Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 27.10.2016 - Rybaření"

12124

Komentáře

  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    V kruhove nabidce si najed do rybarskych potreb. Tam si zvol rybarsky kufrik (druha ikona zprava) a bud si vylepsi ten, co mas (levnejsi varianta a na chvili ti bude uplne stacit - touto cestou jsem sla ja) nebo si kup vetsi (drazsi varianta).
  • Metodej2014 (CZ1)Metodej2014 (CZ1) Komentářů: 18
    Ahojte poradíte mi někdo, jak se dá rybařit na jiné farmě? Ukázalo se mi že mám ka květinové vychytané ryby, a že mám počkat na další nebo chytat jinde, ale na žádné jiné farmě možnost lovu nevidím. Děkuji za rady
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahojte poradíte mi někdo, jak se dá rybařit na jiné farmě? Ukázalo se mi že mám ka květinové vychytané ryby, a že mám počkat na další nebo chytat jinde, ale na žádné jiné farmě možnost lovu nevidím. Děkuji za rady
    Ahoj.
    Rybář je na hlavní vlevo dole u potoka a na gurmě vlevo dole u jezírka. A lovíš úplně stejně jako na kytce akorát kapry a okouny.
  • MARTA6 (CZ1)MARTA6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Čauky je tu moc dotazů a povídání...nečetla jsem vše ale prosím..jak dosáhnu vyšší  úroveň  rybáře ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MARTA6 (CZ1) napsal(a):
    Čauky je tu moc dotazů a povídání...nečetla jsem vše ale prosím..jak dosáhnu vyšší  úroveň  rybáře ?
    Nejlépe výcvikem, když klikneš na rybáře a pošleš ho na ryby (ikonka v kruhové nabídce vpravo) a následně zvolíš druhou záložku s bleděmodrou hvězdou Výcvik. Kromě toho lze také body získat lovením ryb (tam přibývají ale pomalu) a plněním úkolů k rybáři.
  • black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, mám problém, rybáře mám na 10. úrovni, jsem u úkoli, kde mám chytat sumce. Tady na tipech jsem našla, že se musí chytat s návnadou, kterou jsem koupila, ale jak jí přidám u rybáření? Nemám tam to okýnko. Díky předem za pomoc
    Návnadu si musíš napřed přidat do rybářského kufříku, pak jít rybařit (neposílat Olega) a v levém menu vybavení kliknout na návnadu a následně na zelené plus, tím se sumec vypustí.
    Ale jak mám přidat návnadu do rybářskkého kufříku? Přetáhnout to nejde, nemám tam další okénko
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ale jak mám přidat návnadu do rybářskkého kufříku? Přetáhnout to nejde, nemám tam další okénko
    Tak to budeš muset připlatit a vylepšit si kufřík.
  • janinka68 (CZ1)janinka68 (CZ1) Komentářů: 6
    Když chci koupenou návnadu na sumce vložit do kufříku musím ho nějak vylepšit ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    janinka68 (CZ1) napsal(a):
    Když chci koupenou návnadu na sumce vložit do kufříku musím ho nějak vylepšit ?
    Pokud se ti tam nevejde, tak ano.
  • janinka68 (CZ1)janinka68 (CZ1) Komentářů: 6
    A jak to mám udělat ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    janinka68 (CZ1) napsal(a):
    A jak to mám udělat ?
    V rybářském obchodě koupíš vyšší úroveň. Když klikneš na Olega, vyber ikonku nahoře a pak záložku pro kufřík.
  • janinka68 (CZ1)janinka68 (CZ1) Komentářů: 6
    Díky moc už to mám !!!!
  • janinka68 (CZ1)janinka68 (CZ1) Komentářů: 6
    ahoj potřebovala bych poradit jak a hlavně kdy mám vložit sesbírané předměty do sbírky spolku,abych mohla splnit úkol. Díky
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 15.11.2016
    Netuším, jak to souvisí s rybařením, ale zajdi do popisu spolku:


    Tam se přepni na záložku Projekty spolku farmářů:


    V seznamu hledej nejprve nějaký, který nemá sbírku kompletní - že v projektu něco chybí poznáš, že nemá tu zelenou "fajfku":


    Klepni na hvězdičku, aby se ti zobrazil popis konkrétního projektu a pomocí tlačítka "'Podrobnosti o sbírkách" si zobraz, co v projektu chybí:


    A pokud máš to, co je potřeba, můžeš to vložit:


    Pokud nenajdeš žádný vhodný, procházej ty projekty, které už mají sbírku plnou, najdi něco, co máš, a vložit můžeš, a zjisti, kdo to do projektu vložil. Pak mu napiš, jestli by to mohl z projektu zase vyjmout (což není problém, jde o jedno kliknutí) a můžeš vložit místo něj.


    Kdo co vložil uvidíš, pokud ukážeš kurzorem na konkrétní sbírkový předmět ve sbírce (viz obrázek výše).
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Jenom pro kontrolu - když si pronajmu člun a pošlu Olega lovit ryby, body zkušeností se mi nenačítají, lovím jen na maso. Když si pronajmu člun a jdu sama lovit na udici, získávám i body zkušeností. Je to tak správně?

  • Radegarda (CZ1)Radegarda (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    mam dotaz-jedna spoluhracka ze spolku nemuze jit rybarit-pise ze kdyz klika na ikonku jit rybarit,nedostane se k vode a rybam-nevim jestli tady mel nekdo podobny problem,ale nemam cas cist 21stranek-pisi za ni protoze se na foru nevyzna-pokud ma nekdo reseni,tak napiste-diky

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Je nějaký zvláštní důvod, proč není konec rybářské produkce nikde v pravém panelu hlášen zelenou fajfkou? Byl by pro tvůrce velký problém to někam přidat? Tím spíše proto, že rybář je na všech farmách dost bokem mimo hlavní dění a člověk na něho celkem úspěšně zapomíná... :-/
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Jenom pro kontrolu - když si pronajmu člun a pošlu Olega lovit ryby, body zkušeností se mi nenačítají, lovím jen na maso. Když si pronajmu člun a jdu sama lovit na udici, získávám i body zkušeností. Je to tak správně?
    Ano, takto je systém nastaven, je to zamýšlené chování ;)

    Radegarda (CZ1) napsal(a):
    mam dotaz-jedna spoluhracka ze spolku nemuze jit rybarit-pise ze kdyz klika na ikonku jit rybarit,nedostane se k vode a rybam-nevim jestli tady mel nekdo podobny problem,ale nemam cas cist 21stranek-pisi za ni protoze se na foru nevyzna-pokud ma nekdo reseni,tak napiste-diky
    Asi by bylo fajn, kdyby ona hráčka svůj problém popsala sama, takhle z toho nejde vůbec nic vyčíst. Žádné problémy s dostupností rybáře nejsou.

    Je nějaký zvláštní důvod, proč není konec rybářské produkce nikde v pravém panelu hlášen zelenou fajfkou? Byl by pro tvůrce velký problém to někam přidat? Tím spíše proto, že rybář je na všech farmách dost bokem mimo hlavní dění a člověk na něho celkem úspěšně zapomíná... :-/
    Toto bylo předáno už první den, kdy bylo rybaření přidáno na testovací server.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    black-.-angel napsal(a):

    Toto bylo předáno už první den, kdy bylo rybaření přidáno na testovací server.
    Paráda! Je vidět, že testovací server skvěle funguje. :lol:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):

    Toto bylo předáno už první den, kdy bylo rybaření přidáno na testovací server.
    Paráda! Je vidět, že testovací server skvěle funguje. :lol:
    Co nejdříve se opravují chyby, ne úpravy herního prostředí.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    upraveno 18.11.2016
    A protože chyb je tolik, že i po nasazení do ostrého provozu je potřeba některé "perfektně odladěné" funkce vypnout (viz režim návrhu), tak řešení ergonomie a uživatelské přívětivosti se dostane na vrchol vývojářských priorit zhruba někdy v době, kdy spolek Důchodci sobě budou řídit moje vnoučata.....

    Koukám, že jsem byl prohlášen za SPAMera.... Doplním se tedy exaktně, když to nebylo z podtextu viditelné:
    .....řešení ergonomie a uživatelské přívětivosti Olega - například v tom, že bude vidět dokončení jeho produkce - se dostane na vrchol vývojářských priorit ...."
    A somozřejmě se veřejně omlouvám, pokud jsem se i tak uchýlil.....
    Post edited by mojda_micka (CZ1) on
  • boomer12 (CZ1)boomer12 (CZ1) Komentářů: 13
    S tím rybařením to byl dobrý nápad, nutno ocenit. Kde se ale dozvím, kolikáté úrovně mám rybáře? Všude jsem to hledal, ale nenašel. Přitom je to jeden ze základních údajů, nějak to tam zakomponujte. Nebo jsem hledal špatně?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    boomer12 (CZ1) napsal(a):
    S tím rybařením to byl dobrý nápad, nutno ocenit. Kde se ale dozvím, kolikáté úrovně mám rybáře? Všude jsem to hledal, ale nenašel. Přitom je to jeden ze základních údajů, nějak to tam zakomponujte. Nebo jsem hledal špatně?
    To zjistíš, když klikneš na rybáře, vybereš ikonku v kruhové nabídce vpravo (poslat Olega na ryby), v pravém horním rohu pak vidíš úroveň. Časem bude tato informace zobrazena také jinde, aby byla dostupná kdykoli.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    Toto bylo předáno už první den, kdy bylo rybaření přidáno na testovací server.
    Paráda! Je vidět, že testovací server skvěle funguje. :lol:
    Co nejdříve se opravují chyby, ne úpravy herního prostředí.
    A tohle je dle mého názoru chyba - jestliže ukončení jakékoli produkce nebo stavby je hlášeno zelenou fajfkou, pak pokud jedna produkce hlášena zelenou fajfkou není, tak to je chyba.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    Toto bylo předáno už první den, kdy bylo rybaření přidáno na testovací server.
    Paráda! Je vidět, že testovací server skvěle funguje. :lol:
    Co nejdříve se opravují chyby, ne úpravy herního prostředí.
    A tohle je dle mého názoru chyba - jestliže ukončení jakékoli produkce nebo stavby je hlášeno zelenou fajfkou, pak pokud jedna produkce hlášena zelenou fajfkou není, tak to je chyba.
    Chyba by byla, kdyby tam už okénko pro rybáře bylo, ale na dokončenou produkci by nereagovalo ;)

    Zelenou fajfku po dokončení stavby jsem nikdy neviděla... panel příští sklizně je pro sklizeň, ne pro výstavbu, ta má slot na spodní liště.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):

    Toto bylo předáno už první den, kdy bylo rybaření přidáno na testovací server.
    Paráda! Je vidět, že testovací server skvěle funguje. :lol:
    Co nejdříve se opravují chyby, ne úpravy herního prostředí.
    A tohle je dle mého názoru chyba - jestliže ukončení jakékoli produkce nebo stavby je hlášeno zelenou fajfkou, pak pokud jedna produkce hlášena zelenou fajfkou není, tak to je chyba.
    Chyba by byla, kdyby tam už okénko pro rybáře bylo, ale na dokončenou produkci by nereagovalo ;)

    Zelenou fajfku po dokončení stavby jsem nikdy neviděla... panel příští sklizně je pro sklizeň, ne pro výstavbu, ta má slot na spodní liště.
    Hluboká poklona až k zemi, omluva a nohu líbám, u stavby to není zelená fajfka. Nicméně když ti "zhasne televize", ve které neustále (ať jsi kdekoli) vidíš průběh stavby, tak je to neklamný signál o tom, že výstavba skončila. Stejně jako zelená fajfka. Prostě cokoli se na farmě dodělá, vidíš to hned někde v nějakém přehledu. U rybáře ne. Je to chyba. Chyba programátorů by byla, kdyby tam už to okénko pro rybáře už bylo, ale na dokončenou produkci by nereagovalo. Chyba těch, co navrhují změny a vylepšení ve hře, je to v tomto případě, že na to zapomněli. Zkráceno na pět písmen je to pořád CHYBA.

    Plánuješ v chytání za slovíčka pokračovat? Prosím, ale pak nečekej rozumnou diskuzi. A s tím neustálým obhajováním tvůrců BugFarmy, slovíčkařením... no, kdo chce kam, nechť jde tam. Všichni vidí, že to GGS zadrbalo a na ten ukazatel zapomnělo. Nebo jsou v GGS neschopní ho tam doprogramovat. Teda, skoro všichni, protože ty začneš rozvíjet teorie o tom, že se nejedná o chybu, ale o blablabla úpravy herního prostředí, kdyby byly blablabla víme kde ryby. Prosím. Tu o bláznech a letadlu známe. Má úcta, klobouček a dobrou noc.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @The Lonely Farm (CZ1)
    Byla bych opravdu ráda, kdybys mírnil tón svého příspěvku a zahrnul trochu slušnosti. Jasně jsem napsala, že jsem toto předala hned první den spuštění rybaření na testovacím serveru. Není mou záležitostí či vinou, kdy a zda vůbec tento ukazatel tým vývojářů implementuje. Feedback mají, rozhodnutí je na nich. Tento návrh při odesílání zpětné vazby udávám vždy jako bod číslo 1. Víc pro to já osobně skutečně neudělám. Ve hře se stane, že něco není zrovna šťastně řešeno, na základě vln kritiky ale mnohdy ke změně dojde. Jednoduše nám nezbývá než doufat, že se dočkáme a že se dočkáme brzy ;)
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 19.11.2016
    black-.-angel napsal(a):
    @The Lonely Farm (CZ1)
    Byla bych opravdu ráda, kdybys mírnil tón svého příspěvku a zahrnul trochu slušnosti. Jasně jsem napsala, že jsem toto předala hned první den spuštění rybaření na testovacím serveru. Není mou záležitostí či vinou, kdy a zda vůbec tento ukazatel tým vývojářů implementuje. Feedback mají, rozhodnutí je na nich. Tento návrh při odesílání zpětné vazby udávám vždy jako bod číslo 1. Víc pro to já osobně skutečně neudělám. Ve hře se stane, že něco není zrovna šťastně řešeno, na základě vln kritiky ale mnohdy ke změně dojde. Jednoduše nám nezbývá než doufat, že se dočkáme a že se dočkáme brzy ;)
    Tak, tady původně byla odpověď. Pro jistotu, aby nebylo vidět, že jsem vůbec něco napsal (a to podotýkám slušně - akorát bohužel upřímně a pro moderátora nesnesitelně pravdivě), byla úplně smazána. :wink:

    Hůl nad andělem definitivně zlomena. Jakékoli klepnutí do klávesnice směrem k black.angel je naprostá ztráta času. Takže druhá, "správná" a poslední odpověď zní: "Děkuji za vysvětlení, jsem strašně rád, že jsem pochopil, jak to tady funguje." A nesmí chybět smajlík. :smile:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    black-.-angel napsal(a):
    @The Lonely Farm (CZ1)
    Byla bych opravdu ráda, kdybys mírnil tón svého příspěvku a zahrnul trochu slušnosti. Jasně jsem napsala, že jsem toto předala hned první den spuštění rybaření na testovacím serveru. Není mou záležitostí či vinou, kdy a zda vůbec tento ukazatel tým vývojářů implementuje. Feedback mají, rozhodnutí je na nich. Tento návrh při odesílání zpětné vazby udávám vždy jako bod číslo 1. Víc pro to já osobně skutečně neudělám. Ve hře se stane, že něco není zrovna šťastně řešeno, na základě vln kritiky ale mnohdy ke změně dojde. Jednoduše nám nezbývá než doufat, že se dočkáme a že se dočkáme brzy ;)
    Tak, tady původně byla odpověď. Pro jistotu, aby nebylo vidět, že jsem vůbec něco napsal (a to podotýkám slušně - akorát bohužel upřímně a pro moderátora nesnesitelně pravdivě), byla úplně smazána. :wink:

    Hůl nad andělem definitivně zlomena. Jakékoli klepnutí do klávesnice směrem k black.angel je naprostá ztráta času. Takže druhá, "správná" a poslední odpověď zní: "Děkuji za vysvětlení, jsem strašně rád, že jsem pochopil, jak to tady funguje." A nesmí chybět smajlík. :smile:
    Pro moderátora možná nesnesitelně pravdivě, na mě působíš arogantně a protivně. Proč obviňuješ moderátora z něčeho, co zařídit nemůže, jelikož neexistuje už nic, co by pro to mohl udělat? Házet vinu na lidi, kteří za něco nemohou, je vždy snadné.
  • LINDŽA GO (SK1)LINDŽA GO (SK1) Komentářů: 9
    Kde nájdem tieto chaluhy z rýb už naozaj neviem??
Sign In to comment.