Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

130112

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    gamer123 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    gamer123 (CZ1) napsal(a):
    D.e.w.e.d (CZ1) napsal(a):
    Akcí na fóru se z dlouholetých zkušeností vyhýbám a dnes se mi opět potvrdilo proč na fórum raději nechodit. Pro mě z nepochopitelných důvodů bylo zavřeno vlákno v návrhu, kde byl jednoduchý a prostý návrh o časovém varování před vypnutím serveru ... z jiné hry jsem byl zvyklý na předem časově stanovené aktualizace a opravy chyb ... dávali to vědět dopředu klidně 14-dní a funguje jim to do dnes ... ale tady je v tom takovej bordel, že aktualizace a opravy chyb jsou tak časté, že to varování o vypnutí je vpodstatě i ve stávajícím nastavení k ničemu. Mě se návrh líbil, ale jsou tu i takoví profíci, že dokáží rozhodnout za programátory, že takovéto časové varování nelze realizovat ... dovolím si jen oponovat tímto "KDYŽ SE CHCE, TAK JDE VŠE" ... děkuji všem kdo to dočetli až dokonce a přeji hezký zbytek večera :-)
    Ahoj. Taky znám hry kde se odstávky hlásí předem, nevím proč tomu tak není i v této hře. To hlasování se mělo nechat a výsledek předat na GGS a rozhodnutí nechat na nich. Jestliže za ně tady rozhodují hráči, nebo moderátoři, pak je zbytečné sem jakékoli návrhy dávat.
    Rozhodnutí opravdu není na mně, já do hry nic nezavádím ;) Jasně, že to je věc, kterou by každý uvítal, resp. by minimálně nikomu nevadila, ale když někdo řekne, že něco nejde, tak to prostě nejde. A já to jen můžu tlumočit dál. A vidíme to všichni, že tohohle v GGS nebudou asi nikdy schopni.

    Kromě toho bych podotkla, že kritika vůči krokům BM týkající se editací, zavírání vláken apod. není povolena ;) Za zamčením vlákna si stojím, nemělo smysl hlasovat o něčem, co nelze realizovat. Tímto považuji debatu za uzavřenou, děkuji :)

    Dále se prosím věnujte tématu vlákna, toto není diskuze "o čemkoli".

    Mě teď třeba naštvalo, že jsem nepostřehla, od koho byl dárek na mlýně, a komu se tedy revanšovat, pardon :(
    Omlouvám se že jsem zapomněl napsat že mě to štve, abych dodržel téma ale je jasné, že kdyby mě to neštvalo, tak nebudu psát do tohoto vlákna. Nemůžu souhlasit s názorem jak píšeš "když  něco nejde, tak to prostě nejde", naopak platí jak psal 
    D.e.w.e.d  - Když se chce všechno jde. A že jde do hry vložit včasné upozornění na vypínání serveru dokazují jiné hry, ve kterých to funguje normálně. Nevím čí názor jsi tlumočila (asi to byl názor Minease), jestli to byla odpověď programátorů, pak je to jen neochota a výmluva.
    Jinak trvám na svém, to hlasování mělo řádně proběhnout a výsledek měl být předán GGS.
    Uzamčení návrhu aníž by proběhlo hlasování, odradí ostatní, aby nějaké návrhy podávali.

    Ani moderátor není neomylný (je to pouze hráč s funkcí moderátora), a hráči by měli mít právo vyjádřit s čím nesouhlasí. Pokud nám takové právo chcete zakázat, pak je tohle fórum k ničemu a mě štve, že jsem sem vůbec lezl.
    Netlumočila jsem názor Minease, ten s GGS nemá nic společného. Je to názor týmu GGS. Respektive se nejedná o názor, je to fakt. Že to jde v jiných hrách, prosím. U nás bohužel ne, to ale opravdu není má chyba.

    Velice ráda uvítám jakékoli návrhy ke zlepšení hry, ale také si buďte vědomi toho, že pokud je některý návrh "zabit" již v prvopočátku, nemá smysl o něm hlasovat. Podobně by to dopadlo s tlačítkem, které by jedním kliknutím sklidilo veškerou sklizeň, což tady nedávno taky padlo. To už je úplně mimo koncept hry. Leda že by tlačítko bylo za půl milionu zlatých :tongue:

    Chápu vaše rozhořčení, nicméně předkládaný návrh nemůže být realizován, proto zůstane uzavřen a dále už není o tom třeba diskutovat. Sama bych pro něj hlasovala kladně, ale že to u naší hry nelze zavést, není vinou mou, ale vinou našich programátorů. Tak si za to uzamčení prosím přestaňte vylévat zlost na mě, děkuji ;)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Štve mě hledat dýně,když tam asi nejsou.Zvětšená obrazovka,na celou plochu,nápověda,lupa v ruce že vidím každý detail a dýně nenajdu.
  • mnika (CZ1)mnika (CZ1) Komentářů: 7
    ahoj,dnes jsem už vážně znechucená,náročnost při hledání dýní mě fakt dostává,ale to že se mi nikdy nepodaří splnit několika denní ukol,Asie ,Pohádka,atd.. mě štve,hra mě baví mám ráda výzvy a úkoly,ale nemou tu sedět 24hodin,chodím do práce a starám se o rodinu jsem v 69 lev. a stále to nestíhám ...je to prostě náročný obtížnost nelze změnit :-(
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399

    Vcera mi muj stary zaslouzily notebook rekl sve posledni sbohem a odebral se do vecnych lovist (nebo-li v nem zahrcelo a zdechnul). Nahradu budu mit az koncem tydne / zacatkem pristiho, takze farmarit ted muzu jen z prace :(.

    Moc me mrzi (pardon stve, abych se drzela tematu vlakna), ze diky tomu neposbiram vsechny dyne. Behem hodiny poledni pauzy to nedavam, at se snazim, jak se snazim. Pokazde mi jich nekolik chybi.

    Sbohem krasna halloweenska dekorace :'(

  • Scarly (CZ1)Scarly (CZ1) Komentářů: 4
    Dobrý den,
    mám 3. úroveň události To není z tohoto světa, 5. úkol.....posbírej 10 850 jablek!!!! A odměna? 6x prvotřídní humus a 60x voda. Je to normální????
  • Vejmis (CZ1)Vejmis (CZ1) Komentářů: 8
    Scarly (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    mám 3. úroveň události To není z tohoto světa, 5. úkol.....posbírej 10 850 jablek!!!! A odměna? 6x prvotřídní humus a 60x voda. Je to normální????
    Jo, je to normální, já soutěžím, abych získala koncovou odměnu - dekoraci. Pokud chceš lepší odměny, musíš hrát v obtížných úrovních, tolik za mě. :smile:
  • Scarly (CZ1)Scarly (CZ1) Komentářů: 4

    Mám 3. obtížnost a level 48, takže 10 850 je trochu neúměrné :-/
  • mnaumnau (CZ1)mnaumnau (CZ1) Komentářů: 11
    Proč mi nejde zaplatit zlaťáky přes sms, když jsem u O2?
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    lebo ešte nezapli tú možnosť u obchodníka..

  • mnaumnau (CZ1)mnaumnau (CZ1) Komentářů: 11

    Takže zrušili a neobnovili... díky

  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Scarly (CZ1) napsal(a):

    Mám 3. obtížnost a level 48, takže 10 850 je trochu neúměrné :-/
    Tato tabulka je už stará, počty občas nesouhlasí. Mám obtížnost 5 dodat 20.600 jablek.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mandril (CZ1) napsal(a):
    Scarly (CZ1) napsal(a):

    Mám 3. obtížnost a level 48, takže 10 850 je trochu neúměrné :-/
    Tato tabulka je už stará, počty občas nesouhlasí. Mám obtížnost 5 dodat 20.600 jablek.
    Toto je z doby, kdy byly pouze 4 obtížnosti. V návodu je uvedeno, že se jedná o původní verzi události, nové tabulky jsem bohužel ještě nestihla všude nahrát.
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Dnes som sa konečne rozhodla preskladať farmu lebo mám málo miesta. Keďže je teraz vypnutá tá funkcia že budovy sa dajú na chvíľu dať do takého toho úložiska aby pri presúvaní nezavadzali tak som musela po starom schovať do skladu všetky ozdobné predmety aby som mohla s niečim vôbec pohnúť. No lenže sa mi celá farma nejak sekla a akékoľvek premiestnenie alebo umiestnenie ozdoby zo skladu nefunguje. Po reštarte hry sa nič neuloží a mne ostane tak akurát rozbombardovaná celá farma a keďže sa nedajú ani späť umiestniť dekorácie tak mám zdeprimovaných robotníkov a nemôžem vôbec nič sadiť ani vyrábať inak si vytrieskam všetky krvopotne našetrené doláre do 5 minúť  :'(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dnes som sa konečne rozhodla preskladať farmu lebo mám málo miesta. Keďže je teraz vypnutá tá funkcia že budovy sa dajú na chvíľu dať do takého toho úložiska aby pri presúvaní nezavadzali tak som musela po starom schovať do skladu všetky ozdobné predmety aby som mohla s niečim vôbec pohnúť. No lenže sa mi celá farma nejak sekla a akékoľvek premiestnenie alebo umiestnenie ozdoby zo skladu nefunguje. Po reštarte hry sa nič neuloží a mne ostane tak akurát rozbombardovaná celá farma a keďže sa nedajú ani späť umiestniť dekorácie tak mám zdeprimovaných robotníkov a nemôžem vôbec nič sadiť ani vyrábať inak si vytrieskam všetky krvopotne našetrené doláre do 5 minúť  :'(
    Ahoj, tato chyba je ale taky nahlášena, denně ji tu hlásí spousta hráčů, že přestavba nefunguje, že nelze umístit budovy. Zkoušej to dál, někdy se podaří, ale chyba tam je a oprava zatím v nedohlednu.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Včera jsem se s tím pral také - na dočasce.... Nakonec jsem zjistil, že se prostě (z nějakého německého důvodu) vzpírá jedna dekorace sednout tam, kam bych chtěl. Řešením bylo skládat je tam v jiném pořadí - pak se mi dokonce podařilo tu "vzpírající se" usadit tam, kam jsem chtěl... Je to o experimentu, pokusu, ale nakonec to přeprat šlo.
    Jo, aby moje odpověď patřila do tohoto vlákna - fakt mě to naštvalo. Drbal jsem se s tím hodinu... A vzhledem k tomu, že jsem začal včera 23.30 a skončil dnes 0.30, tak mě to vlastně naštvalo dneska - takže to sem patří :-)
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Teraz som zistila, že nám zmizol ružový strom spoločenstva...za to sme pracovali tvrdo a teraz nikde :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Teraz som zistila, že nám zmizol ružový strom spoločenstva...za to sme pracovali tvrdo a teraz nikde :(
    Ten strom je pouze dočasně, můžete o něj bojovat zase při příští spolkové soutěži ;)
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    mě docela štvou ty tabulky nahoře např.body reputace atd..... někdy je jich tam tolik že zasahují do farmy a musí se pořád posunovat mělo by to být někde mimo 
  • RadimGamer6 (CZ1)RadimGamer6 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 30.11.2016
    Zdravím, dneska ráno jsem se na pár sekund pořádně naštval..... večer jsem dokončil poslední krok v soutěži, sbíraní krmiv (dál jsem si tu největší obtížnost), spustím mletí obilí, fajn, všechno splněno, vypnu PC a jdu spát. Ráno zapnu komp a čumím jak *** - zaplatě 33 tisíc zlaťáku bude vše OK. Tak sakra, jen že jsem si nevybral odměnu to bere poslední úkol jako nesplněný? Hele vyvojaři, zkuste se nad sebou trošku zamyslet, věnoval jsem tomu hafo času a spoustu zlaťáku, A k čemu? Naštěstí je to jen hra, co mě ted baví o trochu mín....

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zdravím, dneska ráno jsem se na pár sekund pořádně naštval..... večer jsem dokončil poslední krok v soutěži, sbíraní krmiv (dál jsem si tu největší obtížnost), spustím mletí obilí, fajn, všechno splněno, vypnu PC a jdu spát. Ráno zapnu komp a čumím jak *** - zaplatě 33 tisíc zlaťáku bude vše OK. Tak sakra, jen že jsem si nevybral odměnu to bere poslední úkol jako nesplněný? Hele vyvojaři, zkuste se nad sebou trošku zamyslet, věnoval jsem tomu hafo času a spoustu zlaťáku, A k čemu? Naštěstí je to jen hra, co mě ted baví o trochu mín....

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Ahoj, tam je za úkol ale zahájení produkce, nikoli sběr. Plus událost skončila včera večer, tedy pokud jsi nedokončil, nabízí ti to možnost dekoraci koupit za zlaté.
  • RadimPlayer (CZ1)RadimPlayer (CZ1) Komentářů: 1
    black-.-angel napsal(a):
    Zdravím, dneska ráno jsem se na pár sekund pořádně naštval..... večer jsem dokončil poslední krok v soutěži, sbíraní krmiv (dál jsem si tu největší obtížnost), spustím mletí obilí, fajn, všechno splněno, vypnu PC a jdu spát. Ráno zapnu komp a čumím jak *** - zaplatě 33 tisíc zlaťáku bude vše OK. Tak sakra, jen že jsem si nevybral odměnu to bere poslední úkol jako nesplněný? Hele vyvojaři, zkuste se nad sebou trošku zamyslet, věnoval jsem tomu hafo času a spoustu zlaťáku, A k čemu? Naštěstí je to jen hra, co mě ted baví o trochu mín....

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Ahoj, tam je za úkol ale zahájení produkce, nikoli sběr. Plus událost skončila včera večer, tedy pokud jsi nedokončil, nabízí ti to možnost dekoraci koupit za zlaté.

    Blbě jsem se vyjádřil sbíráním - produkce, spuštěním mletí obilí zahájím produkci (tak jak jsem psal) , vše podtrženo zeleně - splněno. Má chyba byla že jsem to nepotvrdil a nevybral si odměnu.

  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Jako vážně spolkovka?? To snad soudruzi v NDR udělali chybu? Pokud ne, naštvalo mě to!
  • hanysekkk (CZ1)hanysekkk (CZ1) Komentářů: 13
    Nejsi sama
  • Janca75 (CZ1)Janca75 (CZ1) Komentářů: 8
    Dneska jsem naštvaná, že mi k Santovi, Spolkovkám a Přírodě chybí ještě Otročina. To by pak hra už vážně neměla chybu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 15.12.2016
    Prostě znovu a stále. JAK MÁM HRÁT S NĚKÝM, KDO MÁ ÚROVEŇ O 370 větší a o 12mil vyšší reputaci???
    Kdy už začnete dělit do skupin podle úrovně???

    https://gyazo.com/59bde997e39adbb41f9861127a607c32

    A ještě to blbě spočtu - o 470 vyšší úroveň !!!

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Dnes a nejen dnes mě naštvalo,že po každém hotfixu o něco příjdu.Jednou tekuté hnojivo na sady,podruhé o všechno listí,jednou o koně s hodnotou 2,dnes ve věži o všechny dekorace.Co to bude příště?Podpora? Nikdy nepomohla,tam už nepíšu,troubu ze sebe dělat nebudu.Vždy to nějak odůvodní že to a to nebylo a rok čekám na vyřízení ohledně pozvaného přítele do hry.Nic za to,fakt už je toho moc a štve mě to.
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    upraveno 16.12.2016
    Janca75 (CZ1) napsal(a):
    Dneska jsem naštvaná, že mi k Santovi, Spolkovkám a Přírodě chybí ještě Otročina. To by pak hra už vážně neměla chybu.
    Tak napsala jsi to dřív, chtěla jsem to napsat,že toho máme málo (vždyt vánoce jsou až za týden)))) a otročina chybí....
    Ovšem co mě štve je,že se každý den vypíná server a stejně mi už 3 dny každou chvíli vyskakuje tabulka s errorem..

    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Dnes a nejen dnes mě naštvalo,že po každém hotfixu o něco příjdu.Jednou tekuté hnojivo na sady,podruhé o všechno listí,jednou o koně s hodnotou 2,dnes ve věži o všechny dekorace.Co to bude příště?Podpora? Nikdy nepomohla,tam už nepíšu,troubu ze sebe dělat nebudu.Vždy to nějak odůvodní že to a to nebylo a rok čekám na vyřízení ohledně pozvaného přítele do hry.Nic za to,fakt už je toho moc a štve mě to.
    máš pravdu s těmi mizejícími věcmi,pravděpodobně jsme si mylně vysvětlili pojem ,,oprava chyb,,

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Dnes ma už naozaj dožralo /to nie je vulgarizmus.. tak nemazať!!/ že moje zobrazené získane dekoracie po 1,5 ročnom boji v súťažiach a udalostiach nenávratne zmizli. Ich tzv. opra mi vratila obraz len tých dekoriek ktoré súčasne vlastním. a nie ktoré som doteraz získal.
    Žiadam od firmy ospravedlnenie a záruku že /všeobecné/ miznutie veci.. a pod. sa uz nebude opakovat.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Sice se mi to stalo včera, ale píši to až dnes, až jsem vychladl a nemohl mne "nikdo" obviňovat z ,jemu nepříjemnému, tónu.
    Je spolkovka a přes stále nepříznivé určení do skupin, jsem se rozhodl, to zase zkusit. Padla na mne kukuřice a já zasel spešl semena s tím, že holt obětuji nějakou zlatku, abych měl ,alespoň malou šanci , trochu uspět.
    Blíží se konec soutěže a než jsem pozlatit stačil, tak se server vypnul - pro údržbu. Asi udržovali chyby ve hře, aby náhodou nezmizely.
    Nejen, že jsem nedostal ani bod reputace, ale ještě jsem přišel o spešl semena, která bych si (kdybych o údržbě věděl dříve) nechal na "dřinu".
    To je opravdu takový problém, mít určitou dobu na "údržbu???
    Nebo v té době zastavit čas soutěže (í)????.
  • LeňďuleMull (CZ1)LeňďuleMull (CZ1) Komentářů: 25
    Tak mě právě naštvala Věž s uloženými dekorkami. Měla jsem hodně plných pater a celá se mi vymazala. Mohla jsem si tam uložit jen dekorace, které mám aktuálně na farmě!!! Znamená to snad pro mě, že už pro mě nemá hra takové kouzlo, protože znova vše shánět jednoho 2x nebaví???? Že v podstatě jsou pro mě i zbytečné 6ti denní soutěže, protože spokojenost už mám velikou a už nemám potřebu si doplňovat znovu Věž? Kam se ta hra vlastně ubírá??? O kolik platících hráčů chtějí přijít????
Sign In to comment.