked s gurmanskej sa neda nic pozberat a my tam mame este aj spolocny projekt

  • Veroslavka (CZ1)Veroslavka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    no paráda  :'( děkuju moc za info ...je to hustý.snad to brzo půjde.
  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    ahoj mně funguje vše
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Urcite ne driv nez do dalsi udrzby....A to servry uz jedou bez problemu.
  • julinka1954 (CZ1)julinka1954 (CZ1) Komentářů: 263
    Proč zase nic nefunguje , běží soutěž spolků, nejde přepínání mezi farmami, opravdu není fér , když běží soutěž aby jsme ztráceli pozice a pokud je vinna na straně vedení ať aspoň napíše kdy to půjde ,
  • ludanek710 (CZ1)ludanek710 (CZ1) Komentářů: 4
    Ahoj. Tak po dalším suprovém vypnutí serveru cca v 17:45 mi jaksi nejde gurmánská farma a to asi nejsem sám.
    Tohle už je trochu příliš ne? Proč v hlavním čase a ne v noci, proč v poslední době tolik potíží? 
    To není pro radost ale pro zlost.
    Kdy už to poběží bez potíží a normálně v klidu jako to posledních x týdnů zpět bylo?
  • anry (SK1)anry (SK1) SK1 Komentářů: 3
    upraveno 24.11.2016
    mne nejde tiez gurmanska farma a tiez tam je pusteny spolocny projekt a este som si aj pustil bonus ktori my je tak akurat na h...o uplne genialny upgrejd hry to som zvedavi aka kompenzacia bude za toto mozem sa na to *****

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
Tato diskuze je zavřená.