Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k testovacímu serveru

13151

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.11.2016
    Huhouš (CZ1) napsal(a):

    black-.-angel
    Asi tě zásobuju dotazy :)
    Ale stálo by za to předat ajťákům - přidání i vesnických dolarů v přehledu (od členů spolku do spolkové kasy) ?

    httpmedia0webgardenczimagesmedia058276348e5536pngprehled-investice-kasapng
    A mě baví, jak každý dotaz doplňuješ screenem :D 

    Píšu si ;)

    edit: Asi netřeba psát, když už jsi to hodila na testfórum. Pak nerozumím tomu, proč tam i sem. Osobně je mi úplně jedno, ze kterého fóra to předám :D:D 
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Edda (SK1)Edda (SK1) SK1 Komentářů: 17
    Ahojte,

    stáva sa mi, že po zbere okrajovej plodiny nemám znehodnotené pole. Je jedno, či zasadím kukuricu alebo pšenicu, znehodnotenie poľa je 0 %. Tým pádom pri nasledujúcom zbere žiadne kamene, žiadny piesok...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.11.2016
    Edda (SK1) napsal(a):
    Ahojte,

    stáva sa mi, že po zbere okrajovej plodiny nemám znehodnotené pole. Je jedno, či zasadím kukuricu alebo pšenicu, znehodnotenie poľa je 0 %. Tým pádom pri nasledujúcom zbere žiadne kamene, žiadny piesok...
    A není to tím, že už je ta plodina vypěstovaná hodně dlouho, že dlouho čeká na sklizeň?

    PS: Lol, za co máš liky, za to že nic nedostaneš? Máme nějakou škodolibou komunitu :D 
  • Edda (SK1)Edda (SK1) SK1 Komentářů: 17
    black-.-angel napsal(a):
    Edda (SK1) napsal(a):
    Ahojte,

    stáva sa mi, že po zbere okrajovej plodiny nemám znehodnotené pole. Je jedno, či zasadím kukuricu alebo pšenicu, znehodnotenie poľa je 0 %. Tým pádom pri nasledujúcom zbere žiadne kamene, žiadny piesok...
    A není to tím, že už je ta plodina vypěstovaná hodně dlouho, že dlouho čeká na sklizeň?

    PS: Lol, za co máš liky, za to že nic nedostaneš? Máme nějakou škodolibou komunitu :D 

    Asi nie, keď na dvoch poliach znehodnotenie bolo a na 6 nie.
    A aby toho nebolo málo...zasadila som okrajovú plodinu bambus k púpave...žiadne znehodnotenie, žiaden bambus...
    ...no čo už...testujeme  :)


  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    Po skončení ostrova mi chybí možnost nákupu semen do skleníku.(?)
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Ahoj,nějak mě hlava nebere,proč má někdo úroveň vesnice  ve spolku 39 a někdo 38?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    kechuos (CZ1) napsal(a):
    Po skončení ostrova mi chybí možnost nákupu semen do skleníku.(?)
    No, to bude tím, žes nekoukl, kdy bude obchodník se semeny odjíždět. On totiž zmizel ve stejné chvíli, kdy ostrov skončil. Bylo to u něj vidět už několik dní předem, že se jeho odchod s koncem kreje.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj,nějak mě hlava nebere,proč má někdo úroveň vesnice  ve spolku 39 a někdo 38?
    Máš prosím screeny? :D
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 15.11.2016
    GamerIvetaM3 (CZ1)  napsal(a):
    Ahoj,nějak mě hlava nebere,proč má někdo úroveň vesnice  ve spolku 39 a někdo 38?
    Iveto, stačí relognout a stav se aktualizuje, máme to samé

    black-.-angel
    Nešlo by skladiště posunout nebo dát někam jinam? Je dost nízko a špatně se do něj leze :s
    Stejně tak i rozcestníky jsou moc v krajích (což ovšem platí i pro rybáře) :'(

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Stejně tak je všechno v krajích, o tom víme, tým taky, jestli s tím něco udělá, neví nikdo :D
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    black-.-angel
     "drobnost" nevíš, proč se ukazují jiné (větší) údaje u dodaných materíálů?


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.11.2016

    To je otázka, která mi taky vrtala hlavou, ale pak jsem nad ní mávla rukou :D


    Jedině mě napadá, jestli to nesouvisí s tím "penále", když se dodávky materiálu na den přeruší.

    edit: A nebo to bude tím nákupem za zlaté na snížení množství materiálu. Nicméně to vypadá zvláštně :D

    edit2: Aha, viz @Punta1 (CZ1) pode mnou :D Aneb když se člověk zasekne u práce.

  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel
     "drobnost" nevíš, proč se ukazují jiné (větší) údaje u dodaných materíálů?


    Já na to přišla - když dodáš materiál na maximum a potom někdo dá příspěvek na snížení nákladů, tak se sníží potřebné množství, ale to co už bylo dodané, zůstane v původní výši ;-)
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    black-.-angel napsal(a):
    Jedině mě napadá, jestli to nesouvisí s tím "penále", když se dodávky materiálu na den přeruší.

    edit: A nebo to bude tím nákupem za zlaté na snížení množství materiálu. Nicméně to vypadá zvláštně :D

    To se u nás ve spolku stát nemůže - někteří jedou celej den :D
    Punta1 (CZ1) napsal(a):Já na to přišla - když dodáš materiál na maximum a potom někdo dá příspěvek na snížení nákladů, tak se sníží potřebné množství, ale to co už bylo dodané, zůstane v původní výši ;-)
    To je možné, je u toho 1 % :D
  • sova xxx (CZ1)sova xxx (CZ1) Komentářů: 17
    Nevím, jestli to tady už někdo psal, ale zajímalo by mě, jestli by nešlo snížit procentuální znehodnocení pole. Pro samé sázení remízkových rostlin nezbývá materiál na výrobu krmiv. Ani v reálném životě se sice může stát, že je třeba díly suchu nižší úroda, ale není to pravidlem. 70% se mi zdá opravdu příliš mnoho.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    sova xxx (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli to tady už někdo psal, ale zajímalo by mě, jestli by nešlo snížit procentuální znehodnocení pole. Pro samé sázení remízkových rostlin nezbývá materiál na výrobu krmiv. Ani v reálném životě se sice může stát, že je třeba díly suchu nižší úroda, ale není to pravidlem. 70% se mi zdá opravdu příliš mnoho.
    Já bych řekl, že hráči nižších levelů by měli ve spolku nechat pěstování remízkových plodin na silnějších hráčích, co mají krmiv zásoby. A pokud už je pěstují, tak maximálně na polovinách polí a zahrad. Pokud pěstuješ něco, co pro farmu nepotřebuješ, a ještě ti to zhoršuje produkci, neměl bys to pěstovat, pokud si to nemůžeš dovolit. To máš jako v reálném životě. Pokud potřebuješ housky a chleba, abys neměl hlad, neutratíš většinu peněz za samé květiny, i když jsou zajímavější.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Nám pripomienku k zvýšeniu množstva vo vylepšených budovách- sklad. 450 po vylepšení 480--
    banka 40,000 po vylepšení 42,000. /keď sa nemýlim..
    Ved je to hanba.. keby aspoň na sklade pridali 100 a na banke najmenej 5,000.

    Prosím odovzdať tuto pripomienku.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 15.11.2016
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    sova xxx (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli to tady už někdo psal, ale zajímalo by mě, jestli by nešlo snížit procentuální znehodnocení pole. Pro samé sázení remízkových rostlin nezbývá materiál na výrobu krmiv. Ani v reálném životě se sice může stát, že je třeba díly suchu nižší úroda, ale není to pravidlem. 70% se mi zdá opravdu příliš mnoho.
    Já bych řekl, že hráči nižších levelů by měli ve spolku nechat pěstování remízkových plodin na silnějších hráčích, co mají krmiv zásoby. A pokud už je pěstují, tak maximálně na polovinách polí a zahrad. Pokud pěstuješ něco, co pro farmu nepotřebuješ, a ještě ti to zhoršuje produkci, neměl bys to pěstovat, pokud si to nemůžeš dovolit. To máš jako v reálném životě. Pokud potřebuješ housky a chleba, abys neměl hlad, neutratíš většinu peněz za samé květiny, i když jsou zajímavější.
    Tak nevím,ale podílet se na společné vesnici budou chtít určitě všichni ve spolku (alespoň u nás).
    Ale připadá mi -70% opravdu přitažený za vlasy. Když zaplatím plnou cenu za osetí pole + plnou cenu za osetí remízkovým, měla bych sklidit (dejme tomu "o něco" méně) a k tomu materiál v podobě valounů, písku nebo jílu - už při tom farku, že právě tohoto materiálu chtějí k dodání nejvíc.

    Kdo si sklidí dříví, vrazí ho do vylepšení budov a odporoučí se - je král
    ale kdo pracně sbírá "drobotu" - nejen že si připadá jak postiženej ledvinovou kolikou, když stále dokola sklízí šutry a písek  - ale ani se neukáže v síni slávy. Což mě jako vedoucí spolku vadí kvůli velké snaze členů i s nízkým lvl.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 15.11.2016
    Huhouš (CZ1) napsal(a):

    Kdo si sklidí dříví, vrazí ho do vylepšení budov a odporoučí se - je král
    ale kdo pracně sbírá "drobotu" - nejen že si připadá jak postiženej ledvinovou kolikou, když stále dokola sklízí šutry a písek  - ale ani se neukáže v síni slávy. Což mě jako vedoucí spolku vadí kvůli velké snaze členů i s nízkým lvl.
    Já na spolku uvažuju takhle: Dřevo vypěstujeme, a ze surovin ala valouny, písek a pod. pokud jsou do dvou zaplatíme vesnickými dolary, které můžeme získat třeba i odprodejem přebytků vypěstovaných remízkových plodin. Když je jich víc než 2, tak nasyslíme tolik, aby zbyly 2, a ty doplatíme. Kdo by se s tím chtěl sbírat? :)
  • sova xxx (CZ1)sova xxx (CZ1) Komentářů: 17
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    sova xxx (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli to tady už někdo psal, ale zajímalo by mě, jestli by nešlo snížit procentuální znehodnocení pole. Pro samé sázení remízkových rostlin nezbývá materiál na výrobu krmiv. Ani v reálném životě se sice může stát, že je třeba díly suchu nižší úroda, ale není to pravidlem. 70% se mi zdá opravdu příliš mnoho.
    Já bych řekl, že hráči nižších levelů by měli ve spolku nechat pěstování remízkových plodin na silnějších hráčích, co mají krmiv zásoby. A pokud už je pěstují, tak maximálně na polovinách polí a zahrad. Pokud pěstuješ něco, co pro farmu nepotřebuješ, a ještě ti to zhoršuje produkci, neměl bys to pěstovat, pokud si to nemůžeš dovolit. To máš jako v reálném životě. Pokud potřebuješ housky a chleba, abys neměl hlad, neutratíš většinu peněz za samé květiny, i když jsou zajímavější.
    Tak nevím,ale podílet se na společné vesnici budou chtít určitě všichni ve spolku (alespoň u nás).
    Ale připadá mi -70% opravdu přitažený za vlasy. Když zaplatím plnou cenu za osetí pole + plnou cenu za osetí remízkovým, měla bych sklidit (dejme tomu "o něco" méně) a k tomu materiál v podobě valounů, písku nebo jílu - už při tom farku, že právě tohoto materiálu chtějí k dodání nejvíc.

    Kdo si sklidí dříví, vrazí ho do vylepšení budov a odporoučí se - je král
    ale kdo pracně sbírá "drobotu" - nejen že si připadá jak postiženej ledvinovou kolikou, když stále dokola sklízí šutry a písek  - ale ani se neukáže v síni slávy. Což mě jako vedoucí spolku vadí kvůli velké snaze členů i s nízkým lvl.
    Naprosto souhlasím. Dle mého názoru by měla být aktualizace postavená stylem, že bude dostupná pro všechny a ne, že bude "diskriminovat" členy s nižšími LVL. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.11.2016
    sova xxx (CZ1) napsal(a):
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Naprosto souhlasím. Dle mého názoru by měla být aktualizace postavená stylem, že bude dostupná pro všechny a ne, že bude "diskriminovat" členy s nižšími LVL. 
    Proč diskriminovat? Nižší levely by měly v prvé řadě pracovat na svých farmách a vypracovat se - alespoň tak na 40. úroveň. Do té doby členům našeho spolku výslovně zakazuju vkládat dolary nebo zlato. Když je investují do svých farem, pomohou spolku nejvíc. Jediné, o co je žádám, je pomoc s výzkumem, pokud jde o posily, tam se musí zapojit většina - tedy i slabší hráči. Ale vypracovat se na 40. není během pár týdnů hry vůbec problém. Pokud někdo i po měsíci visí na 20., tak stejně není natolik aktivní, aby mělo smysl jej zapojovat na náročnějších projektech. Takže jakákoliv finančně náročnější spoluúčast nebo podíl na něčem, co jim oslabí farmu rozhodně nebude v mém spolku vhodná pro nováčky. Minimálně jim budu doporučovat se na něčem takovém nepodílet vůbec, nebo jen malou částí svých výrobních prostředků, aby se zbytečně nezpomalovali v rozvoji. Až se vypracují, budou mít na zapojení se času dost a dost.

    Já si myslím, že spolková vesnice je záměrně cílená na hráče vyšších levelů, aby se ve spolcích mohli realizovat aktivněji a nenudili se, když už nemají moc co rozvíjet na svých farmách.

    Jinak spousta hráčů si tu stěžuje na postihy. Proč vlastně? Možná to budou hráči, kteří sází remízkové plodiny dvakrát po sobě. Pokud to děláte, děláte chybu, a to velkou.

    Jak funguje postih z pěstování remízkové plodiny?
    1. Zasadíte hlavní plodinu. Ta se pěstuje po určitý čas. Označme si jej čas "T-hlavní". Je na poli po dobu T-hlavní + T-zpoždění, kdy zpoždění představuje rozdíl mezi okamžikem, kdy plodinu můžete sklidit, a chvílí, kdy ji opravdu sklidíte (málokdo sedí nonstop u PC a sklidí ve vteřině, kdy mu úroda dozraje, většinou je tam alespoň minutka rozdíl).
    2. Zasadíte do hlavní plodiny remízkovou plodinu. Remízková plodina vesele roste, nijak vám neškodí.
    3. Sklidíte Hlavní plodinu a s ní i remízkovou. Máte fajn úrodu a na poli vidíte postih.
    4. Sázíte další hlavní plodinu. Mohou nastat 3 situace:
    a) T-zpoždění bylo menší než T-hlavní: postih ve výši 70% udává čas v délce T-hlavní mínus T-zpoždění. Plodina, kterou sázíte, bude zralá ke sklizení před skončením postihu (například postih 30 minut a sázíte kukuřici na 5 minut).
    - postih na poli zůstává, sklizeň je malá a další plodinu budete opět sázet s postihem, který potrvá po zkrácený čas (tentokrát se zkracuje jak o T-hlavní, tak i o T-zpoždění, může se zkrátit až k nule, ale postih i tak zůstane do další plodiny).
    b) T-zpoždění bylo menší než T-hlavní: postih 70% v délce T-hlavní mínus T-zpoždění. Plodina, kterou sázíte, bude zralá ke sklizení po skončením postihu (například postih 30 minut a sázíte zelí na 45 minut).
    - postih mizí, sklizeň je stejně velká, jako by žádný postih nebyl, a další plodinu sázíte bez postihu
    c) T-zpoždění bylo větší než T-hlavní: postih ve výši 0% v čase 0. Ať zasadíte, co zasadíte, postih se nekoná a zmizí ve chvíli sklizně, stejně jako v případě b.
    5. I když by postih odezněl ještě před sklizní (případ b a c), zasadíte do hlavní plodiny remízkovou plodinu!!!
    - postih se projeví naplno, navíc se prodlužuje jeho trvání, sklizeň hlavní i remízkové plodiny bude malá a po sklizni bude postih na poli dál

    Jak tedy pěstovat hlavní plodiny bez postihu, i když pěstuju remízkové plodiny? Sázet v osevním postupu následnou plodinu takovou, aby sklizeň proběhla po skončení postihu a v žádném případě do ní nedávat remízkovou plodinu!

    Pokud postih trvá krátce nebo po nulový čas, můžete dát nějakou plodinu, co potrvá jen o maličko déle. Po jejím sklizení jste se postihu zbavili, můžete zase zasadit delší plodinu a bez postihu do ní zasadit i remízkovou plodinu. Stačí jen dát pozor, abyste omylem do plodiny, v které byl na začátku postih, nezasadili remízkovou, což se dá uhlídat jednoduše tak, že budete dávat remízkové plodiny jen hned po sázení té hlavní - tehdy víte, jestli tam při setí postih byl nebo ne. Pokud byste seli remízkovou plodinu později, hrozí vám, že postih tam byl, ale už skončil, nevidíte jej tedy, ale po zasazení remízkové plodiny ta mrška najednou zase naplno ukáže, že ještě nezmizela, a zkazí vám úrodu.


    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Postreh-tovarna cosi vyrabi,da se vylepseni,ale,kam prijde vyrabeny vyrobek????

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 16.11.2016
    Mineas (CZ1) napsal(a):...
    vypracovat se - alespoň tak na 40. úroveň. Do té doby členům našeho spolku výslovně zakazuju vkládat dolary nebo zlato. Když je investují do svých farem, pomohou spolku nejvíc...
    ... Minimálně jim budu doporučovat se na něčem takovém nepodílet vůbec, nebo jen malou částí svých výrobních prostředků, aby se zbytečně nezpomalovali v rozvoji. Až se vypracují, budou mít na zapojení se času dost a dost...
    Je to jen hra a každý si chce zahrát - ochutnat vše, co hra nabízí + ve spolku je to kolektivní hra (spolkovky, vesnice) a nikdo nechce být pozadu (hrát na úkor druhých).
    Například každý nově příchozí člen u nás např. dostává okamžitě před dovršením 30 lvl info i s doporučením o ostrovních farmách, kolik je to bude stát a co z nich budou mít, včetně aktivované lodi s šesti sloty - výsledek? Všichni si ostrovní farmy aktivovali už jen ze zvědavosti  :D
    ......................................................
    Změním téma:
    I když jsou ve vesnici ještě neaktivované stavby, zatím postrádáme nějakou motivaci.
    Co z toho nakonec ve vesnici bude ?
    Jen vylepšovat továrny, aby se v nich dal vyrábět materiál k dalšímu vylepšení továren, to je ubíjející nesmysl
    A to má každá továrna 100 úrovní, banka 50 a skladiště 30
    Chtělo by to nějaké informace o celém konceptu, jestli se má do toho vůbec spolek pouštět,
    protože takhle je to jen tunel bez světla na konci
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    upraveno 17.11.2016
    Zdravím,
    mám otázku ke stavu skladu,, zcela běžně se mi stává, že mám skladem víc "všeho" než je kapacita skladu viz obrázek (červené položky)
    Stejné je to i u výrobků z továren,, teda né že by mi to nějak vadilo, ale je to divný :-D



    ... a ještě jeden návrh,, nevím, možná to tady už někde je a já to jen přehlídnul :-D

    Připadá mi dost nepraktické, že na žádné farmě nevidím stav továren z vesnice, takže abych zjistil zda je něco hotové nebo zda se dají měnit vesnické dolary, je nutné prostě vesnici navštívit, tohle - zvlášť na pomalejších strojích - šíleně zdržuje :(
    Co tedy umístit časy horního menu vpravo kde je vidět vše ostatní viz obrázek



    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 16.11.2016
    Zdravím,
    mám otázku ke stavu skladu,, zcela běžně se mi stává, že mám skladem víc "všeho" než je kapacita skladu viz obrázek (červené položky)
    Stejné je to i u výrobků z továren,, teda né že by mi to nějak vadilo, ale je to divný :-D
    To je v pořádku. U výroby krmiv také překračuješ na stálých farmách kapacitu skladu. Musíš v něm mít alespoň 1 jednotku volnou, a můžeš sklidit. Tady to funguje stejně. Doufám, že to tak nechají, jelikož sklad je tak malý, že se tam ani jedna celá sklizeň často nevejde (třeba teď jsem házel jedli na pšenici, na to humus a sklad by prostě nevyšel, takže by to vůbec nešlo sklidit, jelikož hra je nastavená tak, že pokud se ti sklizeň nevejde do skladu, nemůžeš odprodat, nutí tě to zvětšit sklad, což tady není možná, takže asi proto).
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 16.11.2016
    ... Připadá mi dost nepraktické, že na žádné farmě nevidím stav továren z vesnice, takže abych zjistil zda je něco hotové nebo zda se dají měnit vesnické dolary, je nutné prostě vesnici navštívit, tohle - zvlášť na pomalejších strojích - šíleně zdržuje :(
    Myslím, že by k vesnici stačil přidat jen jeden, ale i banka zlášť by nebyla k zahození.
    ale i oddělit ranč zvlášť (pro důl a koně), pro jedno hodně hráčů teď zapomíná na druhé



    black-.-angel
    Např. banka se vylepšuje, 2 stavby máme naplněné materiálem (čekají v pořadí) ale cedule je jen nad skladištěm :(
    Prosba o předání GGS:
    Tahle cedule by se měla ukazovat nad každou připravenou budovou k vylepšení, třeba jako "druhá (třetí) v pořadí".
    Pak by bylo hned jasné, kam nemusíme lézt :D

    a nebo  
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    upraveno 17.11.2016
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    ... Připadá mi dost nepraktické, že na žádné farmě nevidím stav továren z vesnice, takže abych zjistil zda je něco hotové nebo zda se dají měnit vesnické dolary, je nutné prostě vesnici navštívit, tohle - zvlášť na pomalejších strojích - šíleně zdržuje :(
    Myslím, že by k vesnici stačil přidat jen jeden, ale i banka zlášť by nebyla k zahození.
    ale i oddělit ranč zvlášť (pro důl a koně), pro jedno hodně hráčů teď zapomíná na druhé




    ano, takhle by to bylo OK,, jo a úplně ideální by bylo, kdyby ještě při pouhém najetí kurzorem nad zelenou plochu (na obrázku hlavní, gurmánská a květinová farma) vyběhnul seznam toho co je na té  farmě hotové podobně jako to funguje při probíhající výrobě - to se taky při najetí kurzoru ukáže co se dokončí jako první :)
    Myslím, že by to pomohlo hlavně v přehlednosti vesnice a květinovky, kde je teď rybář a skleník.
    Inu uvídíme, třeba se to časem dostane i k vývojářům :)

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    mám otázku ke stavu skladu,, zcela běžně se mi stává, že mám skladem víc "všeho" než je kapacita skladu viz obrázek (červené položky)
    Stejné je to i u výrobků z továren,, teda né že by mi to nějak vadilo, ale je to divný :-D
    To je v pořádku. U výroby krmiv také překračuješ na stálých farmách kapacitu skladu. Musíš v něm mít alespoň 1 jednotku volnou, a můžeš sklidit. Tady to funguje stejně. Doufám, že to tak nechají, jelikož sklad je tak malý, že se tam ani jedna celá sklizeň často nevejde (třeba teď jsem házel jedli na pšenici, na to humus a sklad by prostě nevyšel, takže by to vůbec nešlo sklidit, jelikož hra je nastavená tak, že pokud se ti sklizeň nevejde do skladu, nemůžeš odprodat, nutí tě to zvětšit sklad, což tady není možná, takže asi proto).

    ... asi máš pravdu,, ale třeba u toho bambusu mi to připadalo divný, když mám skoro dvojnásobek skladu,, ale asi jsem ho sklidil na polníčku nebo na podobně dlouhé plodině, že ho bylo tolik :)

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Chcel by som nahlásiť chybu --
    Ked prídem na test až po zapnutí výstavby- budova /tovarna/ sa mi nezobrazuje s lešením -- len sa nedá nič vyrábať - error.
    musím obnoviť stránku aby som videl "lešenie".
    Dakujem
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    uz sa prislo na to ze ake vyhody z budovania dediny vlastne mame?
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    zaseklo se načítání na hlavní farmě na testru (na ostatní farmy testru i vesnici se dostanu, ale na hlavní ne).
    a NENÍ to mým počítačem.
Sign In to comment.